HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sokol Maric CARSTVO Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sokol Maric CARSTVO Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sokol Maric CARSTVO Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sokol Maric CARSTVO Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sokol Maric CARSTVO Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sokol Maric CARSTVO Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sokol Maric CARSTVO Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sokol Maric CARSTVO Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sokol Maric CARSTVO Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sokol Maric CARSTVO

Go down 
+7
black_alpha
mago
srg-narednik
geronimo
pantera
karta franka
Ritam30
11 posters
Autor/icaPoruka
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptypon ruj 22, 2008 7:02 pm

Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysri lis 08, 2008 12:02 am

Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyned lis 26, 2008 1:11 pm

Prvo izgubili pratnju za Finu a sad i Splitsku banku jer nisu pristali na povecanje cjene usluge ako ovako nastavimo brzo ce mo na berzu rada Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyned lis 26, 2008 1:19 pm

- kakva burza rada, pa drastičan je manjak kvalitetnih i sposobnih zaštitara
- koliko gube toliko i dobiju novih poslova, sve je to unaprijed dogovorena tržišna utakmica cjenjkanjem.
[Vrh] Go down
geronimo
Početnik
Početnik
geronimo


Broj postova : 1
Age : 32
Location : divlji zapad
Registration date : 21.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptypet stu 21, 2008 11:29 pm

karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.



Evil or Very Mad hahah...baš si smiješan,ali slažem se sa tobom,jer si ti inaće veliki radnik...
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysub stu 22, 2008 12:05 am

geronimo je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.



Evil or Very Mad hahah...baš si smiješan,ali slažem se sa tobom,jer si ti inaće veliki radnik...
---------
uuuu ima radnika koliko želiš, onih pravih samo ih treba doooobro istrenirati, jedna 7 dnevna obuka na učki i da vidiš
bili bi mi sami manekeni.
otpust zastavniče
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysub stu 22, 2008 12:20 am

srg-narednik je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.



Evil or Very Mad hahah...baš si smiješan,ali slažem se sa tobom,jer si ti inaće veliki radnik...
---------
uuuu ima radnika koliko želiš, onih pravih samo ih treba doooobro istrenirati, jedna 7 dnevna obuka na učki i da vidiš
bili bi mi sami manekeni.
otpust zastavniče
stvarno bi trebalo jedan tim bilding od 10 dana na učki sa jednom paštetom,i da smo svi povezani sa pola metra špage da se naviknemo jedan na drugog i ne seremo okolo ,več pred kolegama bez straha i srama,ali samo argumentirano
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysub stu 22, 2008 3:23 pm

karta franka je napisao/la:
srg-narednik je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.



Evil or Very Mad hahah...baš si smiješan,ali slažem se sa tobom,jer si ti inaće veliki radnik...
---------
uuuu ima radnika koliko želiš, onih pravih samo ih treba doooobro istrenirati, jedna 7 dnevna obuka na učki i da vidiš
bili bi mi sami manekeni.
otpust zastavniče
stvarno bi trebalo jedan tim bilding od 10 dana na učki sa jednom paštetom,i da smo svi povezani sa pola metra špage da se naviknemo jedan na drugog i ne seremo okolo ,več pred kolegama bez straha i srama,ali samo argumentirano
-------
Tako je, suglasan...budimo realni
ovi novi, niti znaju šta je oružana pratnja, niti kako se komunicira pogledima i da ne nabrajam...
Malo je ovih naših starih i iskusnih kolega ostalo na koje možeš računati; da li tjekom pratnje vozilom ili pješice, da li u nekoj zimskoj noći prilikom dolaska na inervenciju poradi provale, da ne govorim o redarstvima ili o čuvanju javnih osoba i politačara...kraj poruke
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyuto stu 25, 2008 4:25 pm

izgleda da su ljudi iz FINE zaključili da im je pre skupo plačati Sokola i u Splitu su već oformili svoju oružarnicu.U dogledno vrijeme će imati samo svoj interni zaštitarski odjel i to na razini cijele države.Direktor jedne FINE kaže da im jedan bankomat koji napune ne nadomjesti ni trećinu troškova.U jednu ruku ovo nije loše za ljude koji budu prešli u FINU ako oni budu imali potrebu za ljudima jer je plaća oko 6000kn.
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyuto stu 25, 2008 4:31 pm

mago je napisao/la:
izgleda da su ljudi iz FINE zaključili da im je pre skupo plačati Sokola i u Splitu su već oformili svoju oružarnicu.U dogledno vrijeme će imati samo svoj interni zaštitarski odjel i to na razini cijele države.Direktor jedne FINE kaže da im jedan bankomat koji napune ne nadomjesti ni trećinu troškova.U jednu ruku ovo nije loše za ljude koji budu prešli u FINU ako oni budu imali potrebu za ljudima jer je plaća oko 6000kn.

A s obzirom da je fina državna firma,vjerovatno će se zapošljavati po rodijačkoj liniji.
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysri stu 26, 2008 11:16 pm

black_alpha je napisao/la:

A s obzirom da je fina državna firma,vjerovatno će se zapošljavati po rodijačkoj liniji.

a ponestat če jedanput i rodjaka

svaka sila za svog vremena
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptypon pro 08, 2008 7:48 pm

karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.
-----
tako je gospodine poručniče....
na zapovijed
otpust
---------
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyuto pro 09, 2008 2:22 am

pantera je napisao/la:
- kakva burza rada, pa drastičan je manjak kvalitetnih i sposobnih zaštitara
- koliko gube toliko i dobiju novih poslova, sve je to unaprijed dogovorena tržišna utakmica cjenjkanjem.

Slažem se kolegice
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyuto pro 09, 2008 12:12 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
pantera je napisao/la:
- kakva burza rada, pa drastičan je manjak kvalitetnih i sposobnih zaštitara
- koliko gube toliko i dobiju novih poslova, sve je to unaprijed dogovorena tržišna utakmica cjenjkanjem.

Slažem se kolegice


------
prijedlog, da se kolegica alias PANTERA promakne u čin stožernog generala...zaslužila je svojim velikim obolom na ozbiljnim temama. otpust
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: T-Mobile shopovi   Sokol Maric CARSTVO Emptysub tra 18, 2009 6:57 pm

Od 10.05.2009 Sokol više ne čuva T-Mobile shopove više im ne treba zastitarska služba.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptypon tra 20, 2009 10:59 pm

Ritam30 je napisao/la:
Od 10.05.2009 Sokol više ne čuva T-Mobile shopove više im ne treba zastitarska služba.

Koja šteta Razz
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyuto tra 21, 2009 8:50 am

srg-narednik je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
srg-narednik je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Ritam30 je napisao/la:
Nek se ovdje komentira i raspravlja o poslovima koje Sokol Maric dobiva i gubi.
tebi još neide u glavu da smo mi tu samo da radimo,i preživimo a ne da razbijamo balote ča je novega dobija a ća je zgubija ja naprimjer moram raditi ,bez uvrede dali će ti biti bolje ako izgubi,npr mercator u labinu ili dobije naplatne kučice na velebitu?on ima nešto ,ća moren i ja imati,a on neće nikad imati ća mi imamo.....čapa kva.



Evil or Very Mad hahah...baš si smiješan,ali slažem se sa tobom,jer si ti inaće veliki radnik...
---------
uuuu ima radnika koliko želiš, onih pravih samo ih treba doooobro istrenirati, jedna 7 dnevna obuka na učki i da vidiš
bili bi mi sami manekeni.
otpust zastavniče
stvarno bi trebalo jedan tim bilding od 10 dana na učki sa jednom paštetom,i da smo svi povezani sa pola metra špage da se naviknemo jedan na drugog i ne seremo okolo ,več pred kolegama bez straha i srama,ali samo argumentirano
-------
Tako je, suglasan...budimo realni
ovi novi, niti znaju šta je oružana pratnja, niti kako se komunicira pogledima i da ne nabrajam...
Malo je ovih naših starih i iskusnih kolega ostalo na koje možeš računati; da li tjekom pratnje vozilom ili pješice, da li u nekoj zimskoj noći prilikom dolaska na inervenciju poradi provale, da ne govorim o redarstvima ili o čuvanju javnih osoba i politačara...kraj poruke


još ako se te zimske noći smrznuo potočić koje sranje.... Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptyned svi 03, 2009 2:09 pm

Ritam30 je napisao/la:
Od 10.05.2009 Sokol više ne čuva T-Mobile shopove više im ne treba zastitarska služba.
nije samo sokol ostao bez T shopova ostali su i drugi.no ja ne žalim za tim radnim mjestom ni malo. Very Happy
[Vrh] Go down
dajo
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 15.07.2009

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysri srp 15, 2009 10:39 pm

Ritam30 je napisao/la:
Od 10.05.2009 Sokol više ne čuva T-Mobile shopove više im ne treba zastitarska služba.

ma nemoj mi reći? evo ja ga upravo sada ćuvam,skupa sa glavnom upravom.
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Emptysri srp 15, 2009 11:16 pm

Ritam30 je napisao/la:
Od 10.05.2009 Sokol više ne čuva T-Mobile shopove više im ne treba zastitarska služba.
nije samo Sokol ostao bez nekih T centara i Posilović više ne čuva one manje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokol Maric CARSTVO Empty
PostajNaslov: Re: Sokol Maric CARSTVO   Sokol Maric CARSTVO Empty

[Vrh] Go down
 
Sokol Maric CARSTVO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SOKOL d.o.o.
» Sokol Karlovac
» Sokol komentari

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: