HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Švedski Securitas Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Švedski Securitas Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Švedski Securitas Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Švedski Securitas Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Švedski Securitas Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Švedski Securitas Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Švedski Securitas Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Švedski Securitas Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Švedski Securitas Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Švedski Securitas

Go down 
+11
akdzastita
Slavonski
VIKING
Tito
SeDmA
grgo123
Lumen
S.t.a.l.k.e.r
Mučko Đubre
deannemec
krakun
15 posters
Autor/icaPoruka
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyuto sij 01, 2013 1:50 pm

Šta mislite jel dobro da su došli ili nije ja volin kad se nešto događa...
http://www.jutarnji.hr/svedski-div-securitas-sa-300-000-zaposlenih-kupuje-hrvatske-tvrtke-i-zeli-unosne-policijske-zastitarske-poslove/1060851/
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptypet sij 04, 2013 2:14 pm

dobro piše u članku...nisu došli da radnicima bude bolje...svi gledaju da zarade..za radnike ih boli uvo..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyned sij 20, 2013 10:44 pm

Pričekati da 01.08. uđemo u EU pa ćemo vidjeti kako će biti kroz jedno godinu dana,ako ništa drugo onaj ko ima mogućnosti i poznaje jezik moći će ići i vani raditi...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyčet vel 14, 2013 11:36 pm

Daj mi recite kakvo je danas stanje u Securiasu u Hrvatskoj, jel on i tvrtke koje je preuzeo prvenstveno Zvonimir dobro rade i spadaju li onu bolju kategoriju HR zaštitarstva ili ne , recimo u usporedi s sokolom akd-om ?? kako stoje s plaćama i to ? Ima neko da radi tamo mozda ? placaju li putne i prekovremene itd ?uglavnom prica se da bi taj Securitas u nekoj buducnosti mogao zavladati trzistem zastitarstva u HR, što zbog globalne moci (cca 300 000) zaposlenih diljem svijeta, sto zbog moderne opreme, a uglavnom dovoljno govori da je vec kupio 3 dosta velke firme, zvonimira, protect i buzov. Mislim da je to tek pocetak, a zamalo da je i SOkola kupio al Maric na kraju ipak nije dao. Misim da valja ozbiljno popricat o toj tvrtki, sto nam ona donosi i kakav je sustav rada unutar nje, mogucnost napredovanja, placa itd jer ni zvone, ni buzov ni protect sigurno nisu jedini, mnogi bi se jos sa ovog foruma mogli nac pod uniformom "Securitasa". Ja se nadam da nam donosi ipak neki boljitak u radu u odnose na današnje CRO-izrabljivače, ako nista samo da ne bude gore - ipak volim slušat ABBA grupu , a ne bi se ni bunio da kod potpisivanja ugovora srede i poneku Šveđanku, plavu bujnih prsa.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptypet vel 15, 2013 12:26 am

Hm, Zvonkec je ok firma koliko sam čuo(17 brutto bez, 19 brutto sa oružjem), plaćali su sve doprinose, plaća u jednom dijelu...

...da Zvonkec je po udjelu na tržistu u TOP 5 firmi iz Hrvatske.

...da za Securitas bi se to dalo očekivati, jer je logika tržišta jednostavno takva, veća riba jede manju, a manja kada više ne bude mogla na natječajima konkurirati uvjetima kod ono velik(manja početna cijena...) biti će jednostavno dovedena pred zid kada joj preostaje da ju kup veća firma, ili lagano postojano sigurno propadanje.

....čuo sam od kolega Sokolaša da njihova firma blefira, te ide na sve otvorene natječaje za posao, da bi bila što veća, da bi se upravo Securitasu prodala za bolje novce. Čak da na natječajima nude uvjete ispod tržišne Sindikalist.

....ja sam se odavno prestao nadati u ovoj državi, ali bio bih sretan da me i Securitas demantira. Neka je zaštitarima dragi Bog na pomoći.

Prilažem dvije slike da vidite kako stoje firme, po zadnjim rezultatima.

Švedski Securitas Udionatrzistu







Švedski Securitas Tablicaudionatrzistu


[Vrh] Go down
grgo123
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 17.02.2013

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyned vel 17, 2013 1:37 am

može li netko ko radi u zvonimr sec. tj securitasu napisat malo kakve su satnice tamo i kakvo je stanje firmi jer cekam da me pozovu na posao ..bio sam na razgovoru
[Vrh] Go down
SeDmA
Početnik
Početnik
SeDmA


Broj postova : 6
Age : 47
Location : zagorje
Registration date : 22.08.2011

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyuto vel 19, 2013 4:00 pm

ja radim kao zaštitar satnica je 16.20 ... plače su na vrijeme još uvjek , imaš plačeni prijevoz mislim do 900 kuna ..al nisam sigurna
[Vrh] Go down
http://seven-heaven.blog.hr/
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyuto lis 21, 2014 2:22 pm

U Splitu je katastrofa ,sve isto ko kad je firma bila Zvonimir Security ,Šveđani kupili uhodane firme u izrabljivanju radnika i ne mješaju se puno u način rada istih .
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyuto lis 21, 2014 10:49 pm

Ma daj bježite od te firme ko od vraga. Ja sam radio u Securitasu u Zagrebu i okolici Zagreba. Tamo ćete biti robovi - često i u katastrofalnim uvjetima rada. Ja sam tamo radio i isto sam sanjario kad dođu Šveđani da sam uhvatio boga za bradu, ali ******. Šveđani nisu doveli svoje menađere i svoje ljude, nego koriste istu bivšu ekipu iz Zvonimira, 100% ista ekipa je ostala na vlasti koja žari i pali i isto tako se ljude izrabljuje za minimalac. Ako hoćeš da ti plaća nešto naraste na nekih 3200 kuna netto (putni unutra uračunati) radit ćeš preko 210 sati u prosjeku, naravno ovisi i o objektu.

Najviše sam se šokirao da ta firma uzima dosta loše objekte, što od tih Šveđana nisam očekivao. Npr razna gradilišta, skladišta, dućane di ćete čuvat garderobu itd.

Generalno loše - ljudski odnosi nula bodova, ali probajte pa se javite ovdje i uvjerite se sami, nadam se da ćete imati bolja iskustva.

Plaća mi je standardno bila 2900-3000 netto za 200+ sati mjesečno po raznim objektima (često puta stojite i po 12 sati dnevno)

Za pratnju ne znam kako je, ali nećete tamo ni tek tako upast bez neke dobre veze. Mada i ti dečki rade ko isusi pun k sati i nisu adekvatno plaćeni kako bi trebali biti, a jebu vas svi živi.

Putne vam plaćaju 50% - dakle standardna Hrvatska priča.

Securitas vam je u većini slučajeva samo mrtvo slovo na papiru, od diva i uređene firme što su svi očekivali, dogodilo se upravo ono suprotno i gore. Oni su najviše zajebali što svoje ljude nisu doveli u Hrvatsku da ovdje sve vode. Oni su ovdje očito došli samo da "pokupe" pare na "besplatnoj" radnoj snazi i ljudima voljnim raditi za minimalac i to je to, jebe im se ko vodi firmu dok god pare na kičmi radnika kaplju u kasu.

Uglavnom, pretpostavljam da je trenutno jedino nešto bolje onim ljudima koji rade na aerodromu zbog veće satnice i plaće - mada, ako ćemo iskreno, i to je buđav lebac. Jer je policajac radio za minimum 1000-1500 kuna veću plaću nego što sad rade zaštitari, a da je pravde zaštitar bi trebali imati u krajnju ruku istu plaću kao i aerodromski policajac, jer zašto bi policajac bio vrijedniji od zaštitara ?

Sretno svima tamo.



[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptysri lis 22, 2014 8:18 am

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Ma daj bježite od te firme ko od vraga. Ja sam radio u Securitasu u Zagrebu i okolici Zagreba. Tamo ćete biti robovi - često i u katastrofalnim uvjetima rada. Ja sam tamo radio i isto sam sanjario kad dođu Šveđani da sam uhvatio boga za bradu, ali ******. Šveđani nisu doveli svoje menađere i svoje ljude, nego koriste istu bivšu ekipu iz Zvonimira, 100% ista ekipa je ostala na vlasti koja žari i pali i isto tako se ljude izrabljuje za minimalac. Ako hoćeš da ti plaća nešto naraste na nekih 3200 kuna netto (putni unutra uračunati) radit ćeš preko 210 sati u prosjeku, naravno ovisi i o objektu.

Najviše sam se šokirao da ta firma uzima dosta loše objekte, što od tih Šveđana nisam očekivao. Npr razna gradilišta, skladišta, dućane di ćete čuvat garderobu itd.

Generalno loše - ljudski odnosi nula bodova, ali probajte pa se javite ovdje i uvjerite se sami, nadam se da ćete imati bolja iskustva.

Plaća mi je standardno bila 2900-3000 netto za 200+ sati mjesečno po raznim objektima (često puta stojite i po 12 sati dnevno)

Za pratnju ne znam kako je, ali nećete tamo ni tek tako upast bez neke dobre veze. Mada i ti dečki rade ko isusi pun k sati i nisu adekvatno plaćeni kako bi trebali biti, a jebu vas svi živi.

Putne vam plaćaju 50% - dakle standardna Hrvatska priča.

Securitas vam je u većini slučajeva samo mrtvo slovo na papiru, od diva i uređene firme što su svi očekivali, dogodilo se upravo ono suprotno i gore. Oni su najviše zajebali što svoje ljude nisu doveli u Hrvatsku da ovdje sve vode. Oni su ovdje očito došli samo da "pokupe" pare na "besplatnoj" radnoj snazi i ljudima voljnim raditi za minimalac i to je to, jebe im se ko vodi firmu dok god pare na kičmi radnika kaplju u kasu.

Uglavnom, pretpostavljam da je trenutno jedino nešto bolje onim ljudima koji rade na aerodromu zbog veće satnice i plaće - mada, ako ćemo iskreno, i to je buđav lebac. Jer je policajac radio za minimum 1000-1500 kuna veću plaću nego što sad rade zaštitari, a da je pravde zaštitar bi trebali imati u krajnju ruku istu plaću kao i aerodromski policajac, jer zašto bi policajac bio vrijedniji od zaštitara ?

Sretno svima tamo.




Potpisujem od slova do slova ! Usput ako imaš informacije kolika je plaća na aerodromu u Zagrebu i na kojim poslovima jer čujem da če Securitas preuzet aerodrom u Splitu ?
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptysri lis 22, 2014 12:09 pm

Klasična balkanska priča.
Sad
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyčet stu 20, 2014 10:25 pm

Pa bolje smo plače imali dok nismo bili u Evropi!!! Mad
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptypon pro 01, 2014 8:44 pm

VIKING je napisao/la:
Pa bolje smo plače imali dok nismo bili u Evropi!!! Mad
Oni koji su glasovali da uđemo u EU su glupi ljudi i zaslužuju biti kmetovi.
[Vrh] Go down
akdzastita
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 22.10.2014

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyčet vel 05, 2015 12:22 am

Mialim da vam je sada sve jasno da je to sve isto.!!!!
[Vrh] Go down
Thomas A. Cornwell
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 12.03.2015

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyčet oľu 12, 2015 3:59 am

Na aerodromu plaća za font (160) je 4000 kn i za svaki ispit (imaš ih 5), dobiš 100 kn gore. Napraviš nešto manje od 200 sati + prijevoz i eto ti 5000 kn. Preuzeli smo aerodrom u Dubrovniku i u Osijeku. Ovi na rendgenu su nešto više plaćeni. Toliko ja o tome znam, jer radim na porti na novom terminalu što se gradi i ne zalim se na lokaciju.
[Vrh] Go down
trstxgn32
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 22.06.2015

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptysri srp 01, 2015 9:10 am

kakve su satnice danas u Securitasu?
[Vrh] Go down
GiorgioC
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 28.07.2015

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyuto srp 28, 2015 7:57 pm

I dalje jadne... Zadnja placa mi je 2870 za 15 nocnih smjena, s tim sto je 300kn putni trosak. 300kn sam dobio za 15 puta po 80km, dvaput sam auto tocio do cepa, mozes misli kako je tih 300 dovoljno
[Vrh] Go down
tvrtko
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 61
Registration date : 29.12.2013

Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Emptyčet pro 17, 2015 11:24 am

Zaštitarstvo RH
11. prosinca u 19:56 ·
Poruka za one vlasnike zaštitarskih firmi koji neće isplatiti božićnice:

GOSPODO BOGATUNI, SRAMITE SE ZEMLJE PO KOJOJ HODATE, ZRAKA KOJI UDIŠETE I HRANE KOJU JEDETE.

Zar nije dovoljno što nas iskorištavate kroz cijelu godinu, što nas maksimalno eksploatirate, što ste nam oduzeli naše slobodno vrijeme i stavili ga na raspolaganje ostvarenju svojih ambicija? Zar vam nikada nije dosta? Postoje li granice vaše pohlepe i bezobzirnosti? Da li ste svjesni da vaši zaposlenici jedva preživljavaju od mjeseca do mjeseca, i da si veliki broj njih u ovo vrijeme blagdana neće moći priuštiti poštenu većeru u skladu sa vjerskim običajima. Zar bi ste propali da ste se sjetili dati ljudima bar neki simbolični dar, da mogu razveseliti svoju dječicu darom ispod bora. Znate li koliko stresno na nas djeluje ovo blagdansko vrijeme, kada u vijestima gledamo koliki su milioni potrošeni za božićne darove. Doveli ste nas do toga da smo samo nijemi promatraći, da gutamo knedle i škripimo zubima. Nismo mi zavidni, nismo ljubomorni na one koji su dobili božićnice. Mi smo ogorčeni! Kada se ovako ponašate u ovo blagdansko vrijeme što od vas tek možemo očekivati u vremenu koje je tek pred nama. Uživajte u svojoj pohlepi, i svaki put kad pogledate u tu svoju imovinu, sjetite se da ste je zaradili na našim leđima. Znajte da, koliko god grabili na onaj svijet odlazite zašivenih džepova, da ništa sa sobom nećete ponijeti. Zapravo hoćete, nečistu savjest i prljav obraz! Neka vam je na čast! Daj Bože da vam jednog dana baš toliko ustreba u životu.
OVOM PRILIKOM ZAHVALJUJEMO SE SVIM ONIM FIRMAMA KOJE SU ISPLATILE BOŽIĆNICE I DAROVE ZA DJECU! POKAZALI STE DA VAM JE STALO DO VAŠIH LJUDI I UVJERENI SMO DA ĆE VAM TO NAŠE KOLEGICE I KOLEGE UZVRATITI PRIMJERENIM PONAŠANJEM I KVALITETNIM ODNOSOM PREMA RADU I SVOJIM DUŽNOSTIMA! ŠTETA JE ŠTO VAS JE MALO, ŠTO VAS PORED TOLIKOG BROJA MOŽEMO NA PRSTE JEDNE RUKE NABROJATI.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Švedski Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Švedski Securitas   Švedski Securitas Empty

[Vrh] Go down
 
Švedski Securitas
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Securitas INA
» FENIKS SECURITAS
» Zolota Securitas

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SECURITAS-
Forum(o)Bir: