HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 3 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 3 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 izgleda da ništa od vračanja plača na staro???

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyčet vel 05, 2009 11:13 pm

drage kolege akd-z izgleda da smo popušili staru foru......radite i bit če sve po starom......
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysub vel 07, 2009 6:18 pm

ma kolega vracanja na staro nema,koliko sam pogledao kolektivni ugovor sa kojime se AKD obavezao on nama isplacuje placu prema njemu ni lipe vise ni lipe manje,uzmi si platnu listu pa na brutu podjeli lovu sa satima i dobiti ces tocnu cijenu,racunaj svgaku stavku posebno(noc,nedjelja,blagdan)npr noc+blagdan je 21.25kn po satu bruto.i cuj AKD nista ne radi protu zakonito vec u skladu sa potpisanim ugovorom.....................ali iskreno kolega ja odlazim iz AKD-a na kudikamo bolje placen posao u zastitarstvu...............jos samo nekih tjedan dana sam tu a onda adijo........
[Vrh] Go down
Zombi
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Location : Zagreb
Registration date : 13.12.2007

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysub vel 07, 2009 8:24 pm

zile666 je napisao/la:
ma kolega vracanja na staro nema,koliko sam pogledao kolektivni ugovor sa kojime se AKD obavezao on nama isplacuje placu prema njemu ni lipe vise ni lipe manje,uzmi si platnu listu pa na brutu podjeli lovu sa satima i dobiti ces tocnu cijenu,racunaj svgaku stavku posebno(noc,nedjelja,blagdan)npr noc+blagdan je 21.25kn po satu bruto.i cuj AKD nista ne radi protu zakonito vec u skladu sa potpisanim ugovorom.....................ali iskreno kolega ja odlazim iz AKD-a na kudikamo bolje placen posao u zastitarstvu...............jos samo nekih tjedan dana sam tu a onda adijo........


pa podijeli to s nama pa da se i mi prebacimo ako ima mjesta Smile cheers
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysub vel 07, 2009 10:43 pm

kolega to je VIP osiguranje i obuka po ISAP-u,nemislim se vise zajebavati i sjediti na porti,pa imate i vi u zg ako si iz zagreba kudikamo bolje firme od AKD-a......evo vam primjer jedne agencija se zove "BLACKWATER" sory ako sam pogrijesio koje slovo.....oni traze zastitare i placa je jako dobra....samo jebiga ides na terene van,ali dnevnica ti je oko 250 do 500 US dolara....malo googlaj po netu naci ces cuda vjeruj mi a ova moja firma u koju idem nudi usluge VIP osiguranja.............................vjeruj mi svagdje je bolje nego kod nas.........privatnik u mojoj firmi placa zastitare 3200kn za fond sati plus putni trosak
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptyned vel 08, 2009 8:06 pm

zile666 je napisao/la:
kolega to je VIP osiguranje i obuka po ISAP-u,nemislim se vise zajebavati i sjediti na porti,pa imate i vi u zg ako si iz zagreba kudikamo bolje firme od AKD-a......evo vam primjer jedne agencija se zove "BLACKWATER" sory ako sam pogrijesio koje slovo.....oni traze zastitare i placa je jako dobra....samo jebiga ides na terene van,ali dnevnica ti je oko 250 do 500 US dolara....malo googlaj po netu naci ces cuda vjeruj mi a ova moja firma u koju idem nudi usluge VIP osiguranja.............................vjeruj mi svagdje je bolje nego kod nas.........privatnik u mojoj firmi placa zastitare 3200kn za fond sati plus putni trosak




ma kakav blackwater,za koji moraš imat u najmanju ruku jebenu vojnu izobrazbu,da je imam misliš da bi dolazio u AKD,bio u ratu i hvala ljepo ni 5000 dolara po satu neidem u jebeni rat opet.....svaka čast ljudima koji idu
[Vrh] Go down
Zombi
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Location : Zagreb
Registration date : 13.12.2007

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypon vel 09, 2009 3:10 am

drax je napisao/la:
zile666 je napisao/la:
kolega to je VIP osiguranje i obuka po ISAP-u,nemislim se vise zajebavati i sjediti na porti,pa imate i vi u zg ako si iz zagreba kudikamo bolje firme od AKD-a......evo vam primjer jedne agencija se zove "BLACKWATER" sory ako sam pogrijesio koje slovo.....oni traze zastitare i placa je jako dobra....samo jebiga ides na terene van,ali dnevnica ti je oko 250 do 500 US dolara....malo googlaj po netu naci ces cuda vjeruj mi a ova moja firma u koju idem nudi usluge VIP osiguranja.............................vjeruj mi svagdje je bolje nego kod nas.........privatnik u mojoj firmi placa zastitare 3200kn za fond sati plus putni trosak




ma kakav blackwater,za koji moraš imat u najmanju ruku jebenu vojnu izobrazbu,da je imam misliš da bi dolazio u AKD,bio u ratu i hvala ljepo ni 5000 dolara po satu neidem u jebeni rat opet.....svaka čast ljudima koji idu

Imam riješenje za sve prodat ču bubreg i kupit si mirovinu Twisted Evil
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptypon vel 09, 2009 6:41 pm

gle nitko nikoga ne tera u blackwater to je jedena od mogucnosti,ja sam bivsi specijalac pa onako nije bed da i to moram raditi...............ali na svu srecu ja sam danas dao otkaz u AKD-u i drugovi zbogom odlazim ..dosta je bilo ovoga sranja.......svima koji ostaju zelim sve najbolje i decki bjezite kada uhvatite priliku...ja sam ju uhvatio i zbogom..........
[Vrh] Go down
Gnjev_Pravednika
Početnik
Početnik



Broj postova : 6
Registration date : 20.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri vel 11, 2009 5:46 am

Nema sigurno vraćanja plaća. Savršeno ih boli ****** i već su odavno izveli analizu reakcije uposlenih te imaju plan B, za eventualne nemire.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri vel 11, 2009 10:07 am

Gnjev_Pravednika je napisao/la:
Nema sigurno vraćanja plaća. Savršeno ih boli ****** i već su odavno izveli analizu reakcije uposlenih te imaju plan B, za eventualne nemire.


nemira neće biti jer se neisplate kad nema ljudi za to.....ljudi jesu ljuti i revoltirani ali taj svoj revolt pokazuju na pogrešnom mjestu......treba tražit novi posao i nažalost to je to.... baj_baj
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri vel 11, 2009 10:13 am

zile666 je napisao/la:
ma kolega vracanja na staro nema,koliko sam pogledao kolektivni ugovor sa kojime se AKD obavezao on nama isplacuje placu prema njemu ni lipe vise ni lipe manje,uzmi si platnu listu pa na brutu podjeli lovu sa satima i dobiti ces tocnu cijenu,racunaj svgaku stavku posebno(noc,nedjelja,blagdan)npr noc+blagdan je 21.25kn po satu bruto.i cuj AKD nista ne radi protu zakonito vec u skladu sa potpisanim ugovorom.....................ali iskreno kolega ja odlazim iz AKD-a na kudikamo bolje placen posao u zastitarstvu...............jos samo nekih tjedan dana sam tu a onda adijo........



kolega malo si pobrkao lončiće....ja nemam 21,25 bruto nego 19,00 kn bruto.....nemoj računat sve zajedno......podjeli dnevne i nočne te nedjelje i praznike......neto satnica u akd-z za zaštitara koji radi sa oružjem je 15,20 lipa(oprostite ako sam pogriješio za koju lipicu gore ili dolje)......pogledaj si listu i šta ti piše na njoj kolika ti je satnica....
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri vel 11, 2009 3:34 pm

drax je napisao/la:
drage kolege akd-z izgleda da smo popušili staru foru......radite i bit če sve po starom......
Vidim da je kriza zahvatila akd zaštitu zašto se ne prebacite u sokol zubo_s_jojom
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Emptysri vel 11, 2009 5:40 pm

[quote="X-PLOSIV"]
drax je napisao/la:
drage kolege akd-z izgleda da smo popušili staru foru......radite i bit če sve po starom......
Vidim da je kriza zahvatila akd zaštitu zašto se ne prebacite u sokol zubo_s_jojom[/quote


još nisam toliko očajan......isti mi je klinac u akd-u ili sokolu,lova ista samo što u sokolu rade nadzornici koji nemaju sve ovčice na broju,pa zar da se neki idiot izživljava na meni....hvala ali ne hvala......radije burza zzz zzz zzz zzz
[Vrh] Go down
Sponsored content





izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty
PostajNaslov: Re: izgleda da ništa od vračanja plača na staro???   izgleda da ništa od vračanja plača na staro??? Empty

[Vrh] Go down
 
izgleda da ništa od vračanja plača na staro???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: