HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 15 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 15 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Žene zaštitarke .. Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Žene zaštitarke .. Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Žene zaštitarke .. Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Žene zaštitarke .. Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Žene zaštitarke .. Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Žene zaštitarke .. Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Žene zaštitarke .. Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Žene zaštitarke .. Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Žene zaštitarke .. Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Žene zaštitarke ..

Go down 
+15
S.t.a.l.k.e.r
valentinna
Slavonski
boxer6
maxzg1
Mikao1
Đomba10
GinaCaranoFan
Pannonius
Sokolicaa :D
X-PLOSIV
iva
branka666
Admin
tanya
19 posters
Autor/icaPoruka
tanya
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 12.10.2009

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypon lis 12, 2009 4:49 pm

Hm ..nakon dugo pretraživanja po vašem forumu, nisam naletjela niti na
jednu ženu zaštitarku, ali nadam se da ćete mi vi ostali ovdje barem otprilike
odgovoriti na par pitanja Wink ..ono, nadam se možda poznajete koju ženu u svojoj
firmi ili ste barem načuli nešto.

Evo ovako.Već duže vrijeme tražim posao, međutim ne mogu naći ništa osim čiščenja
ili recimo konobarenja, a to mi je zasad najgori mogući izbor.Znam da ni posao zaštitarke
nije bajan, ali mi se ne čini baš tako loš.Inače čula sam da je ženama ipak drugačije ..
One kao rade jednu do dvije smjene, rade po dvije i većinom su na mjestima gdje je manja
mogućnost opasnosti.Eh sad, mene zanima jel to sve zbilja tako i gdje bi mi preporučili, odnosno
u kojoj su firmi najbolji uvijeti ..
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypon lis 12, 2009 11:21 pm

tanya je napisao/la:
Hm ..nakon dugo pretraživanja po vašem forumu, nisam naletjela niti na
jednu ženu zaštitarku, ali nadam se da ćete mi vi ostali ovdje barem otprilike
odgovoriti na par pitanja Wink ..ono, nadam se možda poznajete koju ženu u svojoj
firmi ili ste barem načuli nešto.

Evo ovako.Već duže vrijeme tražim posao, međutim ne mogu naći ništa osim čiščenja
ili recimo konobarenja, a to mi je zasad najgori mogući izbor.Znam da ni posao zaštitarke
nije bajan, ali mi se ne čini baš tako loš.Inače čula sam da je ženama ipak drugačije ..
One kao rade jednu do dvije smjene, rade po dvije i većinom su na mjestima gdje je manja
mogućnost opasnosti.Eh sad, mene zanima jel to sve zbilja tako i gdje bi mi preporučili, odnosno
u kojoj su firmi najbolji uvijeti ..

Što se tiće te informacije o ženama u zaštitarstvu sve ovisi o tvrtke do tvrtke ,u nekim firmama žene ne rade noć dok u nekima rade sve čak i pratnju novca .Koliko znam AKD dosta štedi zaštitarke a i neke manje privatne tvrtke ,dok u Sokola žena radi sve i svašta.A opet ti ovisi od podružnice do podružnice u biti sve je relativno
[Vrh] Go down
branka666
Početnik
Početnik



Broj postova : 17
Registration date : 25.03.2009

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyned lis 25, 2009 2:18 pm

Ima ima nas žena na forumu samo možda smo u manjem broju i manje aktivne na forumu . cheers
[Vrh] Go down
tanya
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 12.10.2009

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypon lis 26, 2009 12:20 am

branka666 je napisao/la:
Ima ima nas žena na forumu samo možda smo u manjem broju i manje aktivne na forumu . cheers


oooo napokon headbang

i pričaj, kako je raditi kao zaštitarka?mene je još uvijek malo frka pa nikako da krenem u akciju gunner
[Vrh] Go down
branka666
Početnik
Početnik



Broj postova : 17
Registration date : 25.03.2009

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypon lis 26, 2009 6:27 pm

E pa evo kako je meni radim svaki dan po sedam sati sem subote kada se radi po 8 ili 9.Preko tjedna jedan dan i nedjelja slobodna i radim nekad do podne nekad po podne.Nemam oružije i niti uniformu i dosta sam zadovoljna sa poslom za sada se nemogu požaliti a plaća je kao i u svim zaštitarskim tvrtkama koliko sati radiš toliko dobiješ.Eto to je suština mog posla ako što zanima pitaj.Pozzzz Very Happy
[Vrh] Go down
tanya
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 12.10.2009

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptysub sij 02, 2010 9:35 pm

branka666 je napisao/la:
E pa evo kako je meni radim svaki dan po sedam sati sem subote kada se radi po 8 ili 9.Preko tjedna jedan dan i nedjelja slobodna i radim nekad do podne nekad po podne.Nemam oružije i niti uniformu i dosta sam zadovoljna sa poslom za sada se nemogu požaliti a plaća je kao i u svim zaštitarskim tvrtkama koliko sati radiš toliko dobiješ.Eto to je suština mog posla ako što zanima pitaj.Pozzzz Very Happy

A u kojoj si zaštitarskoj firmi ak se smije znat?pitam te zato kaj mi se uvjeti čine skroz ok ..

sorry kaj nisam prije odgovorila na post .. čekala sam da prođu blagdani da ne nebi nadrljala rofl
pa se sad ponovo bacam na traženje ..

E i još nešto, ja inače naravno nemam licencu i slala sam one kao upitnike na zaštitarskim stranicama,
ali nitko mi se ne javlja ..a olfo traže zaštitare ko sumanuti Rolling Eyes
Jel pametnije da ih zivkam telefonom i raspitam se dali traže djelatnike i kad imaju tečaj za polaganje
licence?mislim, neznam ..kako ste vi ostali došli do toga?! misli
[Vrh] Go down
iva
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 07.02.2010

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyned vel 07, 2010 1:33 am

halo ekipo,stvar je ovakva,ja sam već prije par godina položila za zaštitarku no tek sada sam počela razmišljati da to stvarno i počnem raditi,samo neznam jel se šta promjenilo u međuvremenu kada idem pitat za posao! koji papiri mi sve trebaju kad idem se prijavit za posao???hvala unaprijed
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyned lis 24, 2010 1:16 pm

iva je napisao/la:
halo ekipo,stvar je ovakva,ja sam već prije par godina položila za zaštitarku no tek sada sam počela razmišljati da to stvarno i počnem raditi,samo neznam jel se šta promjenilo u međuvremenu kada idem pitat za posao! koji papiri mi sve trebaju kad idem se prijavit za posao???hvala unaprijed
Treba ti domovnica, rodni list, potvrda o nekažnjavanju, svjedožba srednje skole, svjedožba o položenom stručnom ispitu za zaštitara i liječničko uvjerenje da si zdrastveno zdrava
[Vrh] Go down
Sokolicaa :D
Početnik
Početnik
Sokolicaa :D


Broj postova : 1
Location : Trnovec Bart.
Registration date : 12.10.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptysri lis 12, 2011 6:46 pm

Pozdrav cure!Smile
Mene zanima kako doći do radnog mjesta s oružjem??
Jel' moram neko vrijeme raditi,npr.na nekoj porti,da bi došla do radnog mjesta s oružjem?! Smile

Hvala! Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000896433282
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypet lis 14, 2011 11:46 pm

Kao što je prije rečeno...to ti je sve relativno...sve zavisi gdje određenoj firmi treba ljudi zavisno o mjestu gdje dobiješ posao.

Tanya, ako si čvrsto već odlučila za ovo, za sada je po meni najvažnije da dobiješ licencu...tek nakon toga im počni dosađivat telefonom i porukama
kava .
[Vrh] Go down
GinaCaranoFan
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 03.11.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyčet stu 03, 2011 3:12 pm

Bok, ljudi i žene!
Nova sam u ovome i zanima me postoji li mogućnost da radim posao zaštitara bez licence? Mislim, ono na crno dok ne dobijem licencu? I pomaže li mi u svemu tome činjenica da sam prošla vojnu obuku i da sam sposobna koristiti vatreno oružje?

Hvala.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypet stu 04, 2011 2:03 pm

Koliko ja znam u zadnjih nekoliko godina skoro nitko više ne radi na crno kao zaštitar jer su kazne dosta velike ako te ulovi inspekcija od mupa.Ovo gore što si navela ti može biti plus kad počneš raditi,ali ti je moj savjet da položiš licencu pa onda dalje.Raspitaj se i nazovi neke veče firme.Možda ima opcija da ti određena firma plati licencu pa ti onda pomalo skidaju sa plače.Moj ti je savjet ako imaš viška love da si sama platiš licencu to ti je oko 5000kn pa onda imaš veču mogučnost što se tiće odabira firme.Nazovi pučko otvoreno učilište ako si u zagrebu u vukovarskoj ulici kod onog euro tornja,ona visoka staklena zgrada.Oni ti imaju programe za osposobljavanje za zaštitara i čuvara.Ili se možemo nač na kavi pa ti mogu detaljno objasnit sve što te zanima.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptysri pro 07, 2011 12:02 am

ni jedna zaštitarska tvrtka ne uzima ljude bez lincence nesmiju si to dozvolit kao što je rekao kolega đomba sjest će im inspekcija mup-a za vrat kazna je jako velika samo da napomenem da su takva vremena jako davno prošla nažalost
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyuto sij 03, 2012 2:49 pm

Evo kod zolote ima i zena i rade i po danu i ponoci. Sve zavisi kakvo mjesto ko zeli. Da je lako radit ovaj poso nije. No to je tak. Jako me zanima koje firme budu ostale na trzistu. Tak da drage cure ,zene borite se koliko mozete.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyuto sij 03, 2012 5:31 pm

Tako je Cool
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyčet vel 02, 2012 7:50 pm

I u AKD-zastiti zene rade nocne..
[Vrh] Go down
boxer6
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2012

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyuto srp 17, 2012 4:30 pm

EXPLOSIV pričaj ti sta os al ga pricas bzvze nisu to prosla vremena vec sadasnja i skoro sve firme unutar svojih redova imaju rad na CRNO i zast.bez licence pogotovo na GRADILIŠTIMA.Ne pričaj bajke stari.
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyuto srp 17, 2012 6:24 pm

boxer6 je napisao/la:
EXPLOSIV pričaj ti sta os al ga pricas bzvze nisu to prosla vremena vec sadasnja i skoro sve firme unutar svojih redova imaju rad na CRNO i zast.bez licence pogotovo na GRADILIŠTIMA.Ne pričaj bajke stari.
Ali uistinu je to sve manje i manje praksa. Vjerovatno to uopće nije posljedica niti "svijesti poslodavaca" a još manje "provođenje zakona" ove banana-republike već se jednostavno radi o velikoj inflaciji zaštitara kojoj je opet uzrok nezaposlenost i pad gospodarstva. I samim time zaštitarskim firmama nije problem doći do dovoljnog broja licenciranih zaštitara.
[Vrh] Go down
valentinna
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 14.12.2012

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypet pro 14, 2012 11:28 pm

Pozdrav svima Smile zanima me dali koja zastitarska firma jos ima mogucnost da plate tecaj pa da se ugovorom potpise da se radi za njih naredne 2 godine? Hvala unaprijed i bila bih vam zahvalna na nekakvom kontaktu za takvu firmu. Hvala cheers
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypet pro 21, 2012 10:04 pm

valentinna je napisao/la:
Pozdrav svima Smile zanima me dali koja zastitarska firma jos ima mogucnost da plate tecaj pa da se ugovorom potpise da se radi za njih naredne 2 godine? Hvala unaprijed i bila bih vam zahvalna na nekakvom kontaktu za takvu firmu. Hvala cheers

Draga moja bježi od toga. Sumnjam da toga danas ima jer danas je totalni višak zaštitara na tržištu pošto ih je usrana burza naštancala ko Kineza bez realne potrebe (da im cenzura j) i takvim pljackanjem novaca poreznih obveznika preko kojih skoluju zidare koji su ostali bez posla sa 55 godina za zaštitare.

A drugo ako to negdje i ima, bježi od toga. Ne treba ti to u životu. Vezat će te ugovorom i radit ćeš onda 2-3 godine nekom bahatom gazdi za 2500-2700 kn mjesečno petke, svetke, noći , jutra, nedjelje bla bla plaća će ti mozda i kasnit ovisno o firmi, a uz sve to prolazit ćeš jebade tipa pohadanje tecaja, polaganja licence, kontrola policije da vide dal si cista, zdrastvene preglede itd prije nego sve polozis...

Ma ne treba ti to u zivotu, budi rade cistacica bit ces sretnija i imat bolju zaradu vjeruj mi.
[Vrh] Go down
SeDmA
Početnik
Početnik
SeDmA


Broj postova : 6
Age : 47
Location : zagorje
Registration date : 22.08.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyčet vel 07, 2013 8:04 pm

S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
valentinna je napisao/la:
Pozdrav svima Smile zanima me dali koja zastitarska firma jos ima mogucnost da plate tecaj pa da se ugovorom potpise da se radi za njih naredne 2 godine? Hvala unaprijed i bila bih vam zahvalna na nekakvom kontaktu za takvu firmu. Hvala cheers

Draga moja bježi od toga. Sumnjam da toga danas ima jer danas je totalni višak zaštitara na tržištu pošto ih je usrana burza naštancala ko Kineza bez realne potrebe (da im cenzura j) i takvim pljackanjem novaca poreznih obveznika preko kojih skoluju zidare koji su ostali bez posla sa 55 godina za zaštitare.

A drugo ako to negdje i ima, bježi od toga. Ne treba ti to u životu. Vezat će te ugovorom i radit ćeš onda 2-3 godine nekom bahatom gazdi za 2500-2700 kn mjesečno petke, svetke, noći , jutra, nedjelje bla bla plaća će ti mozda i kasnit ovisno o firmi, a uz sve to prolazit ćeš jebade tipa pohadanje tecaja, polaganja licence, kontrola policije da vide dal si cista, zdrastvene preglede itd prije nego sve polozis...

Ma ne treba ti to u zivotu, budi rade cistacica bit ces sretnija i imat bolju zaradu vjeruj mi.



..dragi moj ..
kako ste vi muškarci humani prema nama ženama svaka čast , kao da joj neče biti dosta čiščenja u živutu , u vastitoj kuči .. da joj to još bude zanimanje , danas nijedana čistačica nema veču plaču od 3000 kuna ..ako ima sigurno je u nekoj državnoj firmi ..ja se nebi nikako složila sa poslom čistačice ..
..meni je na mojoj porti sasvim ugodno radim 15-18 smjena po 12 sati .. i fučkam si ... nikako to nebih zamjenila za posao čistačice ...KUŽIŠ ... beljo
[Vrh] Go down
http://seven-heaven.blog.hr/
bluerain
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 27.09.2011

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptypon vel 11, 2013 11:43 am

valentinna je napisao/la:
Pozdrav svima Smile zanima me dali koja zastitarska firma jos ima mogucnost da plate tecaj pa da se ugovorom potpise da se radi za njih naredne 2 godine? Hvala unaprijed i bila bih vam zahvalna na nekakvom kontaktu za takvu firmu. Hvala cheers

raspitaj se direktno u određenoj firmi za koju misliš raditi.može se i dogovorom to riješiti.kasnije možeš raditi u nekoj od zemalja članica EU kao zaštitarka za pristojan novac.nečeš si valjda dozvoliti da budeš čistačica i pereš tudja govna i da te netko hebe za 2000 kuna i svetke i petke.kakvo god školovanje je uvijek dobro došlo.investiraš u sebe i svoju budućnost.
[Vrh] Go down
vanna-ri
Početnik
Početnik
vanna-ri


Broj postova : 2
Age : 43
Location : Rijeka
Registration date : 26.03.2013

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyuto oľu 26, 2013 7:05 pm

evo i mene Smile nova sam na forumu .
pozdrav svima !
[Vrh] Go down
crnka ana
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 09.06.2013

Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Emptyned lip 09, 2013 6:49 pm

baj_baj baj_baj Poštovane zanima me da li poznajete koju ženu zaštitarku iz Slavonskog Broda i u kojo firmi radi ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene zaštitarke .. Empty
PostajNaslov: Re: Žene zaštitarke ..   Žene zaštitarke .. Empty

[Vrh] Go down
 
Žene zaštitarke ..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: