HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 14 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 14 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty
PostajNaslov: Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri   Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypon oľu 04, 2013 8:32 pm

Bok svima,

imam jedan problem, pa ako ima netko da pomogne sa odgovorom neka pomogne. O čemu se zapravo radi, evo probat ću biti kratak. 16.01.2013. predao sam na MUP u Petrinjskoj sve potrebne podatke da se pokrene SIGURNOSNA PROVJERA za mene. (inače na tečaj me šalje BURZA). Čekam već više od mjesec dana a na kućnu adresu mi ništa ne stiže. Danas sam čak bio ponovo na MUPU u Petrinjskoj i rekli su mi da ne znaju kada će stići, čak ne znaju da li sam prošao sigurnosnu provjeru. Prije 8 dana sam obavio liječnički pregled, i prošao sam ga, iako sam prvo trebao dobiti ovo riješenje pa tek onda otići na liječnički pregled, što bi bilo logično. Kada me zvala žena sa burze rekla je citiram " Prošli ste sigurnosnu provjeru pa sada idete na liječnički pregled." Inspektor mi je danas u Petrinjskoj opet uvalio da potpišem dokument na kojem piše da ukoliko se utvrdi da imam nekih prekršaja i slično da sam plaćam tj. da refundiram sve troškove edukacije za zanimanje zaštitara.E sad, moje je pitanje u čemu je tu fora: Zašto prvo nisam dobio riješnje o SIGURNOSNOJ PROVJERI pa ako je riješenje pozitivno da idem na liječnički pregled pa onda na edukaciju (kako je po pisanju BURZE trebalo biti, nego prvo liječnički a onda čekaj riješnje o sigurnosnoj provjeri koje možda i neće stići na kućnu adresu..
[Vrh] Go down
matrix
Početnik
Početnik



Broj postova : 20
Registration date : 25.10.2011

Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty
PostajNaslov: Re: Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri   Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypon oľu 04, 2013 9:38 pm

Policijska provjera ti traje od 3 do 4 tjedna s time da se moze i oduziti nesta (ovisi kolko su ovi u mupu zainteresirani da bude brzo gotova). Mislim da ti ovi iz Mup-a salju doma original a ovi na biro dobiju kopiju. Trebas isto vidjeti jesi razgovarao u Petrinjskoj sa pravom i odgovornom osobom za policisjke provjere. Mozda su oni isto usmenim putem obavjestili biro tko je prosao provjeru pa cete naknadno dobiti rjesenje o provjeri... Mogucnosti je 100. Po meni je najbolje da se drzis uputa sta dobijes od biroa jer su oni stalno u kontatku sa policijskom upravom. Ocito jos moras malo pricekati...
[Vrh] Go down
bilderzg
Član
Član
bilderzg


Broj postova : 43
Location : Zagreb,Hrvatska
Registration date : 04.03.2013

Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty
PostajNaslov: Re: Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri   Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptypon oľu 04, 2013 9:48 pm

Ok, najljepša hvala Smile
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty
PostajNaslov: Re: Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri   Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Emptyuto oľu 05, 2013 2:13 pm

Ti najbolje znaš dali imaš elemenata da neprođeš sigurnosnu provjeru .Ako si uredan građanin bez prekršaja javnog reda i mira,nemaš straha a ako imaš nanošenja lakih ili teških ozljeda a nedaj bože nekih kaznenih djela tipa krađa droga onda imaš razloga za brigu .Moj poznanik je išao na lječnički završio tečaj sve platio i tek kad je trebao dobiti licencu iz mupa došlo crveno svjetlo, potukao se 1995 u jednom kafiću i još je bio maljoljetan i razbio tipa.Dobro pazi ako imaš nešto u dosjeu prvo pričekaj sigurnosnu provjeru ili se raspitaj dali si prošao kako ti je rekao kolega Matrix .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty
PostajNaslov: Re: Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri   Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri Empty

[Vrh] Go down
 
Ne dolazi mi riješnje o Sigurnosnoj provjeri
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: