HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Dozvola za oružje - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Dozvola za oružje - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Dozvola za oružje - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Dozvola za oružje - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Dozvola za oružje - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Dozvola za oružje - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Dozvola za oružje - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Dozvola za oružje - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Dozvola za oružje - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Dozvola za oružje

Go down 
+4
Ptičurina
Slavonski
Lumen
Babo
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptypet tra 03, 2015 10:11 am

Navea sam činjenice kratko i jasno.
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptypet tra 03, 2015 10:19 pm

Kog ce vraga nekome oruzje u kuci?
Ak oces oruzje ljepo se prijavi u streljacki klub, obavi natjecanje, otidji na policiju i napisi da bi htio kratko vatreno oruzje za sport i rekreaciju! Predoci im dokaze da si sudjelovao u jednom sportskom natjecanju, clansku karticu i cekaj odobrenje!
Za to su ti sanse od 70% da ces dobit dozvolu za drzanje radi bavljenja sportom

Dozvolu za drzanje i nosenje mozes zaboravit 100% je neces dobit ako nemas debelu vezu u mupu ili kod neke stranke!

A u ostalom koji ce racku nekome dozvola za drzanje i nosenje?
Meni osobno je pun k**** ovog sluzbenog sta ga po cjele dane nosam zadnjih 4godine, samo mi smeta dok vozim xD
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysub tra 04, 2015 7:31 pm

Hrčak je napisao/la:
Kog ce vraga nekome oruzje u kuci?
Ak oces oruzje ljepo se prijavi u streljacki klub, obavi natjecanje, otidji na policiju i napisi da bi htio kratko vatreno oruzje za sport i rekreaciju! Predoci im dokaze da si sudjelovao u jednom sportskom natjecanju, clansku karticu i cekaj odobrenje!
Za to su ti sanse od 70% da ces dobit dozvolu za drzanje radi bavljenja sportom

Dozvolu za drzanje i nosenje mozes zaboravit 100% je neces dobit ako nemas debelu vezu u mupu ili kod neke stranke!

A u ostalom koji ce racku nekome dozvola za drzanje i nosenje?
Meni osobno je pun k**** ovog sluzbenog sta ga po cjele dane nosam zadnjih 4godine, samo mi smeta dok vozim xD
Ovo za najlakši način ishođenja dozvole u slučaju članstva u streljačkom klubu je (nažalost) 100% istinito.
A skandalozan mi je stav to da nečija osobna preferencija bude norma za sve. Recimo ja osobno ne mogu smisliti psovke, duhanski smog, gazirana pića i fast food hranu. Treba li to značiti da sve druge ljude koji koriste psovku kao poštapalicu, koji puše cigarete, piju Coca-Colu ili idu u MCdonald's zatvoriti u zatvor i proglasiti ih kriminalcima ?!
Zašto bi netko htio pištolj u kući ? Pa iz istog razloga poradi kojemu je nekome u kući TV, PC, klima, mikrovalna, perilca rublja ili štednjak - da ga ima i s njim raspolaže. To što ti osobno procjenjuješ da tebi ne treba je u redu i nema tko se ne će s tobom solidarizirati u slučaju da se donese npr. zakon po kojemu je svima obvezno nositi i imati na adresi prebivališta vatreno oružje, a ti odbiješ. No kao što ti imaš pravo na izbor da odbiješ imati oružje, isto tako netko treba imati pravo da ga ima.
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysub tra 04, 2015 9:13 pm

Gledaj na to kao na kondom: bolje ga imat pa neka ne zatreba nego da zatreba pa ga ne imat.
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptyned tra 05, 2015 12:47 pm

Babo je napisao/la:
Gledaj na to kao na kondom: bolje ga imat pa neka ne zatreba nego da zatreba pa ga ne imat.

Bolje ga neimat nikad ..ja sam jedno vrime stalno ga ima u autu i ima sam par konfliktnih situacija i prvo šta ti padne napamet je pištolj ,kad ga imaš podsjesno se oslanjaš na njega ako lik s kojim si se zakačio isto ima pištolj e tu je sranje ,zato bolje da jedan od nas nema pištolj a ja sam se odlučia da to budem ja .Imam dvoje djece triba to odgajat .
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptyned tra 05, 2015 1:19 pm

Ti si ga očito nosia u autu baš zbog tih konliktnih situacija jer si bia svjestan da ćeš upast u sranje negdi usput. Kako drukčije objasnit nošenje pištolja u autu. Ja sam upada non stop u konfliktne situacije i nikad nisan ni pomislia na pištolj ni nož ni ništa, fala bogu iman šake i znan se tuć vrlo dobro.
Samo šta danas izlazak u noćni život ne smatra se izlazak bez oružja.
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptypon svi 04, 2015 8:40 pm

zna li neko koliko je rok da se žalba rješi, ova za oružje. Jer preda sam žalbu 01.04 i evo još mi nije došlo nikakvo rješenje.
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysri svi 06, 2015 5:12 pm

Mali update:

zvao sam Zg da pitam njih šta mi je s žalbom, jer ove naše u St dobit na telefon je nemoguće. I naravno, normalni i razumni ljudi u Zagrebu su mi uvažili žalbu i poništili odluku splitske policije, i sad će moj slučaj opet na ponovno odlučivanje ovde u Splitu i opet treba čekat 30 dana.

Sve u svemu, naši odbili, ovi u Zagrebu poništili, sad opet naši odlučuju. 6 miseci izgubi čekajuć.


Zadnja promjena: Babo; sub svi 23, 2015 8:19 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysri svi 06, 2015 5:53 pm

Babo šta si nestrpljiv pa nije rat počea :0
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysri svi 06, 2015 7:26 pm

nisan nestrpljiv nego mi se gadi više koliko me razvlače i otežu ko budalu za tu dozvolu, a da ja njima zakasnim dana s ikakvim dokumentom odma bi bilo....
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptypet svi 08, 2015 1:38 am

Pa, to su birokrati. Oni su poznati kao ne baš previše pametni. Ne razumiju stvari, pa zato kompliciraju.
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysub svi 23, 2015 8:19 am

Sve je riješeno, napokon. Dozvola je tu gunner
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptysub svi 23, 2015 7:47 pm

cheers cheers cheers Napokon ! Čestitam.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptyned svi 24, 2015 10:10 pm

Babo, jel za držanje i nošenje ili samo za držanje?
Inače, čestitam.
gunner
[Vrh] Go down
Babo
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Location : Split
Registration date : 17.09.2014

Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Emptyned svi 24, 2015 10:35 pm

samo za držanje, nema šanse za držanje i nošenje, jer se oni ne drže zakona nego idu po slobodnoj procjeni.

Sudski bi se dalo to rješit, samo ko će dat para.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dozvola za oružje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dozvola za oružje   Dozvola za oružje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Dozvola za oružje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» dozvola za gana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: