HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zračna Luka Split  Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zračna Luka Split  Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zračna Luka Split  Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zračna Luka Split  Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zračna Luka Split  Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zračna Luka Split  Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zračna Luka Split  Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zračna Luka Split  Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zračna Luka Split  Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zračna Luka Split

Go down 
+3
AjmeKojaDrama
duh sa sjekirom
pancer
7 posters
Autor/icaPoruka
akovacic6
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 01.10.2007

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptypet sij 09, 2015 2:08 pm

Ubrzo počinjem raditi na zračnoj luci u Splitu kao zaštitar jer idem na tečaj za rentgen ,molim mišljenje kako je raditi tamo ,Kakve su radne kolege i slično ''
[Vrh] Go down
pancer
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 02.08.2012

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyuto sij 20, 2015 3:59 pm

akovacic6 je napisao/la:
Ubrzo počinjem raditi na zračnoj luci u Splitu kao zaštitar jer idem na tečaj za rentgen ,molim mišljenje kako je raditi tamo ,Kakve su radne kolege i slično ''

Pozdrav
Ako možeš molio bih te da mi napišeš nešto o tom tečaju za rentgen npr. tko te osposobljava za rtg operatera, koliko košta, tko plaća (osobno ili zašt. tvrtka), koliko tečaj traje i upisuje li se u ove nove radne evidencije o zvanjima, a što se tiče rada u zračnoj luci zavisi od zašt. tvrtke u koju ideš, (nisi naveo koja) jer to su mislim do sada radili policijski djelatnici, i još jedno pitanje koliko će ti biti satnica jer ako traže vjerovatno i dobro poznavanje engleskog jezika te dobru informatičku pismenost koja bi trebala pratiti takvo radno mjesto onda bi to trebali i platiti više što sumnjam jer u zaštitarstvu ne postoji riječ više!?
[Vrh] Go down
duh sa sjekirom
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 50
Location : zagrebačka županija
Registration date : 26.10.2012

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyuto sij 20, 2015 6:54 pm

Malo da se uključim u temu.Naime rtg-operateri koji rade u securitasu a zaposleni su na MZLZ-u imaju plaću 4300kn govorim o fondu sati,i da potrebno je ppoznavanje stranog jezika ne mora nužno biti engleskog,npr ako znaš dobro francuski tada bi i osnove engleskog bile sasvim dovoljne.Bilo kakvi avanturisti,neradnici,neozbiljni djelatnici bolje je da se u to ne upuštaju,posao je izuzetno odgovoran i zahtjevan,međutim oni koji su vrijedni i žele ulagat u sebe neka se ne boje .Neka se jave kolege sa drugih Zr.luka da nam otkriju koliku su njima plaću ponudili,pozdrav!
[Vrh] Go down
AjmeKojaDrama
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 15.02.2009

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyčet sij 22, 2015 10:27 am

U splitskoj zračnoj luci na rendgenu će raditi zaštitari firme gradska sigurnost, plaća 3200 kn, iako su obećani neki dodaci uz to poznajući poslodavca to će biti plaća .
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyčet sij 22, 2015 2:22 pm

Ti vrag mater...a murjak je za isti posao dobivao 5000-5500-6000 kn sa dobrim noćnim smjenama, blagdanima itd.

Pa sad ti radi...

Ma ja bi to zaštitarstvo u RH općenito zabranio...to je komedija koje je to izrabljivanje ljudi. Ako se ne može donijeti zakon po kojem bi minimalna netto plaća svakog zaštitara, ponavljam MINIMALNA NETO PLAĆA BEZ PUTNIH bila 3000 kn, onda bolje da ukinu tu struku i amen...
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyčet sij 22, 2015 6:08 pm

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Ti vrag mater...a murjak je za isti posao dobivao 5000-5500-6000 kn sa dobrim noćnim smjenama, blagdanima itd.

Pa sad ti radi...

Ma ja bi to zaštitarstvo u RH općenito zabranio...to je komedija koje je to izrabljivanje ljudi. Ako se ne može donijeti zakon po kojem bi minimalna netto plaća svakog zaštitara, ponavljam MINIMALNA NETO PLAĆA BEZ PUTNIH bila 3000 kn, onda bolje da ukinu tu struku i amen...

Slažem se 100 posto....
[Vrh] Go down
duh sa sjekirom
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 50
Location : zagrebačka županija
Registration date : 26.10.2012

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyčet sij 22, 2015 7:58 pm

Ovo je zbilja katastrofa,savjetujem kolegama prije nego što prihvate raditi taj posao za tu plaću,neka se bar informiraju kod ljudi koji sada to rade kakav je to posao i što im je u opisu posla.obzirom da se radi o vrlo osjetljivoj temi a tiče se sigurnosti na zračnim lukama,nekakve detalje ne bi bilo pametno iznositi po forumima.
[Vrh] Go down
AjmeKojaDrama
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 15.02.2009

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyčet sij 22, 2015 11:03 pm

zaštitari gradske sigurnosti nisu ni imali izbora žele li na rtg uređaje ili ne tj. mogli su birati "tko neće može uzet knjižicu".
[Vrh] Go down
pancer
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 02.08.2012

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptypet sij 23, 2015 5:27 pm

AjmeKojaDrama je napisao/la:
zaštitari gradske sigurnosti nisu ni imali izbora žele li na rtg uređaje ili ne tj. mogli su birati "tko neće može uzet knjižicu".

Tipična zaštitarska priča uzmi ili ostavi! Uvijek će se naći netko tko hoće a hoće jer zaštitara ima kao pjeska u pustinji, visokih, mršavih, malih, debelih. plavih, zelenih očiju itd a radit se mora jer je kriza i posla nema a nema ni sistematizacije radnih mjesta u zaštitarstvu i eto ga na! Mislim da čovjek koji je informatički pismen i koji zna bar jedan strani jezik a ima ih koji znaju i dva tri i imaju dugogodišnje iskustvo u poslu, ulažu u sebe raznim tečajevima pa i tečajem za rtg operatera ne spada u isti rang s onim koji samo čeka da prođe 8 ili 12 sati dežurstva i onda mozak na pašu čekajući kad će plaća odnosno mižerija od plaće i sve tako po mogućnosti do mirovine!
[Vrh] Go down
Apostol
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 02.11.2016

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptysri stu 09, 2016 6:55 pm

Ovo je moje iskustvo....

Ja radio i nikako da dobijem za stalno i jednom mi nisu htjeli produzit ugovor bez razloga pa se opet predomislili sacuvaj boze :-O .
Supruga mi je rodila pa sam otisao privremeno
ali koji je to neprofesionalizam to je strašno,

a proslo ljeto ljudi koji
nemaju nista polozeno radili mu bez cetrifikata sve poslove a cak su i studenti
koji inace rade na pripremi stavljani da rade na MD vratima .
Kad bi taj Šimac bar izgubio natjecaj pa da dodje netko ozbiljniji Securitas ili slicno.

Ovi od zračne luke nisu nista bolji ja radio na kapiji 1
i propala stolica trebalo im godina da donesu novu a hvale se povecanjem prometa .Zato kad se bude obučavala 6 grupa ne javljate se ljudi to je sranje nikad viđeno, nikad necete dobiti vecu placu nego ce vas drzat na minimalcu a krv ce vam izvaditi na liniji ljeti.
[Vrh] Go down
Apostol
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 02.11.2016

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyned pro 03, 2017 1:05 pm

Evo nisu mi produzili opet ugovor ,i sad sam prešao u drugu tvrku 007 i sad dižem rampu
ta tvrtka koja isto radi na Zračnoj Luci samo druge poslove zaštite a ne pregled putnika i prtljage ,radim za minimalac al bar me niko ne dira..ako neko ima pitanjea slobodno neka postavi sve ću objasniti nek se zna koji su uvjeti i kako Gradska sigurnost radi i vara djelatnike ! Bog sve vidi !
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyuto lis 23, 2018 1:09 am

Mislim se dali da položim licencu za RTG operatera kakvo je sad stanje tamo ko drži jel i dalje Gradska Sigurnost kakve su kolege i uvjeti ako može neko ukratko?
[Vrh] Go down
Apostol
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 02.11.2016

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptypet tra 26, 2019 8:21 pm

@Tito pa svasta primaju, drago ni je da vise nisam tamo sad radim u Norca a cak radi jedna lezba[nije izmisljena prica 100%] iz Kastel Gomilice ovako visoka gromazna deblja uvik ima kosu u repu smedju i koja za ne falit ima MONONUKELEOZU pa cak i hepatitis C koji siri okolo i sad to radi s putnicima tamo to malo ljudi zna ali meni rodjak radi u KBC Split pa mi je reko. Stalno ti primaju al kriteriji 0.
[Vrh] Go down
akovacic6
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 01.10.2007

Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm

Apostol je napisao/la:
@Tito pa svasta primaju, drago ni je da vise nisam tamo sad radim u Norca a cak radi jedna lezba[nije izmisljena prica 100%] iz Kastel Gomilice ovako visoka gromazna deblja uvik ima kosu u repu smedju i koja za ne falit ima MONONUKELEOZU pa cak i hepatitis C koji siri okolo i sad to radi s putnicima tamo to malo ljudi zna ali meni rodjak radi u KBC Split pa mi je reko. Stalno ti primaju al kriteriji 0.

Jel to ona sta vozi golfa 4 sivoga ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zračna Luka Split  Empty
PostajNaslov: Re: Zračna Luka Split    Zračna Luka Split  Empty

[Vrh] Go down
 
Zračna Luka Split
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» GRADSKA SIGURNOST SPLIT

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: SRODNA ZANIMANJA :: Zaštitari Rentgen operateri-
Forum(o)Bir: