HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Preuzimanje Fine!

Go down 
+18
KonjIzBroda
S.t.a.l.k.e.r
vedamix
Daniel91
cakani79
link10
Mr. Nobody
VIKING
ak47
drax
ivan kt
Slavonski
krakun
Tezakzivot
Ptičurina
maxzg1
Mučko Đubre
sharky_s
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto svi 28, 2013 7:02 pm

Odbijena je žalba Sokol Marića na odluku FINE, da se za najboljeg ponuđača zaštitarskih usluga za regionalni centar Zagreb izabere zaštitarska firma Posilović D. zaštita, nakon što je Posilović dostavio potrebne dokaze (u ponovljenom postupku) da ispunjava sve uvjete iz natječaja.
Cijelu odluku možete pročitati ovdje:
http://pdf.dkom.hr/11525.pdf

Odluka Državne komisdije za kontrolu postupaka javne nabave postaje pravomoćna 8 dana nakon javne objave, a rok počinje teći od danas.
Idući mjesec Posilović preuzima poslove tjelesne zaštite FINE, regionalni centar Zagreb, od Sokol Marića.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto svi 28, 2013 9:23 pm

Dali to vrijedi samo za ZG ili za sve poslovnice FINA-e?
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto svi 28, 2013 9:53 pm

Sve sam već detaljno objasnio u svom postu od 20.3:
Evo konkretnih i točnih podataka.
FINa je objavila natječaj 30. listopada 2012 za sva 4 regionalna područja, Zagreb, Osijek, Split i Rijeka.
Zagreb je dobio Posilović, Rijeku Sokol, Split Gradska Sigurnost a Osijek Sigurnost Buzov.
Na to je išlo više žalbi, i Sokola, V grupe, Miletić...
28. veljače 2013. DRžavna komisija za kontrolu postupaka javne nabave je donijela konačnu odluku, kako slijedi:
POništena je odluka FINE za centar Zagreb, ali su odbijene žalbe V grupe, Sigurnosti, MIletić i Sokola za centre Split i Osijek.

Kompletnu odluku možete pogledati ovdje: http://pdf.dkom.hr/11019.pdf

Dakle, po prvobitnoj odluci, Sokolu je ostao regionalni centar Rijeka, izgubio je regionalne centre Split i Osijek, a za Zagreb je odluka bila privremeno poništena (ili obustavljena) dok se ne utvrdi da li Posilović ispunjava sve potrebne uvjete iz natječaja FINE.
Sada je i za regionalni centar zagreb odluka u korist Posilovića postzala pravomoćna i konačna.
Regije Zagreb, Split, Rijeka i Osijek su 4 regionalna centra FINE koje obuhvaćaju cijelu Hrvatsku a njihove granice su sukladno teritojalno-regionalnoj podjeli Hrvatske.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto svi 28, 2013 11:40 pm

Hvala ti za info!Samo mi nije jasna jedna stvar.zar se FINA-i ne bi isplatilo da ima svoju internu zaštitarsku slžbu kao što imaju svoje zaštitare u pratnji? misli
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysri svi 29, 2013 1:16 am

Mučko Đubre je napisao/la:
Hvala ti za info!Samo mi nije jasna jedna stvar.zar se FINA-i ne bi isplatilo da ima svoju internu zaštitarsku slžbu kao što imaju svoje zaštitare u pratnji? misli

Izgleda da su oni izračunali da se nebi isplatilo jer i pratnju su srezali pa tako svi zaštitari koji su se zaposlili u fini u pratnji zadnjih godinu ipo nedavno su dobili otkaze sad jeli to zbog isplativosti ili nečeg drugog nemogu 100 posto tvrdit.
[Vrh] Go down
Pannonius
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 67
Registration date : 25.02.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysri svi 29, 2013 1:27 am

Finina pratnja se odvojila od Fine, tako da su i oni sada nezavisna Firma i kreću u borbu za dio kolača na tržištu.
[Vrh] Go down
ivan kt
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 23.02.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysri svi 29, 2013 7:56 pm

Evo bas me danas zvali iz Posilovića s pitanjem dali mogu racunat na mene. Kazu za nekih tjedan/dva da bi potpuno preuzeli......Živi bili pa vidjeli......
[Vrh] Go down
iiggyy
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 30.05.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyčet svi 30, 2013 9:36 am

zna li netko kaj je sa krapinsko-zagorskom zupanijom?
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysub lip 01, 2013 3:41 pm

Da. Finina firma kćer Fina gs je postala najobičnija zaštitarska firma koja ima kako gdje ali ne više od dva tri objekta. Cuo sam da je i ona se prijavila za natječaj ali sto je sad s tim nitko ne zna.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptysub lip 01, 2013 5:07 pm

skee je napisao/la:
Da. Finina firma kćer Fina gs je postala najobičnija zaštitarska firma koja ima kako gdje ali ne više od dva tri objekta. Cuo sam da je i ona se prijavila za natječaj ali sto je sad s tim nitko ne zna.

Znaš možda kakve su plaće kod njih?
[Vrh] Go down
Daniel91
Član
Član



Broj postova : 38
Registration date : 05.08.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyned lip 02, 2013 12:11 am

Čuo sam da FINA GS nudi osnovnu plaću od 2500 kn plus 180 kn za prijevoz i ugovor na određeno na 3 mjeseca, ne nudi se stalni ugovor.
[Vrh] Go down
Mučko Đubre
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Mučko Đubre


Broj postova : 140
Age : 73
Location : Ovalni kabinet
Registration date : 13.12.2011

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyned lip 02, 2013 12:13 pm

Daniel91 je napisao/la:
Čuo sam da FINA GS nudi osnovnu plaću od 2500 kn plus 180 kn za prijevoz i ugovor na određeno na 3 mjeseca, ne nudi se stalni ugovor.

Pa to je katastrofa s obzirom da rade pratnje thumbsdown
[Vrh] Go down
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyned lip 02, 2013 7:11 pm

Je li zna netko na koliko godina je Posilović dobio Finu regija Zagreb? Također koliko će uzimati ljude iz Sokola koji su na tim objektima?
Osobno se bojim da ću biti primoran preći k njima ako me pitaju jer Sokol u ovom manjem mjestu uskoro nema više objekata. Nije mi nimalo lako nakon tolikih godina u Sokolu. Unatoč svemu, u Sokolu je bilo super. S prijevozom, raznim intervencijama i redovnim satima plaća je često išla preko 4000 i sve je bilo o.k. i bez stresa. Kod ovih manjih firmi je manja plaća, manje mogućnosti za zaraditi. Ali što se može, sve se mijenja. Teške promjene.
[Vrh] Go down
cakani79
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 14.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypon lip 03, 2013 1:37 pm

vedamix...Od 01.12.2012 ukinuo se zakon o državnim firmama(posebni državni interes) koje su bez natječaja mogle birat firmu koje će ih štitit itd....znači sokol nije imao konkurenciju iz puno razloga.
Prije je to drugačije bilo i jedna zaš. firma je mogla godinama konstantno čuvat tipa fina..itd.
Ugovor će vjerojatno ići na godinu dana..ne vjerujem da će ići na više.
Vidiš kako svi gledaju kako će jeftinije proći.
Ove godine je vjerojatno posilović...druge bude već netko drugi. hehe.
Pa i kod nas u našoj županiji je višak ljudi..gube se objekti,banke ..nejde se ni meni daleko..treba dobro sve izvagati.
[Vrh] Go down
skee
Član
Član



Broj postova : 27
Age : 39
Location : Rijeka
Registration date : 09.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptypon lip 03, 2013 9:54 pm

Sto se tice Fine GS plaća je ta, za prijevoz nisam siguran, a to je za objekte. U pratnju koliko imam saznanja ne primaju.
[Vrh] Go down
vedamix
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 21.03.2013

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyuto lip 04, 2013 11:27 am

Znači ako želiš ostati u svom mjestu (a zbog male naknade za prijevoz ti se ne putuje) morao bi svake godine mijenjati uniformu prema tome tko pobjedi na natječaju. Budući da je uvjet natječaja niža cijena usluge, treba raditi za još manju plaću. Žalosno i apsurdno. Ovdje u Karlovcu Posilović ima, mislim, par objekata i možda 10 zaštitara. Nema ureda, nema pratnje, nema šefa ni kotrolora. Kako oni misle preuzeti 15 objekata Fine od Korenice do Ozlja? To će potrajati. Čuo sam da su u Zg. nešto preuzeli, a na ostalim objektima su još sokoli ili neki drugi.
*Cakani79 hvala za info., to nisam znao. Baš sam se pitao kako to da je Sokol više od 10 godina u Fini.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Emptyčet lip 06, 2013 4:22 pm

CLOSED
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Preuzimanje Fine!   Preuzimanje Fine! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Preuzimanje Fine!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Preuzimanje PBZ
» PREUZIMANJE PETROKEMIJE KUTINA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: