HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 9 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 9 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Inspekcija MUP-a Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Inspekcija MUP-a Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Inspekcija MUP-a Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Inspekcija MUP-a Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Inspekcija MUP-a Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Inspekcija MUP-a Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Inspekcija MUP-a Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Inspekcija MUP-a Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Inspekcija MUP-a Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Inspekcija MUP-a

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Inspekcija MUP-a Empty
PostajNaslov: Inspekcija MUP-a   Inspekcija MUP-a Emptyčet vel 26, 2009 4:19 am

vitezmirko

To da se odmah vidi koliko visoko mišljenje imam o inspektorima MUP-a koji dolaze na objekte. Meni nije jasno za koji klinac ti ljudi uopće primaju plaće?

Bože dragi, da sam ja inspektor (ili bilo tko drugi tko je relativo zdrav u glavi) pa pola ovih firmi ne bi dobilo dopuštenje ili bi bilo zatvoreno do sada. U 2 godine rada imao sam prilike 1 (ČITAJ: JEDNOM) se susresti sa inspektorom MUP-a koji i ovako i onako nije došao na inspekciju nego tek toliko da dođe vidit stanje.

Mene zanima, iako oni JAKO JAKO DOBRO ZNAJU stanje u privatnoj zaštiti - ONI SU JEDINI KOJI MOGU NEŠTO PROMJENITI - ali naravno - oni ništa ne mjenjaju. Pa ako itko od vas ima kakve ideje (osim onih očitih tipa ; "moj prijatelj jedan" i "eh znaš Mirka iz Caffea, on ti sad ....firma.... zaštitari.... ovo treba mu riješnje..... ma mi se znamo..... dobar je on.... itd..) za koji klinac oni primaju svoje plaće neka slobodno napiše ovdje.

Sve to ćemo spojiti u jedan fini e-mail i poslati na njihove adrese.... Smile Pozdrav!
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Inspekcija MUP-a Empty
PostajNaslov: Re: Inspekcija MUP-a   Inspekcija MUP-a Emptypet vel 27, 2009 12:19 am

Nemaju pametnjeg posla nego zaj***** druge
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Inspekcija MUP-a Empty
PostajNaslov: Re: Inspekcija MUP-a   Inspekcija MUP-a Emptypet vel 27, 2009 10:25 am

Moraš znat da ti ljudi i da hoče nesmiju dirat određene firme iz ovog ili onog razloga.....šta da ti kažem,radio sam kod tipa koji je krivično kažnjavan i radio je na visokoj poziciji u firmi,a kontrola nije ništa našla od nepravilnosti.a mogli su samo napravit provjeru po imenu i preziimenu i sve bi vidli......nisu ti ljudi krivi,nego njihovi šefovi.....oni su kao i mi,jebiga moraju se pogrbit i vjerovatno imaju pristojne plače tako da nebi htjeli da ostanu bez toga......tako bi svi radili da smo na njihovom mijestu......krivnja je samo u njihovim šefovima,koji imaju svoje šefove i tako do vrha.....ne kaže se bezveze da riba najviše smrdi od glave,kad odsječeš glavu sve dalje je ok....pozz
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Inspekcija MUP-a Empty
PostajNaslov: Re: Inspekcija MUP-a   Inspekcija MUP-a Emptysri lip 29, 2011 5:33 pm

Nažalost surova je istina da u večini zaštitarskih firmi vlada veliki nered, mulja se na veliko u svakom smislu.A velika večina gazdi,tj vlasnika zaštitarskih firmi su blago rečeno sumljivi tipovi.Tako da bi raznorazne inspekcije imale posla i previše.Ali nažalost oni određene firme ne diraju tj istražuju zbog raznih razloga.A nažalost ni fizički neki puta i ne stignu sve običi jer ih nema dovoljno,tj previše je zaštitarskih firmi u hrvatskoj preko 200.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Inspekcija MUP-a Empty
PostajNaslov: Re: Inspekcija MUP-a   Inspekcija MUP-a Empty

[Vrh] Go down
 
Inspekcija MUP-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: