HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST

Go down 
+4
hiro111
krakun
Vidi
mago
8 posters
Autor/icaPoruka
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyuto pro 16, 2008 3:59 pm

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST
U ponedjeljak 15. prosinca 2008. godine objavljena je u "Narodnim novinama" Službenom listu Republike Hrvatske, slijedeća

ODLUKA O PROŠIRENJU PRIMJENE KOLEKTIVNOG UGOVORA ZA ZAŠTITARSKU DJELATNOST

I.
Primjena Kolektivnog ugovora za zaštitarsku djelatnost koji je zaključen 30. rujna 2008. godine proširuje se na sve poslodavce i radnike u zaštitarskoj djelatnosti u Republici Hrvatskoj.

II.
Ova Odluka stupa na snagu osmog dana od dana objave u "Narodnim novinama".

potpredsjednik Vlade RH i ministar gospodarstva, rada i poduzetništva
Damir Polančec, dipl. ing.

Klasa: 110-01/08-01/249
Urbroj: 526-08-01-02/1-08-3
Zagreb, 26. studenog 2008.
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyuto lip 16, 2009 7:17 pm

koje su to šaljivdžije, kao to će se poštivat(možeš misliti),u praksi ljudi rade preko 250 sati da bi platili račune i živjeli ko ljudi a po KO bi trebali max oko 220 ,ima firme koje su to potpisali pa tamo ljudi rade po 300 sati.to je mazanje očiju i farsa.zašto nisu u KO uvrstili i najmanju plaću tj državni minimalac a ne da ja za 180 sati dobijem 2617 kn(prije par mjeseci prije nego sam otišao)SRAMOTA.
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyuto lip 16, 2009 10:01 pm

Kolega nemoj se ljutiti ali meni se ser.. od tih RSRH proširenja i ostalih pisanja glupiosti da mi to vjerujemo onda bi posječivali stranicu s koje si to skinuo Shocked
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptysri lip 17, 2009 11:02 pm

krakun je napisao/la:
Kolega nemoj se ljutiti ali meni se ser.. od tih RSRH proširenja i ostalih pisanja glupiosti da mi to vjerujemo onda bi posječivali stranicu s koje si to skinuo Shocked

heheh
pa sere se i meni od njihovih gluposti
al kolektivni ugovor je postao zakon i tu se više nikaj nemre

to da su nas sjebali sa tim kolektivnim jesu
[Vrh] Go down
hiro111
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 27.05.2009

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyčet lip 18, 2009 2:23 am

da upravo tako u banana drzavi su svi ugovori usrani.

kolektivni ugovor odredjuje minimalnu satnicu a za nase poslodavce je to automatski i maximalna satnica.

smijesno je reci ali u firmi u kojoj ja obavljam zastitarski posao cak i cistacice imaju vecu satnicu.
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyned lip 21, 2009 9:01 pm

mago je napisao/la:
krakun je napisao/la:
Kolega nemoj se ljutiti ali meni se ser.. od tih RSRH proširenja i ostalih pisanja glupiosti da mi to vjerujemo onda bi posječivali stranicu s koje si to skinuo Shocked

heheh
pa sere se i meni od njihovih gluposti
al kolektivni ugovor je postao zakon i tu se više nikaj nemre

to da su nas sjebali sa tim kolektivnim jesu
mene samo zanima hoćemo li dobiti regres jer u nekim firmama nije bilo ni uskrsnice a gdje će onda biti regres..no u kolektivnom piše da bi ga trebali dobiti..ne nadam se previše jer nas stalno zakidaju gdje stignu.trebali bi i uvrstiti u taj kolektivni fiksni minimalac za fond sati da se zna a ne ovako.imam 220 sati i dobijem manju plaću nego za 180.
[Vrh] Go down
krakun
Ozbiljan član
Ozbiljan član
krakun


Broj postova : 71
Registration date : 12.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptysri srp 15, 2009 8:48 pm

Ja neznam kako onog Jačimovića nije sram pa taj čovjek je katastrofa.Onaj iz Sindikata policije za svaku glupost je u novinama a ovog redikula nema nigdi ma ko te plaća jadan nebio,u šta sui nas uvalio sramota rigo supak
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptypet srp 17, 2009 11:44 am

hiro111 je napisao/la:
da upravo tako u banana drzavi su svi ugovori usrani.

kolektivni ugovor odredjuje minimalnu satnicu a za nase poslodavce je to automatski i maximalna satnica.

smijesno je reci ali u firmi u kojoj ja obavljam zastitarski posao cak i cistacice imaju vecu satnicu.


idemo oda svi u čistačice hahahahaha...šalu na stranu.....nitko nije oženjen za firmu jel tako?.....ljudi dragi tražite posao,nemojte samo kukat kako je teško....u 9. mjesecu kada su u mojoj firmi ukrali od 1000 do 1200 kuna svakome sa plače nitko se nije pobunio osim nekolicine.......tako da sam se i ja prepustio večini nažalost,ali ne prestajem tražiti posao van zaštitarstva,jer dodle god bude samo sindikat ili neznam tko pokušavao kemijat neko čudo ,a ne država jer svi mi plačamo državi poreze i ostala sranja nema ništa od boljitka u ovoj branši......sada je ljeto,za par mjeseci stiže nova godina i ljudi stalno tražimo razloge ostanka u zaštitarstvu,to je tako nažalost.......drage kolegice i kolege uživajte u suncu pozz baj_baj
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyčet svi 12, 2011 9:41 pm

mago je napisao/la:
r
II.
Ova Odluka stupa na snagu osmog dana od dana objave u "Narodnim novinama".

potpredsjednik Vlade RH i ministar gospodarstva, rada i poduzetništva
Damir Polančec, dipl. ing.

Baš se čudim kako je netko mogao i očekivati nešto u našu korist kada se vidi koji ljudi stoje iza potpisa, između ostalog.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptyuto svi 17, 2011 2:34 pm

Hrpa lopova i gamadi e065 e065 e065 e065 e065
[Vrh] Go down
Slavonski
Ozbiljan član
Ozbiljan član



Broj postova : 105
Registration date : 16.04.2011

PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Emptysri svi 18, 2011 2:22 am

X-PLOSIV je napisao/la:
Hrpa lopova i gamadi e065 e065 e065 e065 e065
beerchug
[Vrh] Go down
Sponsored content





PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty
PostajNaslov: Re: PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST   PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST Empty

[Vrh] Go down
 
PROŠIRENJE GKU NA ČITAVU ZAŠTITARSKU DJELATNOST
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: