HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 12 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 12 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Šta je ovo ljudi božji?? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Šta je ovo ljudi božji?? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Šta je ovo ljudi božji?? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Šta je ovo ljudi božji?? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Šta je ovo ljudi božji?? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Šta je ovo ljudi božji?? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Šta je ovo ljudi božji?? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Šta je ovo ljudi božji?? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Šta je ovo ljudi božji?? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Šta je ovo ljudi božji??

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptyčet srp 08, 2010 11:24 pm

Zadnji post na forumu moj od prije tri miseca šta se događa ali kolege više nemaju novaca nit za internet plačat ja neznam brate mili di ovo više ide? ima li ikakve šanse da ovo krene nabolje ili idemo svi u štrajk i to bez sindikata pa nek nam otkaze podile da vidim di če nač 1500 budala koji če im radit za 2500 tisuče kuna misečno??? angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptypon srp 19, 2010 7:24 am

Security je napisao/la:
Zadnji post na forumu moj od prije tri miseca šta se događa ali kolege više nemaju novaca nit za internet plačat ja neznam brate mili di ovo više ide? ima li ikakve šanse da ovo krene nabolje ili idemo svi u štrajk i to bez sindikata pa nek nam otkaze podile da vidim di če nač 1500 budala koji če im radit za 2500 tisuče kuna misečno??? angry-smiley-002

Slažem se Security da se skoro nikako piše ali ja niti nitko ovde neće glumiti animatora kao na onom drugom forumu gdje ekipa iz sindikata RSRH glumi zaštitare i oni kao vode neku diskusiju ,više vrijede ova naša dva posta neko sve laži ispisane na nekom drugom.......
[Vrh] Go down
mivano16
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 20.05.2010

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Nema Druge   Šta je ovo ljudi božji?? Emptyuto srp 20, 2010 1:48 am

Drage kolege,
Očito je da nema druge i da radi tko mora i tko nema bolje. Ja sam skoro počeo i moram radit da imam bar nesta dok ne nadjem bolje,neznam ni koliko je plaća i nepitam,radim dok moram. Usput rečeno sam radio u skladistu kod privatnika prije dva mjeseca i jos nisam dobio plaćeno onda je bolje radit i za siću nego za badava.
takva su moja sumorna jutra i uvjeti u našem društvu.
pozdrav.
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptypet srp 30, 2010 8:02 pm

Hr-Zaštitari je napisao/la:
Security je napisao/la:
Zadnji post na forumu moj od prije tri miseca šta se događa ali kolege više nemaju novaca nit za internet plačat ja neznam brate mili di ovo više ide? ima li ikakve šanse da ovo krene nabolje ili idemo svi u štrajk i to bez sindikata pa nek nam otkaze podile da vidim di če nač 1500 budala koji če im radit za 2500 tisuče kuna misečno??? angry-smiley-002

Slažem se Security da se skoro nikako piše ali ja niti nitko ovde neće glumiti animatora kao na onom drugom forumu gdje ekipa iz sindikata RSRH glumi zaštitare i oni kao vode neku diskusiju ,više vrijede ova naša dva posta neko sve laži ispisane na nekom drugom.......

Je Kolega i tu bi se složija sa tobom al triba brate mili barem malo razbibrige među kolegama da se malo jadamo jedni drugima jer ko nas drugi može razumit nego oni koji su u istim govnima kao mi: No
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptyuto kol 03, 2010 8:11 pm

Pozdrav!

Drago mi je da pišem nakon toliko vremena slažem se sa vama kriza je stisla svima zato treba da se narod hrvatske digne i protiv glavešina jer se nemože više tako živjeti.

Kolega mivano drži se zaštitarstva jer sad nemožeš naći bilo kakav posao osim ako nemaš negdje veze.
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptypon kol 23, 2010 11:38 am

klap cheers bounce cheer1 beerchug jumping multistars xyxwave bilo je i vrjeme
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptyčet ruj 09, 2010 10:22 pm

Evo ljudi ja konačno napustih AKD prisilili su me tako šta su me poslali 40-tak km dalje od kuće radit i onda sam puka totalno i posla ih sve u PM (nije privat massage Very Happy ) I sad odo u jednu malu firmicu za iste pare ladovati.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Emptypet ruj 10, 2010 1:30 am

Odlično klap
[Vrh] Go down
Sponsored content





Šta je ovo ljudi božji?? Empty
PostajNaslov: Re: Šta je ovo ljudi božji??   Šta je ovo ljudi božji?? Empty

[Vrh] Go down
 
Šta je ovo ljudi božji??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: