HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 7 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 7 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Spajanje AKD-FINAGS Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Spajanje AKD-FINAGS Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Spajanje AKD-FINAGS Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Spajanje AKD-FINAGS Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Spajanje AKD-FINAGS Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Spajanje AKD-FINAGS Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Spajanje AKD-FINAGS

Go down 
+5
master-x
bananarama
akademac
skee
maxzg1
9 posters
Autor/icaPoruka
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet lis 31, 2013 4:23 pm

http://www.zastita.info/hr/novosti/za-tjedan-dva-znat-ce-se-hoce-li-se-spajati-akd-zastita-i-fina-gs,14812.html
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyuto stu 05, 2013 10:17 pm

Ah, ti naši pametni menageri. Samo me zanima što će dobit radnici od tih svih silnih prihoda. ? Ne znam u kakvom je stanju akd ali ovo što su napravili od fine gs to je strašno.
[Vrh] Go down
akademac
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 02.01.2014

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptypet sij 31, 2014 1:36 pm

tko ima kakvu informaciju da kaže pa da znamo ćemu se nadati...za sada svi govore da se 01.04.2014. spajamo u jednu firmu...što dalje i da li je to prvoaprilska šala možda ili...
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyned vel 02, 2014 3:47 pm

Da, prica se da se 01.04. spajamo, ali cisto sumnjam. Koliko sam cuo planiraju ugasit i Akd z. i Finu gs pa otvorit novu firmu. Tu ima puno posla trg. sud, od mup-a dobit dopuštenja, sve ponovno registrirat tako da ako vec nisu poceli radit po tom pitanju, čisto sumnjam da će to bit 01.04.
[Vrh] Go down
bananarama
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 03.02.2014

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyuto vel 04, 2014 6:40 pm

Radi se vec samo svi sute, a skoro sve se zna. Veca je panika u megalomanskoj upravi jer novi vlasnik ne treba tolike menagere, direktore, voditelje, koordinatore, administratore... Posao koji radite i dalje, bilo to na nekom objektu ili u pratnji i dalje netko mora raditi. Ne kupuje GS4 Akd i Finu da bi povecao upravu i smanjio dobit, vjerovatno ce se posao i prosiriti, a sto se placa tice ni tu nece biti nekog pomaka osim ako sindikat ne stupi u pregovore oko novih ugovora. Logicno je da su nam place smanjene da bi ova postojeca garnitura direktora mogla izvuci sto vise novca prije nego sto dodju malo jaci igraci. Mozemo se nadati da ce niva uprava imati vise odgovornosti prema radnicima i u konacnici posteno platiti svaki odradjeni sat..
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet vel 06, 2014 4:06 am

Ljudi neznam zašto ste u uvjerenju da će biti bolje ,ako itko novi dođe, i zašto mislite da će direktori i još neki odletiti. Ista je priča bila i kada je Securitas preuzimao Zvonimir, svi se ponadali da će biti bolje, nakraju još je i gore. Ja mislim da će nam još i prijevoz totalno ukinut i onda zbilja možemo na posao u trenirci. Najgore je od svega što u firmi postoji utopija da bi se sve dužnosti koje nosi objekat trebale izvšavati bez pogovora. Ma gospodo ,štima to sve ne kažem ništa, ali vratite ono što ste uzeli pa onda možemo kako bi rekli vratiti se na staro. U FINI GS što se tiče zaštitara na objektima je kaos, nisu plaćeni prekovremeni, navodno su neko još dobili otkaz, neki još nisu ni ugovore potpisali za produženje radne obaveze, jer potpisuju svaka tri mjeseca ili neznam točno. Stranac ako je odlučio kupit AKD i FINU GS on to radi s računicom, budite sigurni da nam se ne piše dobro!..
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
bananarama
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 03.02.2014

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet vel 06, 2014 9:02 am

Nitko ne zivi u takvom uvjerenju osim nekih, uprava ce se sigurno smanjiti ali otvaraju se prilike za nove pregovore za bolje uvjete rada. Ne valja ni u Fini ni u Akd-u, svi smo u istim govnima. Treba pokusati promijeniti neke stvari, a je cekati da to netko ucini za nas jer nitko nece.
[Vrh] Go down
teočolan
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 22.11.2009

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyned vel 09, 2014 12:49 pm

Nema ništa od poboljšanja,kako država postala drek tako ovi vanjski nastupajući kao konkurencija domaćim kapitalistima još više obezvrjeđuju radna prava,a ovi iz uprave će pokupiti barem bolja zaštitarska mjesta pri reformi pa će mo i tu izvisiti:boljeg nema a gore očekujte osim ako ne vladate jezicima i nekretninama po europi jer jedino što eu - nudi,jest taj muving mjesta prebivališta
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet oľu 13, 2014 12:28 pm

Kako sam načuo dečki, spajanje s FINOMGS, nam nije donijelo ništa dobro, plaće navodno idu još niže, prijevoz se kompletno ukida!!!! TO JE SAMO REKLA KAZALA, ali gdje ima dima ima i vatre. Raditi ćemo za mizeriju, a očekivanja će opet biti na razini (SAMO U MOJOJ SAPUNICI TO NEBUMO GLEDALI)..ali kako bi narod rekao živi bili pa vidjeli!! I DA ZABORAVIH NAVODNO NIJE PO ZAKONU SMJENA OD 12 SATI NA VIŠE PA BI SE I TO MOGLO PROMIJENITI. Znači u prijevodu dosada smo radili nezakonito!!!

PREVEDENO S ČISTOG urdua (afrički jezik) : RADITI ĆEMO(možda) PUNO SMJENA jer, nećemo više smjeti raditi 12 h smjene, samo 8 h...navodno, onda se uvećavaju troškovi puta, gableca, jer naravno više dana radiš! HIP HIP HURA!!

KOJA JE OVO SPRDAČINA OD DRŽAVE, SVAKI PUT KAD MISLIM DA ME NIŠTA NE MOŽE VIŠE IZNENADITI, uvijek neko novo iznenađenje...GORA SITUACIJA NEGO KAD KUPIŠ KINDER JAJE..dobiješ tri stvari, a u ovoj državi nema kraja!!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
deox security
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 13.03.2014

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet oľu 13, 2014 11:22 pm

@Master X ...


Vidjet ces , bit ce Čista Jebena Muljaža , kao i svim drzavnim firmama ...  affraid affraid 
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptypet oľu 14, 2014 1:36 am

I meni se čini. Tako su i govorili kad smo prelazili u F gs da će bit super pa je stanje kakvo je. Tako će bit i sad bojim se.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptypet oľu 14, 2014 11:10 pm

Po meni je to spajanje jedina šansa za te 2 "državne" firme da uspiju i ne propadnu. Daj bože da ih kupi neki jaki privatnik kaj god neko reko, jer i sami vidite kako vas "vješto" država vodi - da poludiš. Ako vas kupi GS4, pogoršanje sigurno ne mozete ocekivat, ne znam kaj vam moze biti gore od ovog sad ? ...

Stanje u SECURITASU je isto i za vrijeme Zvonimira i Securitasa - osim što Securitas nije doveo svoje menadzere vec je sacuvao vec postojecu lopovsku elitu gore (što mi je jebeno neshvatljivo) - stranci bi tu trebali dovesti svoje ljude i menadzere da se napravi red.

Nadam se da GS4 ako kupi FINU I AKD ipak bolje postupat i napraviti red. Šta vam može biti gore ? jedino da vam putne ukinu...a to valjda neće, ne vjerujem da će neko imat muda sa tim se zajebavat jer će im svi zaštitari lijepo dati otkaz.
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyned oľu 16, 2014 12:22 am

U nekim stvarima se nebi s tobom složio. Koliko sam čuo pa i siguran sam plaće idu dolje, prijevoz se kompletno reže u AKD-u, znači osakatili su nas kroz satnicu manje za 1 kn i -50% prijevoza dolje. Navodno također da se ne SMIJE raditi 12-14 sati i da će se kompletno smjene morati mjenjati na ne više od 8 sati..mislio sam da je ovo sve gadan crtić (ALI HE MAN I SKELETOR SU MAJKA ZA OVO). To je na plaći kompletno jedno 450-400 kn MANJE i sad kad ukinu prijevoz do kraja, imati ćemo krasne plaće, a očekivanja će biti na nivou. AKD ZAŠTITA gubi objekte kao na traci. To je jedino krivica uprave i njima svakako treba odati priznanje na primanju plaća i jebenu nesposobnost. NEBI IM DAO DA MI ČUVAJU OFARBANE ČAČKALICE NA PAPIRU! Da ne spominjem FANTOMSKE HAKERE koji su ukrali novac s računa AKD-a i naravno sad je cilj potpuno obezvrijedit firmu da bi netko sebi neku šušku strpao u džep ili možda firmu KUPIO! Nitko ne spominje koliko uprava ima plaće i dali i koliko je njima spuštena plaća, a neki navodno imaju i službene aute i vozikaju se kao šerifi bez obzira što je firma u totalnom kaosu!! Neki imaju i kartice BEZ LIMITA da bi im kupovina bila lakša jer, od toliko posla najbolje je peglati od firme kartice bez limita tako se ZABORAVI NA TREN DA SI NESPOSOBAN, jer KAD SE UZME RADNICIMA onda se ima za svoje dupe. Na kraju balade nisu ENGLEZI GLUPI ne kupuju oni da bi radnicima plaće dali (NEDAJ BOŽE VEĆE). Znaju oni jako dobro što kupuju i koga. NAJVIŠE OD SVIH JE KRIVA OVA KLOŠARSKA DRŽAVA što je uopće dozvolila toliko firmi da uopće postoji, mislim na zaštitarstvo, naravno neke firme legalno rade a radnici nisu dobili plaću tko zna od kada. IMA TU BISERA DA JE TO PRESMIJEŠNO, ALI KAKVA DRŽAVA TAKVE FIRME I SVE OSTALO. Sve je to jedan veliki ogromni cirkus i jedino što je logično kako bi rekla majka od DIMTRIJE PANTIĆA iz TESNE KOŽE /jer da raspalim SINE!?!/ raspali MAMA! ali motikom po leđima!! Smile
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyčet tra 24, 2014 8:53 pm

To spajanje je neizbježno samo je pitanje datuma i AKD se više vjerovatno nebu zvao AKD sam je pitanje koliko če dugo trajat tranzicija. Smile
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyuto lis 21, 2014 1:15 am

Momci, jel se zna možda kakvo je trenutno stanje sa ovim spajanjem oko FINE i AKD-a ?

Šta će biti na kraju od svega toga ?

Ništa mi tu više nije jasno, jedni kažu da je AKD državna firma, a da FINA GS nije, drugi kažu da su obje državne, a neki kažu da nije ni jedna ni druga. U novinama pak piše da bi spajanjem Fine i AKD-a došlo do stvaranja velike državne zaštitarske firme koja bi se jednog dana možda i prodala strancima - što bi ja mislim možda bilo i glupo uzmemo li ubozir da se ipak radi o profitabilnim firmama.

Ja sam sad zaposlenik FINE GS. Radim na porti i uvjeti rada su za 10. Fina ima najbolje porte i ne uzima neka gradilišta di sereš na čučavac kao neki razni Marići, Kurčići palčići itd.

Plaća mi je banana , odnosno 2500 + 300 prijevoz kuna, ali radim svega 168 sati mjesečno i poštuje se 2 dana rada 2 dana odmora.

Iskreno - spajanje sa AKD-om me ne raduje, to me jako brine. Ja sam ove godine dobio Uskrnicu 450 kuna i trebao bi dobiti Božičnicu 800 kuna.

Dečki iz AKD-a mi kažu da oni dobe goli k**** a ne Uskrnicu i Božičnicu, pa se bojim da ako AKD prevlada nad Finom da ću i bez te sirotinje u vidu Uskrnice i Božičnice ostat, a to mi puno znači.

Koji ku*** AKD ljudima barem ne vrati Uskrnice i Božičnice kao neki minimum ? pa jbt te...
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Emptyuto lis 21, 2014 2:14 am

Ne znam što je s tim. Osobno mislim da je to bio plan bivšeg min. financija, kad je on otišao ode i plan. Ne mora bit ali se više koliko znam ne priča se više o tome. Ako tko ima kakve novije informacije neka ih podjeli. Uvjeti su ok (za razliku od drugih firmi) pogotovo kad dobiješ božićnicu i uskrsnicu. Još da je malo promjenit politiku firme, odnosno malo bolje uredit plaće i još neke stvarčice bila bi to super firma.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Spajanje AKD-FINAGS Empty
PostajNaslov: Re: Spajanje AKD-FINAGS   Spajanje AKD-FINAGS Empty

[Vrh] Go down
 
Spajanje AKD-FINAGS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: