HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Zolota Securitas Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Zolota Securitas Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Zolota Securitas Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Zolota Securitas Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Zolota Securitas Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Zolota Securitas Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Zolota Securitas Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Zolota Securitas Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Zolota Securitas Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Zolota Securitas

Go down 
+4
Slavonski
Đomba10
X-PLOSIV
Mikao1
8 posters
Autor/icaPoruka
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto svi 24, 2011 12:44 pm

Ljepi pozdrav svima. Evo htio bi napisat da ja radim u ovoj firmi dve i pol godine. Prije toga sam radio u Apusu. Zadovoljan sam objektom di radim a o ostalim stvarima neki drugi put.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyned lip 26, 2011 4:44 pm

Kakvi su uvjeti rada, plaća i ostalo?
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyned lip 26, 2011 5:56 pm

Mogu rec da ja imam 17 kn po satu. Neki imaju 16.20 15.80. Uvjeti su sasvim ok. Moto suti i radi. Sve zavisi kakav je objekat i kakvi su kolege. Kontrolori obilaze stalno. Imao sam priliku puno puta vidjet kakvih kolega ima. Mene najvise smeta neurednost. Poso koji radimo obicno je na nekim portama recepcijama i sl. Mnogi se pitaju kak se izgubi objekat i ko je kriv. Poso koji radimo nije puno placen i zalosno je da mnogi rade po 240 sati i vise. Vecina sefova nema razumjevanja al poso koji radimo mora se odradit posteno i kvalitetno. Na poso se nejde sjedit i gledat tv i cekat kad bu placa. Pokusajte nac objekte postat voditelji itd. Ak ste upravu uvjek se spurostavide bio on kolega gazda ili neko drugi. Pozivam sve koji hoceju doc radit neka dojdeju i ak objekat sa sobom dofuraju jos bolje.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyčet lip 30, 2011 8:16 pm

Hvala na informaciji
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptypon srp 04, 2011 1:51 pm

Moje mišljenje o zoloti nije nimalo pozitivno.Radio sam kod njega vrlo kratko i dao otkaz bez puno razmišljanja.On izrabljuje ljude i normalno mu je da se radi svaki mjesec po 250sati i više.Jedan kolega mi je priznao da je znao raditi i više od 300sati mjesečno.Ja mislim da to nikako nije normalno i bilo koji kolega je budala ako na takvo izrabljivanje pristane.On možda daje solidne satnice sada,ali do prije par godina su bile male plače i nažalost sistem rada je ostao isti.
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyned srp 17, 2011 9:06 pm

Đomba10 je napisao/la:
Moje mišljenje o zoloti nije nimalo pozitivno.Radio sam kod njega vrlo kratko i dao otkaz bez puno razmišljanja.On izrabljuje ljude i normalno mu je da se radi svaki mjesec po 250sati i više.Jedan kolega mi je priznao da je znao raditi i više od 300sati mjesečno.Ja mislim da to nikako nije normalno i bilo koji kolega je budala ako na takvo izrabljivanje pristane.On možda daje solidne satnice sada,ali do prije par godina su bile male plače i nažalost sistem rada je ostao isti.
Ja bih bio puno zadovoljniji da radim mjesečno 250 sati, umjesto prosječnog fonda od 175 h, pošto u našoj firmi nema prekovremenih....
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptypon srp 18, 2011 9:31 am

Čudno mi je da tako malo radiš,po mom mišljenju bi bilo najidealnije da imaš oko 200 sati i da si plačen 22kn po satu.
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptypon srp 18, 2011 11:34 am

Ja osobno necu radit vise od 180 sati. Zelim imat slobodnog vremena. A ima kolega koji rade od 200 pa do 250 sati. Ja nevolim nocne smjene. Koliko cujem satnica je u mnogim firmama isla dole. Radim svaki dan po 7 sati od 9 do 16 te petak jos u nocnu od 12 do 7 ujutro. Zadovoljan sam tim radom. Ljudi su zaduzeni kreditima itd pa su prisiljeni i sami traze da rade vise. Kakva je buducnost zastitarskih firmi neznam jer neplatisa ima i vjerojatno da budu neke morale kljuc u bravu. Slazem se da bi barem sat rada neto trebo biti 22 kn neto. Trebalo bi biti barem 6 firmi u cjeloj Hrvatskoj i ista satnica i onda bi bilo reda. Ovak dok neki rade po 300 sati za 14 kn tu nema kruha vec taj bu za koju godinu na psihijatriji. Gade firmi uzivaju i trose i briga ih jer neko ima za kruh. Regres bozicnica ili neke drugo toga nema. Problem je kaj se niko suprostavit nece jer pojdinci uzivaju i nesmeta im kaj rade po 250 sati. Pa ko hoce doc radit kod zolote neka nazove pita za uvjete itd. Vjerujem da cak i fali ljudi. Kolege i kolegice uzivajte.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptypon srp 18, 2011 12:05 pm

Jel znaš možda u kojm je firmama išla satnica dolje?Znam da je akd smanjio 600kn plaču prije dvije godine.Protect je nešto malo smanjio prije isto dvije godine.Mene zanima ako netko zna, koje su firme smanjile nedavno.
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto srp 19, 2011 7:19 pm

Đomba10 je napisao/la:
Čudno mi je da tako malo radiš,po mom mišljenju bi bilo najidealnije da imaš oko 200 sati i da si plačen 22kn po satu.
Tako je to u Osijeku, kandidata za zaštitare ima dovoljno i firmama očito nije potreba forsirati prekovremene već gledaju da imaju optimalan broj ljudi, tj. da svaki radnik odradi taman fond sati. Meni to naravno nikako ne odgovara ali štaš....
A teško da će biti ikada tolika velika satnica (22 neto) kada niti majstori (a kamoli pomoćnici) na baušteli nemaju toliko. Ja bih bio zadovoljan i sa 15 neto + prijevoz, samo da je redovita i sve uredno, i da je to što kažeš optimalno 200 sati, mada bi meni optimalnije bilo čak oko 220 sati (naravno da se podrazumjeva da je većina smjena od 12 h u tom slučaju). Naravno, kolege koji rade sa oružijem u novčarskim i inim institucijama trebali bi imati još i više od 22 kn po satu neto.
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto srp 19, 2011 9:02 pm

Mozemo mi pricat kaj bi bilo dobro. Pa najbolje je kad se radi po 12 sati i to dan pa noc dva slobodna. Pa nema tu skoro nikakve razlike imas oruzje ili ne. Kad kolega ima istu satnicu a na porti je ko i ja kaj imam oruzje. Nepravedno je to sve al nemas kome se zalit. Ja znam da su mnogi kolege u problemima i prisiljeni puno sati radit. No di je tu obiteljski zivot i privane obaveze. Zato bolje radit do nekih 190 sati i super. Neka vandredna osiguranja to me nezanima narocito ak po rasporedu sam slobodan. Tak da nemojte skakat cim sef nazove. No jedino kaj mi mozemo je biti cisti uredni redovito dolazit na poso. Bilo bi idealno da vlast odredi satnicu pa koja firma moze placat dobro a ostale se budu zastvorile. No ko zna kaj se treba desit da do toga dojde. Pitam se zasto postoje sindikati kad nista nerade. Di su inspekcije po fimama da kontoliraju financije ljude itd. Policija bi trebla vise radit. Dok se neujedinimo i neizađemo na cestu uz malozesci prosvjet osudeni smo sutit i radit.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto srp 19, 2011 9:28 pm

Možda bi trebali tražiti posao izvan zaštitarstva.Ja več par mjeseci razmišljam da idem radit nešto drugo.U zagrebu ima u ponudi svakakvih poslova samo za skoro istu plaču kao u našem poslu.Ja mislim da bi mi se isplatilo radit nešto drugo ako bi plača bila bar nešto veča.Ako bi radio u nekom skladištu ili kao trgovac.Prednost kod tih poslova je u tome što se ne radi po noči i nemaš dodatnih osiguranja itd.
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto srp 19, 2011 10:22 pm

Trebo bi biti natjecaj za pravosudnu policiju. Na intertnetu treba pratit. Do 30g starosti primaju. Ja cu pokusat uhvatit taj vlak pa ak bu srece. Ima posla al sve je to slabo. Treba pokrenut neke samostalno.
[Vrh] Go down
Đomba10
Početnik
Početnik



Broj postova : 24
Registration date : 29.06.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto srp 19, 2011 11:03 pm

Moj ti je savjet da ne pokušavaš sa pravosudnom p jer ako nemaš neku vezu nemoguče je dobit posao.Čuo sam to iz pouzdanih izvora.A i dosta su zahtjevni kod primanja ljudi.
[Vrh] Go down
Mikao1
Početnik
Početnik



Broj postova : 13
Registration date : 12.05.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyčet vel 23, 2012 3:23 pm

Evo da velim da ni tu nije bas bajna situacija kaj se tice placa itd.Tak da kam ovo vodi dragi ljudi neznam. Dok policija i drzava nepreuzmu stvar u svoje ruke nedogovore jednu satnicu da smo svi isti nebu dobro. jer ni sindikad zastitara nista neradi. Zalosno je da su gazde firmi sebe osigurali a za radnike nikog nije briga. Pitam ja vas oceju zastitari na ulice isto? puno srece svima zelim.
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto stu 05, 2013 11:09 am

Znači ovako,Firma je preimenovana u Securitas Grupu i nastavila je poslovat,plaće i dalje nema!
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto stu 05, 2013 5:48 pm

Rupe u lošem zakonu.
[Vrh] Go down
CENTURY
Početnik
Početnik
CENTURY


Broj postova : 2
Registration date : 19.11.2013

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptyuto stu 19, 2013 2:52 pm

dana 19.11.2013 još nema plaće ....neće je niti biti...živio ilija zolota
[Vrh] Go down
Gunner
Član
Član



Broj postova : 46
Registration date : 05.11.2013

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptysub srp 12, 2014 1:55 pm

Radio sam za ovog ***** Zolotu i nevjerovatno je da đubre posluje ,plaća kasni po 2 mj nikom ništa,firma u blokadi i gomilaju se dugovi .Živio ***** Zolota!
[Vrh] Go down
inicijator
Početnik
Početnik



Broj postova : 8
Registration date : 12.08.2014

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptysri kol 20, 2014 9:02 pm

Zolota je nekad radio u PU zagrebačkoj. Ušao je u zaštitarstvo, ne da pored obećavajuće zarade donese i neka svoja specifična policijska znanja, već sa očitom namjerom da pod svaku cijenu i putem prijevara( neisplata plaća) dođe do novca, koji se na pošten način treba stjecati puno duži period nego je to on sebi zamislio. Čovjek je vrlo niskog morala, skorojević i još jedan u nizu onih koji su za ovu djelatnost rak-rana. Tko god može neka ga zaobilazi.
[Vrh] Go down
Lumen
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lumen


Broj postova : 104
Registration date : 06.03.2010

Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Emptypon kol 25, 2014 12:25 pm

Istina, Zolota je upravo ovjekovječeni lakoprstić koji dobije lovu od komiteta, a svojim zaštitarima ne da plaću. Živjela Hrvatska!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zolota Securitas Empty
PostajNaslov: Re: Zolota Securitas   Zolota Securitas Empty

[Vrh] Go down
 
Zolota Securitas
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Securitas INA
» FENIKS SECURITAS

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: