HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Trenutno stanje u AKD-Z

Go down 
+22
bilderzg
markan000
Dienekes
bob
AjmeKojaDrama
bananarama
drax
Slavonski
deox security
teočolan
som jura
Lumen
popaj
pravednik
dm543097
zhazha
Justus
master-x
akademac
tvrtko
skee
Templar
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet ruj 10, 2015 11:44 am

Ma nije istina da se nitko ne buni,pouzdano znam da se ovi iz Osijeka već godinama bune protiv načina kako im se organiziraju smjene , nemogućnosti korišćenja godišnjih, tjednog i dnevnog odmora,kriterija po kome netko dolazi ili odlazi iz pratnje i interventne,loših blindi, pancirki itd...znam da su dečki zvali u više navrata inspektorat rada,pa su se šefovi obrušili na nekolicinu najglasnijih,jer je firma morala platiti kaznu ,a još se nekoliko postupaka vodi na prekršajnom sudu u Zg, jer se firma žalila na prvostupanjska rješenja prekršajnog suda u Osijeku, što jasno pokazuje da puno toga u poslovanju šefa poslovnice u Osijeku nije valjalo,ali čova ima zaleđe pa mu se ništa nije dogodilo iako je nanio štetu firmi, a to znači da je sve te nepravilnosti radio po naputku odgovornih iz Zg,i da je bilo posla za sindikat i radničko vijeće ,ali da oni imaju naputak da ništa ne talasaju... i što nam je onda kao pojedincu preostalo? Ajde još da se radi normalno,40h, pa dobiješ svoj minimalac,ali kad krenu egzibicije sa rasporedom ,kosa se digne na glavi,i zbog svega je jasno kako će i dalje biti puno bolovanja,jer malo je 2500kn da bi se trpilo!
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet ruj 10, 2015 10:19 pm

Tvrtko je dobro napisao, satnice po objektima su zbilja male, doslovno minimalac plaća! Nema se tu konkretno šta za dodati, jedino da se odradi fond sati i to je to, a prekovremeni sati, ništa od toga (mizerno plaćeni pa se realno ni ne isplati), ovako dobiješ koliko si odradio i to je to, sve ostalo je trošak ubudale, jer kod prekovrmenih logika nalaže da to bude puno bolje plaćeno, a nije!! Prema tome fond i bok! Bolje u slobodno vrijeme otić raditi na crnjaka za 2 smjene rada u AKd-u vjerujem da možeš natuć u jednom danu rada na crnjaka, bez da si rekao jebemti!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysub ruj 12, 2015 7:35 pm

tvrtko je napisao/la:
Ma nije istina da se nitko ne buni,pouzdano znam da se ovi iz Osijeka već godinama bune protiv načina kako im se organiziraju smjene , nemogućnosti korišćenja godišnjih, tjednog i dnevnog odmora,kriterija po kome netko dolazi ili odlazi iz pratnje i interventne,loših blindi, pancirki itd...znam da su dečki zvali u više navrata inspektorat rada,pa su se šefovi obrušili na nekolicinu najglasnijih,jer je firma morala platiti kaznu ,a još se nekoliko postupaka vodi na prekršajnom sudu u Zg, jer se firma žalila na prvostupanjska rješenja prekršajnog suda u Osijeku, što jasno pokazuje da puno toga u poslovanju šefa poslovnice u Osijeku nije valjalo,ali čova ima zaleđe pa mu se ništa nije dogodilo iako je nanio štetu firmi, a to znači da je sve te nepravilnosti radio po naputku odgovornih iz Zg,i da je bilo posla za sindikat i radničko vijeće ,ali da oni imaju naputak da ništa ne talasaju... i što nam je onda kao pojedincu preostalo? Ajde još da se radi normalno,40h, pa dobiješ svoj minimalac,ali kad krenu egzibicije sa rasporedom ,kosa se digne na glavi,i zbog svega je jasno kako će i dalje biti puno bolovanja,jer malo je 2500kn da bi se trpilo!


Pouzdano tvrdiš jer ti je netko rekao ili ??? Da se rasporedima kemija kemija se jer je sve manje objekata sa radnim vremenima 12-24-12-48 već su sve po 8 sati jer jednu ili dvije smjene rade studenti ili neznam tko zato se kemija sa satima ali ja sam tvrdio i stojim iza toga da te nitko nemože natjerati da radiš 300 sati ako to sam ne tražiš, već 32 sata prekovremeno koja su propisana po zakonu.Za pratnju neznam jer ne radim takve poslove jer moj život nema cijenu, a onim dečkima koji rade svaka čast jer za minimalce glavu drže u torbi jer je posao sam po sebi opasan a da ne ulazim u kvalitetu opreme s kojom raspolažu za rad.
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyned ruj 13, 2015 1:55 pm

drax,ti ko da si pao s drveta,ti tupiš zadnja tri posta da te nitko ne može tjerati da radiš prekovremeno osim onog što je zakonom dozvoljeno,prvo, to nije istina,malo je njih koji znaju uopće koliko i kako smiju raditi,drugo, malo je njih koji se uopće usude pobuniti ako im šef naredi nešto što nije po zakonu jer se odmah šefovi osvećuju ,padaš u nemilost ,ne daju ti zamjenu,ne možeš na g.o kad hoćeš,letiš na neki lošiji objekat itd,itd, a kao treće, poanta je u tome da firme prekovremeni rad po zakonu mogu koristiti samo u slučaju više sile tj. nekakve prijeke potrebe a ne kao pod normalno,zašto da radim prekovremeno iz mjeseca u mjesec za ovakvu siću,hoću fond i ni sata duže ako ne moram jer mi se ne isplati,ponoviću još jednom, ako su me već sposobni iz uprave doveli da moram raditi za minimalac i nemam alternativu ,to ne znači da za iste sitne novce želim raditi više od propisanog ,a propisano je 40h tjedno...
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyuto ruj 15, 2015 8:58 pm

tvrtko je napisao/la:
drax,ti ko da si pao s drveta,ti tupiš zadnja tri posta da te nitko ne može tjerati da radiš prekovremeno osim onog što je zakonom dozvoljeno,prvo, to nije istina,malo je njih koji znaju uopće koliko i kako smiju raditi,drugo, malo je njih koji se uopće usude pobuniti ako im šef naredi nešto što nije po zakonu jer se odmah šefovi osvećuju ,padaš u nemilost ,ne daju ti zamjenu,ne možeš na g.o kad hoćeš,letiš na neki lošiji objekat itd,itd, a kao treće, poanta je u tome da firme prekovremeni rad po zakonu mogu koristiti samo u slučaju više sile tj. nekakve prijeke potrebe a ne kao pod normalno,zašto da radim prekovremeno iz mjeseca u mjesec za ovakvu siću,hoću fond i ni sata duže ako ne moram jer mi se ne isplati,ponoviću još jednom, ako su me već sposobni iz uprave doveli da moram raditi za minimalac i nemam alternativu ,to ne znači da za iste sitne novce želim raditi više od propisanog ,a propisano je 40h tjedno...



Tvrtko....ti ga lupaš u drugom i trečem licu ljudi??? Koji ljudi i tko te može prisiliti da radiš za minimalac??? Imaš fond sati i dodaj si 32 sata prekovremeno i to je to, ja radim 10 godina u AKD-u i imao sam xy problema ali me nitko nije prisilio da radim više nego je zakonom propisano, e sad ako si bio "zločest" pa si dobio šup kartu za lošiji objekat jbg tu ti nitko nije kriv, mislim da je i komunikacija bila uvijet za dobivanje licence bar je bila prije 17 godina......znam da je plača za klinac i da su uvijeti za rad na pojedinim objektima katastrofa ali ako nemaš drugi posao a vjerovatno nemaš jel bi več otišao onda si komunikacijom pokušaš olakšat posao za ovu crkavicu koju dobivamo svi skupa......šefovi i osvete, valjda i ima toga ali ako radiš svoj posao mislim da nemaju ti šefovi razloga da te bacaju po objektima jer i komitent bez obzira kakav je nevoli mjenjanje ljudi na objektu ( ima iznimaka svakako kao i svakakvih ljudi tj zaštitara) pa tako ni ne daješ povod za tzv osvete šefova......ja govorim iz svojeg iskustva a ne iz iskustva "ljudi" tako da dragi kolega piši u svoje ime a ne svojih kolega..........e da samo da se vratim na prekovremene, 2009 godine radio sam hrpu prekovremenih jer se tada to i isplatilo a i nije bilo zakonskog limita za prekovremene sate, a sada ima zakonska osnova koja stoji jer se i sami rukovoditelji time služe za slaganje rasporeda sati i radnih naloga....ako ima a vjerujem da ima rukovoditelja koji pojedince možda i maltretiraju ili ih prisiljavaju na neke stvari jbg onda ti ljudi trebaju otići iz AKD-a i tražit sreču u drugim firmama jer ih fala bogu ima pun klinac a uvjeti su isti svagdje možda i bolji.....za godišnji je malo škakljivo jer po zakonu imaš pravo na 2 tjedna koja imaš ili 10 dana od 20 koristiti kad hočeš a ostatak kad firma ima uvijete za to, opet govorim iz svojeg iskusta da nikada nisam s time imao problema bar ne prevelikih, ako hočeš pojedinosti ili sve ostalo kaj te zanima javi su privat poruku i mogu ti i dokazati sve gore navedeno.....
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysri ruj 23, 2015 2:48 am

Moram se složit s Tvrtkom u jednom, fond sati i to je to. Nikakvi prekovremeni ne dolaze u obzir jer, su plaćeni mizerija, čak bi rekao i sramotno, a da ne pišem da su smanjeni putni troškovi i satnice. Prema tome FOND sati da se odradi, prekovremeni su gubitak vremena, uzalud vam trud svirači!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysri ruj 23, 2015 2:51 am

master-x je napisao/la:
Moram se složit s Tvrtkom u jednom, fond sati i to je to. Nikakvi prekovremeni ne dolaze u obzir jer, su plaćeni mizerija, čak bi rekao i sramotno, a da ne pišem da su smanjeni putni troškovi i satnice. Prema tome FOND sati da se odradi, prekovremeni su gubitak vremena, uzalud vam trud svirači!

32 sata prekovremena su daleko previše, ma kako god okrenuo..ebeš te prekovremene kada su plaćeni za K! i TU JE PRIČI KRAJ!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysri ruj 23, 2015 2:53 pm

master-x je napisao/la:
master-x je napisao/la:
Moram se složit s Tvrtkom u jednom, fond sati i to je to. Nikakvi prekovremeni ne dolaze u obzir jer, su plaćeni mizerija, čak bi rekao i sramotno, a da ne pišem da su smanjeni putni troškovi i satnice. Prema tome FOND sati da se odradi, prekovremeni su gubitak vremena, uzalud vam trud svirači!

32 sata prekovremena su daleko previše, ma kako god okrenuo..ebeš te prekovremene kada su plaćeni za K! i TU JE PRIČI KRAJ!


Potpisujem, svaki prekovremeni sat je gubitak za nas........
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyuto stu 10, 2015 11:17 pm

Kolege molim vas za informaciju. Trenutno radim u Akdu u Dubrovniku a zbog nekih obiteljskih stvari bi se morao vratiti u Slavoniju. Treba mi informacija kako je trenutno stanje u Osijeku. Vjerujem da bi imao mogućnost prelaska. A može i informacija koja je zaštitarska tvrtka trenutno najbolja u Slavoniji.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet stu 19, 2015 4:25 pm

Sigurnost Osijek. Al' najbolje je pobjeći odavde, daleko, daleko....
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysub stu 28, 2015 2:46 am

Bježite iz AKD-a glavom bez obzira ....dobro si rekao Lumen... sram ih bilo kako mogu davati tako mizernu plaću, to je grozota ! ! ! A neki radi jer nemaju što za jest... Sramotno je kako se tu iskorištavaju jadni ljudi.
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptysub pro 12, 2015 3:27 am

Šuška se da je AKD izgubio HEP-ove objekte na nivou Hrvatske
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Emptyčet pro 31, 2015 12:19 am

Ništa čudno za nesposobnu upravu!! Sve je moguće!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Sponsored content





Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Trenutno stanje u AKD-Z   Trenutno stanje u AKD-Z - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Trenutno stanje u AKD-Z
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» koja firma je trenutno najbolja?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: