HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Klem Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Klem Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Klem Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Klem Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Klem Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Klem Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Klem Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Klem Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Klem Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Klem

Go down 
+18
ZAŠTITAsplit
mago
Slavonski
X-PLOSIV
marina12
dm543097
marimiki
drax
branka666
Zastitar25
Leopan
Vintorez
xercses
Zalac
007
Nick Moor
siki
akd-zaštitar
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

Klem Empty
PostajNaslov: Klem   Klem Emptysri stu 28, 2007 1:34 am

Kaj mislite o toj zastitarskoj firmi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptysri stu 28, 2007 2:06 pm

akd-zaštitar je napisao/la:
Kaj mislite o toj zastitarskoj firmi

Nikad čuo,može neki link ili opis?









'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptysri stu 28, 2007 4:23 pm

akd-zaštitar je napisao/la:
Kaj mislite o toj zastitarskoj firmi

zaštitarska firma koja se uglavnom bavi redarskim i izbacivačkim uslugama, plaće su relativno solidne,(u odnosu na porte, ali manje nego normalni redari) ali kao što sam rekao uglavnom rade po različitim manifestacijama, koncertima i slično, koliko znam nemaju baš previše porti (iskreno neznam niti za jednu), ali viđao sam ih i znam neke dečke koji tamo rade i svi su zadovoljni...
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

Klem Empty
PostajNaslov: klem   Klem Emptyned pro 23, 2007 10:36 pm

ja sam cuo da je tamo u dnevnoj smjeni 18kn sat a u nocnoj 20kn :scratch:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon pro 24, 2007 12:15 pm

A ja da rade većinom rade osiguranja i da imaju solidni plaću za fond sati i da je firma dobra.
[Vrh] Go down
siki
Početnik
Početnik
siki


Broj postova : 9
Registration date : 23.12.2007

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyuto pro 25, 2007 8:52 pm

pravda je napisao/la:
A ja da rade većinom rade osiguranja i da imaju solidni plaću za fond sati i da je firma dobra.

onda je valda tako
[Vrh] Go down
Nick Moor
Početnik
Početnik
Nick Moor


Broj postova : 14
Location : Zagreb
Registration date : 27.09.2007

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypet pro 28, 2007 9:56 pm

miga je napisao/la:
akd-zaštitar je napisao/la:
Kaj mislite o toj zastitarskoj firmi

zaštitarska firma koja se uglavnom bavi redarskim i izbacivačkim uslugama, plaće su relativno solidne,(u odnosu na porte, ali manje nego normalni redari) ali kao što sam rekao uglavnom rade po različitim manifestacijama, koncertima i slično, koliko znam nemaju baš previše porti (iskreno neznam niti za jednu), ali viđao sam ih i znam neke dečke koji tamo rade i svi su zadovoljni...
Čuvaju TOZ (TVORNICA OLOVAKA ZAGREB) i čuvali su Big brother.Gazda im je bivši policajac (spec.Lučko)
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyned pro 30, 2007 12:40 am

Zašto me to što je pripadao ATJ Lučko ,ne iznenadjuje?
[Vrh] Go down
Zalac
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 01.01.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyuto sij 01, 2008 10:24 pm

ko je gazda tocno?
vidim po gradu da su preuzeli puno toga znaci ima posla, a i htio bi uletit redarit pa ako ima koga da me ubaci neka se javi.
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

Klem Empty
PostajNaslov: klemm   Klem Emptypon stu 10, 2008 10:22 pm

radio sam u toj firmi više od pola godine. pretežno je sastavljena od ljudi koji se igraju zaštitara. ja sam radio u odjelu koji je zadužen za čuvanje magminih dućana po gradu i hvatanje lopova u istim. šetanje od 12 sati, na nekim lokacijama samo jedna pauza od pola sata, pretežno kretenski posao. posebno vam dan znaju začinit histerične poslovotkinje koje smatraju da su zaštitari pod njihovom kontrolom. inače radna atmosfera je ekstremno nezdrava, kolege podmeću jedni drugima, ja sam imao neugodno iskustvo da mi je kolega podmetnuo kod s odjeće u kabinu i zbog toga sam morao otići s objekta. na kraju sam sterao sve kolege u rodni kraj i otišao.
plaća vam je inače 15 kn po satu, čujem da se digla na 16 i to bez prijevoza. radite kao mazge i višestruko premašujete satnicu iz ugovora. ja sam jedan mjesec imao čak 353 radna sata.
sve u svemu radite s ljudima koje bi trebalo stavit u tragikomediju
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyuto stu 11, 2008 12:39 am

Poznati su mi jer su čuvali jednu (i više) seoskih fešti kod mene. Interesantno je da bivši policajac zapošljava ljude koji vidjeli licencu nisu nego su imali bijeli papirić sa debelim masnim crnim slovima REDAR.

Ok, za redarenje možda i nije potrebna licenca, ali ja mislim da za pregled osoba, provjeru indentiteta, upotrebu tjelesne snage i ostale kerefeke ipak treba licenca.

Neznam kako drugdje ali ovi sa pivicom u jakni mi se i nisu činili baš previše normalni, ali glavno da imaju svaki 2m i 200kg u mišićima.

Ali to valjda po potrebi se zaobilaze pravila neki put - ako mogu veće firme može i Klemm Security.
[Vrh] Go down
Leopan
Član
Član
Leopan


Broj postova : 26
Registration date : 10.10.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyuto stu 11, 2008 1:45 pm

Vintorez je napisao/la:


Ok, za redarenje možda i nije potrebna licenca, ali ja mislim da za pregled osoba, provjeru indentiteta, upotrebu tjelesne snage i ostale kerefeke ipak treba licenca.


Zakonom je propisano ko može biti redar.
Osposobljavanje za redara traje 15 nastavnih sati.
Nakon završetka programa osposobljavanja pristupnik polaže stručni ispit pred ispitnim povjerenstvom Ministarstva unutarnjih poslova .
Uz to mora priložiti potvrdu o općoj zdravstvenoj sposobnosti izdanu od ovlaštene zdravstvene ustanove ili specijaliste medicine rada u privatnoj praksi.
Osoba koji ima tri godine radnog iskustva na obavljanju poslova policijskog službenika policijska uprava izdat će odobrenje za obavljanje poslova redara na športskim natjecanjima ukoliko uz zahtjev dostavi potvrdu o općoj zdravstvenoj sposobnosti izdanu od ovlaštene zdravstvene ustanove ili specijaliste medicine rada u privatnoj praksi i za kojeg utvrdi da nije osuđivan za prekršajna djela protiv javnog reda i mira ili za kaznena djela počinjena iz koristoljublja ili počinjena iz nečasnih pobuda ili za koja se progoni po službenoj dužnosti.
Naravno, zaštitari mogu biti i redari.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyčet stu 13, 2008 8:34 pm

Jeste, zato sam i rekao da možda nije potrebna; ali za upotrebu ovih ovlasti iz nekih svojih pobuda jer mu se netko ne sviđa ili zato jer je pijan ko smreka (redar, ne gost) e za to bi već trebala licenca.

A ovi si samo umišljaju. Takovi ni tečaj za metenje cesta ne bi prošli.
[Vrh] Go down
Zastitar25
Početnik
Početnik
Zastitar25


Broj postova : 4
Registration date : 12.02.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyčet vel 12, 2009 3:16 pm

Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug
[Vrh] Go down
branka666
Početnik
Početnik



Broj postova : 17
Registration date : 25.03.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyuto svi 19, 2009 10:45 am

Pozdrav svima.Ako ima netko iz klem osiguranja neka mi kaže kako je stanje kod njih i kakve su im satnice hvala.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon lip 01, 2009 9:16 pm

Zastitar25 je napisao/la:
Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug


šta podrazumljevaš pod tim da si prezadovoljan...koliko dana radiš u mjesecu,kolika ti je plača za to......večinu ljudi koju sam pitao kolika im je plača u određenom firmama i svi mi odgovaraju 4000 ili više tisuća kuna,ali mene zanima fond sati i neto naglašavam NETO plača za taj fond sati....imam još jedno pitanje kakve to probleme netrebaš radit,da se možda pod problemom ne navodi odlazak na olovanje ili ako neželiš radit 350 sati mjesečno i slično??????
[Vrh] Go down
marimiki
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 29.06.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon lip 29, 2009 6:36 pm

akd-zaštitar je napisao/la:
Kaj mislite o toj zastitarskoj firmi
***** niš ne plača
[Vrh] Go down
marimiki
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 29.06.2009

Klem Empty
PostajNaslov: 350-400 ak ti paše   Klem Emptypon lip 29, 2009 6:38 pm

drax je napisao/la:
Zastitar25 je napisao/la:
Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug


šta podrazumljevaš pod tim da si prezadovoljan...koliko dana radiš u mjesecu,kolika ti je plača za to......večinu ljudi koju sam pitao kolika im je plača u određenom firmama i svi mi odgovaraju 4000 ili više tisuća kuna,ali mene zanima fond sati i neto naglašavam NETO plača za taj fond sati....imam još jedno pitanje kakve to probleme netrebaš radit,da se možda pod problemom ne navodi odlazak na olovanje ili ako neželiš radit 350 sati mjesečno i slično??????
[Vrh] Go down
marimiki
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 29.06.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon lip 29, 2009 6:46 pm

[quote="marimiki"]
drax je napisao/la:
Zastitar25 je napisao/la:
Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug


šta podrazumljevaš pod tim da si prezadovoljan...koliko dana radiš u mjesecu,kolika ti je plača za to......večinu ljudi koju sam pitao kolika im je plača u određenom firmama i svi mi odgovaraju 4000 ili više tisuća kuna,ali mene zanima fond sati i neto naglašavam NETO plača za taj fond sati....imam još jedno pitanje kakve to probleme netrebaš radit,da se možda pod problemom ne navodi odlazak na olovanje ili ako neželiš radit 350 sati mjesečno i slično??????[/
quote]
upravo to
[Vrh] Go down
marimiki
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 29.06.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon lip 29, 2009 6:48 pm

[quote="marimiki"]
drax je napisao/la:
Zastitar25 je napisao/la:
Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug


šta podrazumljevaš pod tim da si prezadovoljan...koliko dana radiš u mjesecu,kolika ti je plača za to......večinu ljudi koju sam pitao kolika im je plača u određenom firmama i svi mi odgovaraju 4000 ili više tisuća kuna,ali mene zanima fond sati i neto naglašavam NETO plača za taj fond sati....imam još jedno pitanje kakve to probleme netrebaš radit,da se možda pod problemom ne navodi odlazak na olovanje ili ako neželiš radit 350 sati mjesečno i slično??????[/
quote]
upravo to
[Vrh] Go down
marimiki
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 29.06.2009

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon lip 29, 2009 6:50 pm

[quote="marimiki"]
drax je napisao/la:
Zastitar25 je napisao/la:
Evo ovako!
Ja radim u Klemm Security-u vec jako dugo i prezadovoljan sam sa poslom,odnosom sa kolegama i pogotovo sefof odnos prema nama!!
To sto su neki imali losa iskustva u toj firmi to me necudi al takvih sluvajeva ima i u svim ostalim firmama!
Ako radis bez da pravis probleme super ce ti bit !! beerchug


šta podrazumljevaš pod tim da si prezadovoljan...koliko dana radiš u mjesecu,kolika ti je plača za to......večinu ljudi koju sam pitao kolika im je plača u određenom firmama i svi mi odgovaraju 4000 ili više tisuća kuna,ali mene zanima fond sati i neto naglašavam NETO plača za taj fond sati....imam još jedno pitanje kakve to probleme netrebaš radit,da se možda pod problemom ne navodi odlazak na olovanje ili ako neželiš radit 350 sati mjesečno i slično??????[/
quote]
upravo to
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon kol 23, 2010 11:54 am

bježi glavom bez obzira vitezmirko
[Vrh] Go down
marina12
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 01.05.2011

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon svi 02, 2011 9:08 am

ja radim u klemmu a palaca je 15kn po satu-ziva koma .Cijeli dan izgubim u dm-u.Stalno se radi popodne a placa ispadne 2450kn/mj zivi uzas
[Vrh] Go down
marina12
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 01.05.2011

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptyned svi 15, 2011 4:38 am

da samo nespomenem babetine koje rade ka zastitari u dm-ovima da cinkju kolegice a pola njih nema licencu za zastitare
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Emptypon svi 16, 2011 6:39 pm

marina12 je napisao/la:
ja radim u klemmu a palaca je 15kn po satu-ziva koma .Cijeli dan izgubim u dm-u.Stalno se radi popodne a placa ispadne 2450kn/mj zivi uzas
I to nam je LIJEPA NAŠA ma serem se na takvu razdrkanu državu. e065 e065 e065
[Vrh] Go down
Sponsored content





Klem Empty
PostajNaslov: Re: Klem   Klem Empty

[Vrh] Go down
 
Klem
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Klem u Splitu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: KLEM SECURITY-
Forum(o)Bir: