HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 kolko ste zadovoljni radom u T centrima

Go down 
+3
Vintorez
xercses
gokone
7 posters
Autor/icaPoruka
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypon stu 10, 2008 6:02 pm

kolege eto zanima me samo koliko ste zadovoljni radom u Tcentrima?znam da nas ima iz različitih firmi ako se ne varam rade zaštitari iz Sokola, Posilovića i Akd-a.meni smeta što nisu definirana naša radna mjesta kako bi trebalo biti.u ugovoru piše da štitimo objekt i zaposlenike i povremeno odgovaramo na pitanje stranaka, ali nekom dodatnom točkom u kojoj piše da smo ovlašteni davati informacije ako nas voditelj centra za to ovlasti postajemo hostese koje već mjesecima trube za proklete brojeve i redomat.mislim da smo tu zakinuti i da bi takve stvari trebali raditi studenti a ne mi.zato mi odgovorite jel i vi glumite hostese jer meni je već dosta. angry-smiley-002
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: rad kao hostesa   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypon stu 10, 2008 9:17 pm

evo ja negdje mjecec dana radim. ako nekad zatreba pokažem ljudima na redomat, ali se veći dio vremena držim po strani i puštam da studenti urade ono za što su masno plaćeni. zanima me pošto radim mjesec dana i još nisam dobio svoju plaću, kolika je satnica ljudi koji po cijeli dan stoje u t-centrima i da li je jednaka onoj koju imaju kolege koje sjede na portama? ili je još manja od njihove?


Zadnja promjena: xercses; pon oľu 10, 2014 3:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyuto stu 11, 2008 12:35 am

To ti je sve u lipama manje više. Kratko i jasno kako volim - sve je to isti dre*. 16kn po satu.

Ovaj na porti dobije 16kn i hemeroide, a ti u T-u (ding dang ding da diiing.... melodija mi se vrti u glavi) dobiješ 16kn i vodu u koljenima. Pa gdje ćeš bolje?
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyuto stu 11, 2008 4:03 pm

Čuj nekima se isplati čuvanje T-COM-a bar meni jer ja živim blizu a do kuće mi je dva korka
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyuto stu 11, 2008 4:37 pm

Vintorez je napisao/la:
To ti je sve u lipama manje više. Kratko i jasno kako volim - sve je to isti dre*. 16kn po satu.

Ovaj na porti dobije 16kn i hemeroide, a ti u T-u (ding dang ding da diiing.... melodija mi se vrti u glavi) dobiješ 16kn i vodu u koljenima. Pa gdje ćeš bolje?


bome i meni zvoni već a i gledam stalno one foršpane na max tv pa su mi već dopizdili.očito je da vi u većim gradovima bolje prolazite od nas koji smo u malima.ja imam plaću 15 kn po satu. a ti kolega s iblerovog mi očito radimo u istoj firmi mislim da ćeš ti imati drukčiju plaću nego mi van metropole.ja bi nazad u zg jer sam tamo radila dvije godine i bilo mi je na porti puno bolje.imaš svoju privatnost a ovak si ko prase u izlogu.tu kod nas student radi za šalterom pa ne stigne raditi van njega.ja ih uputim na redomat a ostalo po potrebi.pozdrav kolege.
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: sranje   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyuto stu 11, 2008 7:56 pm

ja sam iz posilovića. evo sad me uznemirio jedan bivši kolega koji je ovdje radio. ja sam inače u postupku licenciranja, još moram samo izać na ispit. on mi veli da ljudi koji nemaju licencu imaju satnicu od 10.30 kn. koji je to ****** jebote?ima li tko od vas kakve konkretne informacije. pa neću radit za crkavicu. idem se radije vratit u klemm gdje imao ili nemao licencu imaš 16 kn po satu
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri stu 12, 2008 12:47 am

xercses je napisao/la:
ja sam iz posilovića. evo sad me uznemirio jedan bivši kolega koji je ovdje radio. ja sam inače u postupku licenciranja, još moram samo izać na ispit. on mi veli da ljudi koji nemaju licencu imaju satnicu od 10.30 kn. koji je to ****** jebote?ima li tko od vas kakve konkretne informacije. pa neću radit za crkavicu. idem se radije vratit u klemm gdje imao ili nemao licencu imaš 16 kn po satu

kolega ja sam u posiloviću više od dvije godine i znam da nitko od nas nije nikad dobio manju satnicu od 15kn a već sam rekla da to zavisi od objekta.znači manje nije samo više.neki znaju prekršiti pravila i nakon disciplinskog dobiju smanjenu plaću kao opomenu za prekršaj ali to nikako neće biti zbog sitnice .plaća je redovna svakog 15 u mjesecu ovaj mjesec hvala Bogu dan prije kad je subota.vidjet ćeš sam nakon prve plaće ali nikako ne nasjedaj pričama drugih.voditelj centra u kojem radiš te isto ocjenjuje pa nastoj biti u dobrim odnosima.ja sam ti sa svima ok ali na distanci. Very Happy
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: mani mani   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 4:50 pm

e bok ljudi. evo položio sam ispit. sad me zanima da li netko od vas koji radite za posilovića znate šta o plaćama.
dosad sam imao oko 3500 za 250 sati rada. dal bi to moglo biti malo više budući sad imam licencu i sve?
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 4:56 pm

Ja ti odgovorim sad ćeš imat još manju kad si položijo licencu Very Happy .
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: ha?   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 5:44 pm

jel to stvarno ili me zezaš?
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 6:55 pm

Neznam kako je u Posilovića al u Sokolu bi imao istu plaću na t-comu bez obzira na licencu zaštitara jer se radi o objektu bez oružja mislim da je satnica zaštitaru bez oružja 17kn.
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: uh   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 7:26 pm

neznam kako je u sokolu, al koliko čujem od kolega koji rade tamo ovaj kolektivni ih je samo još više sjebao
[Vrh] Go down
Ritam30
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ritam30


Broj postova : 57
Location : Sokol Marić
Registration date : 22.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 01, 2009 8:32 pm

Neznam što bi ti reko još 1,5god vrjedi ovaj kolektivni ako nebude promjena ili generalnog štrajka osut če im se drastično članstvo.
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet tra 02, 2009 11:01 am

Ritam30 je napisao/la:
Neznam kako je u Posilovića al u Sokolu bi imao istu plaću na t-comu bez obzira na licencu zaštitara jer se radi o objektu bez oružja mislim da je satnica zaštitaru bez oružja 17kn.


nemojte samo spominjat posilovićau istoj rečenici sa zaštitarskom firmom......taj čovijek je robovlasnik i neznam kaj nije.....dok se striček posilović vozi u novoj s klasi ljudi imaju plačice strašne,a da ne pričamo kako je počeo raditi,bio i uvjerio se u njegove sposobnosti.......nije se držao potpisanih ugovora itd....ja se nisam htio sudit s njim jer nemam ni love ni želje uopče se stavljat u poziciju bilokakvu sa njim....radio 3 mjeseca i čao đaci........ angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 debil tuctuc tuctuc tuctuc tuctuc tuctuc
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: pro-agent   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet tra 02, 2009 12:12 pm

da li itko zna nešto o toj firmi?
kažu da je satnica 17 kuna
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: proagent   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet tra 02, 2009 3:27 pm

prošlo pitanje je vezano za PRO-AGENT...
pa ako netko nešto zna o njima nek podijeli
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptypet tra 03, 2009 9:52 pm

ja sam čul da je
a vidi pitaj pa javi
najbolje je da odeš kod njih
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysub tra 04, 2009 10:07 am

gokone je napisao/la:
xercses je napisao/la:
ja sam iz posilovića. evo sad me uznemirio jedan bivši kolega koji je ovdje radio. ja sam inače u postupku licenciranja, još moram samo izać na ispit. on mi veli da ljudi koji nemaju licencu imaju satnicu od 10.30 kn. koji je to ****** jebote?ima li tko od vas kakve konkretne informacije. pa neću radit za crkavicu. idem se radije vratit u klemm gdje imao ili nemao licencu imaš 16 kn po satu

kolega ja sam u posiloviću više od dvije godine i znam da nitko od nas nije nikad dobio manju satnicu od 15kn a već sam rekla da to zavisi od objekta.znači manje nije samo više.neki znaju prekršiti pravila i nakon disciplinskog dobiju smanjenu plaću kao opomenu za prekršaj ali to nikako neće biti zbog sitnice .plaća je redovna svakog 15 u mjesecu ovaj mjesec hvala Bogu dan prije kad je subota.vidjet ćeš sam nakon prve plaće ali nikako ne nasjedaj pričama drugih.voditelj centra u kojem radiš te isto ocjenjuje pa nastoj biti u dobrim odnosima.ja sam ti sa svima ok ali na distanci. Very Happy


pa zar nije tvoj posao odradit ga najbolje moguče,a ne ulizivat se voditeljima i ostalima......radio sam kod posilovićai mogu reč kao što sa već napomenuo da je čovijek u totalnom k.....,nije poštivao ugovor o radu itd......volio ih da nije tako,ali nažalost tako je......doksam radi ja u poiloviču imali su tri nadzornika ili voditelja a nezna se tko više popije i pijaniji dođe na posel,kolega je jednog umalo umlatio kad su se počeli postavljat malo visoko i počeli vrijeđati ljude,totalna nekultura.....čak i sokol prije nego u posilović.... baj_baj baj_baj baj_baj baj_baj baj_baj
[Vrh] Go down
gokone
Član
Član



Broj postova : 26
Registration date : 10.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptysri tra 15, 2009 3:53 pm

xercses je napisao/la:
da li itko zna nešto o toj firmi?
kažu da je satnica 17 kuna


čuj svašta se kaže.ja u tri godine rada nikad nisam dobila plaću po toj satnici, no ko zna možda novi koji dolaze dobivaju drukčiju satnicu jer ionako nemamo svi istu bez obzira šta radimo u istoj firmi.nemoj misliti da ćeš ako radiš puno sati dobiti veliku plaću...porez sve pojede...
[Vrh] Go down
xercses
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Registration date : 05.11.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet tra 16, 2009 6:14 pm

da li itko zna što o IPPON securityju?
kontaktiran sam da kod njih pređem?
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Emptyčet tra 16, 2009 10:28 pm

xercses je napisao/la:
jel to stvarno ili me zezaš?

Kolega živa istina živ bio pa vidio Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty
PostajNaslov: Re: kolko ste zadovoljni radom u T centrima   kolko ste zadovoljni radom u T centrima Empty

[Vrh] Go down
 
kolko ste zadovoljni radom u T centrima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Ostale Zaštitarske tvrtke-
Forum(o)Bir: