HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 11 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 11 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
PLAČA - Page 3 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
PLAČA - Page 3 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
PLAČA - Page 3 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
PLAČA - Page 3 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
PLAČA - Page 3 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
PLAČA - Page 3 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
PLAČA - Page 3 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
PLAČA - Page 3 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
PLAČA - Page 3 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 PLAČA

Go down 
+19
spooky
srce10
Betty Coltrane
mario_tm
Mučko Đubre
Gunner
dm543097
djoko
žarkec
glock34
Ritam30
srg-narednik
prtuljko
Lamb of God
medvjed
Vintorez
karta franka
mago
X-PLOSIV
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
srce10
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.07.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysri srp 23, 2014 9:20 pm

Plaće nema. Prošli mjesec je bila 24-og. Mic - po mic, kako se pomjera rok isplate...i ukrasti će jednu cijelu plaću. Tako su radila gospoda u Protectu...dok ga nisu kupili šveđani...i umjesto da im se stanje popravilo postalo im je još gore...stranci samo koriste priliku totalnog rusvaja u državi koju vode nesposobni političari i kriminalci da imaju još veću zaradu. Biti danas zaštitar gore je nego biti spremačica. A biti će još gore...Sokol će se sigurno prodati...i plaće će još pasti...neznam samo do kud to može ići...
[Vrh] Go down
Betty Coltrane
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 21.07.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyčet srp 24, 2014 9:46 am

ma katastrofa.  thumbsdown 
nakon onog horora iz v grupe, sad i tu nikak dočekat plaću. za popizdit.
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyčet srp 24, 2014 7:28 pm

dal netko zna sta se desava da jos nema place?
[Vrh] Go down
srce10
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.07.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysub srp 26, 2014 12:44 am

Tko je odgovoran za ovakvu plaču..ovo je stravično za kakvu lovu radim! 2283 kune! Zar toliko vrijedi moj život poštovani gs-e Zlatko Marić...dok se vi provodite na karibima i kupujete najnovije modele ferarija..zar smo nešto tako morali dočekati u državi za koju smo krvarili a mnogi su i dali svoje živote! KAKO VAS NIJE SRAM, IMATE LI UOPĆE OBRAZA..POJAVITI SE PRED SVOJIM DJELATNICIMA! Da ne govorimo samo u kakvim odorama od smeća radimo...koliko sati mjesečno prekovremeno se odradi...itd.Poštovani gs. Mariću...dajte mi molim vas objasnite kako mogu s ovakvom plaćom preživjeti...platiti kredit i režije...a gdje je ostalo?! Možda bi bilo najbolje da se odreknemo plaće...da vi možete što bolje prodati ovu govnariju od firme...zanima me, tko će to uopće kupiti...ili da možda ovu "humanitarnu pomoć" uplatim na vaš račun da možete ljubavnici kupiti...ma što uopće...za tih pišljivih 2000 kuna...neda mi se više dalje pisati...sramotno je da jedna spremačica ima bolju plaću od zaštitara! Iskreno se nadam i vjerujem...da može još niže od ovoga...jer samo totalne budale mogu ići raditi za takav sitniš...dužiti oružje svaki dan i očekivati da jednom budu izrešetani od nekog razbojnika! S poštovanjem...
[Vrh] Go down
spooky
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 15.10.2013

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysub srp 26, 2014 8:34 am

E vidiš, zato sam ja radio kod "sokola" PUNIH 12 DANA, te uvidjevši nevjerovatnu torturu i neljudski odnos prema djelatnicima, pretpostavljam da ima djelatnika kojima je kudikamo lakše te objekata na kojima je izdržljivo čak i relativno dobro, o međuljudskim i kolegijalnim odnosima ni neću, odlepršao sam od tamo te mi je žifot otad svakako mirniji. Sudeći prema uvjetima rada te kašnjenju i visini plaća te prekovremenih sati ono što je prije 3-4 godine postala V-grupa u to se lagano pretvara i Sokol... Na kraju krajeva, u zaštitarskoj branši svugdje je manje-više slična situacija, tako da ili se treba pomiriti s time ili mjenjati profesiju drage kolege... Lp
[Vrh] Go down
srce10
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 23.07.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysub srp 26, 2014 4:45 pm

Kod mene je sasvim drugačije...ja sam zbog neizdrživih ljudskih odnosa...i torture pojedinih šefova..otišao iz "Protecta" danas "Securitasa"..nakon dugačkih 13 godina..u "Sokol"...i sad tu nakon 4 godine...doista se ne mogu požaliti na odnose s voditeljima i nadzornicima...doista izlaze u susret; fer su i korektni..no, eto ne radimo za lijepe oči..već za preživjeti..pa je plaća jako bitna stavka.Očigledno je da sve zaštitarske firme..imaju podjednaku satnicu i to je ono poražavajuće. A nikoga nije briga...najlakše je reći: "promijenite profesiju"...zar ne bi bilo bolje reći..potrudimo se učiniti profesiju dostojnu čovjeka!Dokle god...vlasnici budu na nas gledali kao "potrošnu robu"...boljitka sigurno neće biti. A vani...mislim na inozemstvo...zaštitar je vrednovan gotovo bolje nego policajac! Što preostaje...to se zna..pojedinac ne može ništa promijeniti...a masa bi to itekako mogla. Očito je da mnoge nije briga..pa onda neka nam je - tako kako nam je!
[Vrh] Go down
plava78
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 04.08.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptypon kol 04, 2014 10:18 am

kolika je satnica u sokolu i prosjećna plaća jer vidim da na ugovoru nema satnice i neko bruto 3000??????????
[Vrh] Go down
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyčet kol 07, 2014 8:16 pm

ja sam nedavno, na poziv s burze, počela radit u sokolu... da, bruto plača je 3000kn, a u ugovoru se ne spominje naknada za prijevoz... 2 dana delam po 12 sati, 2 dana sam slobodna... sad se loptaju pa mijenjam gdje treba.. danas su me zvali da idem na drugo radno mjesto, s time da šljakam subotu i nedjelju, a trebala sam nastaviti i u pon. na tom drugom mjestu... no, tip me nazavo da sam ipak slobodna u pon. i počinjem u utorak... tek sam počela i već mi dosta toga smrdi... 100kn moraš platiti pucanje-ispališ 8 metaka i to ti naplate 100kn iz TVOG džepa, i naravno: bez računa! Kome ide ta lova i zašto VI, koji godinama tamo radite ko crvi u kamenu, šutite na to izrabljivanje?? Velim, ja sam tek počela, ali se zajebavat za 3 soma bruto nikome ne dam! Gospodo, izborimo se za svoja prava!!!
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysri kol 13, 2014 7:30 pm

ivasim je napisao/la:
100kn moraš platiti pucanje-ispališ 8 metaka i to ti naplate 100kn iz TVOG džepa, i naravno: bez računa! Kome ide ta lova i zašto VI, koji godinama tamo radite ko crvi u kamenu, šutite na to izrabljivanje??
Zar je ovo stvarno istina i zar je ovo stvarno tako ?? Iskreno, ne mogu vjerovati i šokantno mi je. Pa redovito godišnje pucanje i redoviti trogodišnji liječnički su poslodavčeva zakonska briga i obveza, radniku je dovoljna obveza što se uopće mora pojaviti na njima. To da još k tomu mora i plaćati te poslodavčeve obveze je nevjerovatno.
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysri kol 13, 2014 7:47 pm

srce10 je napisao/la:
najlakše je reći: "promijenite profesiju"...zar ne bi bilo bolje reći..potrudimo se učiniti profesiju dostojnu čovjeka!Dokle god...vlasnici budu na nas gledali kao "potrošnu robu"...boljitka sigurno neće biti. A vani...mislim na inozemstvo...zaštitar je vrednovan gotovo bolje nego policajac! Što preostaje...to se zna..pojedinac ne može ništa promijeniti...a masa bi to itekako mogla. Očito je da mnoge nije briga..pa onda neka nam je - tako kako nam je!
Ne bih baš rekao da vani gledaju na zaštitara posebno dobro. U SAD-u je to jedan od najlošijih poslova.
A to je ujedno i uvertira na odgovor o poboljšanju uvjeta rada. Možda je najlakše reći "promjenite profesiju" (iako je još lakše kukati), no to je NAJTEŽE i učiniti. Ali baš zato je to izgleda neophodno učiniti za svakoga tko može, a tko je nezadovoljan radom u toj branši. Uvjeti rada se ne će mjenjati jer u ovoj zemlji postoji masa ljudi (a to bi i trebalo biti tako jer polazim od svog primjera) kojima trenutni uvjeti rada U OPDREĐENIM životnim periodima pašu i odgovaraju. Razlozi su nebitni; nekome je to rad uz studij, nekome redovan prihod i prijava uz rad na crnjaka, nekome tko nema u planu osamostaljenje od roditelja odličan džeparac, nekome bez kredita i uz zaposlenog bračnog druga dostatno za pokriti režije itd. I UVIJEK će postojati dovoljna masa takvog profila ljudi. I u tome nema ničega lošega.
Dodatna profesionalizacija zaštitarstva nije dobra i poželjna, jer će uz povećanu plaću značiti i povećavanje kriterija za zaštitara. Ja prvi ne bih htio poboljšati svoj radni učinak ukoliko je on uvjet za veću plaću. Naravno pošteno plaćeni prekovremeni su druga priča.
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysri kol 13, 2014 10:41 pm

Slavonski je napisao/la:
ivasim je napisao/la:
100kn moraš platiti pucanje-ispališ 8 metaka i to ti naplate 100kn iz TVOG džepa, i naravno: bez računa! Kome ide ta lova i zašto VI, koji godinama tamo radite ko crvi u kamenu, šutite na to izrabljivanje??
Zar je ovo stvarno istina i zar je ovo stvarno tako ?? Iskreno, ne mogu vjerovati i šokantno mi je. Pa redovito godišnje pucanje i redoviti trogodišnji liječnički su poslodavčeva zakonska briga i obveza, radniku je dovoljna obveza što se uopće mora pojaviti na njima. To da još k tomu mora i plaćati te poslodavčeve obveze je nevjerovatno.
DA istina je,sam platio lječnički i gađanje
[Vrh] Go down
ivasim
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 07.01.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyned kol 17, 2014 6:25 pm

To treba prijaviti sve. Ima tu posla jako puno šta se korupcije i potplačivanja i iskorištavanja radnika tiče. To je sramota a svi šute ko p...!! 3000kn bruto plača?? pa to nije ni minimalac. On prijevoz ubraja u plaču, prijevoz koji MORAŠ platiti da bi uopće došao na posao!! KAKO MOŽETE ŠUTJETI NA SVE TO?
[Vrh] Go down
susedski
Početnik
Početnik



Broj postova : 14
Registration date : 21.01.2014

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptysri kol 20, 2014 5:39 pm

do kada cemo cekati crkavicu ovaj mjesec? mislim da je realna prognoza 26.
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyčet kol 21, 2014 10:11 am

nema ni danas nista
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Emptyčet kol 21, 2014 4:57 pm

sjela placaaaaaaa uhhuuu
[Vrh] Go down
Sponsored content





PLAČA - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: PLAČA   PLAČA - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
PLAČA
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: