HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Pitanje za dobivanje licence za zaštitara

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Jurišnik
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 05.06.2011

Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyned lip 05, 2011 6:54 pm

Bio sam pred dvije godine prijavljen za prijetnje smrću. Splet okolnosti je bio takav da je osoba krivo shvatila moje riječi. U državnom odvjetništvu su mi rekli da mogu prihvatiti odlazak na razgovore s socijalnom radnicom tijekom godine dana i da će onda ako bude sve u redu u njezinom izvješću odbaciti prijavu. Ja sam već nakon pola godine od socijalne radnice dobio pozitivno izvješće jer nije bilo apsolutno nikakve namjere u počinjenje toga što sam rekao, a i nisam rekao namjerno nego je osoba izvukla iz mog konteksta tako. Prijave je odbačena. Da li ja mogu dobiti licencu za zaštitara?
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyuto lip 07, 2011 1:01 pm

Jurišnik je napisao/la:
Bio sam pred dvije godine prijavljen za prijetnje smrću. Splet okolnosti je bio takav da je osoba krivo shvatila moje riječi. U državnom odvjetništvu su mi rekli da mogu prihvatiti odlazak na razgovore s socijalnom radnicom tijekom godine dana i da će onda ako bude sve u redu u njezinom izvješću odbaciti prijavu. Ja sam već nakon pola godine od socijalne radnice dobio pozitivno izvješće jer nije bilo apsolutno nikakve namjere u počinjenje toga što sam rekao, a i nisam rekao namjerno nego je osoba izvukla iz mog konteksta tako. Prijave je odbačena. Da li ja mogu dobiti licencu za zaštitara?

Pošto se vodiš u policijskoj evidenciji moguće da češ imati problema ....A pošto imam filing da ti je to žena i da tu ima i obiteljskog nasilja nevjerujem !!
[Vrh] Go down
Jurišnik
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 05.06.2011

Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptysri lip 08, 2011 6:36 am

Ne. U pitanju je ljubomorni profesor sa poremećajem u ponašanju. Tada sam bio maloljetan, kada sam kak ti počinio kazneno djelo prijetnje smrću. Ali pošto je to izvučeno iz konteksta i nije bilo uopće ni najmanje sumnje u to da sam imao namjeru reći to kako je profesor rekao za policijski zapisnik, onda nije bilo ni sumnje u počinjenje kaznenog djela. Bio sam ove godine prošao sigurnosnu provjeru za program civilno-vojnog školovanja Kadet i nitko nije ništa apsolutno spomenuo tu prijavu. Još sam i uvjerenje o nekažnjavanju dobio.
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptyčet lip 09, 2011 12:54 am

Jurišnik je napisao/la:
Ne. U pitanju je ljubomorni profesor sa poremećajem u ponašanju. Tada sam bio maloljetan, kada sam kak ti počinio kazneno djelo prijetnje smrću. Ali pošto je to izvučeno iz konteksta i nije bilo uopće ni najmanje sumnje u to da sam imao namjeru reći to kako je profesor rekao za policijski zapisnik, onda nije bilo ni sumnje u počinjenje kaznenog djela. Bio sam ove godine prošao sigurnosnu provjeru za program civilno-vojnog školovanja Kadet i nitko nije ništa apsolutno spomenuo tu prijavu. Još sam i uvjerenje o nekažnjavanju dobio.

Ništa te ne košta probati!!! Uvjerenje o nekažnjavanju nema veze s dosjeom u MUP-u .Mora proć određeno vrijeme da se krim dosje rehabilitira ja sad neznam koliko je to godina jedno vrijeme je bilo 10 pa 5 sad neznam raspitaj se malo...Ja samo znam da moj prijatelj koji se potukao u disku i dobio prekršajnu pazi PREKRŠAJNU prijavu protiv javnog rda i mira.Nije uspio dobiti licencu kao nasilan je pa sad ti vidi...Aali isto tako znam čovjeka koji je jednome nanio opasne ozljede po život pa radi ko zaštitar mislim da sam ti sve rekao...
[Vrh] Go down
Jurišnik
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 05.06.2011

Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Emptypet lip 10, 2011 1:28 am

Ali ja nisam dobio nikakvu kaznu, niti bio na sudu. Prijava je odbačena!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za dobivanje licence za zaštitara   Pitanje za dobivanje licence za zaštitara Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje za dobivanje licence za zaštitara
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: