HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 IRAQ, Afganistan, Somalia

Go down 
+8
svemirac
Slavonski
fare
Ptičurina
drax
X-PLOSIV
krakun
Borna B
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
S.t.a.l.k.e.r
Član
Član



Broj postova : 48
Registration date : 12.05.2012

IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: IRAQ, Afganistan, Somalia   IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptysri sij 28, 2015 5:39 pm

milanm je napisao/la:
Znam brate.Svjestan sam rizika i opasnosti u koje se upustam.No mislim da nije toliki rizik posto ce se moj posao svoditi na pratnju osoblja kompanije za koju idem raditi.Vecinom se tu radi o prevozu helikopterom od tocke A do tocke B. Istina je da postoji opasnost ako se pratnja pomjeri u npr.Konvoj. No sto se tice Afghanistana i djela u kojem cu biti stacioniran ta opasnost se smanjuje. Bar tako mislim. No vidjet cemo. Smile Hvala ti na brizi.

Znam, sila te tjera, jer u ovoj šugavoj državi imaš opciju raditi za 2500 kn...i to je žalosno što zaštitari u RH nemaju pristojne plaće za rizičan posao koji obavljaju pa da ne moraju ići van. Ja ti želim svu sreću i da sve bude ok, iskustvo koje ćeš steći i reputaciju koju ćeš dobiti ako se vratiš će svakako biti neprocijenjiva i otvoriti će ti vrata za slične poslova diljem svijeta. Samo kažem, to je jako rizično, pogotovo tamo bliski istok, južna amerika i to. Takve poslove je idealno raditi u nekim pristojnim državama, no možda ćeš i to uspijeti.

Sve u svemu, taj cerifikat je izvrsno imat i to ti je jako dobar potez i ne treba žaliti 9000 kuna za tako nešto. Reci mi, jel tu imaš neke obaveze ? tipa moraš liječnički prolaziti svake godine nanovo , moraš svake godine imati tolko i tolko gađanja ? koje su tvoje obaveze da bi ti cerifikati vrijedio godinama ?? ili jednom položiš i miran si 100 godina ?


Uglavnom, bez zajebancije , ponavljam, ako ikako možeš probaj si nabaviti neke otrovne pilule , to je izvrsna stvar jer se može staviti u džep ili nekud , a nikad ne znaš kad ti može poslužiti...naoružan ćeš biti, ali kažem ti, nikad si nemoj dopustit da te tamo ITKO živog uhvati ako dođe do nekog gadnog sranja. Ni u ludilu nemoj nikome pasti živ u ruke tamo.

Želim da se vratiš u HR u komadu , sa lovom i pun novih iskustava. Kolko ti traje ugovor tamo i kad bi se trebao vratiti natrag ?
[Vrh] Go down
milanm
Početnik
Početnik
milanm


Broj postova : 12
Age : 37
Registration date : 02.05.2013

IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: IRAQ, Afganistan, Somalia   IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptysri sij 28, 2015 6:10 pm

Certifikat obnavljas svake godine.A na tecaju te Instruktor uci sto ces radi bez razmisljanja ako cujes iza,ispred ili sa strane rijec allah muekber ili kako se to sranje pise. Ono sto ti istruktor savjetuje ta pucas bez razmisljanja i koliko toliko da probas pogoti glavu Smile A iz LS mi je ostala jedna navika da vadim uvijek jedan metak i spremam ga u džep (iako mi to tamo nikad nije rekao,neki obicaj posto sam vec bio u takvim zemljama).I naravno da necu dopustit da me zivog uhvate taj metak u džepu nije namjenjen tom teroristi vec je namjenjen za moju glavu. A sto se tice produzivanja certifikata nisam upoznat jos kako i sto trebas radit kad moras produzit certifikat,ja cu zvat instruktora kad mi bude trebalo pa ce mi reci.Ali moj savjet ti je ako ikako mozes nemoj polagat IBSSA licencu vec odi potrazi SIA licencu ona vrijedi oko 3 godine i vise je priznatija u svijetu,ja nažalost nisam imao para da to polozim pa sam morao polagat ovo za sto sam radio cijelu sezonu na moru,pogađas isto kao zastitar za mizeriju ali skupilo se. I u potpunosti se slazem sa tobom da u ovoj Usr.zemlji mladi ljudi nemaju buducnsot. Još da kazem da kad sam bio na razgovoru u AKDu ponudili su mi tocno 2500kn i poziciju u Zagrebu,ako uzmes u obzir da ja nezivim u Zagrebu,nemam rodbine i nemam stanove ili kuce,dok poplacas stan i rezije(1500kn),pa platis prevoz od stana do mjesta rada(nemam automobil)(A mislili su me slat na npr.Jankomir,V.Goricu i ostale dijelove Zg)(min 500-600kn) dok kupis hranu ,neostane ti ni za nove gace a ove stare su vec toliko poderane da na njima stoji zakrpa na zakrpi.Kad sve to zbrojim i oduzmem,nezelim ni trena promisljat o svom odlasku tamo.


Zadnja promjena: milanm; sri sij 28, 2015 6:15 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Dopis)
[Vrh] Go down
Security Contractor
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Location : Nigdjezemska!
Registration date : 20.10.2015

IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: IRAQ, Afganistan, Somalia   IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptyuto lis 20, 2015 11:20 am

Primjećujem da je tema malo zamrla pa me zanima ima li kakvih konkretnih novosti sa terena od onih koji su tamo.Kako je na poslu,koliko se radi,kakvi su ostali uvjeti (smještaj,prehrana),kakvaa je sigurnosna situacija i na kraju krajeva da li ima dovoljno posla,tj. da li se regrutiraju novi djelatnici. Zahvaljujem!
[Vrh] Go down
Hrčak
Član
Član
Hrčak


Broj postova : 29
Age : 32
Location : Vukojebina
Registration date : 09.05.2011

IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: IRAQ, Afganistan, Somalia   IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Emptysub lip 18, 2016 4:40 pm

Di je ovaj bivsi legionar nestao?
Jel ziv il su ga ucmekali?
[Vrh] Go down
Sponsored content





IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: IRAQ, Afganistan, Somalia   IRAQ, Afganistan, Somalia - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
IRAQ, Afganistan, Somalia
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Tražite ili nudite posao-
Forum(o)Bir: