HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Sto se dogadja u AKD-u? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Sto se dogadja u AKD-u? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Sto se dogadja u AKD-u? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Sto se dogadja u AKD-u? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Sto se dogadja u AKD-u?

Go down 
+3
black_alpha
Lamb of God
Neon Genesis Evangelion
7 posters
Autor/icaPoruka
Neon Genesis Evangelion
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 04.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptysri stu 12, 2008 9:25 pm

Nedavno sam polozio ispit, i dok sam poznaniku rekao da bi najradije u Sokol Maric ili AKD (u Osijeku) mi je rekao da ne idem u AKD ni za zivu glavu, da im svi odlaze jer su dobro skresali place. O cemu se radi?
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 13, 2008 1:40 am

Da,dobro si čuo,plače su otišle dolje ovako otprilike: ljudi koji žive izvan Zagreba,tu mislim na Sisak i Karlovac,odakle je većina,oni su izgubili oko 250 kn na plači,ljudi iz Zagreba 400-500 kn,interventna i pratnja 800-1000 kn(navodno,odnosno tako su sami rekli)
Međutim,po kolektivnom ugovoru koji je sindikat sklopio s AKD-z i Sokol Marićem,plača će ti bit identična!Fora je samo u tome da je AKD-z inače imala veću plaču od Sokola,a sad su se samo spustili na njihovu razinu.Eto,ak te još nekaj zanima pitaj,ja sam dobro upućen u sve što se tiče AKD-z .
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 13, 2008 1:42 am

E da i čini mi se da AKD daje za područje osjeka samo 200 kn za prijevoz,pa ti preporučujem radije Sokol.Mislim da on daje 550,dakle imao bi u startu više.Nemaš kaj razmišljat onda.
[Vrh] Go down
Neon Genesis Evangelion
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 04.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 13, 2008 1:58 pm

Hvala na odgovoru.
Onda cu vjerojatno "srecu" potrazit u Sokolu. Da istina je da oni daju 550 kn za prijevoz, a to mi znaci dosta s obzirom da zivim oko 40km daleko od Osijeka pa ce mi trebat jedno 800-900 kn za gorivo svaki mjesec. Inace sam cuo da je AKD bolja firma, ali da Sokol ima puno vise posla (drze oko 70% objekata u Osijeku i okolici, a sve ostale firme zajedno samo oko 30%).
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 13, 2008 2:43 pm

Neon Genesis Evangelion je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Onda cu vjerojatno "srecu" potrazit u Sokolu. Da istina je da oni daju 550 kn za prijevoz, a to mi znaci dosta s obzirom da zivim oko 40km daleko od Osijeka pa ce mi trebat jedno 800-900 kn za gorivo svaki mjesec. Inace sam cuo da je AKD bolja firma, ali da Sokol ima puno vise posla (drze oko 70% objekata u Osijeku i okolici, a sve ostale firme zajedno samo oko 30%).

Nadam se da voziš auto sa plinom ili neki noviji koji troši 5 litara
[Vrh] Go down
Neon Genesis Evangelion
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 04.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyčet stu 13, 2008 6:52 pm

black_alpha je napisao/la:
Neon Genesis Evangelion je napisao/la:
Hvala na odgovoru.
Onda cu vjerojatno "srecu" potrazit u Sokolu. Da istina je da oni daju 550 kn za prijevoz, a to mi znaci dosta s obzirom da zivim oko 40km daleko od Osijeka pa ce mi trebat jedno 800-900 kn za gorivo svaki mjesec. Inace sam cuo da je AKD bolja firma, ali da Sokol ima puno vise posla (drze oko 70% objekata u Osijeku i okolici, a sve ostale firme zajedno samo oko 30%).

Nadam se da voziš auto sa plinom ili neki noviji koji troši 5 litara

Golf 3, trosi 5.5 litara na 100 km. U takve masine se ne ugradjuje plin...a ionak ce cijena autoplina sad toliko skocit da ce se svi vratit na dizel Twisted Evil
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypet stu 14, 2008 11:28 am

Neon Genesis Evangelion je napisao/la:


Golf 3, trosi 5.5 litara na 100 km. U takve masine se ne ugradjuje plin...a ionak ce cijena autoplina sad toliko skocit da ce se svi vratit na dizel Twisted Evil

ako se plaće zamrzavaju i plin ostaje na cjeni na kojoj je i sad
[Vrh] Go down
Neon Genesis Evangelion
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 04.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypet stu 14, 2008 9:11 pm

svejedno, u Golf se ne ugradjuje plin... bilo bi mi zao zajebat plinom svaki malo bolji auto, a ne samo Golf Razz
a to da ce cijena plina ostat ista, ljudi mogu samo sanjat, nazalost...
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypet stu 14, 2008 10:03 pm

Neon Genesis Evangelion je napisao/la:
svejedno, u Golf se ne ugradjuje plin... bilo bi mi zao zajebat plinom svaki malo bolji auto, a ne samo Golf Razz
a to da ce cijena plina ostat ista, ljudi mogu samo sanjat, nazalost...

a čuj ja sumnjam da če se neko usuditi podiči cjenu plinu prije prvog ožujka

to bi bilo pilitičko samoubojstvo

a naravno bez revolucije tad nebi prošlo
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptysub stu 15, 2008 3:48 pm

Ljudi,pa tema je Što se događa u AKD-zaštiti,a ne o cijenama plina Shocked
[Vrh] Go down
tigar_cikatic
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 1:53 am

ma sta ste se uvatili tog AKD? JA SAM TAMO RADIO GODINU DANA I POSIJEDIO SKORO! U Tigra bar imas slobodnih dana! ko hoce moze radit prekovremene,ko nece ne mora! nema presinga,za 30 prekovremenih dobijes skoro 4000! zavisi od radnog mista! placa sjeda oko 20-og u misecu,a kontrolora vidim 1 ili 2 puta u mjesec dana!RADITE VI U akd i sokola! ja vas stvarno ne razumim?
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 2:06 am

tigar_cikatic je napisao/la:
ma sta ste se uvatili tog AKD? JA SAM TAMO RADIO GODINU DANA I POSIJEDIO SKORO! U Tigra bar imas slobodnih dana! ko hoce moze radit prekovremene,ko nece ne mora! nema presinga,za 30 prekovremenih dobijes skoro 4000! zavisi od radnog mista! placa sjeda oko 20-og u misecu,a kontrolora vidim 1 ili 2 puta u mjesec dana!RADITE VI U akd i sokola! ja vas stvarno ne razumim?

A ja uteko iz tigra u sokol rofl rofl lol2
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 10:50 am

tigar_cikatic je napisao/la:
ma sta ste se uvatili tog AKD? JA SAM TAMO RADIO GODINU DANA I POSIJEDIO SKORO! U Tigra bar imas slobodnih dana! ko hoce moze radit prekovremene,ko nece ne mora! nema presinga,za 30 prekovremenih dobijes skoro 4000! zavisi od radnog mista! placa sjeda oko 20-og u misecu,a kontrolora vidim 1 ili 2 puta u mjesec dana!RADITE VI U akd i sokola! ja vas stvarno ne razumim?

A u Osijeku tigar neplaća prekovremeno i ljudi rade stalno,bez slobodnih dana.
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 4:47 pm

Ajde tigar_cikatić,kaj kažeš na to?I ja osobno sam svašta čuo za njih i nikaj od toga nije bilo dobro...
[Vrh] Go down
tigar_cikatic
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 7:02 pm

znam ih ja nekoliko sta su isli iz Tigra pa su se vratili ubrzo! jedan moj kolega je otisao i vratio se iz Soklola nakon mjesec dana! kaze da je taj mjesec radio 280 sati i promjenio 8 radnih mjesta! ne govorim ja da je u Tigra nesto dobro al daleko je bolje nego u ostalim firmama! Cool prekovremeni se placaju 18 kuna na sat! pa ti racunaj! kontrolori su maksimalo fleksibilni,voditelj takodjer! Sleep
[Vrh] Go down
tigar_cikatic
Početnik
Početnik



Broj postova : 3
Registration date : 17.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptypon stu 17, 2008 7:08 pm

nedavno sam sasvim slucajno čuo razgovor dvojice "sokolova"! jedan zapslenik podruznice iz Splita a drugi u Zg zaposlen! pita ovaj iz Zagreba koliko si sati imao prosli mjesec! kaze ovaj iz Splita(radi u pratnji):nisam nesto previse-305 sati Very Happy! ha ha!to je u Sokola i Akd normalno cheers njima ispod 250 sati izgleda kao godisnji odmor! i sta je najgore od svega-porez im pojede sve prekovremene!! zato sam ja pobjegao iz AKD a cujem da se i dan danas ljudi ne zadrzavaju puno u toj firmi! a sad je jos i placu skresalo! pa im toboze sindikat kriv!
[Vrh] Go down
Lamb of God
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Lamb of God


Broj postova : 72
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 20.10.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyuto stu 18, 2008 12:46 am

Ne znam di si to u AKD-u radio da ti je bilo tak??Ja sam evo 6 godina u AKD-u i nikad,ali nikad nisam uspio sakupiti više od 242 sata,a prosjek mi je 215.Plaća je prije,za razliku od ostalih bila super,sad je na razini ostalih,što će se promjeniti od 1. mjeseca.Sindikat je kriv i to je činjenica!No ako je tebi super u Cikatiću i dobro ti je,onda čemu takvo pljuvanje?I ako jesi radio u AKD-z,pa ti nije bilo dobro to je tvoja stvar,ali stavio si u isti koš sve ostale zaštitarske firme,kao da si u svima bio. Inače,prekovremeni u AKD-z su bez oružja 19.55 kn,a s oružjem 21.85 kn (to ti je inače 17 kn bez oružja + 15% i 19 kn s oružjem + 15%,a 15% su prekovremeni),isto kao u Sokolu i još 2-3 firme koje su potpisale KU,dakle o čem ti pričaš??
[Vrh] Go down
Lupus
Početnik
Početnik
Lupus


Broj postova : 7
Age : 44
Location : croatia, zagreb, III juzna obala 13
Registration date : 17.11.2008

Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Emptyuto stu 18, 2008 4:17 am

ići u drugu tvrtku a ne raspitati se kakvi su uvjeti?? hmmm čudno inače kad mi se netko javi na oglas maltene što me ne pita koji mi je broj čarapa i koju emisiju gledam petkom......

svaka firma ima svoje prednosti i mane, u mom osobnom shvaćanju veličina tvrtke utječe na neposredni kontakt sa djelatnicima i vjerujem da je teško udovoljiti svima obostrano.

fleksibilnost kontrolora i voditelja? hmmm, biti više ljudskiji dapače, ali zažmiriti na propust djelatnika nikako, a i osobno smatram da je lijepo obić čovjeka više puta onako snjim popiti kavu, kad se "ubija" na porti pa makar i par sati...

porez pojede prekovremene? porez nema veze sa prekovremenim ni u kojem pogledu (ok lažem ovisi na koliko je osoba prijavljena), osim ako sam toliko tulav da neznam više zbrajati.

a i vidim da je akd kolko tolko ok sa iznosima glede posta od lamb-a, kod mene deki u casinu dobiju 20,00 kn bez oružja..mislim da ih trebam malo i skresat )))
[Vrh] Go down
http://www.lupus-zaštita.hr
Sponsored content





Sto se dogadja u AKD-u? Empty
PostajNaslov: Re: Sto se dogadja u AKD-u?   Sto se dogadja u AKD-u? Empty

[Vrh] Go down
 
Sto se dogadja u AKD-u?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: