HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Iskustva sa objekata! Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Iskustva sa objekata! Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Iskustva sa objekata! Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Iskustva sa objekata! Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Iskustva sa objekata! Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Iskustva sa objekata! Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Iskustva sa objekata! Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Iskustva sa objekata! Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Iskustva sa objekata! Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Iskustva sa objekata!

Go down 
+2
X-PLOSIV
Vintorez
6 posters
Autor/icaPoruka
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyuto stu 11, 2008 12:55 am

Ajde već kad se možemo žaliti, mogli bi se bar i nasmijati malo;

Tema otvorena za anegdote i smješne događaje (ako ste takve imali) koje ste doživjeli na objektu, pa čak i za sra.... koja ste imali na objektu (suzdržite se imena objekta, zaposlenika ili čak lokacije osim ako baš ne morate), i općenito ičega a da mislite da bi moglo barem malo nasmijati kolege (ovo uključuje tuđe gluposti i greške) pa može čak i neke glupe zabrane (kao što je meni zabranjeno da idem na WC više od 4 puta u 8 sati) i izjave raznoraznih voditelja itd... .

Pa što dalje reći, počnimo!
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyuto stu 11, 2008 3:55 pm

Evo da počnem, došao nam jedan novi kolega jučer mi je došao u smjenu izađe on van iz auta i sad ja gledam košulja vani (umjesto da stavi unutra u hlače) are you crazy i bijele tenisice misli.
I još nešto, imao sam iskustva ovi koji su čuvari (mislim na starije kolege) više puta su mi znali doći pijani u smijenu ne da je smiješno nego je ružno za vidjeti
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyned stu 16, 2008 5:43 pm

Interesantno je doc u portu poslije kolegine nocne smjene,moras ako zelis ostati pri svijesti sve moguce prozore i vrata pootvarati i potrositi bocu osvjezivaca. Covjek jednostavno nezna da postiji voda i sapun,a uz to jos i pije (loce).
Na ovratniku mu se počela pljesan stvarati,strava. P.S. nije izmisljotina,mogu i imenovati,ali mislim da nebi bilo primjerno. Mad
[Vrh] Go down
prtuljko
Početnik
Početnik



Broj postova : 22
Registration date : 27.12.2007

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyned stu 16, 2008 9:53 pm

Takvih ima kolko hoces jednom su prilikom razduzenja bacili uniformu u smece ostavili su samo znacku i to jedva!
[Vrh] Go down
glock34
Ozbiljan član
Ozbiljan član
glock34


Broj postova : 77
Location : Monte Kagade Strasse
Registration date : 12.09.2007

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptypon stu 17, 2008 1:28 am

A kako raditi s kolegom lopovcinom koji se ne srami nesto popaliti i pritom se pohvaliti,skupa ste u blindi i nije bas ugodno s taklvim raditi,neznas dali ce neka vreca misterijozno nestati u akciji. Nazalost,u firmama ima dosta takvih. Kad pretjeraju,promijene na kratko uniformu i opoet se vrate na prvo mjesto i jovo na novo. Embarassed
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptypon stu 17, 2008 1:34 pm

glock34 je napisao/la:
Interesantno je doc u portu poslije kolegine nocne smjene,moras ako zelis ostati pri svijesti sve moguce prozore i vrata pootvarati i potrositi bocu osvjezivaca. Covjek jednostavno nezna da postiji voda i sapun,a uz to jos i pije (loce).
Na ovratniku mu se počela pljesan stvarati,strava. P.S. nije izmisljotina,mogu i imenovati,ali mislim da nebi bilo primjerno. Mad
Znam kako je to imao sam i takvih slučajeva Wink
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyčet stu 20, 2008 11:08 am

glock34 je napisao/la:
A kako raditi s kolegom lopovcinom koji se ne srami nesto popaliti i pritom se pohvaliti,skupa ste u blindi i nije bas ugodno s taklvim raditi,neznas dali ce neka vreca misterijozno nestati u akciji. Nazalost,u firmama ima dosta takvih. Kad pretjeraju,promijene na kratko uniformu i opoet se vrate na prvo mjesto i jovo na novo. Embarassed
--------
ajde ajde sad ste se raspisali o toj temi kao da je to nešto novo...daj molim te
satnija pozor...
dok budemo za licencirani kadar imali djecu koja se nisu dva puta popišala u firmi te
MUP odobrio, skupa sa liječničkim timom, neke certe imat ćemo za kolege/ice svu tu bargu.
namjestu odmor...za ukrcaj u blindu poravnaj se...
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptyčet stu 20, 2008 8:10 pm

srg-narednik je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
A kako raditi s kolegom lopovcinom koji se ne srami nesto popaliti i pritom se pohvaliti,skupa ste u blindi i nije bas ugodno s taklvim raditi,neznas dali ce neka vreca misterijozno nestati u akciji. Nazalost,u firmama ima dosta takvih. Kad pretjeraju,promijene na kratko uniformu i opoet se vrate na prvo mjesto i jovo na novo. Embarassed
--------
ajde ajde sad ste se raspisali o toj temi kao da je to nešto novo...daj molim te
satnija pozor...
dok budemo za licencirani kadar imali djecu koja se nisu dva puta popišala u firmi te
MUP odobrio, skupa sa liječničkim timom, neke certe imat ćemo za kolege/ice svu tu bargu.
namjestu odmor...za ukrcaj u blindu poravnaj se...

naredniče dali se slažeš da svima kupimo lizalice pa neka ližu,kolege vi niste normalni sramotite ne kolege več sebe ,totalni i....i misli Amen W Gandi
[Vrh] Go down
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Emptypet stu 21, 2008 3:46 pm

karta franka je napisao/la:
srg-narednik je napisao/la:
glock34 je napisao/la:
A kako raditi s kolegom lopovcinom koji se ne srami nesto popaliti i pritom se pohvaliti,skupa ste u blindi i nije bas ugodno s taklvim raditi,neznas dali ce neka vreca misterijozno nestati u akciji. Nazalost,u firmama ima dosta takvih. Kad pretjeraju,promijene na kratko uniformu i opoet se vrate na prvo mjesto i jovo na novo. Embarassed
--------
ajde ajde sad ste se raspisali o toj temi kao da je to nešto novo...daj molim te
satnija pozor...
dok budemo za licencirani kadar imali djecu koja se nisu dva puta popišala u firmi te
MUP odobrio, skupa sa liječničkim timom, neke certe imat ćemo za kolege/ice svu tu bargu.
namjestu odmor...za ukrcaj u blindu poravnaj se...

naredniče dali se slažeš da svima kupimo lizalice pa neka ližu,kolege vi niste normalni sramotite ne kolege več sebe ,totalni i....i misli Amen W Gandi
---------
Slažem se s vama gospodine poručniče, na zapovijed, dapače,
svi bi oni meni imali uzbunu 2og stupnja u 03.00h a ujutro bi mi udarili marš 10 km i vukli babarogu
(za ove nove guštere koji neznaju; podatak da je babaroga stara blinda od 3 500 kg)
predložit cu na slijedećem breafingu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iskustva sa objekata! Empty
PostajNaslov: Re: Iskustva sa objekata!   Iskustva sa objekata! Empty

[Vrh] Go down
 
Iskustva sa objekata!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: