HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Kakav je odnos komitenta prema vama?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyned srp 28, 2013 5:38 pm

Dali od vas traže da radite neke poslove na svom radnom mjestu a da ne spadaju u zaštitarsku djelatnost kao što su pranje prozora, preparkiravanje vozila privatnih i službenih ITD ??
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypon srp 29, 2013 12:55 pm

Srećom, hvala Bogu ne radim u tako šugavoj firmi.
Radio sam svojedobno u AKD par mjeseci, te na jednom objektu, jedan doslovno retadiran tip, koji je test inteligencije ispunjavao dva sata(jer inače ne bih mogao proći liječnički, sažalili se doktori na njim...) bio je sav sretan kada je mogao parkiravati auto od komitenta na parkin mjesto. Nitko to od njega nije tražio...

Ne čude me ovo za AKD, ali to su si zaštitari krivi, te ako se ne odupru sigurno guzonje iz Savske kaj sjede u uredima, neće ni malim prstom maknuti za radnika na objektu.
Ali, ako se date je..., dobro su Vas i nagu.....
Inače, AKD se voli furati da su najbolja firma, ono sve po zakonu rade, ah kako ste sretni kaj tamo radite...
Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyuto srp 30, 2013 4:01 am

Toga nema samo u AKD-U veću svim zaštitarskim firmama, e sad za prolazak na lječničko i neko sažaljenje nad njim neznam ali jako me zanima u kojoj ti tako kompaktno firmi radiš pa da i ja prijeđem tamo Smile jer ako ti je bilo tako loše u AKD-u zašto si ostao par mjeseci meni da je tako bilo kao i tebi ja bi otišao odmah drugi dan Wink...........nijedna zaštitarska firma nevalja jer nas ne poštuju Amen 
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyuto srp 30, 2013 5:28 pm

Htio sam raditi, te nisam sam otišao nego su me najurili, jer nisam htio biti kao svaki tipični akadeaš. Nisam htio pljuvati po ljudima, nisam htio da od mene rade budalu, nisam htio ići preko leševa...odnosno htio sam raditi posao, ali to ovima preko veze kaj su došli nije pasalo, kao ni voditeljima karijeristima. Neka sada uživaju međusobno.

A gdje sam išao poslije, nebitno za ovu raspravu.

[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptysri srp 31, 2013 3:02 pm

Značibio si oličenje rada, hm ja radim več duuugo u AKD-u i nisam gazio preko leševa niti sam pljuvao po nikome, tko ima ambicija svaka čast ja osobno nemam, radim šutim i to je to a za najuriti nekoga trebaš bit upravo ono što si naveo gore pa sad malo razmisli.

A za ovo da moraš imat vezu za rad u zaštittarstvu mogu ti reč samo jumping 
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptyčet kol 01, 2013 4:09 pm

I šutnja znači odobravanje zla. To si upravo ti radio, zato si i mogao tako dugo opstati u AKD. Sudjelovao si u njihovim nedjelima, te gnjev Božji ostaje na tebi.
Pokaj se dok je vrijeme, te ne griješi više.
Najbolje da odeš iz AKD-Zaštite.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypet kol 02, 2013 2:35 pm

hahahahahahahaha Lumen je prošvikao hahahahahahahaha
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptysri kol 21, 2013 9:07 pm

Lumen je napisao/la:
I šutnja znači odobravanje zla.
Netočno. Nije da te niti napadam niti kritiziram, ali nitko normalan u niti jednoj normalnoj firmi (a kamoli gazde ili oni na višoj poziciji) ne voli, ne želi i ne može pri(s)hvatiti "bundžije". Upravo i jest svrha u tome da radiš, šutiš i da primaš plaću, a ne da "ispravljaš krivu Drinu".
Ne radim u AKD-u nego u jednoj drugoj manjoj firmi, ali svuda je manje-više isto.

Ja sam osobno za to da se status zaposlenima u zaštitarstvu (dakle i meni) naravno ne pogorša, ali niti ne poboljša već da ostane ovaj status quo. Zašto ? Zato što ja odbijam i ne želim ulagati u vlastitu kvalitetu i učinkovitost na poslu, a to odgovara kako meni tako i mom poslodavcu te mom komitentu, jer sam za to i adekvatno (nisko naravno) plaćen. Kada budem za sebe želio više i bolje ili budem primoran na to (ili kada mi MUP bude oduzeo licencu), ja ću napustiti posao u ovoj struci i potražiti si ga negdje drugdje. Ali dok sam ovdje, a i upravo jesam ovdje baš zato što mi odgovara ovakav status quo, ja ne samo da ne pozdravljam nego sam i protiv promjena.
Meni ne treba plaća od 5 500 kn za fond sati ukoliko ću morati biti marljiv na poslu, imati puno odgovornosti, usavršavati se, primjenjivati veće ovlasti i sl. Meni odgovara i duplo manje jer pustim mozak na pašu, a "radim" tek toliko da sam fizički prisutan na poslu. I ne pada mi napamet riskirati niti ogrebotinu a kamoli glavu radi spriječavanja bilo kakvih protupravih radnji na objektu.
I naravno da se ne vidim u ovoj struci do mirovine nego samo do određenog perioda. Da je ovo normalna država ovaj posao bi i tako radili studenti, umirovljenici, ljudi sa lakšim stupnjem invaliditeta ili pak sa pomanjkanjem radne etike, a ne nikakvi profesionalci sa visokom psiho-fizičkom spremom.

Ja sam mlad, no govoreći hipotetski, što mislite da je veća pravednost, to da neki nadobudni klinac od 21 godinu dobije 1 500 kn veću plaću zato što je u dobroj fizičkoj kondiciji, ili to da jedan čovjek od 51 godinu koji ima troje maloljetne djece koje školuje ostane bez posla zbog toga što više ne ispunjava uvjete na liječničkom ? Jer ne može se dogoditi i jedno i drugo; postrožavanje uvjeta u zaštitarstvu znači upravo to.Moja solidarnost je kod potonjeg, a većina slučaja u zaštitarstvu su takvi, ili su barem bili prije ove gospodarske krize.
[Vrh] Go down
sharky_s
Početnik
Početnik
sharky_s


Broj postova : 21
Registration date : 29.10.2009

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypet kol 23, 2013 5:19 pm

Slavonski je napisao/la:
Lumen je napisao/la:
I šutnja znači odobravanje zla.
Netočno. Nije da te niti napadam niti kritiziram, ali nitko normalan u niti jednoj normalnoj firmi (a kamoli gazde ili oni na višoj poziciji) ne voli, ne želi i ne može pri(s)hvatiti "bundžije". Upravo i jest svrha u tome da radiš, šutiš i da primaš plaću, a ne da "ispravljaš krivu Drinu".
Ne radim u AKD-u nego u jednoj drugoj manjoj firmi, ali svuda je manje-više isto.

Ja sam osobno za to da se status zaposlenima u zaštitarstvu (dakle i meni) naravno ne pogorša, ali niti ne poboljša već da ostane ovaj status quo. Zašto ? Zato što ja odbijam i ne želim ulagati u vlastitu kvalitetu i učinkovitost na poslu, a to odgovara kako meni tako i mom poslodavcu te mom komitentu, jer sam za to i adekvatno (nisko naravno) plaćen. Kada budem za sebe želio više i bolje ili budem primoran na to (ili kada mi MUP bude oduzeo licencu), ja ću napustiti posao u ovoj struci i potražiti si ga negdje drugdje. Ali dok sam ovdje, a i upravo jesam ovdje baš zato što mi odgovara ovakav status quo, ja ne samo da ne pozdravljam nego sam i protiv promjena.
Meni ne treba plaća od 5 500 kn za fond sati ukoliko ću morati biti marljiv na poslu, imati puno odgovornosti, usavršavati se, primjenjivati veće ovlasti i sl. Meni odgovara i duplo manje jer pustim mozak na pašu, a "radim" tek toliko da sam fizički prisutan na poslu. I ne pada mi napamet riskirati niti ogrebotinu a kamoli glavu radi spriječavanja bilo kakvih protupravih radnji na objektu.
I naravno da se ne vidim u ovoj struci do mirovine nego samo do određenog perioda. Da je ovo normalna država ovaj posao bi i tako radili studenti, umirovljenici, ljudi sa lakšim stupnjem invaliditeta ili pak sa pomanjkanjem radne etike, a ne nikakvi profesionalci sa visokom psiho-fizičkom spremom.

Ja sam mlad, no govoreći hipotetski, što mislite da je veća pravednost, to da neki nadobudni klinac od 21 godinu dobije 1 500 kn veću plaću zato što je u dobroj fizičkoj kondiciji, ili to da jedan čovjek od 51 godinu koji ima troje maloljetne djece koje školuje ostane bez posla zbog toga što više ne ispunjava uvjete na liječničkom ? Jer ne može se dogoditi i jedno i drugo; postrožavanje uvjeta u zaštitarstvu znači upravo to.Moja solidarnost je kod potonjeg, a većina slučaja u zaštitarstvu su takvi, ili su barem bili prije ove gospodarske krize.
Potpisujem Smile
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Emptypon ruj 16, 2013 8:33 pm

Nije bit da smo u stus quo poziciji ili ne, nego zašto bi djelatnici u našim upravama kojima mi zarađujemo plače imali 10-15 puta veču plaču od nas, a da pritome sve njih boli ona stvar dali je zaposlenik na poslu kao zaštitar ili pomočni radnik komitentu.Prije svega govorimo o dostojanstvu, i naravno da se slažem da netko ko ima 21 godinu i fizički je spremniji od onog tko ima 51 godinu ( mada nemora biti pravilo ) ima veču plaču, samo da se ovaj posao kao takav ne smatra "ma oni ionako samo spavaju poportama" nego da se taj posao postavi kao ono što jest, časan posao kao i svi ostali poslovi te da smo svi skupa plačeni kako treba.Drugi posao???? Pa zar stvarno misliš da bi skoro pola zaštitara radilo za ovu crkavicu da imaju izbora??? Gospodarska kriza???? Gdje je??? Dali u tome da država kupuje vozila, mobitele te da si plačaju ljetovanja, zimovanja iz đepova nas građana RH, ako je to kriza onda jbg izgleda da nečemo iz te "krize" baš brzo. Ljudi moji uzmite novine i pročitajte malo, da je 50% istine to je strašno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty
PostajNaslov: Re: Kakav je odnos komitenta prema vama?   Kakav je odnos komitenta prema vama? Empty

[Vrh] Go down
 
Kakav je odnos komitenta prema vama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: