HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptysub oľu 26, 2016 7:11 pm

Sokol Marić je podnio žalbu Državnoj komisiji za kontrolu javne nabave:
http://www.dkom.hr/default.aspx?id=260 na odluku Fine o uslugama prijevoza vrijednosnih pošiljaka, 24.3. 2016.
UP/II-034-02
/16-01/216 Financijska agencija , Zagreb Sokol Marić d.o.o. , Zagreb usluga prijevoza vrijednosnih pošiljaka oklopljenim vozilima
Broj: 2016/S 002-0005431 Usluge 24.3.2016 Postupak u tijeku
Radi se o natječaju Fine: Nabava usluga prijevoza vrijednosnih pošiljki oklopljenim vozilima objavljenom ovdje: http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1447
u procijenjenoj vrijednosti od 5 280 000 kn bez PDV-a što se može vidjeti iz popratne dokumentacije objavljene uz natječaj, također na gornjem linku.
Kontakt osoba Fine zadužena za ovaj natječaj je:
Blaženka Padjen
Telefon: 01 6304 292
Evidencijski broj nabave: 20/2016/V/U
Kriterij za odabir ponude je bila najniža cijena a ponude su javno otvorene 21.4. 2016 u 11 sati u FINI, Vukovarska 70, 1. kat, dvorana 1.
Rok za žalbu Državnoj komisiji za kontrolu javne nabave bio je 10 dana a s obzirom da je Sokol Marić žalbu uputio već 24.3, samo 3 dana poslije, potpuno je očito da su izgubili ovaj natječaj i da uskoro druga zaštitarska firma preuzima pratnju novca za Finu.
Žalbe na Državnoj komisiji obično se rješavaju u roku od 3-4 tjedna, što znači da će nova firma preuzeti pratnju od Sokola najvjerojatnije od početka 5. mjeseca.
Što će to značiti za zaštitare Sokola, koji rade u pratnji, sada je teško reći. Moguće da će jedan dio zaštitara iz pratnje vratiti na objekte i tako im dodatno umanjiti prihode.
Za sada vam ne mogu reći tko je dobio na ovom natječaju jer se radi o poslovnoj tajni ali preporučam da kontaktirate gdju. Padjen u Fini i zatražite detaljnije informacije.


Zadnja promjena: Daniel91; sub oľu 26, 2016 10:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptysub oľu 26, 2016 8:41 pm

Sto je s pbz pratnjom....prica se da je dobio sokol...
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypon oľu 28, 2016 9:03 pm

Nemora to značit da je izgubio,znam samo da je bilo da dobiju na natječaju pa se žale na uvijete po kojima su dobili,uglavnom ništa me nečudi,ak nisu oni onda je fina gs 99%
[Vrh] Go down
kiklop
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 14.01.2015

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypet tra 01, 2016 1:22 pm

Znaci nitko ne zna sto he s pratnjom za pbz...jebu has mjesecima sokol dobio pa nije dobio.pun ****** vise ovih natjecaja....a placa cisto sranje
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypet tra 01, 2016 9:31 pm

Gunner je napisao/la:
Nemora to značit da je izgubio,znam samo da je bilo da dobiju na natječaju pa se žale na uvijete po kojima su dobili,uglavnom ništa me nečudi,ak nisu oni onda je fina gs 99%

Na uvjete su pristali samim javljanjem na natječaj.
Osim toga, svaka žalba odgađa potpisivanje ugovora i početak posla a i plaćaju se određeni troškovi Komisiji pa ni s te strane nema nimalo smisla ovo što govoriš.
Uvjete natječaja određuje naručitelj a ne Državna komisija za kontrolu javne nabave, i oni na to ne mogu utjecati.
Njihov je jedini zadatak da vide da li je bilo kršenja zakona o javnoj nabavi i ništa drugo.
Natječaj je dobio onaj koji je najpovoljniji ponuđač, a to po zakonu o javnoj nabavi znači onaj koji je ponudio najnižu cijenu.
Očito je sokol u ovoj priči izvisio.
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptyned tra 03, 2016 11:50 pm

Pogledaj prošle god natječaj za finu:usluge tjelesne zaštite za Rc Osijek,dakle dobila je bila firma koja se nakon toga žalila i odbili joj žalbu i ista ta firma ostala radit.O tom ja pričam,dakle ništa me nečudi,jasno je meni sve al kazem ti da je i taj apsurd moguć
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Emptypet tra 08, 2016 11:46 pm

Gunner je napisao/la:
Pogledaj prošle god natječaj za finu:usluge tjelesne zaštite za Rc Osijek,dakle dobila je bila firma koja se nakon toga žalila i odbili joj žalbu i ista ta firma ostala radit.O tom ja pričam,dakle ništa me nečudi,jasno je meni sve al kazem ti da je i taj apsurd moguć

Razlog za žalbu, objašnjen na stranici Fine: http://www.fina.hr/Default.aspx?sec=1447
Žalba izjavljena protiv dokumentacije za nadmetanje odnosno izmjene dokumentacije za nadmetanje sprječava nastavak postupka javne nabave za sve grupe predmeta nabave.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty
PostajNaslov: Re: Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?   Sokol izgubio Pratnju novca za Finu? Empty

[Vrh] Go down
 
Sokol izgubio Pratnju novca za Finu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pratnja za finu
» Sokol komentari
» Sokol Karlovac
» Pratnja vrijednosti i novca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: