HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
šta se to dogodilo .... Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
šta se to dogodilo .... Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
šta se to dogodilo .... Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
šta se to dogodilo .... Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
šta se to dogodilo .... Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
šta se to dogodilo .... Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
šta se to dogodilo .... Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
šta se to dogodilo .... Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
šta se to dogodilo .... Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 šta se to dogodilo ....

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyned pro 23, 2007 7:10 pm

Tko zna što se dogodilo u bauhasu i ima li ozlijedjenih.
Kako su ušli razbojnici u to vrijeme,zar nije zaključano nakon zatvaranja ili to radi non-stop
Tko zna pobliže jer nažalost moramo uočavati greške da bi ih izbjegli ubuduće.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyned pro 23, 2007 10:18 pm

pa kolko sam ja skuzil mrknuli su ih kad su izlazili van iz ducana na kraju smjene i pod prjetnjom oruzja natjerali su dva zastitara i dvije zaposlenice da se vrate unutra zastitare i jednu zaposlenicu zavezali su i zatvorili u skladiste a drugu djelatnicu su prisilili da otvori sef i oteli oko 100.000 kuna na srecu nitko nije ozljedjen
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyned pro 23, 2007 11:03 pm

tko zna sta se dogodilo tamo a i ja mislim da ni necemo nikad saznat sto se dogodilo jer ce se to sigurno sakriti,a tko uopce cuva tamo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptypon pro 24, 2007 12:16 pm

na index-u pisalo Zvonimir
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptypon pro 24, 2007 5:19 pm

Biko kako bilo tu ima svašta.Po onom izmedju redova kao da su točno znali što i gdje se nalazi.
Evo sada čitam za otimačinu kamiona s cigaretama u kojoj su organizatori i izvršitelji policajci i to njih trojica.
I opet pitanje kako su znali što i gdje treba maknuti,kao da piše tu je sef sa lovom ili tu je vozilo s visokotarifnom robom.
Ako je netko čitao nekidan što sam pisao izgleda da nismo dugo čekali da sa pratnje krenu na nešto manje rizično i gdje nema oružja.
A i komintent sa takvim utršcima da ima zaštitare bez oružja isto nije sasvim čist ili čeka da mu netko poubija trgovce i zaštitare.
Predlažem da nam na ledja i prsa stave mete da nas lakše pogode.
Samo se pitam svako jutro tko je slijedeći i gdje će udariti.
A kolega iz Akd-a piše da gradjevinci imaju šaku tableta za smirenje u djepovima.Što bi mi trebali,prikolicu po smjeni?
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyuto pro 25, 2007 8:57 pm

007 je napisao/la:
Biko kako bilo tu ima svašta.Po onom izmedju redova kao da su točno znali što i gdje se nalazi.
Evo sada čitam za otimačinu kamiona s cigaretama u kojoj su organizatori i izvršitelji policajci i to njih trojica.
I opet pitanje kako su znali što i gdje treba maknuti,kao da piše tu je sef sa lovom ili tu je vozilo s visokotarifnom robom.
Ako je netko čitao nekidan što sam pisao izgleda da nismo dugo čekali da sa pratnje krenu na nešto manje rizično i gdje nema oružja.
A i komintent sa takvim utršcima da ima zaštitare bez oružja isto nije sasvim čist ili čeka da mu netko poubija trgovce i zaštitare.
Predlažem da nam na ledja i prsa stave mete da nas lakše pogode.
Samo se pitam svako jutro tko je slijedeći i gdje će udariti.
A kolega iz Akd-a piše da gradjevinci imaju šaku tableta za smirenje u djepovima.Što bi mi trebali,prikolicu po smjeni?


potpuno se slazem s tobom,oni su na nas vec stavili nevidljive mete,a ovdije meni sve smrdi
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyned pro 30, 2007 12:29 am

Smrdi ttu već dugo.Vidjam kolege koji rade isti posao a voze dobre automobile,idu na ljetovanja,zimovanja,puni su love ko brod.
Zanima me odkuda im .
Ja radim dva posla,žena mi radi i ima dobru plaću,djeca su mi počela raditi i nemogu ni u snovima živjeti tako kao oni.
To je za mene nedostižno da radim još 25 poslova.
A i poslodavci baš takve ,snalažljive,vole i trebaju i o tome treba razmisliti.
Kada bi novinari imali hrabrosti napisati iz kojih redova dolaze ovi koji napadaju naše kolege,odakle potječu i kada su došli u RH pa da se povuče paralela s porijeklom poslodavaca bilo bi jako,jako interesantno.
Oni u većini slučajeva ostaju na inicijalima ,a mi imamo imena ,adrese.Čak i zakon traži od nas da nosimo iskaznice, na vidljivim mjestima, sa svim našim podatcima.
Ako je to dobro zašto policija nosi značku sa brojem,zašto i oni ne nose iskaznice istaknute na vidno mjesto?
Upravo iz razloga da se njihov identitet nemože lako utvrditi.
A i nebuloze oko oružja na objektima.Sve upućuje da se to radi ciljano ,da nas se lakše može napadati,ili se time bave totalni idioti
I o tome bi trebalo razmišljati.
Ovo ne govorim bez razloga.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Emptyned pro 30, 2007 3:17 pm

"007" ima pravo o zatitarskim iskaznicama sam vec davno pisao i sindikatu i cini mi se na blogu jer sramota je da svaki smrad mora vidjet kak se ti zoves dobro da nema jos i kucne adrese i broj telefona
[Vrh] Go down
Sponsored content





šta se to dogodilo .... Empty
PostajNaslov: Re: šta se to dogodilo ....   šta se to dogodilo .... Empty

[Vrh] Go down
 
šta se to dogodilo ....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: