HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Najčešće greške Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Najčešće greške Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Najčešće greške Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Najčešće greške Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Najčešće greške Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Najčešće greške Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Najčešće greške Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Najčešće greške Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Najčešće greške Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Najčešće greške

Go down 
Autor/icaPoruka
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Najčešće greške Empty
PostajNaslov: Najčešće greške   Najčešće greške Emptyuto sij 15, 2008 1:13 pm

s kojima ste se susrećali u radu s kolegama.Evo jedan primjer kada sam redario s jednim kolegom u disco klubu nekakva skupina Bosanaca su počeli pjevati svoje pjesme možda ih je bilo 20.Nisu momci radili nikakve nerede osim što su pjevali ali problem je bio što je poćelo svitati i bilo je 6 sati ujutro.Dođe nama gazda disca i kaže da im kažemo da se malo smire jer netko bi mogao zovnuti policiju.Odemo ja i drugi kolega do njih i zamolimo ih da prestanu i momci uz malo negodovanja prestanu no sve u svemu nikakvih problema.Kad su se ovi smirili uleti taj drugi kolega koji je stariji od mene i s više staža 4 godine ( ja sam tek poćeo raditi) i počme se derati kako oni smiju to pjevati da se on borio protiv takvih itd.i normalno u trenutku iz mirne situacije poćela frka.Lete stolice,boce,šake, njih 20 a nas 5 udri potegni nekako mi njih izguramo do ulaza a onaj kolega zbrisnuo u unutrašnjost kao išao on oprati s sebe znoj ili slinu nemam pojma šta je izlaga.Budala mjesto da smiri situaciju on je zakuhao i pobjegao.Drugi slučaj radio ja i kolega na 3 ligaškoj utakmici i baš domaćini gube ali na očiglednost krađu sudaca.S nama na ispomoći radila jedna policajka i jedan stariji policajac.Problem je u tome što je dio gdje sudci prolaze zaštićen samo jednom malom ogradom a oko nas navijaći.Uzeli ja i kolega sudce pod ruku i prolazimo tim prolazom kad ono svita naletila i samo se dere možda nekih 150 navijaća.Sve bi još dobro prošlo da se ona policajka nije poćela svađati s ruljom koja je odjednom odlučila linćovati sudce.Počela ona sve jaču i jaču svađu s njima kad odjednom kamenje ,boce počele padati po nama a dotićna gospođa pobjega u svaćionu skupa s kolegom a ja i moj kolega držali vrata da ne uđu unutra.Onda sam s kolegom jedva spasio situaciju dok nije stiglo njihovo pojačanje.
[Vrh] Go down
 
Najčešće greške
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: