HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zaštitar akd zaštite Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zaštitar akd zaštite Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zaštitar akd zaštite Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zaštitar akd zaštite Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zaštitar akd zaštite Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zaštitar akd zaštite Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zaštitar akd zaštite Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zaštitar akd zaštite Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zaštitar akd zaštite Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zaštitar akd zaštite

Go down 
+19
Alan Ford
Antun
Admin
Jedan Iz Mase
bivsi_akadeovac
omar
johnnyb
Bik Koji Sjedi
Nick Moor
sedmi
medo
bore
BLENTON
krampus
Brada
nocni ćuk
dg
Tito
kile29
23 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptypon ruj 10, 2007 8:53 pm

Hvala bogu da je otvoren ovakav forum za nas zaštitare, sve pohvale autoru foruma nadam se da ćemo ovdje moći iznositi prvenstveno
probleme koji nas muče na poslu tj,naša neostvarena prava.
AKD-ovci javljajte se Very Happy
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptypon ruj 10, 2007 10:35 pm

kile29 je napisao/la:
Hvala bogu da je otvoren ovakav forum za nas zaštitare, sve pohvale autoru foruma nadam se da ćemo ovdje moći iznositi prvenstveno
probleme koji nas muče na poslu tj,naša neostvarena prava.
AKD-ovci javljajte se Very Happy

Mislim prić u akd zanima me šta se prića da akd prelazi u mup-ov sindikat ako je netko upučen ? affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyuto ruj 11, 2007 11:37 am

već duže vrijeme se priča o tome da bi AKD-ovci mogli dogovoriti suradnju sa policijskim sindikatom,jer su Policija i AKD nekako najbliži što se tiče odnosa Mup-zaštitari, mada je sličnih razgovora bilo i između nekih drugih zaštitarskih firmi i sindikata policije zadnjih par godina...
Mislim prić u akd zanima me šta se prića da akd prelazi u mup-ov sindikat ako je netko upučen ?e sad ako misliš preći u AKD samo zbog sindikata... u druge firme se prelazi iz milion razloga, ja sam u AKD-u i po meni je to najbolja firma u zaštitarstvu,mada ćeš čuti jako puno priča kako nevalja ni tu, ali prema mom osobnom iskustvu drugdje je gore... Twisted Evil na kraju krajeva u AKD-u za razliku od drugih firmi postoji sindikat (RSRH) koji (opet kako za koga - puno ili malo,loše ili dobro) koliko toliko nastoji nešto napraviti... u svakom slučaju na tebi je da odlučiš dali preći ili ne... i zašto... moje mišljenje je da bi trebao...
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyuto ruj 11, 2007 9:01 pm

Tito je napisao/la:
kile29 je napisao/la:
Hvala bogu da je otvoren ovakav forum za nas zaštitare, sve pohvale autoru foruma nadam se da ćemo ovdje moći iznositi prvenstveno
probleme koji nas muče na poslu tj,naša neostvarena prava.
AKD-ovci javljajte se Very Happy

Mislim prić u akd zanima me šta se prića da akd prelazi u mup-ov sindikat ako je netko upučen ? affraid

Gle što se tiće Akd zaštite, moje osobno mišljenje je da je za sada Akd najbolja zaštitarska firma,a evo razloga... Mislim da su medjuljudski odnosi daleko bolji nego u drugim firmama,što se plaća tiće, to je tu negdje razlika možda u sto kuna,ne rade se toliki prekovremeni kao u drugim firmama osim naravno kad su godišnji odmori. Dalje mislim da je Akd Zaštitajedina zaštitarska firma koja za Uskrs daje radnicima pakete, za Božić se uredno dobija božićnica (makar u bonovima) santa
a što se Mupovog sindikata tiće čuo sam o tome ali ništa konkretno iliti službeno nema. Mislim da smo dosta vremena dali RSRH da nešto napravi pa makar i neku malu sitnicu da ljudi to vide. Ne znam, nadam se da će budućnost pokazati nešto bolje za nas!! Shocked


Zadnja promjena: ; uto ruj 11, 2007 11:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
dg
Početnik
Početnik
dg


Broj postova : 9
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyuto ruj 11, 2007 10:47 pm

:cheers:evo upravo sam dosao sa smjene,takodjer radim u akd zastiti i mogu ti rec(nakon 4 god zastitarskog staza i 3 promjenjene firme) da je akd ipak najozbiljnija i najnormalnija firma.U drugim firmama sam dozivio cak i da po zimi radim u kratkim rukavima jer ovi nisu imali za veste,itd... da ne nabrajam.Sto se tice sindikata i povecanja placa tj. kolektivnog ugovora nadam se najboljem,ali realno pogledano jos se mora puno toga poklopit da do 01.01.2008. nesto ode na bolje.Zavrsna:gdje god otisao raditi za fond sati ti je svugdje placa od 2300-2600,ali uvijeti rada zato nisu svugdje isti,a u akd zastiti su daleko najbolji(uz duzno postovanje Maricu).
[Vrh] Go down
Tito
Član
Član
Tito


Broj postova : 25
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 1:19 am

miga je napisao/la:
već duže vrijeme se priča o tome da bi AKD-ovci mogli dogovoriti suradnju sa policijskim sindikatom,jer su Policija i AKD nekako najbliži što se tiče odnosa Mup-zaštitari, mada je sličnih razgovora bilo i između nekih drugih zaštitarskih firmi i sindikata policije zadnjih par godina...
Mislim prić u akd zanima me šta se prića da akd prelazi u mup-ov sindikat ako je netko upučen ?e sad ako misliš preći u AKD samo zbog sindikata... u druge firme se prelazi iz milion razloga, ja sam u AKD-u i po meni je to najbolja firma u zaštitarstvu,mada ćeš čuti jako puno priča kako nevalja ni tu, ali prema mom osobnom iskustvu drugdje je gore... Twisted Evil na kraju krajeva u AKD-u za razliku od drugih firmi postoji sindikat (RSRH) koji (opet kako za koga - puno ili malo,loše ili dobro) koliko toliko nastoji nešto napraviti... u svakom slučaju na tebi je da odlučiš dali preći ili ne... i zašto... moje mišljenje je da bi trebao...

Miga di piše da zbog mup-ova sindikata oču prić ? Mislin prić u akd i samim time me zanima sve vezano uz tu tvrtku Mad INTERESANTNO KAKO NA BLOGU EKIPA KOMENTIRA A SAD NAS IMA MALO KA DA ČE IH NEKO POIST AKO SE REGISTRIRAJU ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 11:04 am

ma ja sam se samo nadovezao na tvoju rečenicu gdje je to zvučalo ovako nekakoMislim prić u akd zanima me šta se prića da akd prelazi u mup-ov sindikat ako je netko upučen ? pa mi je izgledalo da je to ono što te extra privlači... a kao što vidiš i iz drugih odgovora o AKD-u mislim da bi ti prelazak bio dobar posao,jer od svih firmi ova je ipak nešto "ljudskija"... naravno bit će i onih koji su imali loša iskustva, naravno da takvih uvijek ima...
a čuj što se tiče registriranja, pa ljudi se boje da ih u njihovim firmama ne prepoznaju, zato ćeš ovdje naići najviše na AKD-ovce što ti je još jedan pokazatelj firme u koju misliš doći... ovdje nema takvih oblika "represije" za svaku glupost...
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 11:21 am

isto radim u AKD-u netko je spomenuo bozicnice al je zaboravio rec da su svake godine sve manje i manje "miga" ovo da je nasa firma nesto ljudskija hm... nebi ti htio ispricat svoje iskustvo s svojim voditeljem al nije ugodno slazem se da su neke stvari bolje nego kod "privatnika" al vecina stvari je ista kao u svakoj drugoj zastitarskoj firmi od prekovremenih do stalnih zivkanja na vanredna osiguranja da slanja rasporeda bez da se djelatnik obavjesti to je kurvinski jer svi mi svoje aktivnosti i obaveze planiramo prema rasporedu rada itd.itd nego kaj je sa obecanom sistematizacijom koja bi trebala bit provedena i koja bi se trebala "osjetit" s placom za mjesec rujan?
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 1:56 pm

nocni ćuk je napisao/la:
nego kaj je sa obecanom sistematizacijom koja bi trebala bit provedena i koja bi se trebala "osjetit" s placom za mjesec rujan?

Evo placa je bila jucer,jesi je osjetio? Evil or Very Mad
Cekat cemo placu u 10.mjesecu pa cemo vidjeti...tak ti to ide kod njih,obecaju povecanje od 1.9,ali vidljivo tek na placi u 10. (mozda),bitno da se razglasi o povecanju 2 mjeseca prije tak da privuku ljude u firmu,jer im fali 150 ljudi...a poslije tko zna jel bude ili ne...uglavnom cekat cemo,tako i tako cekamo vec godinama rendeer
[Vrh] Go down
krampus
Početnik
Početnik
krampus


Broj postova : 15
Registration date : 12.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 2:41 pm

Čekamo mi tu plaču več par godina, tak da ču se strpiti još jedan mjesec ali mislim da je vrijeme za traženje novg posla, ma kakav god bio.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 3:34 pm

jocolor
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 3:54 pm

Brada je napisao/la:
nocni ćuk je napisao/la:
nego kaj je sa obecanom sistematizacijom koja bi trebala bit provedena i koja bi se trebala "osjetit" s placom za mjesec rujan?

Evo placa je bila jucer,jesi je osjetio? Evil or Very Mad
Cekat cemo placu u 10.mjesecu pa cemo vidjeti...tak ti to ide kod njih,obecaju povecanje od 1.9,ali vidljivo tek na placi u 10. (mozda),bitno da se razglasi o povecanju 2 mjeseca prije tak da privuku ljude u firmu,jer im fali 150 ljudi...a poslije tko zna jel bude ili ne...uglavnom cekat cemo,tako i tako cekamo vec godinama rendeer

Mislim da se ljudi nebi trebali puno nadati od nove sistematizacije jer bi prvo trebali biti upoznati kakva će to sistematizacija biti, možda neće svima donjeti povećanje plače(ako je i bude osobno smatram da povečanje nije ako dobijem 100 ili 200 kuna više)koliko imam informacije ako i bude sistematizacije biti će na principu radnog mjesta a ne radnika,što hoću reči ako je vaše radno mjesto okarakterizirano kao radno mjesto di se ne nosi oružje ili nije neki veći obim posla na tom radnom mjestu ili nešto treće bojim se da ti radnici ne budu osjetili "kak ti"veču plaću,zato kolege trebali bi stisnuti sindikat da vidimo o čemu se tu radi što se tiće sistematizacije radnih mjesta,naravno ako su oni upoznati s time a trebali bi biti,još se nisu udostojili to ikome od članova u AKD Zaštiti objasniti. confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 4:01 pm

nocni ćuk je napisao/la:
isto radim u AKD-u netko je spomenuo bozicnice al je zaboravio rec da su svake godine sve manje i manje "miga" ovo da je nasa firma nesto ljudskija hm... nebi ti htio ispricat svoje iskustvo s svojim voditeljem al nije ugodno slazem se da su neke stvari bolje nego kod "privatnika" al vecina stvari je ista kao u svakoj drugoj zastitarskoj firmi od prekovremenih do stalnih zivkanja na vanredna osiguranja da slanja rasporeda bez da se djelatnik obavjesti to je kurvinski jer svi mi svoje aktivnosti i obaveze planiramo prema rasporedu rada itd.itd nego kaj je sa obecanom sistematizacijom koja bi trebala bit provedena i koja bi se trebala "osjetit" s placom za mjesec rujan?
znam da i u AKD-u ima nekih stvari koje su loše... i znam da je premala razlika tj. da je skoro isto kao i kod "privatnika"... nažalost... božićnica je nažalost svake godine sve manja, i što je najgore i dalje je veća nego kod drugih,tj. mislim da je jedino još i sokolovi dobivaju, naravno manju, i to je opet nažalost situacija da naši u upravi mogu reći da dobijemo više nego drugi i tu su u pravu... a pitanje sistematizacije zanima i mene kao i sve druge u ovoj firmi, kao i najave o povećanju sa1.1 na 1.2 osnovice, pa povećanja prijeviza, nekakvih extra stimulacija... ma nezanima me kako, cilj je da plaća ide gore, pa nek se to zove xy... ali na ta pitanja ja nažalost nemam odgovor, bio bi najsretniji da ga imam i da ga odmah mogu iznjeti, naravno i da bude u korist zaštitara...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 4:07 pm

pazi po meni je puno bolje da budse sistematizacija radnih mjesta, jer do sada se događalo da na objektu koji je recimo to zahtjevan radi "odličan" zaštitar sa 1.1, a na nekom "spavaćem" mjestu radi onaj sa 1.6... e sad ako imaš objekat koji je 1.6, bilo bi logično da na njemu rade bolji zaštiitari i da budu adekvatno plaćeni, a netko tko po tko zna kakvoj zasluzi ima 1.6, a nije za ništa, jbg, njemu će plaća pasti, nije možda fer, ali kad vidiš da ti imaš 1.1 i trudiš se maximalno, a kolega koji radi s tobom na objektu isti posao sa 1.6 svira k... hmmm razmisli... ovako bi ako sve bude ok, oni koji su spramni malo više zapeti i izabrati rad na zahtjevnijim mjestima za to biti stimulirani... mislim da je to poštenije...
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 4:34 pm

miga je napisao/la:
pazi po meni je puno bolje da budse sistematizacija radnih mjesta, jer do sada se događalo da na objektu koji je recimo to zahtjevan radi "odličan" zaštitar sa 1.1, a na nekom "spavaćem" mjestu radi onaj sa 1.6... e sad ako imaš objekat koji je 1.6, bilo bi logično da na njemu rade bolji zaštiitari i da budu adekvatno plaćeni, a netko tko po tko zna kakvoj zasluzi ima 1.6, a nije za ništa, jbg, njemu će plaća pasti, nije možda fer, ali kad vidiš da ti imaš 1.1 i trudiš se maximalno, a kolega koji radi s tobom na objektu isti posao sa 1.6 svira k... hmmm razmisli... ovako bi ako sve bude ok, oni koji su spramni malo više zapeti i izabrati rad na zahtjevnijim mjestima za to biti stimulirani... mislim da je to poštenije...

Apsolutno se slažem s tobom ali to opet ovisi o tvome voditelju dali če te staviti na takav objekat moraš imati nešto u vidu danas s ovakvim plaćama radnik na objektu i nije baš motiviran za rad pa da bude na poslu onak kak bi rekli po "PS-u".
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 12, 2007 7:09 pm

pa u AKD-u je praksa da ko ima jacu stelu ima bolju placu to nije nikakva tajna pijanci i neradnici imaju vece place od ljudi koji se trude da bide sve ok. na kraju kad dodje prituzba od komententa svi se stavljaju u isti kos a najebu oni koji nemaju veze s tim umjesto "trule jabuke"kojoj se nista nesmije desit pig isto tako segregacija se vrsi sa ljudima koji rade u firmi a nisu iz Zg.il okolice naime bio je natjecaj za prijam zastitara i ponudjeni koeficijent je bio 1.30 a kod nas ima ljudi koji rade nekoliko godina na jako odgovornom objektou za 1.1 il 1.2 dali je to u redu gospodo u upravi sa Sirecom na celu Embarassed
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyčet ruj 13, 2007 9:06 pm

Nažalost dragi moj kolega nocni ćuk tako ti je to u svim firmama u lijepoj našoj zato i postoje sindikati koji bi takve probleme trebali riješavati a ne da nam dobri ljudi tj,radnici odlaze a ostaju oni manje bolji s dobrim koeficijentima.
Žalosno je i to što stvarno dobri radnici nemaju mogučnosti napredovanja osim ako nemaju dobru vezu već suprotno oni ga izrabljuju znajući da će odraditi posao kako treba i javiti na svako vanredno osiguranje a ako dobije stimulaciju od 10% trebao bi biti sretan,pa naravno da takvi radnici i brzo odu iz firme žalosno Crying or Very sad
[Vrh] Go down
BLENTON
Početnik
Početnik
BLENTON


Broj postova : 8
Age : 116
Location : Prćigrad Bosnia i Hercegovinia
Registration date : 13.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyčet ruj 13, 2007 11:06 pm

kile29 je napisao/la:
Nažalost dragi moj kolega nocni ćuk tako ti je to u svim firmama u lijepoj našoj zato i postoje sindikati koji bi takve probleme trebali riješavati a ne da nam dobri ljudi tj,radnici odlaze a ostaju oni manje bolji s dobrim koeficijentima.
Žalosno je i to što stvarno dobri radnici nemaju mogučnosti napredovanja osim ako nemaju dobru vezu već suprotno oni ga izrabljuju znajući da će odraditi posao kako treba i javiti na svako vanredno osiguranje a ako dobije stimulaciju od 10% trebao bi biti sretan,pa naravno da takvi radnici i brzo odu iz firme žalosno Crying or Very sad
rendeer rendeer jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor


ŽIFIO FORUM I MUSA_PUSA Kontroler he he he he he he
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysub ruj 15, 2007 1:02 am

"kile" sindikati nama sluze za uzimanje clanarine od 1.5% Embarassed
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysub ruj 15, 2007 7:44 pm

nocni ćuk je napisao/la:
"kile" sindikati nama sluze za uzimanje clanarine od 1.5% Embarassed

Apsolutno se slažem s tobom i to jedini u Hrvatskoj plaćamo članarinu sindikatu 1,50% :lol!:
[Vrh] Go down
krampus
Početnik
Početnik
krampus


Broj postova : 15
Registration date : 12.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyned ruj 16, 2007 8:32 am

A i taj 1,50% nekad zna malo i porasti, ja se uvjerio, a kad sam im rekao ispricavali su se na sva usta. I kaj je najbolje to opet ponove sljedeci mjesec
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptysri ruj 19, 2007 11:52 am

Dali je neko upoznat ili ima kakve informacije što je sa sistematizacijom koja je najavljena za 09 mjesec ove godine nekako su svi tihi ako ima ko kakve informacije neka se javi!
[Vrh] Go down
bore
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 24.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Iznos place   Zaštitar akd zaštite Emptypon ruj 24, 2007 11:24 pm

Jeli moguće dobiti za 204 radna sata 2.860,00Kn?
Molim nekog iz sindikata AKD-a da mi objasni platnu listu.
[Vrh] Go down
medo
Početnik
Početnik
medo


Broj postova : 14
Registration date : 10.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptypon ruj 24, 2007 11:41 pm

bore je napisao/la:
Jeli moguće dobiti za 204 radna sata 2.858.06Kn?
Radno mjesto:21.40005.Redovni rad:184 sata - bruto 3.080,00Kn.Produzeni rad 10% :20 sati - bruto 368,26Kn.Dod na radni staz - bruto 120,89Kn.Prijevoz . 210,00Kn

Šta si htjeo sa tim reći da si puno dobio?
Po ovom što si napisao ti si čovar 1,1 , ako si toliko sati natukao i ovaj mjesec imat češ nešto veču plaču i to za 24 sata prekovremena više, (tj. rujan broji 160 sati osnovni fond 3.080,00 Kn bruto + 44 sata prekovremena uvečana za 10% = 931,70 Kn bruto + prijevoz 210,00 Kn neto to bi ti iznosilo oko 3.250,00 Kn. Razz Evil or Very Mad Twisted Evil :face: :elephant:
To je več druga slika study :lol!:
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Emptyuto ruj 25, 2007 11:54 am

"medo" pa nemoguce da dobi onoliku placu kad sam ja sa 1.2 koeficijentom za 33 prekovremena sata dobil 3.400 kuna Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštitar akd zaštite Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitar akd zaštite   Zaštitar akd zaštite Empty

[Vrh] Go down
 
Zaštitar akd zaštite
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: