HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sokol Karlovac Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sokol Karlovac Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sokol Karlovac Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sokol Karlovac Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sokol Karlovac Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sokol Karlovac Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sokol Karlovac Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sokol Karlovac Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sokol Karlovac Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sokol Karlovac

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptypet stu 16, 2007 9:47 pm

Mi u sokolu u karlovcu nemozemo dobit niti radne uniforme ,nosimo staru robu ,a kamoli vece place ili povisicu.Neznamo ni za sindikat gdj se uclaniti,kad su prosvjedi,koja su nam prava,i sto nas sve pripada.Cija i koja smo mi u Karlovcu firma-
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptypet stu 16, 2007 10:49 pm

Dobrodosao na forum!!!
Cija,prijatelju,neznam,glasina kaze od 01.01.2008. Americka!
Sramotno je da se ne moze dobiti no komad uniforme,a kamoli da se dobivaju s novim oznakama. Tek pristigli djelatnici rade u kosulji kratkih rukava,iz metropole nikako da stign uniforma,ljudi rade u privatnoj robi i vec im je lagano pun k...c! Pricaj sta ima kod tebe,da se mozemo bolje svi povezati i probati malo "posvrbiti" nazuljane guzice Zagrebackom zapovijednistvu! Pitaj pravdu za sindikalne stvari,on ti je "TATA-MATA" za to,a ima ih jos koji ce ti drage volje pomoci! Drzi se i nedaj da "siroko" hodas!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptysub stu 17, 2007 11:36 am

bubi je napisao/la:
Mi u sokolu u karlovcu nemozemo dobit niti radne uniforme ,nosimo staru robu ,a kamoli vece place ili povisicu.Neznamo ni za sindikat gdj se uclaniti,kad su prosvjedi,koja su nam prava,i sto nas sve pripada.Cija i koja smo mi u Karlovcu firma-

kako ti kolega kaže najbolji izbor za početak ti je "pravda", sigurno će se i on uključiti u ovo čim se logira, a možeš mu i poslati privatnu poruku, naravno bilo je govora da nije ok reklamirati sindikate , ali na ovom blogu i forumu su ti (ako su u sindikatu) 99% članovi RSRH, naravno pravda je povjerenik za sokol, zato te i upućujemo na njega, on će te najbolje uputiti u sve što te zanima vezano za sokol, za sve drugo možeš pitati bilo koga bilo gdje...
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptysub stu 17, 2007 4:51 pm

Karlovac ti je prijatelju banana.Odvojeni smo od svega.Velika razlika, sto god trazis,pitas oni samo kazu da je tako u zg i da se nemoze dobit jer tog u zg nema.KOJA MULJAZA.Nemozes dobit hlace,nemozes dobit kosulje,maja i jakna da ne govorim kapa nema.Vele prijevoz se placa tek vise od 50 km.


Zadnja promjena: ; uto sij 22, 2008 5:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptyned stu 18, 2007 12:39 pm

Koji su to smradovi!!! Kazes prijevoz tek od 50km na dalje,pa nisu normalni,napisi svaki dan kad krenes 50 km i koliko dodatno potrosis do posla,a ako kome u ZG nije jasno,neka digne nazuljanu guzicu i dodje mjeriti s ravnalom,to nece sigurno napraviti,ti imas isto smrada od direktora kao i svi ostali,pa nije ni cudno da se sve to desava.
Kod mene je bio slucaj da sam zbog potrebe da vise zaradim odradio skoro 400 sati i na kraju vidio da mi fali pun k... na placi,na upit direktoru,dobio sam odgovor da nije fer prema drugima da dobijem veliku placu,pa mi je on samo inicijativno maznuo 1500 kuna.Sta kazes na to?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptyned stu 18, 2007 1:01 pm

glock34 je napisao/la:
Koji su to smradovi!!!
Kod mene je bio slucaj da sam zbog potrebe da vise zaradim odradio skoro 400 sati i na kraju vidio da mi fali pun k... na placi,na upit direktoru,dobio sam odgovor da nije fer prema drugima da dobijem veliku placu,pa mi je on samo inicijativno maznuo 1500 kuna.Sta kazes na to?
jesi bar to na kraju riješio u svoju korist i dobio lovu koja ti pripada???
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptyned stu 18, 2007 6:13 pm

Nemozes smuljat za prijevoz jer sef zna gdje stanujem i kolko je do posla, tako da nezeli ni cut za prijevoz .Bilo koga pitas kako mu je svi kukaju ali i sute.Neznau kome,gdje i kako da se bune.Svi kazu da je u svim zastitarskim tvrtkama jos i slabije,i zato sute i trpe dok to sve ne explodira jedanput.Ljude izvlaci rad na crno sa strane-redarenje,gradevina i ostali kojekakvi poslovi.Po maricu bi bili siromasi.


Zadnja promjena: ; uto sij 22, 2008 5:25 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Emptyned stu 18, 2007 11:08 pm

bubi je napisao/la:
Mi u sokolu u karlovcu nemozemo dobit niti radne uniforme ,nosimo staru robu ,a kamoli vece place ili povisicu.Neznamo ni za sindikat gdj se uclaniti,kad su prosvjedi,koja su nam prava,i sto nas sve pripada.Cija i koja smo mi u Karlovcu firma-

Evo i mene,nestigoh ovih dana na net,bubi ako hoćeš javi se na mail,pa ćemo se dogovorit
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokol Karlovac Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Karlovac   Sokol Karlovac Empty

[Vrh] Go down
 
Sokol Karlovac
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOKOL d.o.o.
» Sokol komentari
» Sokol Maric CARSTVO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: