HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 "Nove plaće"... bolje ili lošije????

Go down 
+10
max
patrikv_0
Maki
BORG
Zombi
SLAVONAC
Brada
nino
nocni ćuk
kile29
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 12:43 pm

Plaća je jučer bila, da čujemo kakva je...

Čekali smo tu sistematizaciju i da napokon vidimo na šta to liči na buštama...

Neki su već rekli da su zadovoljniji, ali naravno ima i i onih koji nisu zadovoljni.
Da vidimo kakva su razmišljanja o parama, satima, koeficijentima,dodacima, "razumljivosti" bušte... itd itd...
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Plača po novoj sistematizaciji   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 12:43 pm

Drage kolege iz AKD zaštite evo da vidimo komentare na novu plaču tj da li ste zadovoljni ili niste pa bih vas molio da malo to iskomentiramo Mad Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 12:46 pm

pošto smo kile i ja uspjeli postaviti istu temu istovremeno, evo da stavim ovdje ono što sam kod "sebe" napisao...


Plaća je jučer bila, da čujemo kakva je...

Čekali smo tu sistematizaciju i da napokon vidimo na šta to liči na buštama...

Neki su već rekli da su zadovoljniji, ali naravno ima i i onih koji nisu zadovoljni.
Da vidimo kakva su razmišljanja o parama, satima, koeficijentima,dodacima, "razumljivosti" bušte... itd itd...
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 1:35 pm

bravo upravo lopovska uspijeli ste mi smanjit placu za cca.170 kuna sramite se lopovi i onda cete se cudit kad vam nitko nece htjet radit kakva ste vi sramota od ljudi
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 3:22 pm

kile29 je napisao/la:
Drage kolege iz AKD zaštite evo da vidimo komentare na novu plaču tj da li ste zadovoljni ili niste pa bih vas molio da malo to iskomentiramo Mad Mad

Nisam vidio platnu listu, ali ovako izgledaju zadnje 3 place koje sam dobio (fond sati svaki mjesec, nisam imao prekovremene, koeficijent 1.02):
10. 2595,97
11. 2853,97
12. 3041,49
Znaci nekih 200 kn vise, u odnosu na 11. mjesec, s onim povecanjem putnih oko 400 kn vise.
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysub sij 12, 2008 5:05 pm

nino je napisao/la:
kile29 je napisao/la:
Drage kolege iz AKD zaštite evo da vidimo komentare na novu plaču tj da li ste zadovoljni ili niste pa bih vas molio da malo to iskomentiramo Mad Mad

Nisam vidio platnu listu, ali ovako izgledaju zadnje 3 place koje sam dobio (fond sati svaki mjesec, nisam imao prekovremene, koeficijent 1.02):
10. 2595,97
11. 2853,97
12. 3041,49
Znaci nekih 200 kn vise, u odnosu na 11. mjesec, s onim povecanjem putnih oko 400 kn vise.

Sto znaci,ako ne racunamo prijevoz,da to izgleda ovako :

10. 2595,97 - 210 = 2385,97
11. 2853,97 - 450 = 2403,97
12. 3041,49 - 450 = 2591,49

Znaci,placa ti je porasla za nekih 300-tinjak kuna za fond sati...nemoj uracunavati prijevoz u placu,placa je jedino onaj dio za odradjeni fond sati,prijevoz vecina ljudi u nasoj firmi stvarno i potrosi u toj kolicini koliko su nam po novome "dali"...oni koji zive i rade u Zagrebu su to povecanje mozda malo vise osjetili,ostali nimalo...

Ovo ovdje sto si napisao odnosi se na koeficijent 1.1 , ali meni recimo sa 1.2 placa je cak i manja za nekih 150 kuna,a s povecanjem cijene prijevoza u Zagrebu i ta povisica prijevoza u firmi se istopila na 160 kuna,sto ispada da mi je placa otisla gore 10 kuna,da ne govorim o poskupljenju svega ostalog i sto nas jos sve ceka...s tim da ako jos niste primijetili,da vam je ukinut dodatak na staz,nema vise,papala maca i Martic na skijanju...
[Vrh] Go down
SLAVONAC
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 12.01.2008

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: NEKI JOS NISU NI DOBILI PLACU   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyned sij 13, 2008 12:53 am

Jucer sam bio u firmi i kolegica mi je rekla kako je bila placa a jos do sad nisam dobio ni lipe.
Znam da je firma cijenjena uplatila ali ovi muljatori iz PBZ-a stalno nesto sa Slavonijom kasne s placom.
Meni uopce nije jasno ni taj put, ni taj obracun place primjer govorim o listopadu i studenom.
U listopadu sam bio na godisnjem 6 dana, imao sam koeficijent 1,40 odbijem jednu subotu koja mi se racuna pod GO a neplati se, znaci 5 dana dobio sam oko 3840,00.
A u studenom sam radio cijeli mjesec cak imao i 18 prekovremenih i dobio povecanje putnih troskovaonih bajnih 450,00 kuna puta i dobijem manje nego kad sam bio na godisnjem 3720,06.
To nikako ne razumijem, a ovu listu i placu iz prosinca nemogu docekat pa cu vidjeti dali sam na odlasku ili veselom nastavku ove agonije iscekivanja neceg boljeg.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyned sij 13, 2008 2:26 am

kontaktiraj svoje povjerenike za Slavoniju, pokaži im bušte i odmah će se riješiti ukoliko je došlo do bilo kakvog "nesporazuma"...
zna se dogoditi, ali oni će ti to najbolje odgovoriti...
[Vrh] Go down
Zombi
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Location : Zagreb
Registration date : 13.12.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: SRAMOTA OD PLAČE   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyned sij 13, 2008 11:10 am

[quote="miga"]Plaća je jučer bila, da čujemo kakva je...

Čekali smo tu sistematizaciju i da napokon vidimo na šta to liči na buštama...

1.14 koeficijent radio sam sve praznike imam noćne imam jedno dijete preko 20 prekovremenih plača 3423 kn. Više bi dobio po starom SRAMOTA
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyned sij 13, 2008 2:07 pm

Što se tiće plaće ukinuli su nam dodatak na radni staž a nisu smjeli jer je to plaća od dvanestog mjeseca prošle godine a koliko sam upoznat da je vlada dala prijedlog da se od 01.01.2008 više ne mora isplaćivati dodatak na radni staž ali zašto su nam onda uzeli taj dodatak za 12 mjesec prošle godine ako je neko upoznat s time molio bih ga da komentira ,ali po ovome što sam vidio na platnoj listi nema tu nikakvog povećanja plaća ako i ima to je onda jako mizerno s time bih se složio s Bradom .Mislim da ćemo opet morati pripremati nekakav prosvijed ili štrajk jer ovo stvarno nema smisla dok su u upravi plaće podignuli za duplo neka se srame Evil or Very Mad Evil or Very Mad Sad [i]
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Uzas i katastrofa   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypon sij 14, 2008 5:19 pm

Banda lopovska nista drugo :suspect: ja tu nigdje ne vidim povisicu,a sistematizacijom su valjda sebi u upravi digli place.Meni placa nije ni mrdac dole ni gore dobio sam isto mozda i manje,neka ih je sram fujjjjjjjj.Dokle ce ovako ?????????????????????????? Preplacena podcjenjivacka gamadi doci ce i vama kraj Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
No No No No No No No No No No No No No No No No No
Neki ljudi 10 godina cekaju sistematizaciju i posteno rade svoj posao,a na kraju te jebe drzava sa inflacijama svega sto se novcem moze kupit i sa druge strane uvjrljivo i ucinkovito nasa draga firma sa smanjenjem place upakiranim u sistematizaciju, i kako su oni mislili da ljudi to nece skuzit Question Question
rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: plaće   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypon sij 14, 2008 9:30 pm

Što se tiče "povećanja" plaće, toga nema u ovoj tvrtci. Ja sam imao 1,2 koeficijent i kad odbijem prijevoz onda i sad, imam 150 kuna manje. Ova sistematizacija i plaće će me natjerati da nakon 8 godina u "AKD"-u napustim tvrtku ili da idem na bolovanje i da radim nešto u fušu. Što se tiče
kolega sa starim koeficijentima od 1,2 i više postoji dopis potpisan od Martića da ih se rasporedi na radna mjesta sa većim koeficijentom radnog mjesta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: 0 bodova   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptypon sij 14, 2008 10:21 pm

Kakva sistematizacija pa i berači pamuka su imali veća prava i plaće od nas. Mislim da je vrjeme da sindikat opet organizira štrajk ali malo veći.
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 12:03 am

Maki je napisao/la:
Što se tiče "povećanja" plaće, toga nema u ovoj tvrtci. Ja sam imao 1,2 koeficijent i kad odbijem prijevoz onda i sad, imam 150 kuna manje. Ova sistematizacija i plaće će me natjerati da nakon 8 godina u "AKD"-u napustim tvrtku ili da idem na bolovanje i da radim nešto u fušu. Što se tiče
kolega sa starim koeficijentima od 1,2 i više postoji dopis potpisan od Martića da ih se rasporedi na radna mjesta sa većim koeficijentom radnog mjesta.

I ja sam imao 1.2 koeficijent i mogu samo reci da je ovo zalosno,10 godina u firmi,sistematizaciju cekamo 9 godina i onda dobijemo ovo ?!!! Evil or Very Mad

Sto se tice za to Marticevo suosjecanje s nekakvim dopisima,nisam za to cuo,a i nabijem ja njega ne njegov menadzerski ugovor,je.. se njemu za sve nas...da bi jednima dali svima drugima su uzeli ili nisu dali nista,pa onda ocekuje nekakvo zadovoljstvo od nas ! Ovo je slag na sva sranja u ovoj firmi...bitno da su Musa i jos nekoliko takvih nepismenih postavljeni za koordinatore s placama boli glava...samo nek mi netko od tih pametnjakovica dodje i pocne nekakve propovijedi o poslu koji obavljam ili o tome da nije tako lose,letit ce na glavu van,pa nek svima isprica da sam ga izbacio...barem cu,ako ga vec sam nisam dosad dao ,dobiti otkaz...jer ovo robovanje stvarno vise nema smisla...

Miga-Mijac,molio bih te da se izjasnis oko ovih "povecanja" place...nemoj mi samo reci da su ljudi s ovim zadovoljni i da si ti zadovoljan s ovim stanjem u AKD-u?

A i zanima me sto sindikat planira poduzeti s izmjenom i dopunom zakona o privatnoj zastiti koja je obecana za veljacu,odlaskom Kirina ocekujem da ce MUP opet odgoditi izmjene...to nije u cilju niti njima,a niti Cehu zastitara,a niti HUP-u,jer jedni te isti ljudi sjede u Cehu,HUP-u,a kod nas sefuje taj isti MUP-ov kadar...
[Vrh] Go down
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: nova placa   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 1:16 am

mi jos nismo vidjeli te liste tako da ne mogu komentirat a sada je 23.15 14.01.,dok firma prosljedi liste aktivacijski nalozi u banci +kredit sve pojedu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 2:45 am

Brada je napisao/la:


Miga,molio bih te da se izjasnis oko ovih "povecanja" place...nemoj mi samo reci da su ljudi s ovim zadovoljni i da si ti zadovoljan s ovim stanjem u AKD-u?


pa za početak ja mogu reći da ima jako puno ljudi koji su zadovoljni sa onime što su dobili, a naravno ima i jako puno onih koji nisu zadovoljni...
naravno još svi nisu dobili bušte da bi se moglo detaljno sve procijeniti i vidjeti ako je dobro zašto je dobro, odnosno ako nije zašto nije...

uočene su neke stvari koje će se pokušati promijeniti odnosno ispraviti u korist zaštitara (naravno), ali za detaljnu analizu će trebati par dana (kažem dana, a ne mjeseci ili neznam kakvo vremensko zavlačenje)...

zato i dobro dođe da što više ljudi iznesu svoja mišljenja o onome što su dobili, bilo dobro ili loše...
ja pokušavam sa svoje strane kontaktirati sa što više ljudi, a vjerujem da i ostali povjerenici to rade, tako da što prije možemo dati konkretne odgovore na ovakva pitanja i naravno da se što prije poduzme nešto da ljudi koji su nezadovoljni budu zadovoljni...

primjećene su neke "nelogičnosti" koje će se po prvim saznanjima uspjeti ispraviti, ali ponavljam dajte što više informacija kao i mišljenja, da pokušamo to što prije i što kvalitetnije srediti...

nažalost htjeli mi to priznati ili ne uvijek će biti netko tko će se osjećati (ili biti zakinut) ali pokušajmo to svesti na zanemariv broj...

više detalja ću iznjeti kad ih i sam budem znao...
a za sada neželim baratati postocima, kao oni na izborima, koji se mijenjaju iz sata u sat, pa reći xx% ih je zadovoljno, a yy% nezadovoljno
ali da ima osnova i prostora za "razgovor"...
IMA
[Vrh] Go down
max
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 26.12.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 9:20 pm

ja imam 1.02 i za 216 sati sam dobio 3595kn....
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: pitanje   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 10:18 pm

Kako se izračunava vrijednost redovnog rada?
Po mome 3080*1,06(koef. radnog mjesta) = 3264,80 naravno bruto, i onda 3264,80/168=19,43.

Po platnoj listi 1613,85/87=18,55
[Vrh] Go down
Tedy Bear
Početnik
Početnik
Tedy Bear


Broj postova : 15
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyuto sij 15, 2008 10:43 pm

Maki je napisao/la:
Kako se izračunava vrijednost redovnog rada?
Po mome 3080*1,06(koef. radnog mjesta) = 3264,80 naravno bruto, i onda 3264,80/168=19,43.

Po platnoj listi 1613,85/87=18,55
Ono što sam saznao da je bruto satnica 17,5 kn po satu osnova.
Primjer:
17,5 x 184= 3220 kn (bruto)
na to se dodaje kojeficijent objekta npr. 1,06
3220 x1,06=3413,2 (bruto)
na to se dodaju stimulativni dijelovi : noć 110%, nedelja i praznici 130%, noć+ nedjelja 140%, prekovremeni 120% itd.

Da od sad kad imamo fond 160 sati dobit će mo manju plaću nego kad je fond 184 sata, zato jer sad se raćuna plaća po satu.
To znaći:
za 160 x 17,5 = 2800 kn(bruto osnovic)za kojeficijent 1,00
za 168 x 17,5 = 2940 kn(bruto osnovic)za kojeficijent 1,00
za 176 x 17,5 = 3080 kn(bruto osnovic)za kojeficijent 1,00
za 184 x 17,5 = 3220 kn(bruto osnovic)za kojeficijent 1,00
[Vrh] Go down
Balance_of_Judgment
Početnik
Početnik
Balance_of_Judgment


Broj postova : 11
Registration date : 19.11.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysri sij 16, 2008 11:29 am

Jedino u cemu je ova firma dobra to je potkradanje radnoga kadra tako da ni ova gromoglasno najavljivana povisica nije nista drugo nego extra nacin za pokrasti radnike,valjda cjela uprava morala pokupovati nove skije pa im nestalo love,sramite se koliko ste sebi nezasluzeno podigli place prosle godine i ovom sistematizaciom a radnicima jos uzimate od socijalne pomoci (place)rijeci koje su trebale biti u naslovu foruma su : lopovluk i pljacka a ne povecanje place.
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptysri sij 16, 2008 12:35 pm

Malo ih je al su GOVNA
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet sij 17, 2008 10:56 am

za 168 sati u poslovnici dobio sam 3,286,40 BRUTO
Znaci placa mi se po satu povecala za 1kn i par LIPA affraid No Neutral affraid :monkey: No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet sij 17, 2008 11:48 am

jeste li pogledali svoje platne liste sa ip obrascem??? nijedna plaća sa platne liste ne odgovara prikazanom iznosu na ip obrascu....kako da onda podnesemo zahtjev za povrat poreza sa netočnim podacima? affraid Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Homer Simpson
Početnik
Početnik
Homer Simpson


Broj postova : 6
Registration date : 25.12.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet sij 17, 2008 8:27 pm

blue_jay je napisao/la:
jeste li pogledali svoje platne liste sa ip obrascem??? nijedna plaća sa platne liste ne odgovara prikazanom iznosu na ip obrascu....kako da onda podnesemo zahtjev za povrat poreza sa netočnim podacima? affraid Evil or Very Mad



Mad Mad Mad Mad Evo ja sam provjerio ip obrazac ,manje su mi oko 2400 kn prikazali za cijelu godinu
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Emptyčet sij 17, 2008 9:37 pm

Homer Simpson je napisao/la:
Mad Mad Mad Mad Evo ja sam provjerio ip obrazac ,manje su mi oko 2400 kn prikazali za cijelu godinu

Prikazali su ti tocno, putni troskovi su ostalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? Empty

[Vrh] Go down
 
"Nove plaće"... bolje ili lošije????
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» CINKERI u AKD-u
» "uija vuk magarca"
» Pratnja je kriva za sve?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: