HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
V-grupa Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
V-grupa Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
V-grupa Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
V-grupa Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
V-grupa Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
V-grupa Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
V-grupa Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
V-grupa Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
V-grupa Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 V-grupa

Go down 
+10
oiramk
snjeguljica
Mučko Đubre
Đomba10
Dmx
dm543097
POLUKONJ
rapidus
007
mirkoni
14 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: V-grupa   V-grupa Emptypet stu 09, 2007 2:56 am

ima li tko kakvih saznanja o situaciji u V-grupi??? confused

nešto se pričalo zadnjih dana, a i spominje se na blogu, da su djelatnici nezadovoljni sa nekim stvarima unutar firme, (priča se o isplatama na crno, neplaćanju prekovremenih, različitim plaćama za iste poslove, kašnjenju plaća, obustavama na plaćama za kredite u bankama, ali te iste obustave nisu proslijeđene u banke pa su one zato "stisnule" te djelatnike, itd...) i da su čak i najavili štrajk zbog svih tih propusta...



...isto tako se priča da je uprava V-grupe naložila voditeljima poslovnica da "uguše" bilo kakav oblik nezadovoljstva i da daju otkaze onima koji se bune...



...znamo da je sindikat u toj firmi u stvari u vlasništvu te firme i da su se svi u V-grupi morali učlaniti u njega, ali neznam dali su (taj sindikat, ne RSRH) išta poduzeli vezano za ovo o čemu se priča...

ako netko ima prijatelje ili poznanike u toj firmi, bilo bi zanimljivo da saznamo koliko ima istine u tome, sjećam se da su jednom prije napravili isto, ali tada je ta ista firma svojim djelatnicima morala isplatiti jako velike cifre nakon što su ih oni tužili...
[Vrh] Go down
mirkoni
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 28.10.2007

V-grupa Empty
PostajNaslov: zagreb-štit,v-grupa   V-grupa Emptyuto stu 13, 2007 2:03 am

radio kod njih skoro 2 god.

užasni lažljivci, sve najnajgore o toj firmi

-neplaćanje prekovremeni
-gospođa štefica(računovodstvo)-skine ti sa plaće za kredit pa ti onda to ne uplati, pa ti dođe opomena od banke da nisi platio ratu,pa ti banka naplat tu opomenu...
-raspored smjena se nije znao, dođeš na posao pa se vidi da je došlo previše ljudi ili premalo...
-zabranjeno pričanje o visini plaće
-nagrađivanje cinkanja kolega
-kašnjenje plaće
-isplata na crno na tekući
-putni trošak nije u cijelosti pokriven
-marić sindikalist radi kao kontrolor (to ima samo u cro)
neda mi se više razmišljati o toj firmi a mislim da ti je ovo dovoljno, informacije su stare pola god. ti se raspitaj još ali u 2 god.koliko sam bio kod njih priča ti je manje-više uvijek bila ista

poz.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyuto stu 13, 2007 10:40 am

da, očito nastavljaju sa starom praksom rada, sad treba vidjeti kako misle "ugušiti" ovaj zadnji pokušaj da se stvari promjene na bolje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptysub pro 01, 2007 9:04 pm

malo smo ih spominjali na onom djelu gdje smo govorili o "nazovi sindikatu" shzč...
ali po onome što su počeli raditi zadnjih dana, čini mi se da ćete čuti dosta toga o njima u slijedećim danima, vjerujem da će vam biti zanimljivo čitati više o tome...
čekam samo još neke zvanične potvrde o tome kako se odnose prema radnicima, članovima njihovog ljutog protivnika (ne firme, nego drugog sindikata), ali isto tako počeli su dijeliti nekakve (neznam kako to nazvati) kopije raznih stvari u kojima se kite tuđim perjem (a nevide u tome i svoje nepravilnosti) i dosta "loše" odnose prema jednoj velikoj firmi u okvirima hrvatskih zaštitara...

ali više toga uskoro...
vama zanimljivo, nekome možda i neugodno...

:lol!: šta znači nerazmišljati o postupcima....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypet pro 07, 2007 12:52 pm

rekoh da ću malo po malo i njih "zakačiti"...
zanimljiva informacija je stigla od strane v-grupe i Erste, za one koji neznaju, Erste banke čuvaju V-grupa, a isto tako djelatnici Erste su u sindikatu RSRH...
zašto to spominjem, pa recimo da se u zadnje vrijeme određeni broj djelatnika v-grupe isčlanio iz Very Happy sindikata Very Happy SHZČ i prešao u RSRH. e nakon toga su iz tog sindikata i te uprave (jedno te isto) uz pritiske, počeli širiti nekakve pamflete po portama sa gomilom laži i krivotvorina i sličnih stvari o kojima će uskoro ovdje biti riječi...
no, ujedno su odlučili da sa objekata povuku službene telefone preko kojih su se djelatnici V-grupe javljali svome cds-u prilikom preuzimanja smjena i za sve službene potrebe, a po nekim saznanjima to je napravljeno da bi se onemogućila međusobna komunikacija između djelatnika v-grupe, očito u v-grupi neznaju da se mobiteli mogu kupiti u slobodnoj prodaji, a siguran sam da ih i 99,99% njihovih djelatnika ima, zato, :lol!: neznam "šta su to genijalno izveli, ali ako ih veseli,ok...
normalno,tu nije kraj, zahtjevaju od svojih radnika da se i dalje javljaju cds-u, ali da koriste telefone na objektima gdje rade (Erste),(jer ako se ne jave bit će kažnjeni), e sad, zaboravili su da bi možda bilo zgodno zamoliti nekoga u Erste za suradnju oko tih njihovih "gluparija"...

ali naravno Erste nije bezvezna firma, i eto problema... shvatili su da se te "njihove" zaštitare maltretira na takav način, a i na kraju krajeva zašto bi davali svoje telefone na korištenje, i određeni voditelji tih banaka nisu dozvolili da se javljaju, a naravno zaštitari često nemaju kredita na svojim mobitelima, a i nisu dužni koristiti ih za privatne svrhe...
sad čekamo rasplet situacije, jer po nekim saznanjima sve Erste će donijeti odluku da nema korištenja telefona za takvu bezobraznu "glupariju" v-grupe...
jesam li napomenuo da su djelatnici Erste u istom sindikatu kao i većina zaštitara...
nemojte sad kvarno pomisliti, da bi to moglo utjecati na bilo šta... :lol!:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptysub pro 08, 2007 11:17 am

kako sam i rekao tako ću i učiniti:
dobio sam službeni podatak tako da ne iznosim priče i da me netko ne prozove zbog toga.. ima toga jako puno pa ću pokušati to smanjiti, ali nemogu obećati, ali sad ćete vidjeti kakva je to firma i sindikat... (shzč).. ispast će da sam protiv te konkurencije ali nažalost neki put moraš iznositi i prljavi veš...

jer kad predstavnik tog sindikata otvoreno stane na stranu primarno svog poslodavca, a onda i u nekakvim pregovorima o poboljšanju uvjeta rada stane na stranu svih onih koji nam žele još više smanjiti plaće i na taj način nam otežava da dobijemo ljudske uvjete i plaće (jer onda neki kažu vidiš da sindikat smatra da je zaštitarima odlično.. a negledaju koji i kakav sindikat)

no sad idu ispod ti neki fantastični potezi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptysub pro 08, 2007 11:49 am

predstavnici sindikata i(li) firme v-grupa su prije par dana dijelili nekakve propagandne materijale u kojima se našlo jako puno toga iz novina u kojima se uglavno spominjala firma "sokol marić" i njihov vlasnik, radilo se o raznim isječcima iz novina, naravno bilo je tu svakakvih gluposti...
dali je to nekakav sukob između tih firmi ili o čemu se radi nije me briga, ali među ostalim tu se našlo krivotvoreno priopćenje MUP-a RH...
zanimljivo... Mup je u tom priopćenju podupro hitno donošenje izmjena zakona o privatnoj zaštiti a vezano za sve one aktivnosti koje je organizirao sindikat RSRH i to priopćenje je poslano na razne adrese kako zaštitarskih firmi tako i raznim medijima i sl.
cijelo priopćenje možete vidjeti na: www.mup.hr/6558.aspx

naravno netko se u toj ekipi v-grupa-shzč odlučio malo pohvaliti tuđim rezultatima i odlučio krivotvoriti nešto što nisu smjeli...

Napravili su kopiju priopćenja,ostavili su u zaglavlju podatke sa originalnog priopćenja tako da izgleda kao da je to MUP poslao, čak su ostavili i potpis g. Mehuna, ali su "slučajno" zaboravili ostaviti sve ono gdje MUP spominje RSRH, u smislu kako su zadovoljni suradnjom, inadaju se još i boljoj u budućnosti,kako daju podršku RSRH i djelatnicima zaštitarskih tvrtki... u suzbijanju nelojalne konkurencije... naravno, nisu zaboravili ostaviti onaj dio gdje MUP smatra neke navode RSRH netočnima, čak su umjesto "netočni navodi" uspjeli gle slučajnosti greškom napisati kako "neodgovaraju istini"... presložili su pola teksta tog priopćenja izmjenili pola riječi u tom tekstu jer su valjda mislili da tako ljepše zvuči i to poslali po objektima...

nemogu tvrditi da je to zajedničko djelo i v-grupe kao firme i sindikata SHZČ,jer uvijek ima pojedinaca koji naprave nekakvu glupost pod imenom nekog drugog, i onda se osuđuju oni koji za to nisu kriv, mada se u stvari "zna" da se radi o istoj grupaciji, ali evo im prostor za opravdanje...

jedini problem je bio što su to priopćenje zaboravili poslati u MUP, tako da i tamo vide kako je to zapravo trebalo izgledati...

Naravno bila bi šteta, a i čudo da MUP nije došao do toga do toga...
i eto sad problema... MUP je naravno "oduševljen" sa tom krivotvorinom, i u službenom priopćenju je naveo između ostaloga:

-...obavještavamo vas da do sada nismo raspolagali nikakvim informacijama da je mijenjan prvobitni sadržaj navedenog priopćenja, niti da je kao takvo odaslano na određene adrese. Takva informacija uistinu nas je neugodno iznenadila, te želimo naglasiti kako u dosadašnjem radu sa medijima koji prate rad ovog Ministarstva, ali i u dosadašnjoj suradnji sa drugim institucijama u kontekstu slanja zajedničkog priopćenja za javnost, takav pokušaj degradiranja i nanošenja štete Ministarstvu i drugim institucijama nikada do sada nismo doživjeli, niti možemo razumjeti razloge takvog postupanja. Želimo također naglasiti da ćemo dostavljene informacije detaljno istražiti te vas također pozivamo da nam u slučaju saznavanja nekih novih informacija vezanih za pokušaje slanja tzv. krivotvorenog priopćenja dostavite žurno kako bi spriječili daljnje širenje dezinformacija i pokušaje nanošenja štete ugledu MUP-a i RSRH.....

naravno texta i MUP-a i "krivotvorine" ima dosta, ali izvukao sam vam najvažnije, a originalno priopćenje Mup-a imate na linku koji sam vam stavio...

a kažu da ima još sličnih stvari...
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon pro 10, 2007 11:09 am

miga je napisao/la:
predstavnici sindikata i(li) firme v-grupa su prije par dana dijelili nekakve propagandne materijale u kojima se našlo jako puno toga iz novina u kojima se uglavno spominjala firma "sokol marić" i njihov vlasnik, radilo se o raznim isječcima iz novina, naravno bilo je tu svakakvih gluposti...
dali je to nekakav sukob između tih firmi ili o čemu se radi nije me briga, ali među ostalim tu se našlo krivotvoreno priopćenje MUP-a RH...
zanimljivo... Mup je u tom priopćenju podupro hitno donošenje izmjena zakona o privatnoj zaštiti a vezano za sve one aktivnosti koje je organizirao sindikat RSRH i to priopćenje je poslano na razne adrese kako zaštitarskih firmi tako i raznim medijima i sl.
cijelo priopćenje možete vidjeti na: www.mup.hr/6558.aspx

naravno netko se u toj ekipi v-grupa-shzč odlučio malo pohvaliti tuđim rezultatima i odlučio krivotvoriti nešto što nisu smjeli...

Napravili su kopiju priopćenja,ostavili su u zaglavlju podatke sa originalnog priopćenja tako da izgleda kao da je to MUP poslao, čak su ostavili i potpis g. Mehuna, ali su "slučajno" zaboravili ostaviti sve ono gdje MUP spominje RSRH, u smislu kako su zadovoljni suradnjom, inadaju se još i boljoj u budućnosti,kako daju podršku RSRH i djelatnicima zaštitarskih tvrtki... u suzbijanju nelojalne konkurencije... naravno, nisu zaboravili ostaviti onaj dio gdje MUP smatra neke navode RSRH netočnima, čak su umjesto "netočni navodi" uspjeli gle slučajnosti greškom napisati kako "neodgovaraju istini"... presložili su pola teksta tog priopćenja izmjenili pola riječi u tom tekstu jer su valjda mislili da tako ljepše zvuči i to poslali po objektima...

nemogu tvrditi da je to zajedničko djelo i v-grupe kao firme i sindikata SHZČ,jer uvijek ima pojedinaca koji naprave nekakvu glupost pod imenom nekog drugog, i onda se osuđuju oni koji za to nisu kriv, mada se u stvari "zna" da se radi o istoj grupaciji, ali evo im prostor za opravdanje...

jedini problem je bio što su to priopćenje zaboravili poslati u MUP, tako da i tamo vide kako je to zapravo trebalo izgledati...

Naravno bila bi šteta, a i čudo da MUP nije došao do toga do toga...
i eto sad problema... MUP je naravno "oduševljen" sa tom krivotvorinom, i u službenom priopćenju je naveo između ostaloga:

-...obavještavamo vas da do sada nismo raspolagali nikakvim informacijama da je mijenjan prvobitni sadržaj navedenog priopćenja, niti da je kao takvo odaslano na određene adrese. Takva informacija uistinu nas je neugodno iznenadila, te želimo naglasiti kako u dosadašnjem radu sa medijima koji prate rad ovog Ministarstva, ali i u dosadašnjoj suradnji sa drugim institucijama u kontekstu slanja zajedničkog priopćenja za javnost, takav pokušaj degradiranja i nanošenja štete Ministarstvu i drugim institucijama nikada do sada nismo doživjeli, niti možemo razumjeti razloge takvog postupanja. Želimo također naglasiti da ćemo dostavljene informacije detaljno istražiti te vas također pozivamo da nam u slučaju saznavanja nekih novih informacija vezanih za pokušaje slanja tzv. krivotvorenog priopćenja dostavite žurno kako bi spriječili daljnje širenje dezinformacija i pokušaje nanošenja štete ugledu MUP-a i RSRH.....

naravno texta i MUP-a i "krivotvorine" ima dosta, ali izvukao sam vam najvažnije, a originalno priopćenje Mup-a imate na linku koji sam vam stavio...

a kažu da ima još sličnih stvari...

Stav drage policije po pitanju zaštitara je jasan.
Samo pročitajte zakon i vidjet će te koliko smo mi daleko od njh u svemu.
Definicije ,imati pravo - biti ovlašten ,su nebo i zemlja
Ovo što se navodi je kulturan način da nas se o..... i zaboravi sve dok opet neki kolega u obavljanju radnih zadataka ne skine gospodina kriminalca kako bi spasio goli život , pa će se opet pojaviti glasnogovornici i razni dušebrižnici koji će reći kako je taj famozni nacrt odavno u fazi rješavanja ali nije se stiglo.
Sit sam i njih i njihove pomoći.
Konkretno za policiju je bolje da razbojnik skine zaštitara nego suprotno.Tada se izjavi kako je istraga u tijeku i nikome ništa. Ali kada mi nekog povredimo ili lišimo života onda nastaju drame.Kako se to dogodilo,jesi li ga zamolio da stane ,jeli bilo koga da to posvjedoči,jesi li imao priliku pobjeći i slične nebuloze.Idiot ide na mene s automatom a ja ću ga ispitivati jel slučajno pod stresom jel mu žena sinoć dala ili je zato pukao itd.
Takav njihov stav koriste antisindikalisti umjesto da konkretni prijedlozi idu od nas mi čekamo da to drugi učini.
Mišljena sam da bi nas trebali izjednačiti po ovlastima s policijom jer sve drugo će imati kontraefekat.Svaki napad na nas rigorozno kažnjavati pa nakon prve presude svi ostali će dobro razmisliti da li će krenuti na nas ,bilo fizički,bilo oružjem.
Jedno vrijeme sam jeo policijski kruh i nazočio sam odmazdi koja je uslijedila nakon napada na kolegu policajca koji čak i nije bio u pravu,a mi čim kihnemo prema razbojniku odmah se jave pametnjakovići koji če utvrditi zakonitost postupanja jer su "zlikovci"svete krave i kako može jedan zaštitar krenuti na njih ili nedaj Bože pripucati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon pro 10, 2007 3:09 pm

sad su počeli ići po portama i prijetiti ljudima da će dobiti otkaze ako se ne ispišu iz RSRH i vrate se u ralje shzč...

cccc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad šta ćemo dalje čuti od njih Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

samo da se ne preračunaju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
007
Ozbiljan član
Ozbiljan član
007


Broj postova : 86
Location : Hrvatska
Registration date : 06.12.2007

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyuto pro 11, 2007 12:24 am

miga je napisao/la:
sad su počeli ići po portama i prijetiti ljudima da će dobiti otkaze ako se ne ispišu iz RSRH i vrate se u ralje shzč...

cccc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad šta ćemo dalje čuti od njih Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

samo da se ne preračunaju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Kod nas još ne ali sada će im svašta pasti na pamet? ali imam jednu zamolbu ,koliko sam pretraživao nigdje nemogu naći kompletan prijedlog GKU jer bih ga isprintao pa podijelio svojima koji su zainteresirani.Ako netko zna gdje ili ima neka pošalje privatnu poruku ili link.Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
rapidus
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 10.01.2008

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon sij 14, 2008 11:24 am

Ja trenutno tražim posao kao zaštitar i baš su mi rekli na zavodu za zapošljvanje da V-grupa traži dosta novih zaštitara, imaju sastanak za posao sutra u 13h. Možda planiraju nekakvu čistku? I hvala na ovim informacijama o firmi, nakon ovog sto sam procitao tražit ću dalje.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon sij 14, 2008 4:11 pm

rapidus je napisao/la:
Ja trenutno tražim posao kao zaštitar i baš su mi rekli na zavodu za zapošljvanje da V-grupa traži dosta novih zaštitara, imaju sastanak za posao sutra u 13h. Možda planiraju nekakvu čistku? I hvala na ovim informacijama o firmi, nakon ovog sto sam procitao tražit ću dalje.

neznam u kojem si gradu, ali određene firme su bolje u određenim gradovima... naravno V-grupa je grozna svugdje, ali poneka lokalna firma zna biti bolja od neke "razvikane", a isto tako ovisi i o određenim objektima koje ta firma ima, ali koji su najčešće rezervirani za "starije" zaposlenike te firme, ali zato kad se zapošljavaš prezentiraju ti tu veću plaću koju nažalost nikada ne vidiš...
[Vrh] Go down
POLUKONJ
Početnik
Početnik
POLUKONJ


Broj postova : 8
Registration date : 05.01.2008

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon sij 14, 2008 9:17 pm

007 je napisao/la:
miga je napisao/la:
sad su počeli ići po portama i prijetiti ljudima da će dobiti otkaze ako se ne ispišu iz RSRH i vrate se u ralje shzč...

cccc Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad šta ćemo dalje čuti od njih Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

samo da se ne preračunaju Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Kod nas još ne ali sada će im svašta pasti na pamet? ali imam jednu zamolbu ,koliko sam pretraživao nigdje nemogu naći kompletan prijedlog GKU jer bih ga isprintao pa podijelio svojima koji su zainteresirani.Ako netko zna gdje ili ima neka pošalje privatnu poruku ili link.Unaprijed hvala.

moram na ovo odgovorit jer prije dvije godine u firmi sigurnost labin nitko tko je bio u RSRH nije dobio bozicnicu od 300kn...kao ni ja...pa eto sad znate kakva je to firma...ali sad neradim tamo,u drugoj sam firmi sada ali se nisam nigdje uclanio....
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon kol 23, 2010 12:05 pm

katastrofa bježi dalje,ukoliko ne želiš za gazdu brati grožđe po zagorju,naravno to ti neće platit affraid
[Vrh] Go down
Dmx
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 21.07.2012

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptysub srp 21, 2012 3:29 pm

Jel ima koji aktivan član koji radi u toj firmi..Šta se dešava tamo???
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon ruj 24, 2012 3:33 am

Kolega,radio sam davno kod njih i mogu ti reči da nikada nije bilo bajno,ali sam nedavno čuo iz pouzdanih izvora da je trenutno katastrofa tj da je od nedavno satnica 10kn....dno dna što reči više,a i priča se da se kasni sa prijevozom plačom itd...
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyčet ruj 27, 2012 9:29 am

Čitam po raznim portalima da je V-grupa muljala sa vježbovnim gađanjem koje se provodi jedanput godišnje thumbsdown
[Vrh] Go down
snjeguljica
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 01.10.2012

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypon lis 01, 2012 1:51 am

katastrofa....plaća kasni po 2 mjeseca (27.09 - dio ljudi nije dobio 7 mjesec)
prijevoz postoji samo na papiru...u stvarnosti ne!!!!!...aok ga kojim slučajem isplate to je retroaktivno (u 6/2012 isplatili za 10/2011)
raspored se mjenja svakodnevno..radi nedostatka ljudi..
a plaća je definitivno najmanja od svih
bježi od toga!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyuto lis 02, 2012 10:57 pm

Vidim ja da se to otelo kontroli....sve to treba lagano po tuctuc

BTW dobro nam došla na forum Snjeguljice baj_baj beerchug
[Vrh] Go down
oiramk
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 29.10.2012

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptysri vel 06, 2013 2:39 pm

Ima li ko kakvih saznanja kakvo je stanje sada u V-grupi?? Vidim da opet traže za Zagreb 20 ljudi. Dali je to jer je puno ljudi dalo otkaz ili šta? Kakva je satnica, prijevoz, dali kasni plaća i sl.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyčet vel 07, 2013 6:26 pm

oiramk je napisao/la:
Ima li ko kakvih saznanja kakvo je stanje sada u V-grupi?? Vidim da opet traže za Zagreb 20 ljudi. Dali je to jer je puno ljudi dalo otkaz ili šta? Kakva je satnica, prijevoz, dali kasni plaća i sl.

Kolega moj bježi što dalje od te firme,to ti je moja preporuka!
[Vrh] Go down
VIKING
Član
Član
VIKING


Broj postova : 29
Registration date : 19.09.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptypet oľu 15, 2013 1:06 am

u Osijeku u V-grupi kasni plaća ,koliko mjeseci , ne znam.
[Vrh] Go down
vanilla
Početnik
Početnik
vanilla


Broj postova : 1
Location : ZG
Registration date : 06.02.2014

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyčet vel 06, 2014 2:00 am

vidim da je proslo dosta od zadnjeg posta...pa ako moze neko reci, jel se situacija sta promijenila i kakvo je sada stanje ?

tnx
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyned oľu 16, 2014 10:30 pm

Pozdrav! Pitanje ti ne smiješno nego je komično, ako želiš saznati neke stvari raspitaj se. NARAVNO DA SE NIŠTA NIJE PROMIJENILO, a šta bi se trebalo promijeniti, bježi od te firme...jedino ako misliš raditi kao honorarac...
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Emptyčet oľu 27, 2014 10:20 pm

Izgleda da je rijetko koja firma u Hrvatskoj tako loša kao V-grupa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





V-grupa Empty
PostajNaslov: Re: V-grupa   V-grupa Empty

[Vrh] Go down
 
V-grupa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» M4 Markioli grupa Solin
» Pratnja brodova V grupa

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: V.GRUPA ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: