HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 1 korisnik/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 1 gost.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Kako je u AKD-u Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Kako je u AKD-u Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Kako je u AKD-u Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Kako je u AKD-u Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Kako je u AKD-u Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Kako je u AKD-u Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Kako je u AKD-u Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Kako je u AKD-u Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Kako je u AKD-u Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Kako je u AKD-u

Go down 
+14
pravednik
tvrtko
bbb86
bilderzg
nino
damir1970
master-x
akademac
maxzg1
S.t.a.l.k.e.r
Lumen
akdzastita
drax
X-PLOSIV
18 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyned vel 22, 2009 7:56 pm

Pitanje?
kakvi su uvjeti u AKD-u, kakva je plaća, kakvi su odnosi prema zaposlenicima
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon vel 23, 2009 12:24 pm

zavisi iz kojeg kolektiva dolaziš.......??? Question Question Question Question
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon vel 23, 2009 3:27 pm

Ne radim u niti jednoj zaštitarskoj firmi prije sam radio za sokol a imam licencu zaštitara pa me zanima kakvi su uvjeti u AKD-u
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon vel 23, 2009 7:50 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
Ne radim u niti jednoj zaštitarskoj firmi prije sam radio za sokol a imam licencu zaštitara pa me zanima kakvi su uvjeti u AKD-u


sada su ti uvijeti rada i plače svagdje iste....jedino ti je možda mala prevaga za akd-z da je to državna firma koja neće nikada neisplatit plaču nego je u dan točna,međuljudski odnosi,to ti ovisi gdje šljakaš......bolje je od sokola 100%,ja sam zaštitar 10 godina i nikada baš nikada nebi išao u sokol(to je moj stav da ne misliš da omalovažavam ljude koje rade u sokolu,to nikako,raditi se mora negdje).....baš sam neki dan gibao u nočnu kad je u tramvaj ušla djelatnica bilića i pričala je na telefon da mora odradit smjenu od 36 sati....katastrofa.....pa ti vidi baj_baj
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon vel 23, 2009 8:29 pm

Kolega hvala na savjetu
[Vrh] Go down
akdzastita
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 22.10.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptysri lis 22, 2014 1:50 pm

Pozdrav golege iz umaga ...
[Vrh] Go down
akdzastita
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 22.10.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptysri stu 12, 2014 2:44 pm

poštovanje kolege...

ma super u akd-u, imamo voditelja koji se trudi da nam skinu plaću i širi lazne deziformacije o zaštitarima pravi šef .... poslovnice umag..
[Vrh] Go down
akdzastita
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 22.10.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptysri stu 12, 2014 2:51 pm

Basketball
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypet stu 14, 2014 11:51 pm

Hm, AKD je uvijek bio firma gdje se puno pisalo....
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyned stu 23, 2014 4:55 pm

Pošto radim u FINI GS , mi dobivamo 800 kuna Božičnice i 400 kuna Uskrnice. A priča se o tom spajanju AKD-a i FINE. Od pomisli na to mi se diže kosa na glavi. Ima da nam bagra onda otme to što dobivamo za te blagdane. Jer sam čuo da AKD-ovci dobivaju goli K**** a ne Božičnicu i Uskrsnicu.

Pa dobro ljudi jeste li vi normalni, mislim na AKD-ovce ? pa ovak radite za kikiriki, i onda još dopuštate da vam uzmu Božičnicu ??? pa kaj se vi ne znate pobunit ? ima AKD para bez brige, i ne bi propali da radnicima daju Božičnice. Kad ti netko uzme Božičnicu, po meni je to dno dna svih dna.

Pa gdje završavaju te pare koje jedna tvrtka nakupi od npr ukidanja Božičnica ?? ja nisam stručnjak za ekonomiju, ali se to pitam ?? dakle, te pare negdje moraju biti, ako ništa drugo ušteđene ? šta firma radi sa tom lovom a plus k tome mi neke kolege iz AKd-a koji rade u pratnji kažu da je vozni park KATASTROFA + da su vam pancirke u prosjeku stare 10 godina i da im je na većini davno istekao rok trajanja ? u šta se onda trpa lova ušteđena na ukidanju Uskrnica i Božičnica, na smanjenju plaća itd ? DI JE TA JEBENA LOVA poludržavne tvrtke AKD zaštita ?????

Kolko ja znam AKD i dalje posluje s pozitivnom bilancom i svake godine je u plusu kada pričamo o profitu, kako onda barem 300 kuna Božinice ne mogu dati ?

Ja radim za istu plaću kao i AKD-ovci u FINI GS, ali imam barem respektabilnu Božičnicu i Uskrsnicu što mi itekako olakšava te praznike jer onda ne moram svoju bijednu plaću trošiti na kupovinu hrane i poklona. Meni ta Božičnica i Uskrsnica praktički dođu ko 13-a plaća. Radit za 2800 kuna i onda još k tome ne imati Božičnicu je TRAGEDIJA, žalost ovog društva.

Pa kako mirno spavaju ti "vođe" AKD-a i sličnih firmi koje ne isplaćuju radnicima BAREM Božičnice, BAREM to...ja ne bi mirno spavao, savjest bi me pekla kad bi pomislio na svog zaštitara na Božić kako sinu ili kćerki ne može kupiti neki poklon...


I onda bi jednu uređenu i kolko tolko kvalitetnu firmu ko FINA GS spajali sa AKD-om, pa ja ima da momentalno dam otkaz u FINI GS ako to doživim.
[Vrh] Go down
akdzastita
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 22.10.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon stu 24, 2014 12:06 pm

Svaka ti čast kolega, ma nema se tko kod nas pobuniti, Sindikat je njihov itd.
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon pro 01, 2014 10:14 pm

šta firma radi sa tom lovom a plus k tome mi neke kolege iz AKd-a koji rade u pratnji kažu da je vozni park KATASTROFA + da su vam pancirke u prosjeku stare 10 godina i da im je na većini davno istekao rok trajanja ?

Evo da ispravi lazni navod koji nije istina,pancirke su djelatnici dobili pred godinu i pol nove novcate,a vozni park je jos uvijek bolji nego oronuli i hrđavi sprinteri od Fine GS
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyčet pro 11, 2014 12:14 am

maxzg1 je napisao/la:
šta firma radi sa tom lovom a plus k tome mi neke kolege iz AKd-a koji rade u pratnji kažu da je vozni park KATASTROFA + da su vam pancirke u prosjeku stare 10 godina i da im je na većini davno istekao rok trajanja ?

Evo da ispravi lazni navod koji nije istina,pancirke su djelatnici dobili pred godinu i pol nove novcate,a vozni park je jos uvijek bolji nego oronuli i hrđavi sprinteri od Fine GS

Sad da ja tebe ispravim prijatelju...zaštitne prsluke ( pancirke) nismo dobili kako ti navodiš prije godinu i pol već cca 2 mjeseca, a o voznom parku neznam kojem prićaš možda u Zg al dalje je ne katastrofa već se vozila raspadaju i voze se na vlastitu odgovornost...o odori da nepričam da pojedini ljudi iz pratnje zadužuju još uvijek odoru za portu jer su u pratnji na ispomoći već nekih cca 2-3 godine...opasaći i futrole za oružje nedovoljan broj da ponekad ljudi skoro u đepu nose pištolje i još ima toga al mi se stvarno neda piskarati ovdje jer nema svrhe
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypet pro 12, 2014 1:29 am

AKD Zaštita tvrdi za sebe da je najbolja firma na tržištu.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon sij 12, 2015 11:04 pm

Moguće da je, ako ćemo o ljudskim odnosima, ali što se tiče plaća, daleko je AKD miljama od najbolje firme, sve je živo ukinuto što se ukinuti dalo, mogu se plaće povećati no ne želi se, a sam napredak firme je teško pokrenuti, jer kojekakvi jebivetri u upravi nemaju viziju ili ne žele bolje firmi, jer cilj svake firme bi trebao biti napredak i povećanje poslovanja tj.usluga zaštite!!!! Naravno svaka firma se može dignuti na viši nivo ako se zna, i ako se ima volje, no nema se volje, jer kako da vidiš išta, ako ne vidiš dalje od svog dupeta!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypet sij 16, 2015 5:25 pm

Ma, ako AKD firma sama za sebe veli da je najbolja na tržištu, onda to tako je. Bez obzira na plaće, bez obzira na međuljudske odnose, bez obzira na objekte. Ako oni vele da jesu, onda jesu. Ako i nije u realnosti tako, treba fanatično vjerovati u to.

[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypet sij 23, 2015 8:54 pm

da toliko su dobri i perfektni da ljudima nisu javili još tko ostaje raditi tko će dobiti otkaz, a još par dana i dolazi druga firma na objekte...ljude drže u neizvjesnosti nerazmišljajući da ti isti ljudi hrane obitelji i da nisu stoka već radnici koji su im do sada zarađivali njihovu plaču i čuvali njihove debele guzice koje su se kerile kako su htjeli bez odgovornosti prema ikome...najžalosnije što ih potiho zovu i nagovaraju da pređu u drugu firmu nebili ovi dali otkaz da im nemoraju isplatiti otpremnine i sva ostala davanja koja su im dužni dati ako im daju otkaz i naravno šlag na kraju taj veeeliki sindikat koji se kunio u to da su uz radnike i da im žele dobro tvrdi da se još uvijek ništa čudno nedešava u firmi i da oni nemaju pojma o nikakvim otkazima i preuzimanjima...bitno da su gosn Lukić i ekipa u vrhu sindikata zbrinuti pa ih se ovo ustvari i netiće što će netko doći raditi gdje će ga ćekati papir da od sutra više neradi...samo se nadam da će jednom jednoga dana im crknuti nasred autoputa službeni auto i da neće imati para da plate šlep službu
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyned sij 25, 2015 7:46 pm

Kakva je ovo malodušnost?

AKD je najbolja firma na tržištu rada, te svaki zaposlenik mora vjerovati u to.

Najbitnije je da plaćate sindikatu članarinu, a ostalo nije vaša briga.
Šefovima stvarate profit i morate biti sretni zbog toga, te se ne zamarajte glupostima.



[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon sij 26, 2015 1:16 am

Pozdrav kolegama. Ovdje u dubrovačkom kraju isti problemi. Plaća mala, fali ljudi, neisplaćuju se prekovremeni sati i još puno toga ali je tako i u drugim zaštitarskim tvrtkama. Sad nam je stigao i Securitas pa polako preuzima poslove, dobili su zračnu luku čilipi, pbz. A mi poludržavna tvrtka tavorimo.
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon sij 26, 2015 1:17 am

Kod nas nije niko član sindikata
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptypon vel 02, 2015 5:58 pm

Nažalost očito da je ovima u upravi jako dobro kad ih boli ona stvar za radnike. Sve je to teatralnost i nesposobnost Nevena Martića da napravi neke pomake na bolje. Ako dodje do toga da ja dobijem otkaz radi njegove nesposobnosti da razvija firmu s ostalim dušebrižnicima, onda nije ni zaslužio drugo nego da ga sačekam vani i pljunem mu u lice, jer ako neznaš nešto raditi makni se u tri pičke materine jer, ovako štetiš radnicima koji privređuju firmi , a od te zarade ide i za plaće ostalih koje boli uho!

Navodno neki koji su pokrenuli sindikat sad su uhljebljeni jer, su previše pričali to im je nagrada, samo mi nije jasno zašto dosta ljudi plaća sindikat kad nema nikakve koristi od njega., takve ljude ne razumijem!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyuto vel 03, 2015 3:29 pm

Zna li neko kolko smo objekata izgubili?Mislim na gubitak pbz poslovnica. Izgleda da Securitas polako izgurava i nas i Sokola.
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyuto vel 03, 2015 4:50 pm

PJ Osijek 11 (Osijek 4, Vinkovci 2, Vukovar, Ilok, Đakovo, Beli Manastir, Darda)
Ima još par u Slavonskom Brodu, to isto spada pod PJ Osijek
[Vrh] Go down
damir1970
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 26.01.2015

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptysri vel 04, 2015 5:18 pm

Strašno, a to je samo Osijek. Kod nas u PJ Dubrovnik PBZ je držao Sokol a ne mi tako da ovdje nije izgubljen ni jedan objekt. Ovo je postalo stvarno ozbiljno.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Emptyčet vel 05, 2015 8:35 pm

Nisam AKD-ovac, ali zanimljivo mi je to jer i ja slušam da dosta gubite objekte. Čudi me samo da vaše rukovodstvo boli ****** za sve. Pa valjda bi i njima trebalo biti u interesu da AKD bude jak kao nekad, jer se radi i o njihovim guzicama. Ako se AKD počne urušavat, srušit će se i oni jednog dana, ko će im onda davati sve te fotelje i plaće ?? ni jednom gazdi ne bi trebao biti interes da mu se firma urušava i gubi poslove.

Ali...pošto je AKD neka vrsta poludržavne tvrtke ili kako već , na vrhovnim mjestima te tvrtke sigurno nisu ljudi kojima je u interesu da firmu drže jaku i da se bore za sve moguće poslove...bitno im je očito da sjedne plaća.

To je razlika između privatnih poduzeća tipa SECURITAS i ovakvog AKD-a...Securitas ako hoće opstat mora trgat rukama i nogama...a AKD-ove "državne" menadžere boli ******, misle da su još uvijek u vremenima gdje će se DRŽAVA za sve pobrinuti...e jok brale...

Najveća tragedija za AKD je što kao državna tvrtka gubi i državne poslove...ako ni to ne možete zadržat, šta dalje reći ??? ostat će na kraju samo AKD-ova štamparija novaca, iskaznica i to će biti sve od nekad slavne i jake firme koju su nekad ipak osnovali bivši policajci.

Koliko vidim, više nemate ni onaj pleter koji je bio simbol bivših MUP-ovaca, a koji je bio sličan policijskom.

Sad su vam na uniforme i pancirke prišili dosadni amblen na kojem samo piše "AKD ZAŠTITA" u nekoj sivoj boji...totalno loše...

Sjećam se nekada AKD-ovaca kad su kršiti momci nosili na pancirkama , jaknama i puloverima onaj MUP-ov pleter u kojem je pisalo "AKD"...i sad gledam ovo...katastrofa...

Ovo ste nekad furali

http://www.ezadar.hr/repository/image_raw/16692/large/

I sad furate ove ambleme -

http://i.fcrmedia.com/mti.hr/images/logo/000/007/216/7216859.jpg

FUJ koja dosada, pa čovjek koji ne dođe bliže uopće ne može znati da se radi o AKD zaštiti, na jaknama u Zagrebu vidim AKD-ovci uopće nemaju amblem, samo nekim čudnim slovima piše "AKD" na rukavu. Ko neki dimnjačari jebote. Nekad se MUP-ov pleter jasno i glasno vidio i super je djelovalo.


AKD je primjer kako se tvrtka vodi u katastrofu zahvaljujući krivim ljudima.

Ali moje mišljenje je da se AKD NAMJERNO ŽELI LIKVIDIRATI I DA SE IDE NA NJEGOVU totalnu eliminaciju kako bi ga se država "riješila kao neperspektivnog" i onda ga prodala i totalno digla ruke s te firme.

TO je 100%. Pitanje je vremena kad će se AKD nekom prodat , ako baš totalno ne razore tvrtku u smislu da prestane postojat i otpusti sve zaštitare.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako je u AKD-u Empty
PostajNaslov: Re: Kako je u AKD-u   Kako je u AKD-u Empty

[Vrh] Go down
 
Kako je u AKD-u
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» kako je u Puli
» a kako je tek nama...
» POSAO- GDJE, KAKO?
» kako nitko nije komentirao...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: