HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sokol komentari Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sokol komentari Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sokol komentari Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sokol komentari Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sokol komentari Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sokol komentari Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sokol komentari Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sokol komentari Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sokol komentari Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sokol komentari

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyuto ruj 11, 2007 9:33 pm

Evo s obzirom da sam djelatnik Sokola već 10 godina,prvi ću postat i pozivam sve da se priključe komentiranju,zanimljivostima i ostalome o Sokol Marić-u,a i ostalome vezano za zaštitarstvo.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: pravde nema   Sokol komentari Emptysri ruj 12, 2007 11:52 am

Ja sam jedan sokol koji prati redovno desavanja na blogu,forumu u zivotu... Svaki put kad pogledam,uvijek nesto novo,poslodavci nekog zaje,,,, itd. Krajnje je vrijeme da se poboljsa zastitarski zivot na bolje kako bi rekli u onoj reklami. Sokoli,dali Vam se desilo da posteno odradite puno sati i kad dodje platna lista skuzite da pun k,,, fali sati i na upit direktoru podruznice dobijete odgovor: " dobio bi previse veliku placu,nije fer prema drugima!!!" Mene je to sokiralo!!! Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptysri ruj 12, 2007 3:54 pm

glock34 je napisao/la:
Ja sam jedan sokol koji prati redovno desavanja na blogu,forumu u zivotu... Svaki put kad pogledam,uvijek nesto novo,poslodavci nekog zaje,,,, itd. Krajnje je vrijeme da se poboljsa zastitarski zivot na bolje kako bi rekli u onoj reklami. Sokoli,dali Vam se desilo da posteno odradite puno sati i kad dodje platna lista skuzite da pun k,,, fali sati i na upit direktoru podruznice dobijete odgovor: " dobio bi previse veliku placu,nije fer prema drugima!!!" Mene je to sokiralo!!! Mad
to je stvarno nisko i jadno... jeli to izjava Luke Ž.???... on je dolje diša zar ne??? inače ovo je škola i tebi, a i svima nama da obratimo pažnju na sate, najbolje je da ih pišete za svoju evidenciju, i usporedite na kraju mjeseca... e,sad da sam ja dobiuo takav odgovor...hmmm... neželim te ovim putem "ložiti", ali ima načina za vratiti istom mjerom...
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptysri ruj 12, 2007 8:33 pm

a je da,zvan KROKODIL zbog svog"debelog" ega!!! E da nisam pisao evidenciju,mozda bi sad mirnije spavao!!! Sve bi nas na Kornate da treba ulizat se mikiju! Vjerojatno ga dobro znas
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptysri ruj 12, 2007 11:18 pm

glock34 je napisao/la:
a je da,zvan KROKODIL zbog svog"debelog" ega!!! E da nisam pisao evidenciju,mozda bi sad mirnije spavao!!! Sve bi nas na Kornate da treba ulizat se mikiju! Vjerojatno ga dobro znas

Toga ima svuda,ma koliko se stvari mijenjale,mislim da se još neko vrijeme neće takve stvari promijenit,kod nas je prije bilo puno više bilo takvih stvari,konkretno mislim na osiječku podružnicu.Najviše su kulminirale pojavom mobitela i tad su smatrali se moraš pod svakucijenu javljati na mob,pojedince su čak kažnjavali što su gasili i nisu se javljali na njih.No na sreću posljednjjih godina se to malo smanjilo.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyčet ruj 13, 2007 9:33 pm

A svasta prijatelju,pojedinci si umisljaju da su nedodirljivi i da njihova mora biti zadnja,tukci!!! Reci ti meni dali primijecujes da samo ja i ti laprdamo,a "krdo" drugih samo cita postove umjesto da se prikljuce i pripomognu razvoju i zastiti zastitarstva i zastitara?!!! Ljudi,pisite,"ispucajte se barem na ovaj incognito nacin kad vec nemate m..a za doc pred nadredjenog i izrigati mu svoje vidjenje situacije i iznijeti mu svoje probleme u svrhu rijesavanja istih!!! Samo hrabro kolege!!! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypet ruj 14, 2007 12:05 pm

Pa da,tako je bilo i na forumu i to je bio i jedan od razloga da sam prestao komentirat,jednostavno nikoga iz sokola,a drugi je razlog mome nepisanju pojedinci koji su vrijeđali okolo druge,a kad se treba pobunit,kao što si reko,onda muk i sjedne strane kukaju kako im je loše na dotičnom objektu,a nakon nekoliko trenutaka izjave da ako se pobune,mogli bi ih prebacit negdje drugdje,ipak im je tu dobro.I neshvaćaju da kada bi se nas nekoliko stotina počelo bunit i žalit,moralo desit promjene,ovako gazda kaže "A niko se ne buni"
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypet ruj 14, 2007 5:15 pm

a da,bas tako. Kolege iz AKD-a imaju veca m...a od nasih sokola. Navodno se sad miki poceo pridrzavati ugovora i placati pravilno prekovremeni sat rada,kolege su primijetile razliku na placama,kazem kolege jer ja ne mogu skuziti zbog pljacke i puno sati,mislio sam na kolege sa fondom sati. Imas kakve informacije mozda?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypet ruj 14, 2007 8:41 pm

Kod nas koliko znam prekovremeni su se uvijek plaćali i rijetko kad bi se neko žalio da su ga zakinili,ali sad sam upravo izračuno koliko iznosi satnica za srpanj:

redovni rad 15.49kn
prekovremeni rad: 18kn
noćni rad:17.o3kn

to je brutto,ja naime rijetko imam preko 192 sata na mjesec,a radim u turnusima od 12-24,12-48 sati,s tim ako se radi u fini ili banci satnica je onda nešto veća,ja radim na Siemensu u Osijeku.Što se tiče ovih satnica,dnevni i noćni su mi bili isti ko i do sada,jedino nisam siguran za ove prekovremene,ali i onis su tako nekako bili.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyned ruj 16, 2007 12:31 pm

Po nasim je racunicama prekovremeni bio placen 10% od ugovornih 30%!!! U Puli su ljudi bijesni,razocarani,totalno nezadovoljni,naime direktor da privuce naivce obecaje brda i doline,a kad dodje vrijeme place,ima "PLACA" Mad Stalno ljudi odlaze,vlada bijes!!! Kako je u Osijeku?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyned ruj 16, 2007 3:10 pm

Kao prvo,u Slavoniji općenito nema posla,a zaštitarstvo je grana u kojoj je najlakše dobiti posao,pa onda ljudi sami,dok su nezaposleni izvale lovu(koju često posude) i polože za zaštitara.Tada se pokušavaju zaposliti u sokolu,jer sokol(osim akd-a,ali oni jako rijetko zapošljavaju) ima redovita primanja i sve prekovremene plaća,ali isto tako kod nas se radi većinom u okviru fonda sati.Bude i onih koji rade i do 240 sati.E sad,tu imamo takođe masu firmi koji imaju puno manje plaće,pa kad netko iz takve firme dođe kod nas,tada sa zadovoljstvom ide na uskočne,a da mu kažu da cijelu noć stoji u stavu pozor,on će to sa pjesmom to odradit.I tako kad se požališ,kažu ti ako nećeš ti,ima tko hoće.Što je i žalosna činjenica,jer kod nas ima trenutno višak zaštitara,no ipak to ima i dobru stranu,nemamo puno prekovremenih sati.No u posljednje vrijeme se pokazalo da to što ima puno ljudi sa licencama,neznači da će ti ljudi kavalitetno odraditi posao,pa se u posljednje vrijeme čuje kako su komitenti i u firimi nezadovoljni novim ljudima,također sve više ljudi govori o napuštanju zaštitarstva,pa će lagono i kod nas doći do povećanja sati,a stime i do većeg nezadovoljstva.Za sad to nezadovoljstvo je lagani šapat,jer neće niko da se na glas pobuni.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptysri ruj 19, 2007 5:51 pm

Za sad to nezadovoljstvo je lagani šapat,jer neće niko da se na glas pobuni.

Ljepo si to srocio i rekao zivu istinu!!! Kazu,bit ce bolje!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptysri lis 03, 2007 10:29 am

Ima li štogod novo u sokolu,ja sam na godišnjem od 14.09. do 10.10.,pa nisam baš u toku
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyčet lis 04, 2007 6:44 pm

Navodno Perčin ide po objektima i ubjedjuje ljude da nikamo ne idu jer ce navodno naoruzani zastitar na objektu imati placu za fond 4600 kuna. To su samo neprovijerene price koje kruze i dolaze iz vrha,ali mislik da je opet rijec o nabijanju rogova!!!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypon lis 08, 2007 6:35 pm

Bok, ovdje jedan iz AKD pratnje, nadam se da se na ljutite kaj sam vam uletio u forum Very Happy . Zanima me dali postoji mogučnost da mi neko potvrdi je li istina da vama plača ide na 4000 start i što sve uključuje u tih 4000 a što ne uključuje, hvala, držte se!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypon lis 08, 2007 9:15 pm

interceptor je napisao/la:
Bok, ovdje jedan iz AKD pratnje, nadam se da se na ljutite kaj sam vam uletio u forum Very Happy . Zanima me dali postoji mogučnost da mi neko potvrdi je li istina da vama plača ide na 4000 start i što sve uključuje u tih 4000 a što ne uključuje, hvala, držte se!


Prvi glas,doduše još sam na godišnjem,a i nisam iz Zagreba,pa informacije dolaze sa zakašnjenjem,ako netko zna više o tome,neka podijeli sa nama.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyuto lis 09, 2007 9:15 pm

Samo ti ulijeci,zato to i sluzi!!! Neznam ,ali nesto se suska o povecanju placa,ali dali je to istina,ne bi znao,ali znam da se redovno smanjuje,ukinut je topli obrok,ako radis previse,disa ti kaze da nije fer prema drugima dobiti za veliki rad veliku placu pa ti bez problema mazne lijepu svoticu itd... Neznam kakav je zrak u akd-u,ali ako nis drugo,drzava ima prste u tom poduzecu,pa mislim da je ipak bolje nego u megalomanskoj sokolskoj firmi. Predpostavljam da Miki to cita,pa da dam savjet: Manje trosi na benz za svoje metalne ljkubimce,daj vise onima koji su ti priustili svojim nazalost krvavim radom te tvoje iigracke... :lol!:
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyuto lis 09, 2007 9:17 pm

Twisted Evil
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyuto lis 09, 2007 10:33 pm

glock34 je napisao/la:
Neznam kakav je zrak u akd-u,ali ako nis drugo,drzava ima prste u tom poduzecu,pa mislim da je ipak bolje nego u megalomanskoj sokolskoj firmi.

Sto se tice placa,nije bolje,tu je trenutno placa oko 3500kn s prijevozom u pratnji,kod vas je 3800kn.
Na objektima ti je placa s prijevozom oko 2500kn,pa si misli je li jednako ili bolje kod nas...

Sto se tice toga da drzava ima svoje prste u firmi,tu si potpuno u pravu :lol!: Imaju prste duboko u pekmezu koji smo mi napravili...zar nije cudno da nas nema medju prvih nekoliko po dobiti prije oporezivanja?
Ali sto se tice radnog vremena,relativno zadovoljavajuce,ovisno gdje radis...ako si na nekoj 12-satnoj porti,radis vecinom 12-24,posto je dosta ljudi dalo otkaze (pitam se radi cega sunny ). Ako si na nekoj recepciji,imas fond i eventualno 10-20 prekovremenih od osiguranja,uglavnom cibona i nogometna repka...

Sto se tice atmosfere,atmosfera je u posljednje vrijeme naelektrizirana,jer je ljudima vec dosta rada za ovakvu mizernu placu...

Mozda za ocjenu bolje nego u sokolu i to samo zbog medjuljudskih odnosa medju kolegama,ali u danasnje vrijeme i to je nesto...

Uglavnom, moj zakljucak je : Sve ti je to skoro pa isti k.... !!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyčet lis 11, 2007 12:27 pm

Obratite pozornost na htv1 danas u 17:05 Hrvatska uživo- tema su zaštitari
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptyčet lis 11, 2007 6:31 pm

za 251.5 sati što na objektu što u pratnji a bome nešto i u noćnim dobiješ s putnim troškovima 3919,33 kn Evil or Very Mad .Iskreno zaštitar sam 3 godine i ovo je očaj očaja razmišljam da promjenim profesiju jer ovo više baš i nema smisla.
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Emptypet lis 12, 2007 12:37 am

Nisam stigao pogledati emisiju jer sam "previse" slobodan,trebao bi pocet nesto raditi! Very Happy Ja sam sedam godina i sad sam definitivno odlucio da se maknem iz zastitarstva. Uvijek sam imao neku nadu u boljitak,ali vidim da bas nema kruha. Ako si mlad,"po gasu" u novi posao,nazalost starije kolege mogu samo promijenit uniformu,jer se tesko zaposlit s nekim godinama na bilo kojem poslu,ne primaju poslodavci starije,iskusne,a opet je glupost da ne primajui ni mlade jer svi traze radno iskustvo,a da ga j...,to iskustvo moras negdje steci,ne pada s vedrog neba!
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Fina-pratnja   Sokol komentari Emptyuto ruj 23, 2008 10:05 am

Evo gledam jutros ovu novonastalu unutarnju zastitarsku sluzbu. Cetri covjeka na blindu ovako procedura izgleda vozac ostaje u kombiju naoruzan, trojka izlazi.
Br.1 Izlazi u civilnoj odjeci s zas.isk bez naouruzanja
Br.2 Naoruzan modre gace i vjetrovka bez oznaka pistolj nosi tako da se nevidi ispod vjetrovke
Br.3 Manipulant koji nosi novac bez naoruzanja u modroj uniformi s natpisom Fina.

Eto hocu rec da izgledaju kao Karnevalska povorka a ne kao profesionalna unutarnja zastitarska sluzba.


Pozdrav Ritam30 jocolor
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokol komentari Empty
PostajNaslov: Re: Sokol komentari   Sokol komentari Empty

[Vrh] Go down
 
Sokol komentari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOKOL d.o.o.
» Sokol Karlovac
» Sokol Maric CARSTVO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: