HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Smanjilo nam plaće

Go down 
+7
maxzg1
S.t.a.l.k.e.r
deannemec
Pannonius
njonjo
Mučko Đubre
braco11
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Tesla
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 23.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet srp 12, 2012 9:46 pm

Tužiteljstvo se pak žalilo na mogućnost da Marić iziđe na slobodu ako plati jamčevinu od (samo) 200.000 kuna.Taj traženi iznos jamčevine Zlatko Marić, sudeći po svojem imovnom stanju, teško da bi uopće osjetio. Naime, istražiteljima je kazao da je njegova mjesečna plaća 100.000 kuna, da od nekretnina ima dva stana u centru Zagreba, u Bogovićevoj na broju 2 i na broju 9, da je vlasnik vile na Pantovčaku koja se prostire na nekih 5000 četvornih metara, da je njegova zaštitarska tvrtka...A ljudi mu rade za 2,500+500 kn prijevoza i nose svaki dan glavu u torbi i još im spusti plaću za 0,50 lipa po satu...Sramota...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypet srp 13, 2012 10:25 pm

EKSKLUZIVNO Premetačina u Sokolu, odnijeli dokumente: Marić je izvlačio novac iz javnih tvrtki?

http://www.jutarnji.hr/odnijeli-dokumente--maric-je-izvlacio-novac-iz-javnih-tvrtki-/1040888/

Joj ljudi, ovo ne izgleda da će dobro završit. Žao mi je radnika Sokol Marića kojima bi se moglo crno pisat nakon ovog, a uspjesnost poslovanja i dobivanje novih poslova ove firme u buducnost ce po svemu sudeci biti dosta upitno nakon ovih stvari koje ce svakako losu sliku bacit na Sokol.

Meni kao zaštitaru nije u interesu da bilo koja firma u privatnoj zaštiti propada - kad na neki način i sam hoću naći posao bez obzira kod koga ću raditi - samo da je legalno i pošteno.

Istina, i prije nego sam postao zaštitar jos u srednjoj skoli sam se pitao kao LAIK kako to da privatnik Marić uspjeva dobiti toliko poslova čuvanja kojekakvih financijskih i drzavnih institucija.

Npr , AKD je polu-državna firma za koju se kaže a i logično je da radi takve poslove - no ja ih fakat rijetko viđam. Vidjet AKD u Varaždinu tom sjevernom djelu Hrvatske generalno ti je ko da vidiš Vanzemaljca u Frankfurtu.


No u životu to većinom ide po retorici "kad jednom smrkne, drugom svane" - tako će i sad nekoj zaštitarskoj agenciji svanut sunce nakon ove banane Marića pa će dobiti neke nove poslove, mozda preuzet postojeće Marićeve itd...mislim da bi to mogao biti AKD - što je dobro jer to znači da bi se u buducnosti moglo otvoriti više radnih mjesta u toj jakoj i stabilnoj polu-državnoj firmi. A država je uvijek država.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypet srp 13, 2012 10:50 pm

Ovo je definitivno loša vijest kako za mene tako i za ostale kolege Mad
Mislim da je AKD jedna od zdravijih firmi u Hrvatskoj misli
[Vrh] Go down
Tesla
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 23.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 5:02 am

Da vjerovatno ste upravu da se na ovakav način gube poslovi i ljudi će ostajat bez poslova a čujem da je Sokol Marić smanjio naknade za redarenje na utakmicama sa 35 kn na 25 kn, pa još smanjio satnicu za 0,50 kn...stoga se postavlja pitanje ako je dobivao takve poslove zašto su njegovi ljudi imali najmanju plaću u državi osim ako ih nije izrabljivao kao robove pa bolje da onda te poslove dobije druga firma koja će bar malo svog djelatnica cijeniti više da dobije ionako malu ali bar pošteno zarađenu plaću...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 10:48 am

Tesla je napisao/la:
Da vjerovatno ste upravu da se na ovakav način gube poslovi i ljudi će ostajat bez poslova a čujem da je Sokol Marić smanjio naknade za redarenje na utakmicama sa 35 kn na 25 kn, pa još smanjio satnicu za 0,50 kn...stoga se postavlja pitanje ako je dobivao takve poslove zašto su njegovi ljudi imali najmanju plaću u državi osim ako ih nije izrabljivao kao robove pa bolje da onda te poslove dobije druga firma koja će bar malo svog djelatnica cijeniti više da dobije ionako malu ali bar pošteno zarađenu plaću...

To ti je kolega moj čista pohlepa...to je barem jasno 'ko pasulj Amen
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 12:43 pm

Mučko Đubre je napisao/la:
Ovo je definitivno loša vijest kako za mene tako i za ostale kolege Mad
Mislim da je AKD jedna od zdravijih firmi u Hrvatskoj misli

cheers
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 12:55 pm

Pa ti karaj i bahati se okolo..
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/policija-u-sokol-maricu-firma-izvlacila-novac-iz-javnih-tvrtki-273967
Jedino mi zao djelatnika,al kak izgleda sokolu se nepise dobro,moglo bi se desiti da firma zavrsi closed
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 1:20 pm

Kolega Max kako je krenulo morati ću preći u tvoju firmu klap
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 2:44 pm

Samo ima jedan problem sto mi nezaposljavamo nove trenutno..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 3:02 pm

Znam,ali kad se Sokol raspadne onda možda preuzmete njegove objekte!
[Vrh] Go down
Tesla
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 23.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 7:56 pm

Sokol Marić je nedavno ukinuo i naknadu za rad nedjeljom od 35 % što je zakonom zagarantirano djelatniku koji radi nedjeljom a pojašnjenje firme je da im se više isplati da ih netko tuži (pojedini djelatnici jer nema sindikata pa nemaju masovnih tužbi za nedjelju i prekovremene sate) nego da svima moraju isplaćivati naknadu za rad nedjeljom i prekovremene...kako je kod vas u drugim firmama ???
[Vrh] Go down
maxzg1
Član
Član
maxzg1


Broj postova : 48
Location : Zagreb
Registration date : 26.01.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysub srp 14, 2012 10:58 pm

Very Happy Kod nas u drugim firmama se to placa...Jebga skupo kosta odrzavanje kuca i ferraria...Al sad ce mu biti jeftiniji zivot,u remetincu je hrana i smjestaj besplatni..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyned srp 15, 2012 1:40 pm

maxzg1 je napisao/la:
Very Happy Kod nas u drugim firmama se to placa...Jebga skupo kosta odrzavanje kuca i ferraria...Al sad ce mu biti jeftiniji zivot,u remetincu je hrana i smjestaj besplatni..

top2
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypon srp 16, 2012 3:55 am

Lijepa pjesma, za nažalost tužne dane Sokola...

https://www.youtube.com/watch?v=Uynsy-Rovmk
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypon srp 16, 2012 1:19 pm

[quote="Mučko Đubre"]
Tesla je napisao/la:
Da vjerovatno ste upravu da se na ovakav način gube poslovi i ljudi će ostajat bez poslova a čujem da je Sokol Marić smanjio naknade za redarenje na utakmicama sa 35 kn na 25 kn, pa još smanjio satnicu za 0,50 kn...stoga se postavlja pitanje ako je dobivao takve poslove zašto su njegovi ljudi imali najmanju plaću u državi osim ako ih nije izrabljivao kao robove pa bolje da onda te poslove dobije druga firma koja će bar malo svog djelatnica cijeniti više da dobije ionako malu ali bar pošteno zarađenu plaću...

redarenje na utakmicama je bilo 34 kune - sad 24 - zaštitari sa oružjem 19,oo - sad 18,5o - zaštitar bez oružja 17,oo sad 18,5o...prekovremeni ne plača več ga vodi kao stimulaciju...opet umanjenu...a sve je krenulo smanjenjem G.O. na 20 dana ..a gdje če stati...ostalo nam smanjti prevoz i oduzeti minuli rad...i to je to..
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyuto srp 17, 2012 9:28 am

Nećemo mi nikad u Europu sa ovakvim načinom rada....kad vidim da se ovakve stvari dešavaju dođe mi da se iselim iz zemlje rigo
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyuto srp 17, 2012 7:03 pm

[quote="S.t.a.l.k.e.r"]
Mučko Đubre je napisao/la:
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:


Sve to kolega lijepo zvuči što si napisao što se tiče opreme ali u stvarnosti je sasvim druga priča....nema se košulja,hlača,majca a o servisiranju vozila da ti i ne pričam Rolling Eyes

Čudno to nisam znao, pa valjda samoj firmi Marić u interesu da im vozila budu ispravni jer logično bez njih su u banani...

deannemec je napisao/la:
žalosno je to šta radimo za kikiriki...u državnu firmu nemožemo uči (nememo strica ni ujaka)..stoga il burza ili pristati na ovo što nam radi...

Ima istine puno u tome, ali ja bi npr bio jako sretan da mogu radit i u Mariću ili bilo kojoj drugoj firmi u HR u privatnoj zaštiti samo da mi je plaća na vrijeme, pa makar 2500, 2500 ali na vrijeme. Ja ovdje u Varaždinu ne mogu nać posao ni za lijek. Ovdje zaštitari ko da su izbrisani sa lica svijeta, već 2 mjeseca zovem 4-5 firmi aktivnih na ovom podrucju i niko ne zaposljava ni za lijek, a takoder nemam ni strica ni ujka ni nikog. Imam mamu sa kojom zivim sam i koja radi za 2500 kn u Varteksu i cak joj to kasni 2-3 mjeseca. Znaci teška banana.

Vidim da Sokol Marić u Rijeci traži 8 radnika, pokušat ću se za to prijavit i molit boga da me prime. Nasao sam si smjestaj kod jednog kolege u Lovranu koji je rekao da bi me primio dok se ne snadem dalje. Moram nešto takvo poduzet jer ovdje necu nikad nac posao. U ovoj situaciji u drzavi, bez obzira što je to očajno, ali imat i posao od 3000 kn na mjesec pod uvjetom da je to na vrijeme se čak čini odlično bez obzira što su zaštitari masovno podcijenjeni po pitanju plaće. Za Marića sam kažem barem čuo da su plaće na vrijeme, mene će u početku kao 19-godišnjaka čak i to zadovoljit i bit ću sretan - moći ću si bar kupit neke nove patike , kompjutor itd Embarassed confused

Usput ponovo bih zamolio, ako neko u Varaždinu zna nekog ko treba zaštitara i moze mi pomoc da se zaposlim neka mi se javi na privatno.

Lijep pozdrav
Tipična hrvatska priča prijatelju. Jako me živcira to što poštena, mlada i zdrava osoba koja hoće raditi to u ovoj državi ne može. Toga nikada u povijesti nije bilo ! Ovaj sistem mora što hitnije u ropotarnicu povijesti gdje mu je i mjesto.
Međutim evo, mlad si i nekažnjavan, što se ne bi prijavio za policiju ? Tamo je puno bolje nego u zaštitarstvu...
[Vrh] Go down
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyuto srp 17, 2012 7:38 pm

[quote="Slavonski"]
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:
Mučko Đubre je napisao/la:
S.t.a.l.k.e.r je napisao/la:


Sve to kolega lijepo zvuči što si napisao što se tiče opreme ali u stvarnosti je sasvim druga priča....nema se košulja,hlača,majca a o servisiranju vozila da ti i ne pričam Rolling Eyes

Čudno to nisam znao, pa valjda samoj firmi Marić u interesu da im vozila budu ispravni jer logično bez njih su u banani...

deannemec je napisao/la:
žalosno je to šta radimo za kikiriki...u državnu firmu nemožemo uči (nememo strica ni ujaka)..stoga il burza ili pristati na ovo što nam radi...

Ima istine puno u tome, ali ja bi npr bio jako sretan da mogu radit i u Mariću ili bilo kojoj drugoj firmi u HR u privatnoj zaštiti samo da mi je plaća na vrijeme, pa makar 2500, 2500 ali na vrijeme. Ja ovdje u Varaždinu ne mogu nać posao ni za lijek. Ovdje zaštitari ko da su izbrisani sa lica svijeta, već 2 mjeseca zovem 4-5 firmi aktivnih na ovom podrucju i niko ne zaposljava ni za lijek, a takoder nemam ni strica ni ujka ni nikog. Imam mamu sa kojom zivim sam i koja radi za 2500 kn u Varteksu i cak joj to kasni 2-3 mjeseca. Znaci teška banana.

Vidim da Sokol Marić u Rijeci traži 8 radnika, pokušat ću se za to prijavit i molit boga da me prime. Nasao sam si smjestaj kod jednog kolege u Lovranu koji je rekao da bi me primio dok se ne snadem dalje. Moram nešto takvo poduzet jer ovdje necu nikad nac posao. U ovoj situaciji u drzavi, bez obzira što je to očajno, ali imat i posao od 3000 kn na mjesec pod uvjetom da je to na vrijeme se čak čini odlično bez obzira što su zaštitari masovno podcijenjeni po pitanju plaće. Za Marića sam kažem barem čuo da su plaće na vrijeme, mene će u početku kao 19-godišnjaka čak i to zadovoljit i bit ću sretan - moći ću si bar kupit neke nove patike , kompjutor itd Embarassed confused

Usput ponovo bih zamolio, ako neko u Varaždinu zna nekog ko treba zaštitara i moze mi pomoc da se zaposlim neka mi se javi na privatno.

Lijep pozdrav
Tipična hrvatska priča prijatelju. Jako me živcira to što poštena, mlada i zdrava osoba koja hoće raditi to u ovoj državi ne može. Toga nikada u povijesti nije bilo ! Ovaj sistem mora što hitnije u ropotarnicu povijesti gdje mu je i mjesto.
Međutim evo, mlad si i nekažnjavan, što se ne bi prijavio za policiju ? Tamo je puno bolje nego u zaštitarstvu...

Kolega hvala na lijepim riječima. Razlog zašto sam išao u prekvalifiakciju za zaštitara nakon 4 godišnje tehnicke skole je upravo POlicija. Naime htio sam i jos uvijek hocu na policijsku akademiju - ali trenutno nema natječaja. Oovo moje godište je pogodilo najgore vrijeme jer se u trenutku kad sam zavrsio 4 godisnju skolu napravila izmjena tj bivši karamerko ju je uradio pa je ukinio natječaje za punoljetne i vratio srednju policijsku skolu za maloljetnike i onda nisam mogao ni na tecaj ni u srednju jer sam za nju bio prestar. Al sad kazu da ce SDP opet ukinut srednju i vratit natječaje za odrasle za policijsku akademiju i to najvjerovatnije iduće godine pa molim boga za to. Zato sam se odlucio prekvalicifirat za zaštitara da radim taj posao i steknem neko dobro iskustvo prije policije jer ce policija to sigurno cijenit, a meni je posao zaštitara iskreno ovako zanimljiv. Problem je samo što je u Hrvatskoj previše podcjenjen i ponizavajuce slabo placen u vecini firmi. A to je svakako odgovaran i ozbiljan posao. Tako da eto, molim boga danima i nocima da što prije raspisu taj natjecaj, a do tad se molim zaposlenju kao zaštitar pa da barem dobivam placu na vrijeme, 2500 al neka je na vrijeme. Pa kd dode policija i natjecja lako dam otkaz i prijavim se za policiju.

Evo provjeri ovo

http://www.policija.hr/127.aspx

jos od 8 mjeseca prosle godine stoji zadnji Karamarkov natjecaj za djecake i djevojcice koji su pohadali 2 srednji te su se onda prebacili u 3 i 4 razred srednje na srednju policijsku. A JA SAM BAS tad zavrsio 4 godisnju skolu i bio sam prestar za srednju policijsku - jojj moja sreća stari moj...a u vojsku je isto gotovo ne moguće upast, prijavio sam se za vojsku profesionalnu i samo poziv za lijecnicki pregled za obuku od 8 tjedana kazu moram cekat 2-3 godine confused

Tako da eto, moj mali savjet svim zaštitarima koji rade i primaju plaću kakva god ona bila na vrijeme - neka budu sretni jer i to je nešto ipak koliko god to zalosno zvucalo u ovoj drzavi. Bolje dobit nešto na vrijeme i biti zaposlen nego ništa - pogotovo kad u ovoj truloj zemlji nema posla nigdje ni za lijek - ne samo u zaštitarstvu u odredenim dijelovima lijepe naše.

Ja se što se ove teme tiče nadam da kod Marića neće biti sada velikih otpuštanja i da radnici neće trpit i gubiti svoju zivotnu egzistenciju zbog sranaj koje je ovaj lik napravio bez veze. Ako već neće dobivati nove poslove u budućnosti, nadam se barem da će svi SOkoli zadržat posao koji sada imaju, kaka god bio taj Zlatko Marić nikome normalnom i dobrnamjernom ne moze biti u interesu da ta firma propadne i da stotine sokolovih radnika ostane na cesti...
[Vrh] Go down
Tesla
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 23.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet srp 19, 2012 8:23 pm

Evo Stalker ...

http://sindikatpolicije.hr/?p=1904

Plan zapošljavanja u MUP Very Happy

[Vrh] Go down
Tesla
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 23.05.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyčet srp 19, 2012 8:30 pm

[quote="deannemec"]
Mučko Đubre je napisao/la:
Tesla je napisao/la:
Da vjerovatno ste upravu da se na ovakav način gube poslovi i ljudi će ostajat bez poslova a čujem da je Sokol Marić smanjio naknade za redarenje na utakmicama sa 35 kn na 25 kn, pa još smanjio satnicu za 0,50 kn...stoga se postavlja pitanje ako je dobivao takve poslove zašto su njegovi ljudi imali najmanju plaću u državi osim ako ih nije izrabljivao kao robove pa bolje da onda te poslove dobije druga firma koja će bar malo svog djelatnica cijeniti više da dobije ionako malu ali bar pošteno zarađenu plaću...

redarenje na utakmicama je bilo 34 kune - sad 24 - zaštitari sa oružjem 19,oo - sad 18,5o - zaštitar bez oružja 17,oo sad 18,5o...prekovremeni ne plača več ga vodi kao stimulaciju...opet umanjenu...a sve je krenulo smanjenjem G.O. na 20 dana ..a gdje če stati...ostalo nam smanjti prevoz i oduzeti minuli rad...i to je to..

Znači ipak je istina da se sve smanjilo...jasno mi je za satnicu da može smanjivati ali ovo za rad nedjeljom a zakonom propisano da je poslodavac dužan platiti uvećanu naknadu to mi nije jasno...
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptyuto kol 14, 2012 2:46 pm

u našoj državi se sve može... pig
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysri kol 22, 2012 3:13 pm

a sad uzeo od prevoza 50 kuna....
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysri kol 22, 2012 10:03 pm

deannemec je napisao/la:
a sad uzeo od prevoza 50 kuna....

Da...to sam i ja primjetio,sad će tako uzimati svaki mjesec po 50kn thumbsdown
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptypet kol 24, 2012 12:27 pm

pa valjda će nam malo otkinuti i od minulog rada...da mu se nađe još koja kunica... pig
[Vrh] Go down
deannemec
Član
Član



Broj postova : 27
Registration date : 29.06.2012

Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Emptysri ruj 19, 2012 9:54 am

deannemec je napisao/la:
pa valjda će nam malo otkinuti i od minulog rada...da mu se nađe još koja kunica... pig
i to je napravio....a nitko se ne buni.....odlično....hajdemo dalje...još malo od prijevoza.......
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smanjilo nam plaće   Smanjilo nam plaće - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Smanjilo nam plaće
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: