HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Dali ste dobili Božičnicu? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Dali ste dobili Božičnicu? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Dali ste dobili Božičnicu? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Dali ste dobili Božičnicu? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Dali ste dobili Božičnicu?

Go down 
+10
Slavonski
brane
S.t.a.l.k.e.r
duh sa sjekirom
deannemec
mata1
Tezakzivot
jsute
Admin
Ptičurina
14 posters

Dali ste dobili Božičnicu?
DA
Dali ste dobili Božičnicu? Vote_lcap23%Dali ste dobili Božičnicu? Vote_rcap
 23% [ 9 ]
NE
Dali ste dobili Božičnicu? Vote_lcap58%Dali ste dobili Božičnicu? Vote_rcap
 58% [ 23 ]
DA :BON
Dali ste dobili Božičnicu? Vote_lcap19%Dali ste dobili Božičnicu? Vote_rcap
 19% [ 8 ]
Ukupno glasova : 40
 

Autor/icaPoruka
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyuto pro 18, 2012 3:37 pm

Ajmo da vidimo ??
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyuto pro 18, 2012 3:56 pm

Dodano na početnu Very Happy
[Vrh] Go down
jsute
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 20.12.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet pro 20, 2012 10:45 am

Dajte malo i o čuvarma, pa i oni pripadaju u ovu kategoriju
[Vrh] Go down
jsute
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 20.12.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet pro 20, 2012 10:47 am

Klemm je dao u bonovima 500 kuna Božićnice i da vidimo tko je bolji od njega.
[Vrh] Go down
Tezakzivot
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 20.12.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet pro 20, 2012 4:30 pm

Gradska Sigurnost Split bon 400 kn ,ajde neka svako napiše firmu i koliko je dobio da malo usporedimo ko je jadniji.....
[Vrh] Go down
mata1
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 19.01.2011

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet pro 20, 2012 8:30 pm

akd šipak
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet pro 21, 2012 12:39 pm

sokol još ništa....
[Vrh] Go down
duh sa sjekirom
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Age : 50
Location : zagrebačka županija
Registration date : 26.10.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet pro 21, 2012 10:37 pm

želio bih se uključit na ovu temu vezanu za Božićnice,naime kao djelatnik akd-a,mogu potvrditi da do ovoga trenutka a to je 21 12 20:00 nismo dobili ništa,pitam se da li to znači da se i akd želi priključiti firmama koje su do sada bile primjer apsolutnog nepoštivanja prava radnika i koje nisu imale nikakve osjetljivosti za težak položaj zaštitara te su svojim ponašanjem dovele svoje djelatnike na rub.Pritom mislim najviše na sokol marića,v-grupu,bilić erić i razne druge firmice.Ovim putom želio bih apelirati na vodeći kadar u akd-u da učine sve kako bi i dalje bili bolji od ostalih a ja sam mišljenja da bi im se to višestruko vratilo tako što bi zadržali najkvalitetniji kadar na tržištu,pozdrav.
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypon pro 24, 2012 9:46 pm

Dobio sam, ali 250 kuna...to ti je ko da nisam dobil ništ...sta si mogu kupiti sa tim ? par jaja , kruh i mleko ? haha angry-smiley-002 angry-smiley-002 ali dok vidim koliko zaštitara u više razlicitih firmi nije dobilo ni kune onda ispada da moram biti sretan...jebote, na sta smo mi spali! i vi svi kolege zaštitare šutite dok čak i murjaci kao drzavni sluzbenici sa većom plaćom i ovlastima od nas izlaze masovno na markov trg i štrajkaju!!! pa kaj bi mi onda trebali ? kad ću doživjeti dan da se zaštitari RH mobiliziraju i da ih ono barem 3000 dode na Markov Trg i trazi da drzava zakonima stisne za jaja naše gazde i prisili ih da nam prestanu štancati minimalac od plaće i da nas prestaju dijeliti sa tim "ugovor-poslovima" sa kojima nemas nikakvo pravo, ni minus u banci dobit, a kamoli kaj drugo.

Ajde neka se barem u 2013-oj i zaštitari čuju i neka ti banana sindikati koje ocito imamo pokrenu već nekaj. Mora vam biti jasno, da ako se svi zajedno ne dignemo bolje nam nece biti nikad, bas naprotiv - samo gore.
[Vrh] Go down
brane
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.12.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet sij 04, 2013 10:50 am

sramota . ugledna firma navodno državna pa ni kune božićnice ,bona , a da ne govorim za djecu šta su prije davali . naravno riječ je o akd -u . zanima me samo koja to državna firma nije dala ni kune svojim radnicima za božić . sram neka ih bude . a o sindikatu da ne govorim . to je bagra a još veća bagra su oni koji im plaćaju članarinu da troše i banče na našoj grbači .stvarno kakvih sve budala ima .
[Vrh] Go down
brane
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.12.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet sij 04, 2013 10:58 am

sve u svemu nikad nije niti će biti dobro u zaštitarstvu .radiš za crkavicu i za druge koji te izrabljuju i gaze do maksimuma . treba to odj.... i tržiti neki drugi posao . od ovoga nikad neće biti ništa , a mi kukamo i čamimo čekajući . najdraža mi je priča da smo valjali kao radnici i ljudi da nikad ni nebi bili zaštitari ha ha .eto kako nas tretiraju i misle o nama naši dragi nadređeni . zato prijatelji moji tko god može neka bježi od ovog posla glavom bez obzira .nadam se da ću i ja u tome uspjeti .pozz
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptypet sij 04, 2013 2:00 pm

ma nemojte kukati...zašto državi te našim gazdama nebin to poklonili...da im uljepšamo novogodišnje blagdane.. geek
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet sij 10, 2013 9:41 pm

Moja firma je dala pristojnu Božićnicu od 1200 kn kao i svake godine, doduše u bonovima ali to je uistinu manje bitno.
[Vrh] Go down
caki24
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 09.06.2011

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyned sij 13, 2013 8:52 pm

kod nas u akd-u još samo da srežu putni trošak i stvarno su nam sve moguće srezali....evo vidim na listi da sad sve stavke su po 17 kn,nema više ni blagdan ni nedjelja da je više plaćeno.plaća bez putnog troška manja od minimalca,a koliko čujem objekte gubimo na svakom koraku....sramota.nadam se da ću se uskoro moć sa zadovoljstvom maknit iz te firme...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyned sij 20, 2013 2:17 pm

caki24 je napisao/la:
kod nas u akd-u još samo da srežu putni trošak i stvarno su nam sve moguće srezali....evo vidim na listi da sad sve stavke su po 17 kn,nema više ni blagdan ni nedjelja da je više plaćeno.plaća bez putnog troška manja od minimalca,a koliko čujem objekte gubimo na svakom koraku....sramota.nadam se da ću se uskoro moć sa zadovoljstvom maknit iz te firme...

Znači i u AKD-u više ruže ne cvjetaju thumbsdown
[Vrh] Go down
Christian007
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 12.02.2014

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptysri vel 12, 2014 8:14 pm

Poštovani kolege i kolegice !

Ovako visok postotak 53 % onih koji nisu dobili Božićnicu je sramotan .
Preostali koji su dobili bez obzira da li su dobili novac ili u bonovima je za pohvalu odnosno firme koje su podijelile Božićnice njih treba javno pohvaliti .
Tu sam čitao razne postove i samohvale pa sam tako pročitao i pohvalu za Klemm i Božićnicu od 500 , 00 kuna .
To jeste pohvalno no postoji firma ili tvrtka svjedno koja je dala svojim radnicima najveću Božićnicu u zaštitarstvu te je ujedno i najpoštenija odnosno najkorektnija tvrtka prema svojim radnicima a to je Sigurnost Osijek koja je svojim radnicima omogučila Božićnicu u bonovima u iznosu od 1250 , 00 kuna
[Vrh] Go down
susedski
Početnik
Početnik



Broj postova : 14
Registration date : 21.01.2014

Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Emptyčet vel 13, 2014 1:39 pm

ovo je od lani, mislim da je za zadnji Božić bilo još i gore
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dali ste dobili Božičnicu? Empty
PostajNaslov: Re: Dali ste dobili Božičnicu?   Dali ste dobili Božičnicu? Empty

[Vrh] Go down
 
Dali ste dobili Božičnicu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» DALI JE ISTINA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: