HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 6 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 6 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Obuća..sto nosite? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Obuća..sto nosite? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Obuća..sto nosite? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Obuća..sto nosite? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Obuća..sto nosite? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Obuća..sto nosite? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Obuća..sto nosite? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Obuća..sto nosite? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Obuća..sto nosite? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Obuća..sto nosite?

Go down 
+15
drax
Đomba10
Slavonski
X-PLOSIV
R@st@m@n
Ritam30
Ptičurina
krakun
Vintorez
NEISPAVANI
dezorjentirani škamp
bubi
raptor5
glock34
prokazatelj
19 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
prokazatelj
Početnik
Početnik
prokazatelj


Broj postova : 11
Age : 47
Location : u p***i m*******j
Registration date : 04.12.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 1:10 pm

vecina nas radi u crnim cipelama Very Happy ....no kolega je odlucio na malo drugaciji modni detalj! Shocked
pogledajte!komentirajte,,ako vas zanima gdje kolega radi...... cheers

Obuća..sto nosite? Sokolutenisicamaradivh9.th
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 2:10 pm

u Osijeku bi ga odmah otjerali kući
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 2:44 pm

ukoliko mu firma nije dala službene cipele, može nositi šta god želi, jedino je stvar njega dali se u tome osjeća ugodno, a vjerujem da se u tenisicama osjeća ok...
bilo bi fora da nosi žute tenisice... jako... :lol!:
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 4:14 pm

U puli ima frikova koji na uniformu za pratnju,znaci totalno crnu,stave srebrne Nike tenisice,to treba vidit kako izgleda,ali inace je dopusteno raditi u tenisicama crne boje,pa makar i s oznakama proizvodjaca svjetlije boje,kako je kolega i snimio drugog u adidas tenisicama.
Godinama se obecava obuca,uzimaju se mjere,ali kamion nikako da stigne,jebe ga carina! Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 7:44 pm

glock34 je napisao/la:
U puli ima frikova koji na uniformu za pratnju,znaci totalno crnu,stave srebrne Nike tenisice,to treba vidit kako izgleda,ali inace je dopusteno raditi u tenisicama crne boje,pa makar i s oznakama proizvodjaca svjetlije boje,kako je kolega i snimio drugog u adidas tenisicama.
Godinama se obecava obuca,uzimaju se mjere,ali kamion nikako da stigne,jebe ga carina! Smile

Nama nedaju šarenu obuću,a kamo li patike
[Vrh] Go down
raptor5
Član
Član
raptor5


Broj postova : 39
Registration date : 11.10.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 9:44 pm

nosim ono što sam kupijo i nositi ću sve dok mi ONI ne daju nešto novo.I one tenisice uopće nisu loše. Smile
[Vrh] Go down
bubi
Početnik
Početnik
bubi


Broj postova : 24
Location : Karlovac
Registration date : 16.11.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 04, 2007 10:14 pm

Very Happy


Zadnja promjena: ; uto sij 22, 2008 5:27 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptysri pro 05, 2007 10:53 am

pravda je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
U puli ima frikova koji na uniformu za pratnju,znaci totalno crnu,stave srebrne Nike tenisice,to treba vidit kako izgleda,ali inace je dopusteno raditi u tenisicama crne boje,pa makar i s oznakama proizvodjaca svjetlije boje,kako je kolega i snimio drugog u adidas tenisicama.
Godinama se obecava obuca,uzimaju se mjere,ali kamion nikako da stigne,jebe ga carina! Smile

Nama nedaju šarenu obuću,a kamo li patike

mora ti dozvoliti da nosiš šta god hoćeš jer ti nije omogućio službenu obuću, čak te nemože kazniti za tako nešto...
ovo ti govorim baš o Sokolu, jer je tako oduvijek bilo pravilo , e sad moguće je da tvoj lokalni šerif sve to radi bez znanja Mikija i Perčina...

jedno vrijeme, kad je moj tadašnji lokalni šerif tjerao sve da lupaju kazne do besvjesti, ljude si mogao kažnjavati za svaku glupost, ali nisi smio za obuću, jer Miki to nije dozvoljavao baš iz razloga koji sam rekao...
[Vrh] Go down
dezorjentirani škamp
Član
Član
dezorjentirani škamp


Broj postova : 30
Age : 49
Location : na drugoj stativi
Registration date : 05.12.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptysri pro 05, 2007 3:54 pm

prokazatelj je napisao/la:

pogledajte!komentirajte,,ako vas zanima gdje kolega radi...... cheers

Obuća..sto nosite? Sokolutenisicamaradivh9.th

jel možda radi ispred adidasovog dućana Smile

kod mene također problemi sa obućom... ali opet velika većina kolega zbog nekakvog odnosa poštovanja prema poslu nosi crne cipele.
[Vrh] Go down
NEISPAVANI
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 30.12.2007

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: zanimljiva tema   Obuća..sto nosite? Emptysri ruj 10, 2008 9:10 am

zanimljiva tema...što nosimo...ja inače nosim crne cipele....u noćnoj smjeni stavim tene..da. al opet me strah da me netko ne vidi,iskreno nije me strah neke prijave nego me više strah da netko kaže....gle onog u sokolu ima tene...dal je on došao trčati na posao il raditi. mislim izgledat moraš poput zaštitara,da se razumjemo. moje mišljenje onaj tko stavi tene i bjele cipele(a njih ima ,vidio svojim očima) nije ni z od zaštitara i nema pojma šta znači,odnosno nezna osnovno pravilo o odjevanju.a i svatko si može prijuštiti 200kn na plaći da izgleda poput zaštitara.
toliko o toj temi šta se mene tiče i šta ja mislim.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptypon ruj 15, 2008 10:59 am

Takvi kao kolega sa crnim tenisicam je još normalno za vidjeti.

Čekajte dok vidite žensku u štiklama. /...vidio svojim očima.../

10 Idiotskih primjera potpunoga nepoštovanja dress-code-a što se cipela tiče;

1. Visoke čizme sa potpeticom od 10-ak centimetara /...falila njoj još suknjica i onda bi njoj smjestio dva komada 9-tke u glavu.../
2. Crvene Ferrari tenisice sa žutim propetim konjićem /...sa tim kolegom nisam namjerno ni dvije riječi progovorio.../
3. Alladin-style cipele dugačke barem 30 centimetara smeđe boje /...nemam komentara.../
4. Bijele raspadnute tenisice /...kolega kaže da neće kupovati nove cipele jer mu se ne da uništavati novo.../
5. Šlape /...ne lažem; obične dlakave šlape - istina je da smo radili za vikend na objektu gdje vikendom nikoga nema, ali ipak.../
6. Zelene Shoe-Be-Do tenisice sa cvijetićima /...cura voli biti trendy.../
7. Crne šlape /...one za na more, samo što ove malo više prekrivaju - uđem ja i pitam što to smrdi tako - a kolega se crveni.../
8. Štikle /...štikle vulgaris.../
9. Plave muške tenisice sa bijelim crtama na polo majicu /...znakovi tvrtke ušiveno naknadno.../
10. Bijele cipele /...potpuno bijele, kolega je gospodin frajer sa macho frizurom i voli "tu i tamo" drmnuti 3 litre vina prije smjene.../

A ima ovakvih primjera kao u priči - bez uvrede, ali neke stvari - jednostavno ne možeš napraviti. Pa barem malo poštovanja prema sebi - što mi treba u životu da mi se netko smije jer ... Imam para za crvene Ferrari tenisice - ali nemam za obične crne cipele. Pa bog te neće....

Poštovanje,
-Kolega
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptypon ruj 15, 2008 12:35 pm

Vintorez je napisao/la:
Takvi kao kolega sa crnim tenisicam je još normalno za vidjeti.

Čekajte dok vidite žensku u štiklama. /...vidio svojim očima.../

10 Idiotskih primjera potpunoga nepoštovanja dress-code-a što se cipela tiče;

1. Visoke čizme sa potpeticom od 10-ak centimetara /...falila njoj još suknjica i onda bi njoj smjestio dva komada 9-tke u glavu.../
2. Crvene Ferrari tenisice sa žutim propetim konjićem /...sa tim kolegom nisam namjerno ni dvije riječi progovorio.../
3. Alladin-style cipele dugačke barem 30 centimetara smeđe boje /...nemam komentara.../
4. Bijele raspadnute tenisice /...kolega kaže da neće kupovati nove cipele jer mu se ne da uništavati novo.../
5. Šlape /...ne lažem; obične dlakave šlape - istina je da smo radili za vikend na objektu gdje vikendom nikoga nema, ali ipak.../
6. Zelene Shoe-Be-Do tenisice sa cvijetićima /...cura voli biti trendy.../
7. Crne šlape /...one za na more, samo što ove malo više prekrivaju - uđem ja i pitam što to smrdi tako - a kolega se crveni.../
8. Štikle /...štikle vulgaris.../
9. Plave muške tenisice sa bijelim crtama na polo majicu /...znakovi tvrtke ušiveno naknadno.../
10. Bijele cipele /...potpuno bijele, kolega je gospodin frajer sa macho frizurom i voli "tu i tamo" drmnuti 3 litre vina prije smjene.../

A ima ovakvih primjera kao u priči - bez uvrede, ali neke stvari - jednostavno ne možeš napraviti. Pa barem malo poštovanja prema sebi - što mi treba u životu da mi se netko smije jer ... Imam para za crvene Ferrari tenisice - ali nemam za obične crne cipele. Pa bog te neće....

Poštovanje,
-Kolega

Slažem se a to je zato što u zaštitarstvo zaista može svatko doć.! Mad
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptypon ruj 15, 2008 12:44 pm

Živi smijeh.... Onaj sa šlapama za plažu je bio genijalan; radim ja pratnju, uđem u finu i osjetim neki smrad... A nije mi jasno što smrdi! Gledam ja malo bolje; nigdje ničega da vidim da smrdi to! Kažem kolegi (a 5 ljudi u poslovnici) - što vam to smrdi ovdje po kiselim nogama? - onako potiho da me klijenti ne čuju- a on se okrene i ni pet ni šest - na sav glas - "pa jebem ti mater, reko sam njoj (ženi) da mi ih opere! šta se tako jako osjeti?!" a klijenti gledaju, on crven a ja se pravim da ga ne poznam.... smijeh....

a trebala bi posebna tema za neobrijance , polo majice sa ušivenim znakovima, hlače koje nemaju veze (slučaj trenirke sa naračastom crtom - halče da mu ne stoje dobro - ne zato jer nisu njegov broj ili zato jer su mu dali neke istrošene hlače - dobio je tip NOVE NOVCATE HLAČE NA MJERU - ali on ih neće nositi jer mu se ne sviđaju. A jeb---- takav lik.). To bi ja nazvao "modno osviještenim" (nepoželjnim) elementom u Sokolu.

Neobrijanost? Ok, mala brada, uredna brada - al jeb... da ima bradu žutu od duhana, prljavu i još k tome dugačku kao da je arapin--- ajme majko.... I onda mu komadi bureka (kojega je pojeo bez imalo srama u poslovnici na stolu pred 10-ak klijenata) ostanu po toj bradi - pa nije ni čudo da nas ljudi smatraju za polu-retardirane majmune.

Stvarno, sve i svašta se prima... Nekada u FTZ-u si morao imati opće kulture da bi mogao raditi kao čuvar (vrijeme yuge...), bez obzira gdje - pa i na objektu gdje nema ljudi! To se zahtjevalo. A danas-..... isuse kriste...
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptypon ruj 15, 2008 12:53 pm

Vintorez je napisao/la:
Živi smijeh.... Onaj sa šlapama za plažu je bio genijalan; radim ja pratnju, uđem u finu i osjetim neki smrad... A nije mi jasno što smrdi! Gledam ja malo bolje; nigdje ničega da vidim da smrdi to! Kažem kolegi (a 5 ljudi u poslovnici) - što vam to smrdi ovdje po kiselim nogama? - onako potiho da me klijenti ne čuju- a on se okrene i ni pet ni šest - na sav glas - "pa jebem ti mater, reko sam njoj (ženi) da mi ih opere! šta se tako jako osjeti?!" a klijenti gledaju, on crven a ja se pravim da ga ne poznam.... smijeh....

a trebala bi posebna tema za neobrijance , polo majice sa ušivenim znakovima, hlače koje nemaju veze (slučaj trenirke sa naračastom crtom - halče da mu ne stoje dobro - ne zato jer nisu njegov broj ili zato jer su mu dali neke istrošene hlače - dobio je tip NOVE NOVCATE HLAČE NA MJERU - ali on ih neće nositi jer mu se ne sviđaju. A jeb---- takav lik.). To bi ja nazvao "modno osviještenim" (nepoželjnim) elementom u Sokolu.

Neobrijanost? Ok, mala brada, uredna brada - al jeb... da ima bradu žutu od duhana, prljavu i još k tome dugačku kao da je arapin--- ajme majko.... I onda mu komadi bureka (kojega je pojeo bez imalo srama u poslovnici na stolu pred 10-ak klijenata) ostanu po toj bradi - pa nije ni čudo da nas ljudi smatraju za polu-retardirane majmune.

Stvarno, sve i svašta se prima... Nekada u FTZ-u si morao imati opće kulture da bi mogao raditi kao čuvar (vrijeme yuge...), bez obzira gdje - pa i na objektu gdje nema ljudi! To se zahtjevalo. A danas-..... isuse kriste...

Nekad se ljutimo na nadzornike što nam pišu prijave ali brate i treba ! Ja bih ovakve odmah potjerao kući.Znam da je žalosna plača ali zbog sebe ne bih nikad obukao nešto što odudara od uniforme Cool
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptypon ruj 15, 2008 1:10 pm

Dečki, hvala na dobrodošlici - ja sad gibam u smjenu pa se ja budem kasnije još brbljao čega sve ima (a znate i sami...). Čujemo se, kolege - sretan radni dan želim! Pozdrav
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto ruj 23, 2008 6:39 am

Kolege velikom vecinom nose tenisice raznih dezena boja od plavih , bjelih crvenih do rozih da dobro ste culi rozih a jedan je doso s cipelama a na njima mrtvacka glava i znak hitlera o cemu vise pricat.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyčet ruj 25, 2008 9:13 pm

Ritam30 je napisao/la:
Kolege velikom vecinom nose tenisice raznih dezena boja od plavih , bjelih crvenih do rozih da dobro ste culi rozih a jedan je doso s cipelama a na njima mrtvacka glava i znak hitlera o cemu vise pricat.

To su kreteni ja bi ih potjerao ,ne bi oni meni radili Mad Mad Mad
[Vrh] Go down
R@st@m@n
Početnik
Početnik
R@st@m@n


Broj postova : 3
Location : Psihijatrija,odijel za teže traume!
Registration date : 25.03.2009

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptysri oľu 25, 2009 3:59 pm

Opanke,Hitler je ponovo IN,šta niste znali??? dobri
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyčet oľu 26, 2009 11:59 pm

R@st@m@n je napisao/la:
Opanke,Hitler je ponovo IN,šta niste znali??? dobri
Kako ne top2
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyčet lip 09, 2011 9:30 pm

Ritam30 je napisao/la:
Kolege velikom vecinom nose tenisice raznih dezena boja od plavih , bjelih crvenih do rozih da dobro ste culi rozih a jedan je doso s cipelama a na njima mrtvacka glava i znak hitlera o cemu vise pricat.

Cool. Very Happy
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptysri lip 29, 2011 1:14 pm

Kad je toplo nosim crne cipele, ostale mi od bivše firme.Kad zahladi nosim gojzerice crne,sam sa ih kupio jer kao što znate skoro je pa nemoguće dobiti ih u bilo kojoj firmi."Vjerovatno bi firme propale kad bi ljudima kupili obuču".
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyčet srp 21, 2011 9:38 pm

Kad rasturim ove cipele koje mi je zadužila firma ima da kupim ljepe žute cipelice i naravno japanke za ljeto Very Happy a oni nek probaju reč nekaj za cipele,pa nemogu mi oni određivat koliko da potrošim za cipele Razz
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyčet srp 28, 2011 1:07 am

Ja po jeseni i zimi nosim marte. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptyuto pro 13, 2011 11:51 am

Ja radim u crnim klompama beljo
[Vrh] Go down
mađar
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Age : 41
Location : grom
Registration date : 12.08.2011

Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Emptysub oľu 17, 2012 3:07 pm

u bjelim patikama za crnu obuču nemam para......................

cheers cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obuća..sto nosite? Empty
PostajNaslov: Re: Obuća..sto nosite?   Obuća..sto nosite? Empty

[Vrh] Go down
 
Obuća..sto nosite?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: