HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 pitanje u vezi AKD-a

Go down 
+12
Pannonius
pčelica
S.t.a.l.k.e.r
Lumen
Mučko Đubre
Zaleks
la.dervis
matrix
drax
maxzg1
mata1
plavusa25
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptypet oľu 04, 2016 5:22 pm

To su Drax takve petljancije, pa vidis da nista nije kako treba, kakva drzava tako i sve ostalo! Sta mislis kada stranac dodje ovdje pa pokusa otvoriti firmu..ne da se ugodno iznenadi nego ne okrene u pobjegne da vise ni na more nece doci. Smile

Takvo je i poslovanje i place, sve prati taj trend. Ne efikasnost na svakom pogledu!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptysri oľu 09, 2016 4:23 pm

drax je napisao/la:
Iz mog iskustva govoreći ja radim fond sati, tu i tamo koju smjenu više ali nikad preko tri smjene i jedina stvar koja mi nije jasna je da kako mi oni smiju obračunavati prekovremeni rad i rad noću i vikendima i praznicima u fond sati tj kad nebi imao to nebi nikad mogao biti iznad državnog minimalca?????Bilo je doplačivanja od 70 kn na više na moj fond sati Question Question Question Question Question Question

Evo ti odgovor : ...odredbom članka 83. stavka 3. Zakona o radu propisano je da plaća obuhvaća osnovnu plaću i sva dodatna primanja.U smislu odredaba Zakona o minimalnoj plaći minimalna plaća je najniži mjesečni iznos bruto plaće koji radniku pripada za rad u punom radnom vremenu. Za razdoblje do 31. prosinca 2015. godine iznosila je 3.029,55 kuna, a od 1. siječnja do 31. prosinca 2016. godine utvrđena je u bruto iznosu od 3.120,00 kuna.Tako da plaća radnika koji radi u punom radnom vremenu ne smije biti niža od zakonom propisanog iznosa minimalne plaće, pri čemu sama osnovica može biti niža od iznosa minimalne plaće.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Emptyuto oľu 15, 2016 8:22 pm

tvrtko je napisao/la:
drax je napisao/la:
Iz mog iskustva govoreći ja radim fond sati, tu i tamo koju smjenu više ali nikad preko tri smjene i jedina stvar koja mi nije jasna je da kako mi oni smiju obračunavati prekovremeni rad i rad noću i vikendima i praznicima u fond sati tj kad nebi imao to nebi nikad mogao biti iznad državnog minimalca?????Bilo je doplačivanja od 70 kn na više na moj fond sati Question Question Question Question Question Question

Evo ti odgovor : ...odredbom članka 83. stavka 3. Zakona o radu propisano je da plaća obuhvaća osnovnu plaću i sva dodatna primanja.U smislu odredaba Zakona o minimalnoj plaći minimalna plaća je najniži mjesečni iznos bruto plaće koji radniku pripada za rad u punom radnom vremenu. Za razdoblje do 31. prosinca 2015. godine iznosila je 3.029,55 kuna, a od 1. siječnja do 31. prosinca 2016. godine utvrđena je u bruto iznosu od 3.120,00 kuna.Tako da plaća radnika koji radi u punom radnom vremenu ne smije biti niža od zakonom propisanog iznosa minimalne plaće, pri čemu sama osnovica može biti niža od iznosa minimalne plaće.

-zato firma doplačuje rest do minimalca, pogledaj na platnu listu
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: pitanje u vezi AKD-a   pitanje u vezi AKD-a - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
pitanje u vezi AKD-a
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pitanje u vezi valjanosti licence
» Pitanje
» pitanje
» AKD pitanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: