HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju. :: 2 Bots

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
V Grupa Zaštita pitanja Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
V Grupa Zaštita pitanja Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
V Grupa Zaštita pitanja Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
V Grupa Zaštita pitanja Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
V Grupa Zaštita pitanja Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
V Grupa Zaštita pitanja Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
V Grupa Zaštita pitanja Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
V Grupa Zaštita pitanja Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
V Grupa Zaštita pitanja Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 V Grupa Zaštita pitanja

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Falco
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 24.04.2012

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptysub lip 02, 2012 7:36 pm

V Grupa Zaštita traži 20 portira ili portirki.

Uvjeti:

SSS 4 godine
Aktivno znanje engleskog jezika
posebna zdravstvena sposobnost
nekažnjavanost
zakonski uvjeti za zaštitara

I još je navedeno da poslodavac o svom trošku plaća školovanje za zaštitara.

Prema opisu poslova i uvjetima rekao bih da se možda radi o nekom boljem hotelu možda ili tako nečemu, jer brat bratu nije baš da ti treba vrlo dobro znanje engleskog da čuvaš ulaz u stambenu zgradu na Borongaju npr...

Ovako, da li možda ima netko tko radi na takvom radnom mjestu u toj firmi ili da ima informaciju kako se otprilike kreću plaće za to radno mjesto u toj firmi? Pošto je puno radno vrijeme koje zasigurno uključuje i rad noću i vikendom i praznikom i ukratko kao budala bez odmora ali što je tu je ne pitam, možda ću morati i tako da preživim.

Daju djelomičnu naknadu za prijevoz, a ja živim u okolici Karlovca, koliko bi to moglo otprilike iznositi?

Da li je istina da ovi što su završili preko HZZ-a prekvalifikaciju za zaštitara su radili kao noćni čuvari na željeznici za 2500 kn ukupno i onda nakon pola godine ili par mjeseci više dobili nogu?
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptyned lip 03, 2012 10:27 pm

Ovako da malo prokomentiram V Grupu....kad sam ostao bez posla u jednoj većoj firmi, te kad sam bio u aktivnoj potrazi za poslom, došao sam i ja do V-grupe. Nudili su mi posao čuvanja stanova u Sesvetama, odnosno u Sopnica-Jelkovec, 17 kuna brutto mislim da su nudili, prijevoz je bio 500 kuna, bez obzira gdje živio, plaća redovita, posao je bio da jetrebalo obilaziti stanove i provjeravati da nisu provaljeni....nisam htio kod njih ići, jer mi je bilo daleko zaputovati(tramvaj, vlak, bus....nazad bus, vlak, tramvaj)...kad počneš kod njih raditi automatski si i član sindikata...

....čuo sam od kolega da ne plaćaju doprinose, te da plaća nešto šteka...mojem kolegi su nudili posao, ali samo ako dođe taj dan kada su ga baš zvali, znači bila je metoda:zovi ljude, pa tko prvi stigne...

.....ovo što pitaš kolega da probam odgovoriti koliko znam i umijem:

-može biti ovo za ove preko HZZ, jer danas ljudi sa licencom ima kao pljeve, te je tržište rada zasićeno zaštitarima. Firma neka izgubi objekt na primjer ili neki posao,te koje je posljednji došao, prvi ide...Nema više kao nekad, gdje da si došao, odmah si dobio posao ako si imao licencu.

-naknada bi mogla iznositi 360 kuna, naći koliko dođe ZET-ov mjesečni pokaz za radnike.

-plaće se kreću 17 brutto bez oružja, 19 brutto sa oružjem, za fond sati oko 2500-3000kn sa prijevozom.

-što s tiče engleskom, moraš znati se sporazumjeti na njemu, te uputiti stranke gdje trebaju ići, ništa posebno neki engelski, ali moraš znati tečno spikati isti. Znači da se govorom može služiti sa istiom.

-ovo što oni plaćaju tebi trošak licence...to rade, jer je praksa pokazala da je to najsigurniji put da za određenog zaštitara mogu računati, ako na primjer, kasni plaća, neisplaćaju doprinose, loši uvjeti rada na objektu i slično, da im isti neće kidnuti negdje drugjde,jer te lijepo vežu sa ugovorom na određeni vremenski rok(1 godina do dvije), te ako odeš prije roka dužan si platiti ono što su uložili u tebe.

To je to, kolega! bounce
[Vrh] Go down
Falco
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 24.04.2012

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptyned lip 03, 2012 11:53 pm

Brat bratu, uvjeti u nijednoj zaštitarskoj firmi nisu dobri, a kamorli sjajni. Meni je ovo druga opcija, pošto imam velike šanse otići u kadete Hrvatske vojske, ali u slučaju da ovdje ne uspijem, prihvatio bi i tih 3000 kn s prijevozom za početak jer bolje da mi ostane i 2000 kn mjesečno za moje potrebe dok još živim u obiteljskoj kući pa nemoram plaćat stan i režije i završim taj faks kaj idem vanredno nego da sjedim doma kad posla s mojom strukom gotovo da i nema, a tamo gdje bi se i našlo možda treba veza ili podmazat s kuvertom ispod stola.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptypon lip 04, 2012 5:31 pm

Slažem se.

Nije bi bila namjera nikome govoriti kako živjeti, jer me doslovno nije briga za tuđe živote, nego samo reći kakvo je stanje u V-grupi i tome slično.
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptypon lip 11, 2012 1:10 pm

Placa u V Grupi kasni i to dosta dugo!
[Vrh] Go down
Falco
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 24.04.2012

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptypon lip 11, 2012 10:12 pm

Ionako ništa od svega, zvali su me i rekli da nisam poslao potpunu dokumentaciju što treba i da je poslano prekasno. Ja sam poslao preporučeno zadnji dan natječaja, bio je pon, a oglas objavljen na petak tjedan prije...a papire, ne znam, uvjerenje o nekažnjavanju, kopiju svjedodžbe, životopis, molbu, potvrdu o položenom ispitu B kategorije...tko ih šiša
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptypon lip 11, 2012 11:55 pm

Nisi ti kriv, nego nisu možda trebali ljude ili su pak samo otvorili oglas da metnu nekog svog na neko bolje radno mjesto.

Ništa čudno, to je danas praksa svih neozbiljnih poslodavaca koji ne znaju raditi sa ljudima, pa objavljuju oglas koji traju dan, dva ili malo više, da stave nekog korumpiranog, a moraju ispuniti zakonsku obvezu da raspišu natječaj za novo radno mjesto.
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptyuto lip 12, 2012 2:41 pm

Falco i bolje da su te odbili!
Sad ljepo posalji zamolbu u Zvonimir, oni su ti uvjek u potraznji za novim kadrom!
Placaju ti obuku, ali isto kao i u svakoj firmi s njima potpisujes ugovor o tome, pa ti skidaju sa place ovisno o dogovoru!

[Vrh] Go down
Pula
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 30.05.2012

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptyuto lip 12, 2012 4:10 pm

Hrčak je napisao/la:
Falco i bolje da su te odbili!
Sad ljepo posalji zamolbu u Zvonimir, oni su ti uvjek u potraznji za novim kadrom!
Placaju ti obuku, ali isto kao i u svakoj firmi s njima potpisujes ugovor o tome, pa ti skidaju sa place ovisno o dogovoru!


Ja bih mu sugerirao da potraži posao van zaštitarstva i to pod svaku cijenu i ako je ikako moguće. Ukoliko to nije moguće, onda neka svakako izbjegava poslodavce koji permanentno traže nove zaposlenike, a fizički im se obujam poslova godinama ne širi.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Emptypon ruj 24, 2012 3:56 am

Kolege,od ove dvije firme jedna gora od druge.V grupa od nedavno sam čuo smanjili satnicu na 10kn dno dna,a zvonimir ima 12,50 kn po satu isto slabo.Bolje onda čak i sokol tamo je oko 15 kn.
[Vrh] Go down
Sponsored content





V Grupa Zaštita pitanja Empty
PostajNaslov: Re: V Grupa Zaštita pitanja   V Grupa Zaštita pitanja Empty

[Vrh] Go down
 
V Grupa Zaštita pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» V-grupa
» Pratnja brodova V grupa
» Pojedina pitanja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: