HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 10 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 10 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
PLAĆE ZAŠTITARA Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
PLAĆE ZAŠTITARA Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
PLAĆE ZAŠTITARA Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 PLAĆE ZAŠTITARA

Go down 
+6
tbsokolkc
Admin
bonacinh
mago
X-PLOSIV
goran_xxx
10 posters
Autor/icaPoruka
goran_xxx
Početnik
Početnik
goran_xxx


Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 9:38 am

POZDRAV LJUDI!!
OVAK,RADIM KAO ZAŠTITAR GODINU DANA U JEDNOJ MANJOJ ZAŠTITARSKOJ TVRTKI.
ZANIMA ME KAKVI SU UVJETI RADA U SOKOL MARIĆU,ALI ISKRENO.
KOLIKA JE SATNICA?
DA LI JE PLAĆEN PRIJEVOZ PUTOVANJA?

UNAPRIJED HVALA!! cheers
[u]
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 10:17 am

Evo ovako ja radim u sokolu satnica je
zaštitar bez oružja 17 kuna
zaštitar s oružjem 19 kuna
pratnja ima 25 kuna
prijevoz je oko 550 kuna
nadam se da sam ti pomogao
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 11:26 am

X-PLOSIV je napisao/la:
Evo ovako ja radim u sokolu satnica je
zaštitar bez oružja 17 kuna
zaštitar s oružjem 19 kuna
pratnja ima 25 kuna
prijevoz je oko 550 kuna
nadam se da sam ti pomogao


bruto iznosi
[Vrh] Go down
bonacinh
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: bonacinn   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 3:45 pm

mago je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
Evo ovako ja radim u sokolu satnica je
zaštitar bez oružja 17 kuna
zaštitar s oružjem 19 kuna
pratnja ima 25 kuna
prijevoz je oko 550 kuna
nadam se da sam ti pomogao


bruto iznosi
sokol je pakal.za ne znan kakve pare ne bi više tamo.za radit tamo mora te se odreč života.trpiti konstantne laži i maltretiranja.preporučujen bilič-erič.ne samo zbog plače nego i zbog laganog posla,spavanja i opuštenog rada.od vas se samo traži da budete na radnom mistu.
[Vrh] Go down
goran_xxx
Početnik
Početnik
goran_xxx


Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: HVALA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 4:03 pm

ZAHVALJUJEM VAM SE NA ISKRENIM ODGOVORIMA!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 4:29 pm

goran_xxx je napisao/la:
POZDRAV LJUDI!!
OVAK,RADIM KAO ZAŠTITAR GODINU DANA U JEDNOJ MANJOJ ZAŠTITARSKOJ TVRTKI.
ZANIMA ME KAKVI SU UVJETI RADA U SOKOL MARIĆU,ALI ISKRENO.
KOLIKA JE SATNICA?
DA LI JE PLAĆEN PRIJEVOZ PUTOVANJA?

UNAPRIJED HVALA!! cheers
[u]


Pisanje velikim slovima u web žargonu znaći deranje na nekoga ,uf šta san dosadan welcome
[Vrh] Go down
tbsokolkc
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyuto lis 28, 2008 7:58 pm

U sokolu nije bajno, ali je bolje nego u ostalim firmama, niko te ne zajebava, niko ne visi nad tobom 24 sata na dan. Plača bi mogla bit veča, ali ima i puno gorih firmi sa čak 50% manjom plačom. Ako misliš bit zaštitar i radit ovaj posao onako kako ga treba radit, onda ti rad noću neče bit maltretiranje i tortura, več dio posla kao što je za nas 3000 koji radimo u sokolu. A debili kojima je bitno samo spavati na poslu nek ne komentiraju zaštitarski posao i plače, jer oni nisu zaštitari i ne zaslužuju zaštitarsku plaču.

Plača u sokolu za redovni rad 168 sati na mjesec če ti neto bit 2800 kuna za poslove gdje se radi bez oružja, plus oko 500 kuna putnih troškova.
[Vrh] Go down
bonacinh
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptysri lis 29, 2008 2:01 pm

tbsokolkc je napisao/la:
U sokolu nije bajno, ali je bolje nego u ostalim firmama, niko te ne zajebava, niko ne visi nad tobom 24 sata na dan. Plača bi mogla bit veča, ali ima i puno gorih firmi sa čak 50% manjom plačom. Ako misliš bit zaštitar i radit ovaj posao onako kako ga treba radit, onda ti rad noću neče bit maltretiranje i tortura, več dio posla kao što je za nas 3000 koji radimo u sokolu. A debili kojima je bitno samo spavati na poslu nek ne komentiraju zaštitarski posao i plače, jer oni nisu zaštitari i ne zaslužuju zaštitarsku plaču.

Plača u sokolu za redovni rad 168 sati na mjesec če ti neto bit 2800 kuna za poslove gdje se radi bez oružja, plus oko 500 kuna putnih troškova.
na ovaj komentar stvarno ne znan šta bi reka.da debili kojima je važno spavat na poslu.a moj sokole samo ti radi u slavu boga zlatka mariča.on te puno cijeni i puno mu je važno kako je tebi u životu i kolika su ti primanja.mi koji spavamo na poslu smo jedini koji zapravo kuže o čemu se ode radi i shvatili smo to da se za gu.u mafijašku poput mariča ili našeg klice ne triba trudit.šta da tebe sad netko ukoka na banci koju brižno čuvaš misliš da če mariča bit puno briga za tebe.bolit če ga ona stvar.
[Vrh] Go down
goran_xxx
Početnik
Početnik
goran_xxx


Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: SPAVANJE NA POSLU   PLAĆE ZAŠTITARA Emptysri lis 29, 2008 3:03 pm

Ajde ljudi ovdje iskreno priznajte da li spavate na poslu i koliko!Da li su vas šefovi kad maltretirali?
Jedno mi nije jasno,na razgovoru za posao u Sokolu su mi rekli da je satnica 17 kn,neto,i da su putni cijeli plaćeni.Da li je to isitina ili ne?
Ja sam iz Koprivnice i rekli su mi da plaćaju mjesećnu kartu za vlak.Ko tu laže?
[Vrh] Go down
bonacinh
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptysri lis 29, 2008 3:19 pm

goran_xxx je napisao/la:
Ajde ljudi ovdje iskreno priznajte da li spavate na poslu i koliko!Da li su vas šefovi kad maltretirali?
Jedno mi nije jasno,na razgovoru za posao u Sokolu su mi rekli da je satnica 17 kn,neto,i da su putni cijeli plaćeni.Da li je to isitina ili ne?
Ja sam iz Koprivnice i rekli su mi da plaćaju mjesećnu kartu za vlak.Ko tu laže?
ma prijatelju te satnice sada mogu i bit takve kakve oni kažu ali mislin da ti nitko ne može platit tvoj duševni mir.stajat na banci po cile dane od jutra do sutra ti ne može nikako odgovarat.ja ti najiskrenije kažen radia san lani u sokola i znan kako mi je bilo tamo a kako mi je danas u bilič-eriču.sa financijskog dijela više manje isto ka i u sokola ali u sokola moš samo sanjat da češ spavat priko noči.dok u nas je to normalna stvar.radin u splitu i šef mi i sam kaže da ga boli ona stvar oču li ja spavat ili neču samo traži od mene da budem na radnom mistu.da se posli ako bude pizdarija ne bi pitalo di san bija.imaš svoj mir i kontrola ti dolazi prvoga u misecu donit radni nalog i to ti je to.imamo 16 kuna i to množimo sa brojem sati i to nam je plača.
[Vrh] Go down
goran_xxx
Početnik
Početnik
goran_xxx


Broj postova : 4
Age : 34
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptysri lis 29, 2008 3:24 pm

bonacinh je napisao/la:
goran_xxx je napisao/la:
Ajde ljudi ovdje iskreno priznajte da li spavate na poslu i koliko!Da li su vas šefovi kad maltretirali?
Jedno mi nije jasno,na razgovoru za posao u Sokolu su mi rekli da je satnica 17 kn,neto,i da su putni cijeli plaćeni.Da li je to isitina ili ne?
Ja sam iz Koprivnice i rekli su mi da plaćaju mjesećnu kartu za vlak.Ko tu laže?
ma prijatelju te satnice sada mogu i bit takve kakve oni kažu ali mislin da ti nitko ne može platit tvoj duševni mir.stajat na banci po cile dane od jutra do sutra ti ne može nikako odgovarat.ja ti najiskrenije kažen radia san lani u sokola i znan kako mi je bilo tamo a kako mi je danas u bilič-eriču.sa financijskog dijela više manje isto ka i u sokola ali u sokola moš samo sanjat da češ spavat priko noči.dok u nas je to normalna stvar.radin u splitu i šef mi i sam kaže da ga boli ona stvar oču li ja spavat ili neču samo traži od mene da budem na radnom mistu.da se posli ako bude pizdarija ne bi pitalo di san bija.imaš svoj mir i kontrola ti dolazi prvoga u misecu donit radni nalog i to ti je to.imamo 16 kuna i to množimo sa brojem sati i to nam je plača.

Kad kažeš na spavanje na poslu,koliko odprilike spavaš na poslu? Sleep
[Vrh] Go down
bonacinh
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 28.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet lis 30, 2008 9:16 am

goran_xxx je napisao/la:
bonacinh je napisao/la:
goran_xxx je napisao/la:
Ajde ljudi ovdje iskreno priznajte da li spavate na poslu i koliko!Da li su vas šefovi kad maltretirali?
Jedno mi nije jasno,na razgovoru za posao u Sokolu su mi rekli da je satnica 17 kn,neto,i da su putni cijeli plaćeni.Da li je to isitina ili ne?
Ja sam iz Koprivnice i rekli su mi da plaćaju mjesećnu kartu za vlak.Ko tu laže?
ma prijatelju te satnice sada mogu i bit takve kakve oni kažu ali mislin da ti nitko ne može platit tvoj duševni mir.stajat na banci po cile dane od jutra do sutra ti ne može nikako odgovarat.ja ti najiskrenije kažen radia san lani u sokola i znan kako mi je bilo tamo a kako mi je danas u bilič-eriču.sa financijskog dijela više manje isto ka i u sokola ali u sokola moš samo sanjat da češ spavat priko noči.dok u nas je to normalna stvar.radin u splitu i šef mi i sam kaže da ga boli ona stvar oču li ja spavat ili neču samo traži od mene da budem na radnom mistu.da se posli ako bude pizdarija ne bi pitalo di san bija.imaš svoj mir i kontrola ti dolazi prvoga u misecu donit radni nalog i to ti je to.imamo 16 kuna i to množimo sa brojem sati i to nam je plača.

Kad kažeš na spavanje na poslu,koliko odprilike spavaš na poslu? Sleep
koliko god možeš.kažen ti nije bitno očeš li spavat samo budi na radnom mistu.
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: bonacinh & goran_xxx   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet lis 30, 2008 11:59 am

a biserki

pa o spavanju se možete razgovarati putem PP kolko hočete a ne ovako javno

pa koji je vaš kvocijent inteligencije




pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig Sleep Sleep
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet lis 30, 2008 5:45 pm

bonacinh je napisao/la:
goran_xxx je napisao/la:
bonacinh je napisao/la:
goran_xxx je napisao/la:
Ajde ljudi ovdje iskreno priznajte da li spavate na poslu i koliko!Da li su vas šefovi kad maltretirali?
Jedno mi nije jasno,na razgovoru za posao u Sokolu su mi rekli da je satnica 17 kn,neto,i da su putni cijeli plaćeni.Da li je to isitina ili ne?
Ja sam iz Koprivnice i rekli su mi da plaćaju mjesećnu kartu za vlak.Ko tu laže?
ma prijatelju te satnice sada mogu i bit takve kakve oni kažu ali mislin da ti nitko ne može platit tvoj duševni mir.stajat na banci po cile dane od jutra do sutra ti ne može nikako odgovarat.ja ti najiskrenije kažen radia san lani u sokola i znan kako mi je bilo tamo a kako mi je danas u bilič-eriču.sa financijskog dijela više manje isto ka i u sokola ali u sokola moš samo sanjat da češ spavat priko noči.dok u nas je to normalna stvar.radin u splitu i šef mi i sam kaže da ga boli ona stvar oču li ja spavat ili neču samo traži od mene da budem na radnom mistu.da se posli ako bude pizdarija ne bi pitalo di san bija.imaš svoj mir i kontrola ti dolazi prvoga u misecu donit radni nalog i to ti je to.imamo 16 kuna i to množimo sa brojem sati i to nam je plača.

Kad kažeš na spavanje na poslu,koliko odprilike spavaš na poslu? Sleep
koliko god možeš.kažen ti nije bitno očeš li spavat samo budi na radnom mistu.

ni ti ,po meni ,nebi bio zaštitar,pogotovo ne u sokolu..... banned
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyčet lis 30, 2008 6:27 pm

A jadan ja gdje se ja vraćam.

Razz

(u sokol, ne ovdje)
vi ste mi genijalni, ovdje bi se uvijek vratio... Smile
a nisam ni otišao! baj_baj
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 12:18 am

Vintorez je napisao/la:
A jadan ja gdje se ja vraćam.

Razz

(u sokol, ne ovdje)
vi ste mi genijalni, ovdje bi se uvijek vratio... Smile
a nisam ni otišao! baj_baj

dođi u pulu kod nas radit xyxwave
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 12:25 am

Haha!

Mogao bih! Kolegama na rabu falim isto! Nema im tko čistiti oružje... Wink

A sutra idem do uprave u Rijeku na razgovor sa koordinatorom da vidimo što će biti iz toga. Za sada nude 1 mjesec u Hypo banci u Opatiji i onda bi "kao" išao u pratnju, međutim ja sam skeptik pa ne vjerujem u to.

LUD SAM SE RODIO, GLUPIM ME PRAVE !

U tehničku neću moći, osim ako me ne prime u neke druge firme - budemo i to vidjeli. Najbolje od svega je što mi nude da radim u banci i idem u pratnje (tebi je to poznato), međutim - onda bi ja jedini u Rijeci imao takve privilegije, a ja nisam baš toliko zločest prema kolegama niti smatram da imam pravo na takve privilegije pa to neću prihvatiti - isključivo pratnja. Jer znam već kako to ide....

Imam vremena do 2.3.2009 i želim što više novaca u novčaniku imati kad odem, jer imam i kredita ja za plaćati, i ženu moram uveseljavati i tako dalje.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 12:29 am

nekima već nedostaješ Embarassed
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 12:39 am

X-PLOSIV je napisao/la:
nekima već nedostaješ Embarassed

Kupite mi čokoladu i možda i dođem dolje. Pozdravi mi molim te gosp.Božinovića i reci mu da sam primljen i da ću navratiti jednoga dana jer nisam nikada počastio upravu kada sam odlazio. Zločest ja.... tuctuc
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 12:41 am

ajde kupit ću ti veliku MILKU ali moraš doći u pulu da častiš
[Vrh] Go down
prtuljko
Početnik
Početnik



Broj postova : 22
Registration date : 27.12.2007

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 1:35 pm

U Rijeci nema vise mjesta u pratnji samo vas navlace
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptypet lis 31, 2008 10:05 pm

prtuljko je napisao/la:
U Rijeci nema vise mjesta u pratnji samo vas navlace

Ma imam povjerenja u Vernesa. Nije me zajebao do sada pa valjda ni neće od sada. . . Nadam se.
A i neću mu zaboraviti jednu uslugu kada sam išao u pulu.

Ali nisu to stalne pratnje nego zamjene (svakodnevne nadam se), dakle ujutro banka, popodne pratnja - dečkima treba malo odmora zar ne? Tko ne voli slobodne dane? Smile (osim mene)
[Vrh] Go down
prtuljko
Početnik
Početnik



Broj postova : 22
Registration date : 27.12.2007

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptysub stu 01, 2008 6:37 pm

Nevjerujem da ce te zeznuti bar ne namjerno,ako zelis samo zamjene onda je to drugo e tu ces imati prilike jer kolko ovi na pratnji rade nebi im ni godinu dana odmora bilo dosta No
[Vrh] Go down
medvjed
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 22.10.2008

PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Emptyned stu 02, 2008 4:23 pm

Vintorez je napisao/la:
prtuljko je napisao/la:
U Rijeci nema vise mjesta u pratnji samo vas navlace

Ma imam povjerenja u Vernesa. Nije me zajebao do sada pa valjda ni neće od sada. . . Nadam se.
A i neću mu zaboraviti jednu uslugu kada sam išao u pulu.

Ali nisu to stalne pratnje nego zamjene (svakodnevne nadam se), dakle ujutro banka, popodne pratnja - dečkima treba malo odmora zar ne? Tko ne voli slobodne dane? Smile (osim mene)


Pa prijatelju ti si jedan od rijetkih koji još vjeruje Vernesu.Kako čujem mnoge je zaje... ali naravno to lagano prebaci na koordinatora pa on onda nastrad zbog njega.
[Vrh] Go down
Sponsored content





PLAĆE ZAŠTITARA Empty
PostajNaslov: Re: PLAĆE ZAŠTITARA   PLAĆE ZAŠTITARA Empty

[Vrh] Go down
 
PLAĆE ZAŠTITARA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: