HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu

Go down 
+15
Rojs
mago
debela
patrikv_0
krakun
Admin
glock34
Homer Simpson
karta franka
Vidi
Security
Jedan Iz Mase
Ptičurina
SPLIT-AKD
Maki
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyned lis 12, 2008 11:17 am

izgleda da netko stvarno ima namjeru kupit akd jer državne firme nisu platile negdje oko 4.500.000 kuna
pa kad ju netko kupi onda če platit račune


jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping

poznati scenarij
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 7:28 pm

Dno_Dna je napisao/la:
Mozda bi trebalo da kupi neko akd, makar i maric, samo da rastjera one začahurene hoštaplere i nepotrebnih mali milion direktora, tajnica i pravnika iz uprave! I sve na portu ih stavit!


Pa ajmo nas par se skupit, dat im 1 kunu i kupit firmu, ionako se državne firme sve kupuju za male pare, a mi si to od svoje velike cheers plaće možemo prijuštit!!!!!!!!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:08 pm

mislite da će to trajat samo par mjeseci,to nije trebalo niti počet......dugovi jesu 4 mil kuna koje je napravila uprava a otplačujemo je svi.......ja vas pitam dali se može živjeti sa 2800 kuna osnovnice 6 ili više mjeseci..
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:14 pm

drax je napisao/la:
mislite da će to trajat samo par mjeseci,to nije trebalo niti počet......dugovi jesu 4 mil kuna koje je napravila uprava a otplačujemo je svi.......ja vas pitam dali se može živjeti sa 2800 kuna osnovnice 6 ili više mjeseci..



Ma kojih 2800 osnovice, pa ja sam dobio 2737 sa 230 kn prevoza, pa toliku plaću nisam imao ni kad sam poceo radit prije tri godine!?
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 17, 2008 10:28 pm

dobro to sam i mislio....zašto ispaštat za tuđe pizdarije......jedan vozač nkv(osoba koja vozi poštu) u akd-u ima koeficijent 2.50 pa vi sad gledajte radi pon-pet službeni auto i još dobiva naknadu za prijevoz....menađerski ugovori koji nisu transparentni,ljudi dragi kradu i uzimju gdje stignu,a mi otplačujemo.....ima li tko ideju molim vas......... No osječam se jebeno iskorišteno
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypon lis 20, 2008 6:38 pm

Genijalno je spuštanje postotka za rad nedjeljom sa 30% na 5%!Tko je uopće vidio bit plačen za rad nedjeljom!Da mi je samo znat tko će radit nedjelju više! meni se sve čini da će se sad najedamput desit takav manjak ljudi,da će i onih 150 mulaca iz uprave morat ić po objektima radit,pa će vidjet što su napravili!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptysri lis 22, 2008 4:44 pm

Lamb of God je napisao/la:
Genijalno je spuštanje postotka za rad nedjeljom sa 30% na 5%!Tko je uopće vidio bit plačen za rad nedjeljom!Da mi je samo znat tko će radit nedjelju više! meni se sve čini da će se sad najedamput desit takav manjak ljudi,da će i onih 150 mulaca iz uprave morat ić po objektima radit,pa će vidjet što su napravili!

neboj se nači če oni ljude,jer je njima isplativije školovat ljude sa ceste nego tebe pošteno platit.. beerchug
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyčet lis 23, 2008 9:02 pm

drax je napisao/la:
Lamb of God je napisao/la:
Genijalno je spuštanje postotka za rad nedjeljom sa 30% na 5%!Tko je uopće vidio bit plačen za rad nedjeljom!Da mi je samo znat tko će radit nedjelju više! meni se sve čini da će se sad najedamput desit takav manjak ljudi,da će i onih 150 mulaca iz uprave morat ić po objektima radit,pa će vidjet što su napravili!

neboj se nači če oni ljude,jer je njima isplativije školovat ljude sa ceste nego tebe pošteno platit.. beerchug

a s obzirom kako su sokoli krenuli u mobilizaciju ljudi iz drugih firmi i obečavaju brda i doline
teško da če se ponovo nači ljude samo tak lako
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 11:57 am

da sokol sad hara okolo i prikuplja ljude i po Rijeci,dećki u sokolu rade i po 300 sati,katastrofa je svuda,a mi u akd imamo najmanju plaču čak slabiju od protecta.veliko hvala sindikatu,ja više nisam u njemu
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 12:38 pm

Vidi je napisao/la:
da sokol sad hara okolo i prikuplja ljude i po Rijeci,dećki u sokolu rade i po 300 sati,katastrofa je svuda,a mi u akd imamo najmanju plaču čak slabiju od protecta.veliko hvala sindikatu,ja više nisam u njemu

jesi siguran da se ispisivanjem iz sindikata nešto postiže?
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 3:50 pm

To bi ih trebalo najviše zaboliti,ipak su to novci i da se isčlani samo 100 ljudi,to je na godišnjoj razini oko 60000 kn,pa bi se malo zapitali kad bi njima bilo rezanje troškova
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 7:28 pm

Lamb of God je napisao/la:
To bi ih trebalo najviše zaboliti,ipak su to novci i da se isčlani samo 100 ljudi,to je na godišnjoj razini oko 60000 kn,pa bi se malo zapitali kad bi njima bilo rezanje troškova


njih ti to uopče ne sekira
njihova koža ti je deblja nego od medvjeda
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 8:37 pm

čuj ja sam im davao po 600 kn godišnje pa vidi ako po grlu toliko izgube onda ima da se trgnu, a ne upisujem se dok ne bude generalni štrajk,nikakav bijeli pa rozi itd jer ja im više ništa ne vjerujem ni njima ni firmi.oni gledaju samo svoje guzice a ta članarina im znači i u to se možeš kladit
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
Mc Ozy
Početnik
Početnik
Mc Ozy


Broj postova : 4
Age : 70
Registration date : 22.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 10:02 pm

Evo oglasa u novinama.Traže zastitare s licencom,nude plaćene prekovremene,noćne,nedjelje,blagdane i prijevoz.Ja u T-Cktić mogu samo sanjati o tome.Inače koliko vidim do sad su nam plaće bile tu negdje,za iste sate !?
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 11:11 pm

Mc Ozy je napisao/la:
Evo oglasa u novinama.Traže zastitare s licencom,nude plaćene prekovremene,noćne,nedjelje,blagdane i prijevoz.Ja u T-Cktić mogu samo sanjati o tome.Inače koliko vidim do sad su nam plaće bile tu negdje,za iste sate !?




E moj kolega kad bi to bilo tako sve bajno kako piše na oglasu mislis da bi se mi ovdje žalili i jadali jedan drugom!!!!!!!!!!!! Jebeno je bilo a sad je još jebenije moj kolega!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 11:17 pm

Lamb of God je napisao/la:
To bi ih trebalo najviše zaboliti,ipak su to novci i da se isčlani samo 100 ljudi,to je na godišnjoj razini oko 60000 kn,pa bi se malo zapitali kad bi njima bilo rezanje troškova



Još idući mjesec koega i onda i ja potpisujem raskid, još 500 kn da im uzmem pa i ja odoh što dalje od sindikata!!!!!!!!! To su obični šupci!!!!!!! Pa da je takav sindikat bio za vrijeme Yuge, svi bi oni bili protjerani od strane radnika, jer onda se radnikova riječ poštovala, a ne ko sada, kao prema stoki se ponašaju prema nama!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 5:21 pm

Jeste čuli da sindikat potpisuje kolektivni ugovor sa Bilić-Erić za kunu više bruto po svakoj stavki!Dakle zaštitarski bez oružja će biti 18,s oružjem 20. Ostali postotci su isti!Znači Bilić-Erić trenutno nudi najveću plaču!
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 5:53 pm

ajmo svi u Bilić-Erić cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu   Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Novi kolektivni ugovor za Akd-zaštitu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» i opet smo izigrani..novi granski kolektivni ugovor potpisan
» Kolektivni ugovor
» NOVI UGOVORI
» novi sindikat akd-a
» novi udar na standart

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: