HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sistematizacija Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sistematizacija Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sistematizacija Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sistematizacija Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sistematizacija Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sistematizacija Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sistematizacija Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sistematizacija Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sistematizacija Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sistematizacija

Go down 
+21
AKD ZVJERKO
Vatra
007
akd-zaštitar
Balance_of_Judgment
krampus
Tedy Bear
Nick Moor
Antun
kile29
medo
nectar
BORG
sedmi
BLENTON
Bik Koji Sjedi
Brada
nino
johnnyb
nocni ćuk
dg
25 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysri lis 03, 2007 1:04 pm

ovo je goruća tema pa mislim da nebi bilo loše da je odvojimo od ostalih tema....
znači sad sva svoja mišljenja, ljutnje, pohvale iznesimo ovdje....
za sada smo dobili puno informacija, od onih da će biti puno bolje, pa do toga da će biti gore, trebala je već krenuti, sad se spominje 01.11. itd itd...
neki izvori kažu da bi se slijedeći tjedan trebalo sve znati,tj, da će biti javno objavljeno sve ono što je do sada bila tema nagađanja od koeficijenata, osnovica, dodataka za noć, praznike, raznih dodataka za Božić, Uskrs ....
znači to je tu,sad ostaje da vidimo (ili da opet dođe do nekih odgoda kao i toliko puta do sada) na šta će to ličiti...

nadajmo se da će biti bolje i pravednije...
naglasak je na nadajmo
[Vrh] Go down
dg
Početnik
Početnik
dg


Broj postova : 9
Registration date : 10.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysri lis 03, 2007 10:35 pm

Evo odgovora: vise mi pun k..... njihovih sranja,bolje da sute pa bi znali da radimo za 2500 i nebi se nicemu nadali i ovako su ljudi nemotivirani i samo im jos fale ova sranja.Ako ne bude nista do 01.12. ja idem dalje pa makar radio baustelu na -5, 12 sati dnevno(bar cu imat love za otplatit kredit)
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypon lis 08, 2007 4:59 pm

Dečki nemojte tak razmišljat jer nije uredu zbog drugih ljudi koji više nemaju izbora otić na drugo radno mjesto pa makar bila i "bauštela" ajmo se prvo probat izborit za nešto konkretno pa onda ako vidimo da neide na bolje poslat sve u ....hm!!! Ali vjerujte mi da ako smo svi zajedno ide na bolje 100% pozdrav.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypon lis 08, 2007 5:06 pm

Nema to veze dečki kaj vi nemate dovoljno sati, po zakonu poslodavac vama mora, MORA, osigurati 40 sati tjedno i u slučaju da se dogodi kakvo vanredno osiguranje + 10 sati prekovremeno svaki mjesec što znači 120 sati prekovremeno godišnje, vi dobivate plačeni fond odradili to ili ne ako nemate dovoljno sati to nije vaš problem več od poslodavca.


Zadnja promjena: ; uto lis 09, 2007 1:57 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypon lis 08, 2007 11:09 pm

"interceptor" 10 prekovremenih tjedno je barem 500 sati prekovremenih godisnje il ja neznam racunati
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypon lis 08, 2007 11:15 pm

Možemo mi pričati o satnici koješta, ali kako je Brada rekao dok nestigne platna lista u 11. mjesecu niti vjerujem niti želim nagađati! Pogledajte si zadnje 2-3 plaće, pomalo je došlo do smanjenja!!!!!!! Koliko će onda biti povećanje? LOL..........
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 1:56 am

Ispričavam se nocni ćuk u pravu si, krivo sam napisao 40 sati tjedno + 10 sati prekovremeno mjesečno što je u konačnici 120 sati godišnje.
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 5:08 am

Čekamo platnu listu.......... Sad će studeni........... Nego mislite li da ćemo ove godine dobiti 400 bonova za Božić?......... :lol!:
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 5:17 am

Prekovremenih uvijek ima...... Ima objekata koji recimo 2-3 mjeseca rade ubrzano ali za njih se nemože naći zanjena......a ima objekata gdje se ljudi konstantno mijenjaju, komitenti vrište ali nikoga neboli za to........Jednom kad pukne bit će sranja........ Embarassed ........ a maleni će ispaštati....... :scratch: !
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 5:12 pm

interceptor je napisao/la:
Ispričavam se nocni ćuk u pravu si, krivo sam napisao 40 sati tjedno + 10 sati prekovremeno mjesečno što je u konačnici 120 sati godišnje.

Ustvari se radi o dozvoljenih 10 sati prekovremenu u tjednu, ali takvih tjedan u godini smije biti 12.

Prekovremeni rad

Članak 33.

(1) U slučaju više sile, izvanrednoga povećanja opsega rada i u drugim sličnim slučajevima prijeke potrebe, radnik na zahtjev poslodavca mora raditi duže od punoga radnog vremena (prekovremeni rad), najviše do 10 sati tjedno.

(2) Ako prekovremeni rad određenoga radnika traje duže od četiri tjedna neprekidno ili više od dvapaest tjedana tijekom kalendarske godine, odnosno ako prekovremeni rad svih radnika određenoga poslodavca prelazi 10 posto ukupnoga radnog vremena u određenom mjesecu, o prekovremenom radu mora se obavijestiti inspektor rada.
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 10:29 pm

"nino" i kaj onda kad se obavjesti inspekcija rada oni nist ne poduzmu i mi mozemo cijelu godinu sljakat prekovrmeno kolko je gazdama volja nije mi bas jasan taj clanak zakona di su konkretna rijesenja nema ih znaci suti i radi
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyuto lis 09, 2007 10:39 pm

nocni ćuk je napisao/la:
"nino" i kaj onda kad se obavjesti inspekcija rada oni nist ne poduzmu i mi mozemo cijelu godinu sljakat prekovrmeno kolko je gazdama volja nije mi bas jasan taj clanak zakona di su konkretna rijesenja nema ih znaci suti i radi

Upravo tako.Jedan kolega je zvao inspektore i rekao im da se ne radi po zakonu u AKD-u,i to na vecini objekata,da imamo nekoliko puta vise prekovremenih od zakonski propisanog broja sati godisnje i rekao im da dodju u inspekciju u firmu,a oni mu odgovore da oni "ne rade tako",da oni ne idu po firmama,nego da bi morali doci na radno mjesto,pa vidjeti,bla,bla,bla...naravno,nikad nije bilo nista od toga...ova firma ima previse putra na glavi da bi ih neki inspektor rada dirao...

Ljudi u AKD-u,gotovo svi portama su na 12-24,imaju po 50-70 prekovremenih sati mjesecno vec dugo,dugo,skoro vec pola godine,a i bit ce tako ocito i dalje,pa nikom nista.I kome bi se mi zalili? Ljudi su bez novaca i ne zale se na prekovremene,a i oni koji bi se htjeli zaliti...kome kad svi u ovoj drzavi zatvaraju oci na sve nepravilnosti i tlacenje radnika?!!
[Vrh] Go down
Bik Koji Sjedi
Početnik
Početnik
Bik Koji Sjedi


Broj postova : 13
Registration date : 02.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysri lis 10, 2007 12:04 am

Upravo tako.Jedan kolega je zvao inspektore i rekao im da se ne radi po zakonu u AKD-u,i to na vecini objekata,da imamo nekoliko puta vise prekovremenih od zakonski propisanog broja sati godisnje i rekao im da dodju u inspekciju u firmu,a oni mu odgovore da oni "ne rade tako",da oni ne idu po firmama,nego da bi morali doci na radno mjesto,pa vidjeti,bla,bla,bla...naravno,nikad nije bilo nista od toga...ova firma ima previse putra na glavi da bi ih neki inspektor rada dirao...

Prosle godine je neki inspektor obilazio nase objekte u slavoniji i trazio radne naloge unazad par mjeseci bas zbog tih prekovremenih sati, ali ne znam kakoje to zavrsilo, provjerite kod sindikata
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyčet lis 11, 2007 8:19 am

O čemu mi ljudi pričamo? Niti inspekcije, niti kontrole ovdje nemogu pomoći! Prekovremenih će uvijek biti! S tim moramo živjeti u ovome poslu! Što je idealno za ovaj posao? Tko mi može reći?
[Vrh] Go down
Brada
Moderator
Moderator
Brada


Broj postova : 66
Registration date : 12.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyčet lis 11, 2007 10:37 pm

johnnyb je napisao/la:
Čekamo platnu listu.......... Sad će studeni........... Nego mislite li da ćemo ove godine dobiti 400 bonova za Božić?......... :lol!:

Hocemo,hocemo,samo da se ne zabroje pa da dobijemo 500...mogli bi nam onda jos dodatnu stotku skinut s place :lol!:
[Vrh] Go down
BLENTON
Početnik
Početnik
BLENTON


Broj postova : 8
Age : 116
Location : Prćigrad Bosnia i Hercegovinia
Registration date : 13.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: POVEČANJE LUDOM RADOVANJE...   Sistematizacija Emptypet lis 12, 2007 7:52 am

Evo tak je dobro da skupljamo i krpamo za danas za cigare a još se moramo snać i za sendvić neki ak se ko od baba smiluje . Hebo vas vaš akd i vaše povišice hvala i zdravo BLENTON . Juriš svi na dionice tu je lova kakvi bonovi i 400 kn i pm-e. pig
[Vrh] Go down
sedmi
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 18.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypet lis 12, 2007 2:41 pm

REČE PROŠLE GODINE JEDAN DA MORAMO BITI ZADOVOLJNI I S TIM NA ŠTO SAM MU ODGOVORIO DA JE DIVAN ČOVJEK I DA PRODA SVOJ AUTO PODIJELI PO FONDOVIMA ZA POMOĆ KUPI STAROG JUGA I POKAŽE SVOJU DOSLIJEDNOST U SVOJIM RIJEČIMA.
[Vrh] Go down
johnnyb
Član
Član
johnnyb


Broj postova : 37
Age : 41
Location : Osijek
Registration date : 05.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysri lis 17, 2007 1:23 am

Sjetite se USKRSA od prije par godina kad smo i vraćali daj DAR U NARAVI!!!!!!!! Neznam kako vi ali kad je meni netko rekao prije 6 godina ime AKD Zaštita ostao bih uvijek pod dojmom imena te firme i želje da se nađem u redovima te CIJENJENE firme!!!!!! Nekad je to ime značilo puno!!!!! A sada niti poslove dobijamo, plaća za poslove koje obavljamo mizerna, uniforme nam se raspadaju jer treba mjesec dana i 5 odobrenja da se zamijene!!!! Ja rekoh sačekat platnu listu u studenom a onda petama vjetra i kako je netko rekao naći posao za 2600 bez noćni i bez blagdana i vikenda!!!!! :lol!:
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptypet lis 19, 2007 7:43 pm

KAK VI SVI ČUDNO RAZMIŠLJATE SAMO, PETAMA VJETRA, OVAJ NEMA ZA SENDVIĆ OVAJ OVO OVAJ ONO, MIZERNO JADNO I ŽALOSNO. DAJTE SE POKRENITE DAJTE POKUŠAJTE NEŠTO POBOLJŠAT JER MOŽE SE PUNO TOGA NAPRAVIT DA NAM BUDE BOLJE A TO ŠTO NEKI LJUDI NEZNAJU ORGANIZIRAT NOVAC TO NIJE NIČIJI PROBLEM NEGO NJEGOV. BEZ UVREDE ALI BLENTON ISPAO SI TOČNO ONO ŠTO TI NADIMAK ZNAĆI.
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysub lis 20, 2007 3:46 pm

Iskreno da vam kažem kolege zaštitari ja se ne bojim prekovremenih sati, što više to bolje, naravno u granicama normale! 30-ak do 40-ak nije tak puno a vidi se na plači bolje! kaj nije tak!?
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysub lis 20, 2007 8:32 pm

BLENTON je napisao/la:
Evo tak je dobro da skupljamo i krpamo za danas za cigare a još se moramo snać i za sendvić neki ak se ko od baba smiluje . Hebo vas vaš akd i vaše povišice hvala i zdravo BLENTON . Juriš svi na dionice tu je lova kakvi bonovi i 400 kn i pm-e. pig

kaj trebas jamca za sendvic Razz ,ja mislim da ti to neide na rate affraid ma sto posto neide,sori ja bi ti bil jamac al vec imam kredit pa nisam kreditno sposoban Laughing Laughing :lol!:
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysub lis 20, 2007 8:36 pm

Brada je napisao/la:
johnnyb je napisao/la:
Čekamo platnu listu.......... Sad će studeni........... Nego mislite li da ćemo ove godine dobiti 400 bonova za Božić?......... :lol!:

Hocemo,hocemo,samo da se ne zabroje pa da dobijemo 500...mogli bi nam onda jos dodatnu stotku skinut s place :lol!:

ja sam cuo da cemo dobit 500 u bonovima al ce nam se sa place skidati simbolicka cifra od 100 kuna 6 mjeseci :scratch: :lol!:
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysub lis 20, 2007 9:02 pm

Kaj nije malo prerano govorit o bonovima :lol!: mislim da nebi smjelo biti ispod 500 kn. to je neka granica koju mislim da čak ni AKD neče priječi. A to da če uzimati s plače, mislim da nebi smjeli ipak bi to bilo malo previše :lol!:
[Vrh] Go down
nocni ćuk
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 54
Registration date : 11.09.2007

Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptysub lis 20, 2007 11:46 pm

"interceptor"e vidis radi takvih kao sto si ti radimo tolko prekovremenih velis da jedva cekas prekovremene jer se pozna na placi e dragi moj ak ti placanje prekovremenih u nasoj firmi nazivas dobro placenim onda sam ja lud vjerojatno il neznam pravu vrijednost novca ak je tebi za 33 sata prekovremenog 420 kuna kolko sam ja svojevremeno dobio dobro onda ok. da se razumijemo ja ne zelim radit prekovremene draze mi je odmarat doma sa familijom a ak zelim nesto sa strane zaradit a mogu i znam za dva dana zaradim vise nego da radim prekovremene u firmi isto tako ak se vec moraju radit prekovremeni a tocno se zna kolko se moze godisnje sati poreze na prekovremene trebala bi placat firma a ne djelatnici :lol!:
[Vrh] Go down
intercep
Gost




Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Emptyned lis 21, 2007 2:53 am

U krivu si apsolutno Nočni ćuk, prvenstveno ja radim u pratnji gdje se ne gleda na posao kako ti gledaš, kad bi ja htio nešto raditi sastrane ja bi morao otići na bolovanje ili slično jer jedino tak imam vremena za sebe a kud još da idem nešto radit. Meni znači 500 kn više na plaču više nego što ti misliš i tek toliko da znaš da ja nemam ni dva dana pa čak ni jedan dan slobodan jer radim ponekad od jutra do navečer što je sve češče u današnje vrijeme, preko ljeta sam i u sedmom i u osmom mjesecu imao preko 60 prekovremenih a to je več lijepa cifra s tim da imam kredit od 1900 kn još 4 god. Vjerojatno duže vrijeme radiš u AKD-u i ja te shvačam apsolutno ali pogledaj to s moje strane, nemam familiju još nemam ni stalnu vezu sa nekom djevojkom ali sve bi to htio i treba mi novaca da mogu eventualno svojem djetetu pružiti nešto više u ovoj našoj prekrasnoj državi koju svi apsolutno iskorištavaju. Nadam se da si me shvatio.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sistematizacija Empty
PostajNaslov: Re: Sistematizacija   Sistematizacija Empty

[Vrh] Go down
 
Sistematizacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: