HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Kako je u AKD-u

Go down 
+14
pravednik
tvrtko
bbb86
bilderzg
nino
damir1970
master-x
akademac
maxzg1
S.t.a.l.k.e.r
Lumen
akdzastita
drax
X-PLOSIV
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysub vel 07, 2015 3:48 pm

Izgleda da nije u interesu da AKD opstane, da se čitat između redova.
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet vel 27, 2015 2:38 pm

Ovdje kod nas na jugu se šuška o mogućem preuzimanju HPBa, jel to i u ostalim djelovima Hrvatske.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysub vel 28, 2015 9:53 pm

Potpuno bi se složio sa STALKEROM, sve je napisao baš onako kako i ja to vidim, a mislim da i drugi vide. AKD zaštita nije što je nekad bila, i točna je informacija da uprava nema blage veze što radi i na koji način da konkurira nelojalnoj konkurenciji koje neke firme stvaraju, jer ipak treba se malo potruditi ako već imaš visoku cijenu usluge, ponuditi klijentu neke druge argumente zašto da se tebe angažira. Kako sam načuo poznati KOORDINATOR i vrhunski čovjek Marijan Škiljić otišao je iz AKD-a i navodno interventnima je smanjena plaća. Svim ostalim zaštitarima će po mojem mišeljenju satnica isto ići dolje i onda smo u kompletu BANANA!

Siguran sam da će i putne troškove maknuti, prema tome ići ćemo zrakom, a čast izuzecima oni koji zaista troše na put od 500-1000 kn, kolika će onda njima biti plaća!!!? Ispod 2000 kn!

Najgore je što može biti po njih da im odem gore i spomenem neke stvari i pljunem u lice, jer od nekad super jake firme napravili su *****, a vjerujem da ni uprava nije ništa bolja od govneta samog. Nabijem ih sve na ******!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypon oľu 09, 2015 11:59 pm

Radim u AKD-u i totalno sam nezadovoljan plaćom, plaća je užasna da užasnija ne može biti, jedva preživljavam i jedva spajam kraj s krajem. Ne znam kaj se dešava u firmi ali izgleda da se dešava teže sranje od kojeg mi postaje vrlo zlo. Povraća mi se kada moram na posao i znam da ću na kraju mjeseca dobiti bijednih 2400 kuna. Netko bi se konačno trebao pobuniti, nešto se mora desiti da naše plaće idu gore. Svi kukaju da su zaštitari potplaćeni a nitko ne čini ništa da se tome već jednom stane na kraj. LJUDI UČINITE NEŠTO ( Kolektivni štrajk- bilo što) i tražite svoja jebena prava!!!! NAŠA PLAĆA bi trebala biti minimalno 5000 kn a ne bijednih 2 tisuće i nešto kn. UJEDINITE SE I NAPRAVITE NEŠTO PO TOM PITANJU, ne dozvolite da vas gaze.


[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri oľu 11, 2015 12:33 am

bilderzg je napisao/la:
Radim u AKD-u i totalno sam nezadovoljan plaćom, plaća je užasna da užasnija ne može biti, jedva preživljavam i jedva spajam kraj s krajem. Ne znam kaj se dešava u firmi ali izgleda da se dešava teže sranje od kojeg mi postaje vrlo zlo. Povraća mi se kada moram na posao i znam da ću na kraju mjeseca dobiti bijednih 2400 kuna. Netko bi se konačno trebao pobuniti, nešto se mora desiti da naše plaće idu gore. Svi kukaju da su zaštitari potplaćeni a nitko ne čini ništa da se tome već jednom stane na kraj. LJUDI UČINITE NEŠTO ( Kolektivni štrajk- bilo što) i tražite svoja jebena prava!!!! NAŠA PLAĆA bi trebala biti minimalno 5000 kn a ne bijednih 2 tisuće i nešto kn. UJEDINITE SE I NAPRAVITE NEŠTO PO TOM PITANJU, ne dozvolite da vas gaze.



Da, tak i meni kažu kolege iz AKD-a da je trenutno tako. Ali oni imaju sreće, jer im poštuju radno vrijeme, odnosno 2 dana radiš, 2 dana si doma i to se poštuje. Ne narade se baš nešto puno, tu se red zna. Neki čak nemaju ni fond sati mjesečni pa im firma doplati.

Nego, jel ti imaš fond sati ili nemaš ? ako imaš full fond sati, onda mi je čudno da ti je plaća takva, barem 2800 kuna bi morao dobiti tamo.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyčet oľu 12, 2015 4:30 am

Kako mi je rekao jedan kolega koji radi na bolje plaćenom objektu navodno s boljom satnicom za 168 sati fond 2680 kn (naglašavam bolja satnica)!!! Onda nije ni teško zamisliti kakve plaće imaju ovi s nižom satnicom, a neki koji putuju izdaleka pa zavoze recimo 700-800 kn pa, ti vidi koliko dobiješ plaće..Kažu bitno da je redovita..****** je bitno ak je mala i nikakva..kakva će biti mirovina ako, je plaća mala, o tome nitko ne razmišlja, bitno da je redovita (to što netko jebe s niskom satnicom nema veze) idemo daljee!!! Teraj!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri oľu 18, 2015 11:44 pm

Kod nas u Dubrovniku smo od Sokola preuzeli HPB.
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysub tra 04, 2015 10:31 pm

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:

Da, tak i meni kažu kolege iz AKD-a da je trenutno tako. Ali oni imaju sreće, jer im poštuju radno vrijeme, odnosno 2 dana radiš, 2 dana si doma i to se poštuje. Ne narade se baš nešto puno, tu se red zna. Neki čak nemaju ni fond sati mjesečni pa im firma doplati.

Nego, jel ti imaš fond sati ili nemaš ? ako imaš full fond sati, onda mi je čudno da ti je plaća takva, barem 2800 kuna bi morao dobiti tamo.

kolega sa 5-6 sati prekovremenog dobije plaću uz nadoplatu od 50-60kn do minimalca..jedan u nizu sa fondom sati ponekad se dobije minimalac ponekad sa to malo putnih troškova, a ponekad i sa tim svime ti moraju doplatiti do minimalca jer nesmiju manje isplatiti i nitko u nijednom trenutku nezna kolika je plača u AKD-Zaštiti nekad se je znala satnica i moglo se točno izračunati ali sada više ne nažalost...idemo prema svome kraju to je sada očigledno i neminovno kao i mungosi nekad davno što su prošli u ovoj tvrtki sada ćemo i mi ali ne i ovi naši besmrtni šefovi koji su pozapošljavali svoje rođake, ljubavnice i tko će ga znati koga sve ne i po kojim kriterijima u administraciju...eh nažalost od nekad jedne od najjače tvrtke u RH došli smo do jedne od ne najlošije već do jedne od najgore zaštitarske tvrtke u RH..odore u raspadu, sredstva za rad nepitaj jer ili su se raspala ili ih nema, vozila hm što reći lutrija voziti svaki dan ali naravno službena vozila naših voždova su max 3 god stara sa kompletnom opremom, novim gumama i mirisnim borićima u njima dok blinde se nemogu ni oprati kroz mjesec dana barem jednom nema se para ...mogao bi ovako u nedogled ali mučnina me obuzima pa tu stajem
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypon tra 06, 2015 8:54 pm

Mogu se složiti sa ovim. Prije 5 godina sam bio jedno kratko vrijeme u AKD Zaštiti, te se već tada vidjelo ovo o čemu kolega priča. Naime, tada su baš bili nedugo potpisali kolektivni ugovor koji im je snizio plaće, a u stvari je trebalo biti nešto bolje, kao ono zaštićena plaća i tako to.

Eh, sada, istina u AKD ima puno interesnih strana(zapošljavanje rođaka, frendova, i ostalih...), stalno nekakve izvješća pisati(zašto nisi imao kravatu, zašto si držao ruke u džepovima,.... moraš biti dobar rob onim kolegama koji su duže od tebe u firmi, jer onda "nisi za AKD", oni te naime procjenjuju..., bla, bla), uvijek se sve otkucava, ne znaš više što smiješ reći, a što ne....

...i, tako sada izgleda da se AKD raspada, eh, pa, neka....
Very Happy
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyuto tra 07, 2015 1:38 am

Lumeni u pravu si! Totalni kaos je u AKD zaštiti, dovoljno da čovjek ode pa pogleda onu njihovu sprdačinu od web stranice..Dali je to ozbiljna firma!? Nekad možda bila, ovo sada je rasulo, i naravno nitko nije kriv za ništa. Onaj tko je sposoban izvući će firmu iz tko zna kakvih sranja, a onaj tko je nesposoban čitaj (uprava) njima je kaos u glavi, nemogu oni ni sebe dovesti u red, kamoli firmu. Navodno interventnima smanjena satnica, putnih troškova gotovo i da nema, tako da kada oduzmeš taj put koji te košta do posla, radiš za otprilike 2000 kn!!! Krasna plaća, krasna firma, sve krasno...no da ne duljim, i više nego očito je da je kraj blizu!!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyuto tra 07, 2015 4:57 pm

Neznam za interventnu, nama se putni u potpunosti isplaćuju ( ja dobijam 500 kuna plus nekih 2900 kuna plaću za 180 sati rada sa oružjem ). Da je dobro nije ali kod nas u Dubrovniku ima puno gorih zaštitarskih firmi.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri tra 08, 2015 1:44 am

Da, ja sam ispričao verziju priče iz zagrebačke perspektive, tako da negdje je moguće da AKD-ovci, drugdje imaju bolja iskustva.

Uvijek može bolje, al' uvijek može i gore.
[Vrh] Go down
bbb86
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 27.03.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: akd   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri tra 08, 2015 1:22 pm

damir1970 je napisao/la:
Neznam za interventnu, nama se putni u potpunosti isplaćuju ( ja dobijam 500 kuna plus nekih 2900 kuna plaću za 180 sati rada sa oružjem ). Da je dobro nije ali kod nas u Dubrovniku ima puno gorih zaštitarskih firmi.
kolega, kaj vi u DU dobijete puni trošak za prijevoz??? u ZG je sve napola...
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri tra 08, 2015 2:13 pm

Mi dobijamo cijeli putni trošak, barem je do sada bilo tako.
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri tra 08, 2015 2:19 pm

Lumen je napisao/la:
Da, ja sam ispričao verziju priče iz zagrebačke perspektive, tako da negdje je moguće da AKD-ovci, drugdje imaju bolja iskustva.

Uvijek može bolje, al' uvijek može i gore.

Trebalo bi svugdje da je isto ali očigledno nije. Ovdje nam isplaćuju sve vjerovatno iz tog razloga jer nebi mogli naći ko će raditi da nije tako, prešli bi svi u Seuritas jer oni plaćaju najbolje.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet tra 10, 2015 3:21 am

Neznam kako je moguće da je nekima putni trošak u potpunosti isplaćen, a nekima u drugim gradovima putni troškovi su po pola plaćeni, iskreno smiješno mi je to sve, pa i otužno čak ako je to istina. Bio je jučer jedan interesantan članak koliko su firme imale dobit, jako zanimljiva stavka je aKD zaštita na 3.mjestu 94 miliona dobiti za 2013. pa me zanima gdje su te silne pare, kada su smanjene satnice i pola putnih troškova oduzeto?? Biti zaštitar je kod nas avan-gard totalni, što više radiš manje dobiješ, (a možda dobiješ čokoladu i bombone), ali to malo morgen, mora i za ADMINISTRACIJU nešto ostat! Pardon čitaj uhljebnike nenadjebivih proporcija!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet tra 10, 2015 3:23 am

Sjeti se kako bilo je nekad, sjeti se malena!! Smile
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet tra 10, 2015 7:43 am

Sve je to lova koju smo im mi zaradili i to debelo. Mi koji radimo dobijamo mrvice a administracija se bahati i uživa. Sad nam fali još da nam zbog kazne koju firma mora platiti smanje cijenu ure i onda smo dotakli dno dna.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet tra 10, 2015 8:03 am

Nebi se ništa čudio da bude tako, ali opet kako sam i prije rekao, već sada me boli ona stvar za posao, jer ono šta netko kaže ajde, imaš redovitu plaću, ma da kako da ne! i kmetovi su dobivali redovite plaće, ali su i imali potrgana leđa i nikakv život, tako je i ovdje, radiš, plaća mizerija, kako nas oni plaćaju tako se i radi, NIKAKO! Uopće ne vidim razlog, ako se nekome smanji plaća, zašto bi on bolje radio, jer IONAKO to nitko ne cijeni!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptypet tra 10, 2015 10:38 pm

U pravu si kolega, ali upravu nije baš briga ko kako radi. Njima je važno da s tog radnog mjesta lova ide u upravu, odnodnosno da komitent na kraju plati uslugu i oni su zadovoljni. Za nas koji im te pare u stvari zaradimo se puno ne sekiraju.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyned tra 12, 2015 2:20 pm

Zbog takvih stvari i neuređenog tržišta gube se objekti, mislim da bi upravi itekako trebalo biti važno tko donosi novac u firmu i tko to sve odrađuje.
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptysri tra 15, 2015 2:49 pm

Nažalost u AKD-u kao i udrugim zaštitarskim firmama stanje je kritično, uzeli su sve što mogu pa čak im se isplati dodavati od 50- na više kuna na plaču da bi portiri kao ja i ostali dobili minimalnu zagarantiranu plaču od 3017 kn jer 17 kn po satu je mogu čak reči i protuzakonito.
Vjerujem da je tako slično i u svim drugim zaštitarskim firmama ali poklopimo se ušima i gledajmo na ovaj posao kao na nagradu i sve če se samo riješiti.....KATASTROFA....totalno rasulo
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyned tra 19, 2015 7:24 pm

Mogu se složiti s tobom da je totalno rasulo, jer može i gore od ovoga. Najgore je od svega što je ovaj zaštitarski posao ma kakav bio plaćen tako mizerno da je totalni apsurd govoriti o nekome poslu da bi se trebao odraditi, a da ne spominjem liječnički koji je isti kao i kod policije, a čemu zašto. Za plaću manje od ne podcijenivši nikoga spremačice koju boli uho..Po meni srozali smo se na najniže grane da je postalo i upitno dali nositi uniformu i predstavljati nekoga, kada su napravili da s ovako malom plaćom postaje biti sramota i reći da si zaštitar, bez obzira koliko ljudi ne radi. Kada kažeš koliko ti je plaća, radije odoše neki na more ili radit na crnjaka, zaradi barem 1500 kn više od normala zaštitarske plaće koje je od 2600 do 2800 kn a, neki imaju i manje..Definitvno kada se uzme u obzir onaj koji putuje iz daljeg ,a dobiva samo 250 kn prijevoza onda njegova plaća bude i do 2200 kn!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyuto svi 12, 2015 9:49 am

Nije istina da se postuje radno vrijeme,bas suprotno,radi se svakako,cesto i po sezdeset sati u sedam dana,rasporedi se mjenjaju danas za sutra,skoro da nema takvog objekta gdje je radnik odradio cijeli mjesec a da mu nije mjenjan raspored rada,tako da to nekad zna biti i po desetak izmjena mjesecno.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Emptyčet svi 14, 2015 10:25 pm

Rasulo u državnoj firmi, ma ništa čudno kakva država tako i sve ostalo. Treba još smanjiti plaće tako da me tek onda mogu bolit jaja od češkanja ,a ionako za ove pare ne isplati se uopće ni nosit uniformu jer, je sramota biti ovako potplaćen!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Sponsored content





Kako je u AKD-u - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Kako je u AKD-u
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» kako je u Puli
» a kako je tek nama...
» POSAO- GDJE, KAKO?
» kako nitko nije komentirao...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: