HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba

Go down 
+5
MataCRO
hig19
hiro111
Ritam30
zile666
9 posters
Autor/icaPoruka
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypet lip 12, 2009 11:52 pm

trazim zastitare na području grada zagreb aza rad u jednoj banci,to znaci radni tjedan ez subota i nedjelja i praznika znaci samo radno vrijeme banke..........firma je iz bjelovara...pa ako ima zainteresiranih ostavite poruku na ovoj temi hvala....i da plače je cca 2600 knplus putni proškovi.....nije zajebancija stvarno mi treba ta informacija ,a ja mislim da je ovaj sajt najbolji za to....jos jednom ljudi hvala sto ste posjetili ovu temu
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyuto lip 16, 2009 8:51 pm

2.600KN (DVIJETISUĆE I ŠESTO KUNA) ja neznam bili se smijo i plakao pa toliko se može isprosi proseći ispred banke u jednom tjednu.
Sretno ti s pronalaskom.
[Vrh] Go down
hiro111
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 27.05.2009

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptysri lip 17, 2009 8:52 pm

jel bruto ili neto klap

ja bo pristao ako ta banka radi od 8-10 ujutro. jumping

bez zajebancije fino das oglas u novine da trazis zastitare i da firma placa obuku i sigurno ces ih naci.
[Vrh] Go down
hig19
Početnik
Početnik



Broj postova : 4
Registration date : 16.07.2012

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypon srp 16, 2012 6:59 am

to je bruto a bjelovar treba li da ti posaljemo novaca mozda ih nemas ,koliko dobivas od banke,,sram te bilo zaposli sina ,,
[Vrh] Go down
MataCRO
Početnik
Početnik
MataCRO


Broj postova : 5
Age : 33
Location : Koprivnica
Registration date : 28.06.2012

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypon srp 16, 2012 8:37 pm

Stari moj,ja bi se odmah javio al trenutno nemam licencu i radim sezonski u Podravci..
[Vrh] Go down
fare
Početnik
Početnik



Broj postova : 18
Registration date : 19.07.2011

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptysub srp 21, 2012 6:12 pm

aj dobro pametno barem daje placu a ne ko ovi moji 2800 i kad je dobijes i ako je dobijes jos smanjili prijevoz s 230 na 160 pa ti vidi, kaze direktor nema para jebiga radi ak os ak ne idi!!
[Vrh] Go down
valentinna
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 14.12.2012

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptypet pro 14, 2012 11:19 pm

Ja bi radila i za 2600 kuna, jer je danas jako tesko doci do kune :/ a vi se sam pravite fini da vam je to premalo, i ako mozete naprositi, pa sto onda ne prosite? Wink
[Vrh] Go down
PSCUHZ
Početnik
Početnik
PSCUHZ


Broj postova : 11
Registration date : 09.12.2012

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptysub pro 15, 2012 10:57 am

Vidim da su ovi postovi iz 2008. godine, a tada nam je još tekao med i mlijeko. Sada mnogi rade za 2.200 kuna. Žalosno, jadno i sramotno!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/www.uhz.hr
ms.body
Početnik
Početnik



Broj postova : 1
Registration date : 04.07.2013

trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Emptyčet srp 04, 2013 9:33 am

istina ali žalosno..malo nam vrijede životi kaj je da je.. za 2600 riskirati život..neisplativo 5000 već da..
[Vrh] Go down
Sponsored content





trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty
PostajNaslov: Re: trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba   trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba Empty

[Vrh] Go down
 
trazim zastitare za posao u banci na podrucju zagreba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» posao bez licence

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Tražite ili nudite posao-
Forum(o)Bir: