HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 16 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 16 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
PLAĆA!!!!!!!!! Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
PLAĆA!!!!!!!!! Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
PLAĆA!!!!!!!!! Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
PLAĆA!!!!!!!!! Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
PLAĆA!!!!!!!!! Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
PLAĆA!!!!!!!!! Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
PLAĆA!!!!!!!!! Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
PLAĆA!!!!!!!!! Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
PLAĆA!!!!!!!!! Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 PLAĆA!!!!!!!!!

Go down 
Autor/icaPoruka
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

PLAĆA!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: PLAĆA!!!!!!!!!   PLAĆA!!!!!!!!! Emptyčet stu 15, 2007 1:51 pm

O kako je ljepo biti zaštitar!!!!! Odeš na godišnji i odradiš resto mjeseca, puf 164 sata, plaća 2500 i nešto sitno! Ostaneš jednostavno zadivljen veličinom plaće!!!!! Sljedi utjeha za naivne: bit će bolje sljedeći mjesec!!!!!! :rabbit:
Dođe sljedeći mjesec: odradiš 184 sata, dođe plaća a kad ono 2600 i nešto sitno!!!!!!!!! affraid
Neka mi netko od vas (ponosnih zanimanjem zaštitara) kaže ( da nespomenem možebitnu nadolezeću inflaciju i sveprisutne rastuće kamate na kredite koje 95 % ljudi ima) KAKO PREŽIVJETI VRIJEME koje dolazi? Kako nebiti frustriran kad nas čak i 2/3 spremačica šiša s plaćom, a u njih niti noćne, niti vikenda?
Kakav mi to posao onda obavljamo? I onda se naši poslodavci pitaju zašto nemogu naći ljude koji će raditi za ovakvu VELIKU plaću? geek
TKO JE PONOSAN NA NAS??????? Gosp. Martić ili ostale konkurentske firme? :lol!:
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

PLAĆA!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: ZAŠTITAR, zašto i kako?!   PLAĆA!!!!!!!!! Emptyčet stu 15, 2007 2:25 pm

Sjedite po tko zna koju noć na smjeni i uvijek isto pitanje: kad će plaća, kolika će plaća, i ZAŠTO je meni ovo trebalo?
Kaže mi neki dan jedan u prolazu: kako je meni SUPER, neplaćam TV pretplatu, grijem se na račun drugih, imam internet i telefon koji također neplaćam, i JOŠ se bunim!!!!!!!!!
Rekoh ja njemu da bih radije da me ženica grije u ovoj još jednoj noći u nizu, nego SVE prednosti moga posla!!!!!!! Sleep
Mislim da je svaki komentar bio SUVIŠAN!!!!! Bavim se ovim poslom desetak godina i počeo sam se baviti kao privremeno riješenje u našoj ogromnoj crnoj rupi zvanoj nezaposlenost! Rekoh sam sebi kako neću dugo, sad će nešto bolje! U početku je sve med i mljeko, a dalje; meni posao kao posao treba, i shvaćam ga ozbiljno! Kiksevi nisu baš dopušteni ( a svakome se od nas mogu desiti ), dok među nama ima i onih kojima je ovo samo kao bijeg od kuće, odmor od kojekakvih fuševa ili samo zarada za džeparac!!!!!! Kako je MIJAČ u jednom sindu rekao da se počeo baviti s ovim da si pripomogne u studentskim danima; a od onda promijeniše se zakoni, naveliko; promijeniše se pravila igre i sad moraš paziti kome ćeš šta reći, na koji način ćeš to reći i u kom smislu ćeš to reći!!!!!!!
Ponekad dođe čovjeku teško i odlučih podijeliti s vama, ljudima koji razumiju ovaj posao i znaju kakvih nas ima i s kakvim ljudima radimo! bom
I onda nam obećavaju brda i doline!!!!! cheers
[Vrh] Go down
 
PLAĆA!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: