HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
POČELO JE POČELO Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
POČELO JE POČELO Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
POČELO JE POČELO Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
POČELO JE POČELO Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
POČELO JE POČELO Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
POČELO JE POČELO Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
POČELO JE POČELO Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
POČELO JE POČELO Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
POČELO JE POČELO Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 POČELO JE POČELO

Go down 
+7
Tedy Bear
nocni ćuk
nino
Bik Koji Sjedi
Brada
kile29
medo
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyned lis 21, 2007 3:11 am

Počelo je i nastavak slijedi iduči tjedan!!!
[Vrh] Go down
medo
Početnik
Početnik
medo


Broj postova : 14
Registration date : 10.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypon lis 22, 2007 3:23 pm

1. NAJAVA ŠTRAJKA

Sukladno Ustavu RH i Zakonu o radu (dalje: ZOR), Republički sindikat radnika Hrvatske, Zagreb, Kn. Mislava 11 / 2 (dalje: RSRH), najavljuje štrajk svojih članova sa svrhom zaštite i promicanja njihovih interesa.
MJESTO ODRŽAVANJA ŠTRAJKA
Štrajkat će SVI ORGANIZACIJSKI DIJELOVI POSLODAVCA.
POČETAK ŠTRAJKA
Četvrtak 25.10.2007. u 05,30 sati.
TRAJANJE ŠTRAJKA
DO ISPUNJENJA ZAHTJEVA.
Štrajk će se organizirati i provesti u skladu s važećim pravilima o štrajku.
Štrajkom će rukovoditi ŠTRAJKAČKI ODBOR
(Podsjećamo poslodavca da članovima štrajkaškog odbora ne može izdati radnu obvezu.
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypon lis 22, 2007 9:07 pm


Draga gospodo došlo je vrijeme da kažemo dosta izrabljivanju.znojenju i još bi mogao nabrajati ali da ne dužim dragi poslodavci došlo je vrijeme kada če te se zapitati a šta sada a što ako oni stvarno stanu nema više menagerskih plaća dijeljenja stimulacija samim sebi i kojekakvih premija ,vrijeme je i da mi radnici okusimo dio kolaća.

Bog vas blagoslovio i ustrajmo u ovoj borbi :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyuto lis 23, 2007 1:06 am

Ovo sam skinuo sa stranice RSRH :

"VAŽNA NAPOMENA glede Pravila o poslovima koji se ne smiju prekidati za vrijeme štrajka: DO DALJNJEGA, u štrajku sudjeluju samo oni radnici koji od strane RSRH budu obaviješteni da su sudionici štrajka."

Javite se Mijacu 098 / 9725 540 ili Golenku 098 / 9244 892 ako se zelite prikljuciti strajku ili obavijestite sve ostale koje znate,a zele se prikljuciti strajku,neka se do srijede jave na navedene brojeve...oni koji bi trebali raditi taj dan,koliko sam cuo,trebalo bi im biti omoguceno strajkati (izmjenom rasporeda),osim,naravno,ako AKD ne nametne radnu obvezu...pretpostavljam da se radna obveza ne odnosi na manje od 25% djelatnika u strajku,sto znaci da nas moze biti 300, posto nas je oko 1200 u AKD-u !!! To je vec respektabilan broj,a mogla bi biti samo kap u moru sto se tice buducih strajkova...

Stoga se nadam da bi nam se uskoro mogli pridruziti i drugi zastitari iz drugih zastitarskih firmi,nadam se prosirenju zahtjeva i na druge,treba izvrsiti napad na poslodavce tamo gdje ih najvise boli - na manjku ljudi...zamislite da takav strajk pokrene i Sokol Maric,po tom zakonu onda moze strajkati vise od 600 zastitara u Sokol Maricu...to bi bilo 900 ljudi u strajku...tada ne bi dobili mali clanak u 24sata i 2-minutnu vijest na rtl-u...ali za pocetak i 300 ljudi ce dobro odjeknuti u medijima...
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyuto lis 23, 2007 8:47 pm

:lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
kile29
Član
Član
kile29


Broj postova : 32
Location : Zagreb
Registration date : 10.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyuto lis 23, 2007 8:49 pm

Brada je napisao/la:
Ovo sam skinuo sa stranice RSRH :

"VAŽNA NAPOMENA glede Pravila o poslovima koji se ne smiju prekidati za vrijeme štrajka: DO DALJNJEGA, u štrajku sudjeluju samo oni radnici koji od strane RSRH budu obaviješteni da su sudionici štrajka."

Javite se Mijacu 098 / 9725 540 ili Golenku 098 / 9244 892 ako se zelite prikljuciti strajku ili obavijestite sve ostale koje znate,a zele se prikljuciti strajku,neka se do srijede jave na navedene brojeve...oni koji bi trebali raditi taj dan,koliko sam cuo,trebalo bi im biti omoguceno strajkati (izmjenom rasporeda),osim,naravno,ako AKD ne nametne radnu obvezu...pretpostavljam da se radna obveza ne odnosi na manje od 25% djelatnika u strajku,sto znaci da nas moze biti 300, posto nas je oko 1200 u AKD-u !!! To je vec respektabilan broj,a mogla bi biti samo kap u moru sto se tice buducih strajkova...

Stoga se nadam da bi nam se uskoro mogli pridruziti i drugi zastitari iz drugih zastitarskih firmi,nadam se prosirenju zahtjeva i na druge,treba izvrsiti napad na poslodavce tamo gdje ih najvise boli - na manjku ljudi...zamislite da takav strajk pokrene i Sokol Maric,po tom zakonu onda moze strajkati vise od 600 zastitara u Sokol Maricu...to bi bilo 900 ljudi u strajku...tada ne bi dobili mali clanak u 24sata i 2-minutnu vijest na rtl-u...ali za pocetak i 300 ljudi ce dobro odjeknuti u medijima...
U potpunosti se slažem s tobom Brada vrijeme je da se svi pokrenemo Sokoli šta se čeka :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyuto lis 23, 2007 10:59 pm

Cujem da i direktori imaju pripreme za strajk,skinuta su 4 covjeka iz interventne za pratnju u cetvrtak ...:lol!:

Pitanje za pratnju : je li istina da je Martic imao jednu "nemoralnu" ponudu za pratnju,da ce vam dici placu ako prestanete strajkati,ali da nitko za to povecanje ne bi smio saznati i da ste vi to odbili? Ako je to istina,svaka cast pratnji,tako se brane boje zastitarstva...RESPECT !!!
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptysri lis 24, 2007 12:31 am

Priča se to da je Martič navodno odobrio plaču za pratnju ali na štetu poslovnica i objekata, znači jedino bi dobili veče plače mi u pratnji kad bi vama ostale iste To su samo priče koje kruže ali nisam siguran koliko je istinita.
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptysri lis 24, 2007 10:12 pm

Upravo su stigle poruke na mobitele svih koji su se javili za strajk :


MIRENJE USPJELO.NEMA STRAJKA.RADI SE NORMALNO.OBAVIJEST VAS CEKA NA
RADNOM MJESTU.JAVITE OSTALIMA.PROSVJED CE BITI U UTORAK 30.10. (MIJAC)


Ocito je da je pritisak urodio plodom,sad cemo vidjeti koliko je taj plod zdrav...

Nacuo sam da se navodno nudi 300kn po svakom covjeku,ali da se ubace u prijevoz,radi poreza...a da sindikat trazi 800kn po covjeku bez obzira na radno mjesto...to jos uvijek nije to,ali za prvu ponudu nije lose,idemo dalje... :lol!:

A sto se tice sistematizacije,sad je navodno od 01.01.2008. ...kao sto rekosmo i davno prije,uvijek taj 01.01. ...

Ali sto je od toga tocno,nadam se da ce nam Mijac objaviti njihovu ponudu i sto sindikat i Mijac,tj. mi,traze...

Go,Mijac,go !!! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyčet lis 25, 2007 2:20 am

službeno je povećanje od 250 kuna netto na plaću svim zaposlenima u AKD-u

istina nekima će to biti malo , nekima puno, ali bitno je da se nešto pomaklo, i da plaća ide gore...

ne zaboravite, još ima prostora za sve.. a za početak 30.10. je prosvjed pred MUP-om... ovo je za sve zaštitare a ne samo AKD...

i ponovo bih se želio osvrnuti na neke (neznam kako bih ih nazvao a da se uvrijede, inače nema smisla) koji kažu kako im je puno davati 40-50 kuna za sindikat, a ovo povećanje od 250 kuna im je malo, da ne kažem nebitno...

ma, imam naziv za njih... JADNICI malo sam preblag, ali eto, suzdržavam se ... sorry
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyčet lis 25, 2007 11:20 am

miga je napisao/la:
službeno je povećanje od 250 kuna netto na plaću svim zaposlenima u AKD-u

istina nekima će to biti malo , nekima puno, ali bitno je da se nešto pomaklo, i da plaća ide gore...

ne zaboravite, još ima prostora za sve.. a za početak 30.10. je prosvjed pred MUP-om... ovo je za sve zaštitare a ne samo AKD...

i ponovo bih se želio osvrnuti na neke (neznam kako bih ih nazvao a da se uvrijede, inače nema smisla) koji kažu kako im je puno davati 40-50 kuna za sindikat, a ovo povećanje od 250 kuna im je malo, da ne kažem nebitno...

ma, imam naziv za njih... JADNICI malo sam preblag, ali eto, suzdržavam se ... sorry

Mozda ne shvacas, ali putni troskovi se ne oporezuju, ali i ne ulaze u prosjek place. Mislis da je to nevazno? Nije!
Smjesno je kada kazes da je ovo pocetak i da ima jos prostora. Nema, ovo je kraj. Dok ne bude kolektivni, sto znaci nikada. Dali su nam mrvice (osim pratnji, oni dobijaju kolace). Bravo Sindikat Pratnje!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyčet lis 25, 2007 12:05 pm

znam da je neoporezivo, i da ne ulazi u prosjek plaće, i da je poslije mirovina k...

ali isto tako kao što sam napisao, negdje prije, većina ljudi radi za užasno malo para, i za početak vjerujem da je važno dobiti pa ako treba i sto (100) kuna, i zato kažem da je i ovih 250 makar i na ovakav način nešto...

i uvjeren sam da je ovo početak, i naravno da mislim da ima još dosta prostora da se stvari još više poboljšaju...
e sad ja nisam u pratnji, znači i ja sam dobio mrvice,Ok, za danas sam zadovoljan sa time, a kako ću reagirati sutra????

ja i dalje očekujem i kolektivni za sve zaštitare, i kolektivni unutar AKD-a i(li) sistematizaciju... nigdje nisam vidio da se nakon ovih 250 kuna odustalo od svega ostaloga... a dok je tako...
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyčet lis 25, 2007 2:34 pm

miga je napisao/la:
službeno je povećanje od 250 kuna netto na plaću svim zaposlenima u AKD-u

i ponovo bih se želio osvrnuti na neke (neznam kako bih ih nazvao a da se uvrijede, inače nema smisla) koji kažu kako im je puno davati 40-50 kuna za sindikat, a ovo povećanje od 250 kuna im je malo, da ne kažem nebitno..

Zadnjih dana ljudi su kada dodjes na objekt najvise pitali kako se ispisati iz sindikata. Nocas cu im vrlo rado objasniti.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyčet lis 25, 2007 11:22 pm

Kolko je sve ovo nisko od vas!!! DI STE SVI BILI KAD JE TREBALO STATI ???? DI???!!!!! PAPCI!!! glavno da kasnije kritizirate pratnju, kolektivni če biti potpisani do polovice iduče godine i to je sigurno jer u protivnom opet idemo u štrajk. I ne serite protiv pratnje jer i sami znate da to nije uredu. Da smo prihvatili prvu nagodbu kojoj je bio jedini uvjet da pratnja dobije veču plaču je taj da na svim objektima ostane ista plača. Ne kažem da budete zadovoljni s tim ali nije to ništa jer da se sve vas pitalo vi bi svi još uvjek radili za istu lovu jer vam fali muda!!!
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypet lis 26, 2007 10:33 am

papak si ti i nemoj mi s..t o kolektivnom ta price slusam godinama
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypet lis 26, 2007 1:31 pm

interceptor je napisao/la:
Kolko je sve ovo nisko od vas!!! DI STE SVI BILI KAD JE TREBALO STATI ???? DI???!!!!! PAPCI!!! glavno da kasnije kritizirate pratnju, kolektivni če biti potpisani do polovice iduče godine i to je sigurno jer u protivnom opet idemo u štrajk. I ne serite protiv pratnje jer i sami znate da to nije uredu. Da smo prihvatili prvu nagodbu kojoj je bio jedini uvjet da pratnja dobije veču plaču je taj da na svim objektima ostane ista plača. Ne kažem da budete zadovoljni s tim ali nije to ništa jer da se sve vas pitalo vi bi svi još uvjek radili za istu lovu jer vam fali muda!!!

Tko te nahranio s tim pricama o kolektivnom? Pa MUP nece prije proljeca progurati zakon o izmjenama i dopunama zakona o privatnoj zastiti u Sabor!!! A i da je tocno,zar moramo cekati jos najmanje 7-8 mjeseci,s tim da ce se to produziti na jesen,pa ce se onda po dobrom starom receptu sve to prolongirati za 01.01.2009.

Ne znam sto vise reci,osim toga da bez obzira na sve ovo,bilo to malo povecanje za porte,ili "uvjetno" veliko za pratnju,ne treba stvarati neprijateljstvo izmedju porti i pratnje,to nema nikakvog smisla,jer svi smo ili bi trebali biti isti,radili mi na portama ili u pratnji...

Problem s portama je sto se oni ne mogu sami organizirati za strajk,vi radite zajedno i mozete stati,a kako ce recimo stati s radom 15 objekata s nekih 45 ljudi na 15 razlicitih lokacija,ako nema nekakvog koordinatora,po mogucnosti sindikalnog,a da jos i sve bude po zakonu ? Netko bi morao stati iza tih ljudi i reci "ne bojte se,ovaj strajk je legalan,imate pravo na strajk".

Sto se tice prica da neki s porti nisu htjeli strajkati u cetvrtak,ne znam sto reci o tome,ali niposto ne bih nikoga nazvao papkom zbog toga,jer ljudi vise ne vjeruju sindikatu,a i sumnjali su da ce jedino s tim strajkom profitirati pratnja...nije se u potpunosti obistinilo,ali je cinjenica da pratnji po svemu tome placa ide gore za ukupno 640kn,sto je otprilike ono sto su trazili u zahtjevu prema Upravi AKD-a - 4200kn netto. A porte su dobile 240kn. To je ono kako svi ostali vide taj dogovor.

Ne kazem da nije malo 240kn svakom od nas,bilo kakav pomak naprijed je ipak pomak,samo ostanemo li na tome,jadni li smo svi mi zajedno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypet lis 26, 2007 1:41 pm

Brada je napisao/la:
interceptor je napisao/la:
Kolko je sve ovo nisko od vas!!! DI STE SVI BILI KAD JE TREBALO STATI ???? DI???!!!!! PAPCI!!! glavno da kasnije kritizirate pratnju, kolektivni če biti potpisani do polovice iduče godine i to je sigurno jer u protivnom opet idemo u štrajk. I ne serite protiv pratnje jer i sami znate da to nije uredu. Da smo prihvatili prvu nagodbu kojoj je bio jedini uvjet da pratnja dobije veču plaču je taj da na svim objektima ostane ista plača. Ne kažem da budete zadovoljni s tim ali nije to ništa jer da se sve vas pitalo vi bi svi još uvjek radili za istu lovu jer vam fali muda!!!

Tko te nahranio s tim pricama o kolektivnom? Pa MUP nece prije proljeca progurati zakon o izmjenama i dopunama zakona o privatnoj zastiti u Sabor!!! A i da je tocno,zar moramo cekati jos najmanje 7-8 mjeseci,s tim da ce se to produziti na jesen,pa ce se onda po dobrom starom receptu sve to prolongirati za 01.01.2009.

Ne znam sto vise reci,osim toga da bez obzira na sve ovo,bilo to malo povecanje za porte,ili "uvjetno" veliko za pratnju,ne treba stvarati neprijateljstvo izmedju porti i pratnje,to nema nikakvog smisla,jer svi smo ili bi trebali biti isti,radili mi na portama ili u pratnji...

Problem s portama je sto se oni ne mogu sami organizirati za strajk,vi radite zajedno i mozete stati,a kako ce recimo stati s radom 15 objekata s nekih 45 ljudi na 15 razlicitih lokacija,ako nema nekakvog koordinatora,po mogucnosti sindikalnog,a da jos i sve bude po zakonu ? Netko bi morao stati iza tih ljudi i reci "ne bojte se,ovaj strajk je legalan,imate pravo na strajk".

Sto se tice prica da neki s porti nisu htjeli strajkati u cetvrtak,ne znam sto reci o tome,ali niposto ne bih nikoga nazvao papkom zbog toga,jer ljudi vise ne vjeruju sindikatu,a i sumnjali su da ce jedino s tim strajkom profitirati pratnja...nije se u potpunosti obistinilo,ali je cinjenica da pratnji po svemu tome placa ide gore za ukupno 640kn,sto je otprilike ono sto su trazili u zahtjevu prema Upravi AKD-a - 4200kn netto. A porte su dobile 240kn. To je ono kako svi ostali vide taj dogovor.

Ne kazem da nije malo 240kn svakom od nas,bilo kakav pomak naprijed je ipak pomak,samo ostanemo li na tome,jadni li smo svi mi zajedno...

dobro si sve rekao, i naravno nesmijemo ostati na ovome, i nesmijemo dozvoliti da se nešto prolongira u nedogled...
[Vrh] Go down
Tedy Bear
Početnik
Početnik
Tedy Bear


Broj postova : 15
Registration date : 23.10.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypet lis 26, 2007 10:47 pm

http://www.mup.hr/6558.aspx
Pogledajte pa komentirajte
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptysub lis 27, 2007 8:21 pm

Joj kaj ti briješ ak ti nije dobro u firmi nađi si bolji posao i pusti nas da pokušamo nešto napraviti, idu mi na živce ljudi koji uvjek sve gledaju pesimistički.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyned lis 28, 2007 1:37 am

interceptor je napisao/la:
Joj kaj ti briješ ak ti nije dobro u firmi nađi si bolji posao i pusti nas da pokušamo nešto napraviti, idu mi na živce ljudi koji uvjek sve gledaju pesimistički.

zašto nema smajlića sa aplauzom?????
bravo interceptor
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyned lis 28, 2007 3:53 pm

interceptor je napisao/la:
Joj kaj ti briješ ak ti nije dobro u firmi nađi si bolji posao i pusti nas da pokušamo nešto napraviti, idu mi na živce ljudi koji uvjek sve gledaju pesimistički.

Pretpostavljam da se ovo odnosilo na mene...

Ja sam samo napisao sto ljudi misle o tome,a ako vas nekoliko boli ta istina sto vase kolege misle o svemu ovome,ja vam ne mogu pomoci :lol!:

Ili ih neki iz pratnje ne smatraju svojim kolegama? Nazivas kolege s objekata papcima i djubradi, i onda u jednom postu napises "ne serite po pratnji,i sami znate da to nije u redu".Znaci,ti mozes pljuvati po svima,ali po tebi ne smije nitko...nijedno ni drugo nije u redu,ali ti sebe ocito smatras,kako je napisao jedan kolega,nekom visom kastom...

Napravili ste to sto ste napravili,a ako si procitao pazljivo sto sam napisao,ja nisam rekao da je to privremeno rjesenje lose,vec sam rekao da ako ostane na tome,da smo jadni svi mi zajedno...

A sto se brijanja tice,ti ocito ne cijenis svoje kolege u firmi kad ih "castis" takvim pogrdnim nazivima...meni na zivce idu ljudi koji pljuju svoje kolege...iz svega toga mogu zakljuciti jedino da si ti taj kojem je dobro u firmi,a svima nama ostalima je lose...i ako moze jedna mala zamolba - ako vec nesto citas i imas namjeru odgovarati na to,molio bih da citas s razumijevanjem :lol!:
Ne moras mijenjati firmu,ali stav prema kolegama bi sigurno trebao...

A ti,Miga,samo dijeli aplauze svim takvim izjavama...razjedinimo firmu pa nek direktori vladaju,blago svima nama...Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyned lis 28, 2007 7:17 pm

Vjerojatno neznaš to ali prvo se je počelo pljuvat po pratnji na forumu, i sa pravom sam vratio i opet ču vratit istom mjerom. Na početku kada sam se tek logirao na blog ljudi su pričali sve najbolje o svima i o pratnji i o ostalim objektima itd. sada kad vam ne paše to za što smo se izborili sada se pljuje po pratnji. Aj ti meni reci ko je u krivu??? Ispričavam se svima koji su se našli uvrijeđeni ali i sami znate da ima takvih koji potkopavaju nas sve. Nikad nisam smatrao da je pratnja bolja od drugih objekata i svakom ko je u poslovnici ili na bilo kojem objektu pokazao zanimanjue za pratnju sam rekao da dođe jer nam fali ljudi i neki su došli. Postoje dvije vrste ljudi tj. zaštitara a to su oni koji su cijelo vrijeme uz nas i oni koji glume da su uz nas a kada dođe trenutak kad moraš izabrati očeš stati uz kolegu kojem prijeti otkaz ili češ biti papak i pravit se da ga ne poznaješ onda se tek vidi koliko ih ima takvih a vjrujte mi ima ih.
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptyned lis 28, 2007 7:52 pm

I meni su neki rekli da fali ljudi u pratnji i da predam zamolbu ako ocu
predo sam je par puta ali ko zna di je to zavrsilo
[Vrh] Go down
intercep
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypon lis 29, 2007 2:04 am

Malo se više potrudi! Nemože baš svatko doč radit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Emptypon lis 29, 2007 12:02 pm

Brada je napisao/la:
interceptor je napisao/la:
Joj kaj ti briješ ak ti nije dobro u firmi nađi si bolji posao i pusti nas da pokušamo nešto napraviti, idu mi na živce ljudi koji uvjek sve gledaju pesimistički.

Pretpostavljam da se ovo odnosilo na mene...

Ja sam samo napisao sto ljudi misle o tome,a ako vas nekoliko boli ta istina sto vase kolege misle o svemu ovome,ja vam ne mogu pomoci :lol!:

Ili ih neki iz pratnje ne smatraju svojim kolegama? Nazivas kolege s objekata papcima i djubradi, i onda u jednom postu napises "ne serite po pratnji,i sami znate da to nije u redu".Znaci,ti mozes pljuvati po svima,ali po tebi ne smije nitko...nijedno ni drugo nije u redu,ali ti sebe ocito smatras,kako je napisao jedan kolega,nekom visom kastom...

Napravili ste to sto ste napravili,a ako si procitao pazljivo sto sam napisao,ja nisam rekao da je to privremeno rjesenje lose,vec sam rekao da ako ostane na tome,da smo jadni svi mi zajedno...

A sto se brijanja tice,ti ocito ne cijenis svoje kolege u firmi kad ih "castis" takvim pogrdnim nazivima...meni na zivce idu ljudi koji pljuju svoje kolege...iz svega toga mogu zakljuciti jedino da si ti taj kojem je dobro u firmi,a svima nama ostalima je lose...i ako moze jedna mala zamolba - ako vec nesto citas i imas namjeru odgovarati na to,molio bih da citas s razumijevanjem :lol!:
Ne moras mijenjati firmu,ali stav prema kolegama bi sigurno trebao...

A ti,Miga,samo dijeli aplauze svim takvim izjavama...razjedinimo firmu pa nek direktori vladaju,blago svima nama...Evil or Very Mad

aplauzi su išli na izjavu:
pusti nas da pokušamo nešto napraviti, idu mi na živce ljudi koji uvjek sve gledaju pesimistički

...a sad ako ti smatraš da razjedinjujem firmu jer se slažem da trebamo nešto napraviti, a ne na sve gledati pesimistički...

hmmmm, confused confused confused
[Vrh] Go down
Sponsored content





POČELO JE POČELO Empty
PostajNaslov: Re: POČELO JE POČELO   POČELO JE POČELO Empty

[Vrh] Go down
 
POČELO JE POČELO
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: