HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
otvaranje zaštitarske tvrtke Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 otvaranje zaštitarske tvrtke

Go down 
+7
srg-narednik
karta franka
mago
Lupus
Admin
Lamb of God
Cavu
11 posters
Autor/icaPoruka
Cavu
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 16.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon stu 17, 2008 5:29 pm

molim pomoć.
naime, ne mogu nigdje na internetu naći stvari koje su mi "potrebne" za realizaciju otvaranje zaštitarske tvrtke,
pa sam mislio ako netko od zaštitara/forumaša ima neke informacije da mi pomogne.
dakle, zanimaju me koji su uvjeti za otvaranje zaštitarske tvrtke,
gdje bih mogao nabaviti sve potrebne papire za otvaranje, kamo sve trebam ići za dokumente,
dal' postoji neka vrsta subvencioniranja i ta spika...
Ali primarno, znači kako otvoriti tvrtku i koji su potrebni uvjeti za to ,
jer sam načuo da ima neke posebne uvjete, tj. da nije samo osnivanje d.o.o-a, nego da moraš imati položeni ispit za zaštitara.
A mislio sam otvoriti kao vlasnik, te zaposliti ljude, gdje bi jedan od zaštitara bio neki šef/poslovođa.

unaprijed se zahvaljujem!
pozdrav
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon stu 17, 2008 6:14 pm

I čini mi se da moraš imat 5 godina staža u poslovima policije,ili zaštitarstava Question

Uglavnom,ako ti uspije javi kakve uvjete nudiš pa ćemo vidjet... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon stu 17, 2008 6:55 pm

Cavu je napisao/la:
molim pomoć.
naime, ne mogu nigdje na internetu naći stvari koje su mi "potrebne" za realizaciju otvaranje zaštitarske tvrtke,
pa sam mislio ako netko od zaštitara/forumaša ima neke informacije da mi pomogne.
dakle, zanimaju me koji su uvjeti za otvaranje zaštitarske tvrtke,
gdje bih mogao nabaviti sve potrebne papire za otvaranje, kamo sve trebam ići za dokumente,
dal' postoji neka vrsta subvencioniranja i ta spika...
Ali primarno, znači kako otvoriti tvrtku i koji su potrebni uvjeti za to ,
jer sam načuo da ima neke posebne uvjete, tj. da nije samo osnivanje d.o.o-a, nego da moraš imati položeni ispit za zaštitara.
A mislio sam otvoriti kao vlasnik, te zaposliti ljude, gdje bi jedan od zaštitara bio neki šef/poslovođa.

unaprijed se zahvaljujem!
pozdrav

Pogledaj ovdje
Kod:
  http://www.mup.hr/1063.aspx
[Vrh] Go down
Lupus
Početnik
Početnik
Lupus


Broj postova : 7
Age : 44
Location : croatia, zagreb, III juzna obala 13
Registration date : 17.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypon stu 17, 2008 11:10 pm

dobar link od admina, ali evo pokušaću iz vlastitog primjera saopćiti traženo:

prvo za otvaranje tvrtke, moraš se obratiti javnobilježničkom uredu (ili skokni do šaltera hitro.hr imaju popis svojih) koji će ti složiti prijavu za upis, ovjere potpisa, naziv, osnivačke uloge,kolektivni ugovor (ovisno koliko vas ima i sl.), u nekih cca 2 tjedna on će to sastaviti i pozvati te da isto potpišeš (cca 23 papira) te ćeš mu uredno platiti javno-bilježničku nagrafu ovisno o visini osnivačkog uloga i broju vlasnika od 2.400,00 kn na dalje te ostale pristojbe (držav. proračun, narodne novine cca 1.300,00).
nakon uplate osnivačkog uloga (minimum 20.000,00 kn) papiri se predaj na trg. sud gdje sudac odobrava ili ne odobrava traženo, ukoliko ne odobrava opet se plaća ovjera.
nakon pribavljenog rješenja o upisu na trg. sud (za obrt je drugačija forma) moraš pri nadležnom odsjeku MUP-a, u konkretnom slučaju za zg-županiju, priložiti navedeno rješenje, biljege, akt o uniformi, akt o znaku, akt o postavljenju odgovorne osobe, papire od odgovorne osobe koja mora biti Všs i imati licencu zaštitarsku, te njegovu presliku domovnice, osobne, svijedodžbe, uvjerenja o nekažnajvanu po potrebi i rodni list, ugovor o najmu posl. prostora koji pak mora imati ugrađeni sef (cca 10.000,00 kn) stol, fax i sl. i mora imati odgovarajuća vrata, aparaturu za požar itd.

nakon sigurnosne provjere odgovrone osobe (koja može biti i vlasnik firme a i nemora) isti dolaze u očevid prostora sastavljaju zapisnik i nakon još malo vremena i dosta sreće dobiješ odobrenje ! uh da i uplata za pravnu osobu (zaboravio sam kolko a i neda mi se kopat po registratorima)

e kad si to napravio, moraš prvo sklopiti i nekakav posao snekom firmom o čuvanju, a da bi to napravio moraš zaposliti bar 3 zaštitara minimum, što znači da prve 3 plaće daješ iz svog đepa jedino ako ti tata nije tajkun iz austrije.
eh sad ovisi kakv cijenu ugovoriš a dogovorićeš i to na jedvite jade da ti plaćaju mjesečno 28 kuna po satu plus pdv, stime da računaš da ti se obavezno kasni sa naplatom potraživanja, a prije toga još moraš čovjeka opremiti točnije njih trojicu sa barem 2 majice, veste, jakne , etuie za licencu (minimum od svega 20 kom i plaćanje avans) i sl. e sad ako netko od njih duže nije radio mora ići na liječnički, te sa ugovorom odnijeti u nadležnu pol.upravu da će isti raditi za tebe
e na kraju prvog mjeseca moraš bar isplatiti dečkima ono bar 4.000,00 kn plus 1.700,00 kn doprinosa znači skoro 18 iljada a ti si dobio (tj. nisi dobio od korisnika usluge isplatu za tekući mjesec) 20.160,00 kn praktički si u zaradi nakon kraja tekuće godine.
naravno sigurno znaš neki klub di dečki mogu raditi za barem 300,00 kuna noć a ti uzimaš 400 do 500 super još dvije glave više...a njima bar 2,400 gore.
eeeeeeee i svaki mjesec upisnike voditi kolko ih je radilo na kojem objektu jesu li imali odmora ili nisu, i sve to čuvati idućih 5 godina, i naravno pdv tromjesečni nesmiješ izostaviti, i ostale dađbine
i sad sam skrenuo sa teme i brijem da me treba banirat sa foruma ))))))

eto manje više ovo, ono to ti to dobro došo u klub feudalaca i autokrata Wink
[Vrh] Go down
http://www.lupus-zaštita.hr
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyuto stu 18, 2008 3:27 pm

Lupus je napisao/la:
dobro došo u klub feudalaca i autokrata Wink

biserko
[Vrh] Go down
Lupus
Početnik
Početnik
Lupus


Broj postova : 7
Age : 44
Location : croatia, zagreb, III juzna obala 13
Registration date : 17.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyuto stu 18, 2008 8:16 pm

biseri su lijepi pogotovo japanski, brže se sluz oko zrna pijeska obvija beljo
[Vrh] Go down
http://www.lupus-zaštita.hr
Cavu
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 16.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptysri stu 19, 2008 1:43 pm

Stari moj, Lupus, predobro si mi objasnio!!
ništa, moram se primiti posla i raspitati okolo.
Dižem kredit, i ako jesam mlad ( Very Happy ) , nadam se da će mi uspjeti... ako ne, 10 godina sam u ku***.

imam 10-ak prijatelja za zaštitarskim licencama, svi su ono, mrcine! (fizički i psihički)
rekli su da bi radili za mene, nudim im dakle,
stalni radni odnos, mobitel, putne troškove,plaćeno korištenje teretane, dodatne bonuse za blagdane i praznike... jel to ok?
samo je bed, prva plaća bude samo 3000 kn, dok ne nađem klijente,
ali to bude brzo išlo, jer je u mom gradu samo 1 domaća zaštitarska tvrtka a ima puuno klubova i svaki mjesec su koncerti većeg tipa gdje treba barem 5-7 zaštitara.
Iskreno, ne pucam na neku zaradu, najvažnije mi je da bi osoblje dobilo plaću na vrijeme.


puno vam hvala, javim se dok sve točno provjerim, ili još bolje, otvorim tvrtku.
pozdrav ljudi!!
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypet stu 21, 2008 12:41 am

Cavu je napisao/la:
Stari moj, Lupus, predobro si mi objasnio!!
ništa, moram se primiti posla i raspitati okolo.
Dižem kredit, i ako jesam mlad ( Very Happy ) , nadam se da će mi uspjeti... ako ne, 10 godina sam u ku***.

imam 10-ak prijatelja za zaštitarskim licencama, svi su ono, mrcine! (fizički i psihički)
rekli su da bi radili za mene, nudim im dakle,
stalni radni odnos, mobitel, putne troškove,plaćeno korištenje teretane, dodatne bonuse za blagdane i praznike... jel to ok?
samo je bed, prva plaća bude samo 3000 kn, dok ne nađem klijente,
ali to bude brzo išlo, jer je u mom gradu samo 1 domaća zaštitarska tvrtka a ima puuno klubova i svaki mjesec su koncerti većeg tipa gdje treba barem 5-7 zaštitara.
Iskreno, ne pucam na neku zaradu, najvažnije mi je da bi osoblje dobilo plaću na vrijeme.


puno vam hvala, javim se dok sve točno provjerim, ili još bolje, otvorim tvrtku.
pozdrav ljudi!!

neka ti je sa srečom baj_baj
[Vrh] Go down
Lupus
Početnik
Početnik
Lupus


Broj postova : 7
Age : 44
Location : croatia, zagreb, III juzna obala 13
Registration date : 17.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypet stu 21, 2008 3:30 am

Cavu je napisao/la:
Stari moj, Lupus, predobro si mi objasnio!!
ništa, moram se primiti posla i raspitati okolo.
Dižem kredit, i ako jesam mlad ( Very Happy ) , nadam se da će mi uspjeti... ako ne, 10 godina sam u ku***.

imam 10-ak prijatelja za zaštitarskim licencama, svi su ono, mrcine! (fizički i psihički)
rekli su da bi radili za mene, nudim im dakle,
stalni radni odnos, mobitel, putne troškove,plaćeno korištenje teretane, dodatne bonuse za blagdane i praznike... jel to ok?
samo je bed, prva plaća bude samo 3000 kn, dok ne nađem klijente,
ali to bude brzo išlo, jer je u mom gradu samo 1 domaća zaštitarska tvrtka a ima puuno klubova i svaki mjesec su koncerti većeg tipa gdje treba barem 5-7 zaštitara.
Iskreno, ne pucam na neku zaradu, najvažnije mi je da bi osoblje dobilo plaću na vrijeme.


puno vam hvala, javim se dok sve točno provjerim, ili još bolje, otvorim tvrtku.
pozdrav ljudi!!

ee imam bolju idejuuu, dok ne otvoriš do tada dođi sa dečkima do mene biće dosta od svega što si pobrojao, samo će plaća biti veća)) i u kojem si u gradu?
[Vrh] Go down
http://www.lupus-zaštita.hr
srg-narednik
Ozbiljan član
Ozbiljan član
srg-narednik


Broj postova : 66
Age : 49
Location : lijepa naša....Istra
Registration date : 20.11.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptypet stu 21, 2008 5:06 pm

Cavu je napisao/la:
molim pomoć.
naime, ne mogu nigdje na internetu naći stvari koje su mi "potrebne" za realizaciju otvaranje zaštitarske tvrtke,
pa sam mislio ako netko od zaštitara/forumaša ima neke informacije da mi pomogne.
dakle, zanimaju me koji su uvjeti za otvaranje zaštitarske tvrtke,
gdje bih mogao nabaviti sve potrebne papire za otvaranje, kamo sve trebam ići za dokumente,
dal' postoji neka vrsta subvencioniranja i ta spika...
Ali primarno, znači kako otvoriti tvrtku i koji su potrebni uvjeti za to ,
jer sam načuo da ima neke posebne uvjete, tj. da nije samo osnivanje d.o.o-a, nego da moraš imati položeni ispit za zaštitara.
A mislio sam otvoriti kao vlasnik, te zaposliti ljude, gdje bi jedan od zaštitara bio neki šef/poslovođa.

unaprijed se zahvaljujem!
pozdrav
--------
kolega, iskreno želim da uspiješ...
sretno Very Happy
[Vrh] Go down
dm543097
Član
Član
dm543097


Broj postova : 26
Age : 43
Location : zgb
Registration date : 11.08.2010

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptysri ruj 08, 2010 5:29 pm

Cavu je napisao/la:
Stari moj, Lupus, predobro si mi objasnio!!
ništa, moram se primiti posla i raspitati okolo.
Dižem kredit, i ako jesam mlad ( Very Happy ) , nadam se da će mi uspjeti... ako ne, 10 godina sam u ku***.

imam 10-ak prijatelja za zaštitarskim licencama, svi su ono, mrcine! (fizički i psihički)
rekli su da bi radili za mene, nudim im dakle,
stalni radni odnos, mobitel, putne troškove,plaćeno korištenje teretane, dodatne bonuse za blagdane i praznike... jel to ok?
samo je bed, prva plaća bude samo 3000 kn, dok ne nađem klijente,
ali to bude brzo išlo, jer je u mom gradu samo 1 domaća zaštitarska tvrtka a ima puuno klubova i svaki mjesec su koncerti većeg tipa gdje treba barem 5-7 zaštitara.
Iskreno, ne pucam na neku zaradu, najvažnije mi je da bi osoblje dobilo plaću na vrijeme.


puno vam hvala, javim se dok sve točno provjerim, ili još bolje, otvorim tvrtku.
pozdrav ljudi!!
lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 peace
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptysri ruj 08, 2010 10:58 pm

Cavu je napisao/la:
Stari moj, Lupus, predobro si mi objasnio!!
ništa, moram se primiti posla i raspitati okolo.
Dižem kredit, i ako jesam mlad ( Very Happy ) , nadam se da će mi uspjeti... ako ne, 10 godina sam u ku***.

imam 10-ak prijatelja za zaštitarskim licencama, svi su ono, mrcine! (fizički i psihički)
rekli su da bi radili za mene, nudim im dakle,
stalni radni odnos, mobitel, putne troškove,plaćeno korištenje teretane, dodatne bonuse za blagdane i praznike... jel to ok?
samo je bed, prva plaća bude samo 3000 kn, dok ne nađem klijente,
ali to bude brzo išlo, jer je u mom gradu samo 1 domaća zaštitarska tvrtka a ima puuno klubova i svaki mjesec su koncerti većeg tipa gdje treba barem 5-7 zaštitara.
Iskreno, ne pucam na neku zaradu, najvažnije mi je da bi osoblje dobilo plaću na vrijeme.


puno vam hvala, javim se dok sve točno provjerim, ili još bolje, otvorim tvrtku.
pozdrav ljudi!!
Ništa se nezna da li je uopće otvorio firmu ili nije?
[Vrh] Go down
markoxxc
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.07.2012

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptyuto srp 17, 2012 9:57 pm

ja sam također zainteresiran za osnivanje tvrtke u Sl.Brodu, imam licencu radio sam na poslovima tjelesne i teh zaštte....poznam mnogo ljudi iz policije i općenito gdje bi mogao se povezat s mnogo klijenata, tko je zaiteresiran s idejama nek se javi na PM ili na email..

zanima me još jedna stvar, vlasnik sam građevinske tvrtke i zanima me dali je moguće kombinirat, da ponovno ne prolazim papirologiju, dali može biti kako tvrtka s drugim imenom ako me razumijete...

[Vrh] Go down
matrix
Početnik
Početnik



Broj postova : 20
Registration date : 25.10.2011

otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Emptysri srp 18, 2012 12:26 am

Marko ako trebaš pomočnika samo se javi. Smile Ide mi više na živce sadašnja firma...
[Vrh] Go down
Sponsored content





otvaranje zaštitarske tvrtke Empty
PostajNaslov: Re: otvaranje zaštitarske tvrtke   otvaranje zaštitarske tvrtke Empty

[Vrh] Go down
 
otvaranje zaštitarske tvrtke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: