HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty
PostajNaslov: Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?   Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypon lip 03, 2013 8:10 am

javascript:emoticonp('misli')Pozdrav svim kolegama i kolegicama. Evo teme koja bi mogla zanimati sve sokole. Što će biti s poslovnim carstvom Sokol Marića i što će nam u tom smislu donijeti Europska Unija?
Više od 10 godina sam u Sokolu i više puta sam se selio i uvijek je bio neki objekt u blizini. Intervencije, čuvanje bankomata, pratnja, odlasci na utakmice, koncerte - raznovrsni poslovi i mogućnost zarade. Ove godine Sokol naglo gubi Karlovačku banku, Finu, itd. U Karlovcu nas je puno viška i treba odlučiti - prelazak u neku od tih manjih firmi (ako bude moguće) ili pokušati ostati po svaku cijenu u Sokolu. Možda netko zna nešto ili neka iznese svoje mišljenje. Velika nepoznanica je i što nam donosi EU? Više ili manje posla, veće ili manje ovlasti?
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty
PostajNaslov: Re: Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?   Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypon srp 08, 2013 1:32 pm

Postavio si odlično pitanje,samo tko zna odgovor........Ja sam isto dugo u firmi i često razmišljam šta bude sutra a odgovora nema....Valjda će se netko pametan javiti da nam ponudi odgovor na tvoje pitanje....
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty
PostajNaslov: Re: Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?   Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptypon srp 08, 2013 7:25 pm

Hm ,teško je reći, kada pričam sa ovim zagrebačkim Sokolima svi se žale da je plaća u zadnjih godinu i nešto išla dole soma kuna...ono...svaki mjesec nešto im skinu ili ukinu.
Ako imate priliku otići na bolje radno mjesto i za manje pare odite, jer ovako ste vječno nezadvoljni, a opet vas ako im se zbog bilo kojeg razloga ne svidite mogu najuriti iz firme, ma kako vi dobro radili posao....a ulizivanje valjda pomaže, ali za to ne znam, jer nikada nisam to probao.
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty
PostajNaslov: Re: Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?   Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Emptyčet srp 11, 2013 1:38 pm

E dok mi uđemo u EU odnia je vrag i tavu i jaja....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty
PostajNaslov: Re: Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?   Što će biti sa Sokolom i što donosi EU? Empty

[Vrh] Go down
 
Što će biti sa Sokolom i što donosi EU?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: