HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 2 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 2 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Mišljenja o nama zaštitarima

Go down 
+9
Vintorez
brusnić iva
Ptičurina
X-PLOSIV
Tito
mago
pantera
Ritam30
karta franka
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon lis 27, 2008 4:28 am

X-PLOSIV je napisao/la:

jako lako ove naše kolegice iz naše podružnice najbolje prođu širu noge svakome i to je to bez puno priče


čuj a da malo paziš kako se izražavaš
ovo ti baš ne liči na nekakvo dostojanstvo
sutra bi netko mogao pričati kako si dal guzice da bi te zaposlili
a s obzirom kakovo mišljenje imaš o kolegicama nebi se čudil da je to i istina
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon lis 27, 2008 9:16 am

X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Tito je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Tito je napisao/la:
Vi pričate gluposti,pa znate ko je u onom bivšem sistemu bio zaštitar ljudi bez nogu,alkoholičari i ostala bagra.A itakvih ima i danas u zaštitarstvu .To je u našim ljudima ostalo do dan danas i nema šanse da se to promjeni.Uz to imamo male, skoro nikakve ovlasti ,gazde naas ne jebu 2% i za njih smo samo brojevi ,pa kako če te neko cijenit kad te gazda ne cijeni a i primaju svakoga da radi. zbunjeni zbunjeni

oped se vračamo u prošlost gledaj malo i u budučnost. :baj:i po tvome koji od kolega nije za taj posao i dali si mu rekao ,normalno argumentirano baj_baj

Gledaj u budučnost rofl ma mogu ja gledat u budučnost koliko hoću ali nas ljudi tako percipiraju i to je tako.Kome ja da kažem misli tko san ja da nekome govorim da nije sposoban za zaštitarstvo are you crazy postoje zato nadležne institucije ili ne postoje?prije ovo drugo.Prima se šljam u zaštitarstvo i svaka pizda to može radit a jedino tko nas cijeni su mala dječica a to zato jer ne shvaćaju stvarnost. Amen
to kolega obožavam te takvog možda če se netko zapitati kako su neki prošli lječničke preglede
jako lako ove naše kolegice iz naše podružnice najbolje prođu širu noge svakome i to je to bez puno priče
KOLEGA na ovakav način nisi uvrijedio samo kolegice,več i ostale kolege koji su malo više upučeni u poslove kolegica koje bolje obavljaju ,prepostavljam ,i od tebe.znam da to zavist govori iz tebe,i neka ti bude što ne ideš u policiju,jer si zločest pa truni u sokolu. beljo
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon lis 27, 2008 10:01 pm

karta franka je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Tito je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
Tito je napisao/la:
Vi pričate gluposti,pa znate ko je u onom bivšem sistemu bio zaštitar ljudi bez nogu,alkoholičari i ostala bagra.A itakvih ima i danas u zaštitarstvu .To je u našim ljudima ostalo do dan danas i nema šanse da se to promjeni.Uz to imamo male, skoro nikakve ovlasti ,gazde naas ne jebu 2% i za njih smo samo brojevi ,pa kako če te neko cijenit kad te gazda ne cijeni a i primaju svakoga da radi. zbunjeni zbunjeni

oped se vračamo u prošlost gledaj malo i u budučnost. :baj:i po tvome koji od kolega nije za taj posao i dali si mu rekao ,normalno argumentirano baj_baj

Gledaj u budučnost rofl ma mogu ja gledat u budučnost koliko hoću ali nas ljudi tako percipiraju i to je tako.Kome ja da kažem misli tko san ja da nekome govorim da nije sposoban za zaštitarstvo are you crazy postoje zato nadležne institucije ili ne postoje?prije ovo drugo.Prima se šljam u zaštitarstvo i svaka pizda to može radit a jedino tko nas cijeni su mala dječica a to zato jer ne shvaćaju stvarnost. Amen
to kolega obožavam te takvog možda če se netko zapitati kako su neki prošli lječničke preglede
jako lako ove naše kolegice iz naše podružnice najbolje prođu širu noge svakome i to je to bez puno priče
KOLEGA na ovakav način nisi uvrijedio samo kolegice,več i ostale kolege koji su malo više upučeni u poslove kolegica koje bolje obavljaju ,prepostavljam ,i od tebe.znam da to zavist govori iz tebe,i neka ti bude što ne ideš u policiju,jer si zločest pa truni u sokolu. beljo
kolega pa nebudi takav Razz već jesam istrunuo u sokolu rigo
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon lis 27, 2008 10:40 pm

Hehehe xplsovi moj dragi - ne vrijeđaj žene. Smile

A što se tiče prostojnosti i bontona, osobno se smatram primjerom zaštitara koji svakome kaže dobar dan i doviđenja, svakoga sam pozdravljao i svakome se nasmješio (posebno ženskim osobama) i mogu se pohvaliti da sam nebrojeno puta dobio komplimente na račun pristojnosti i kulture (od toga da sam prvi zaštitar koji pozdravlja klijente pa do toga da sam i kavu dobio jer sam nekoga pozdravio (baš sam ku... Smile itd...).

Međutim ovo sam rekao već sto puta;

u godine koje sam radio ovaj posao, začudio sam se koliko ljudi ne znaju reći jedan jednostavni dobar dan.

Dakle, malo je i do kulture ljudi danas - ne samo meni nego i djelatnicima fine,banke ili itd...

Danas kad ljudima kažeš dobar dan ili dobro večer jako puni znači, koliko puta (dok sam bio mali balavac širokih hlača i kapuljače na glavi) sam se samo izvukao iz legitimacije samo jer sam bio pristojan....

Međutim da nas ljudi smatraju dijelom inventara koji samo stoji negdje - tu se potpuno slažem.
A ima ljudi da ti se život zgadi od nekulture - samo ću se prisjetiti jednoga postarijega "gospodina" (op.a.) kojega sam pozdravio i lijepo zamolio da uđe na službeni ulaz za stranke a ne na ovaj za djelatnike pa me je napao "što ja imam njega šikanirati, balavac jedan" - i on će mene prijaviti ovome i onome itd..... Uglavnom završilo je tako da sam ja napravio grešku što sam ga pustio do direktorice - a trebao sam ga po glavi u ključ i niz stepenice - a jebiga, kamera me snima. Smile Uglavnom lijepo smo mu se nasmijali jer je budala nadrkana. Više nije dolazio u banku,... Smile hehe.

Eto toliko o tome što nedostatak seksa radi ljudima.

A o tome da bi se stanje promjenilo da nema pijanaca, narkomana, cenzura, neradnika, "munjola" (pozdrav Janku!) i takvih sličnih .... pa i neznam baš. Važno je što djelatnici na tvome radnome mjestu misle o tebi - ja mislim da je to najveće blago. Ipak će oni pričati o tebi da si ovakav ili onakav - a dobre riječi daleko se čuju...

A sve to je do općega imidža firme (ako on još i postoji) - najgore što sam jednom čuo je bilo ovako;
Išao sam na posao ujutro i prolazim pokraj jedne ženskice koja je imala kćer sa sobom;
mala je skužila "sokola" na uniformi i kaže mami; "mama,mama, vidi ptičica"
a ova "krava" njoj odogovori;

"DA KĆERI, TAKO ĆEŠ I TI NOSITI PTIČICU AKO NE BUDEŠ UČILA" pogled prema meni - a ja požalio što nemam pištolj kod sebe. ******* njoj materina.

To su meni govorili da ću biti smetlar ako ne budem osnovnu završio, to je ona htjela reći maloj....

A ti kontaj, u Rijeci smo imali kolegu (osobno ga znam) koji je inače vjerovao ili ne (nazovite nekoga nadzornika i pitajte) - VOJNI PILOT sa završenom AERONAUTIKOM (prometni faks). Toliko o tome da smo svi mi bez osnovne.
Čovjek je hvala bogu otišao nedavno i sada je mačak u Croatia Airlines-u, pilot međunarodnih letova....
Svaka mu čast i sretno neka mu bude na svakome letu.

A nama, nama nek je sretno da jednoga dana ljudi imaju poštovanja prema nama.
Jer i mi smo ljudi - nismo smeće, i mi imamo škole - i riskiramo svoje glave da zaštitimo njih.

Glavna greška mnogih o poslu zaštitara je to da misle kako zaštitari rade da bi zaštitili novce, a pa to je greška - mi smo tamo da zaštitimo ljudske živote u slučaju da dođe do sranja - novci su osigurani i mogu se vratiti - ljudski životi ne mogu.

Dakle, ljudi koji rade i ne rade ovaj posao - molio bih vas lijepo da slijedeći put kada vidite zaštitara - nemojte reći "vidi ovog seljana" nego razmislite o tome da i on čovjek kao i vi, ima obitelj, i da radi svoj posao kao i vi. Tko zna, jednoga dana bi vam jedan takav "seljo" mogao spasiti život. Hvala.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 175
Age : 43
Registration date : 09.09.2007

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 12:53 am

Išao sam na posao ujutro i prolazim pokraj jedne ženskice koja je imala kćer sa sobom;
mala je skužila "sokola" na uniformi i kaže mami; "mama,mama, vidi ptičica"
a ova "krava" njoj odogovori;

"DA KĆERI, TAKO ĆEŠ I TI NOSITI PTIČICU AKO NE BUDEŠ UČILA" pogled prema meni - a ja požalio što nemam pištolj kod sebe. ******* njoj materina.




lol2 lol2 top2 rofl plačljvac rofl rofl rofl rofl top2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 lol2 top2 top2 top2
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 3:25 am

heh, da - nisam znao dali bi se smijao ili plakao u tom trenutku. Toliko o tome kakvo mišljenje ljudi imaju o nama. rigo
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyuto lis 28, 2008 11:01 am

A šta reći tužno i pretužno
jučer sam sreo susjeda i znate šta mi on kaže da imam najlakši posao na svijetu a ja mu kažem e moj sused dođi i ti radit kod nas pa ćeš vidjeti da nije lako biti na jednom mjestu. kaže on ma da lako to ali zato imate plaću oko 5000 kuna a ja mu kažem da ali ako napraviš više od 300 sati dobiješ 5000 kuna. e moj bože kakvih ljudi ima na ovom svijetu za plakati.
[Vrh] Go down
bulletbeast
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 12.10.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet lis 30, 2008 9:54 am

mišljenje je da smo luzeri i da svi nosimo pištolje
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet lis 30, 2008 5:38 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
A šta reći tužno i pretužno
jučer sam sreo susjeda i znate šta mi on kaže da imam najlakši posao na svijetu a ja mu kažem e moj sused dođi i ti radit kod nas pa ćeš vidjeti da nije lako biti na jednom mjestu. kaže on ma da lako to ali zato imate plaću oko 5000 kuna a ja mu kažem da ali ako napraviš više od 300 sati dobiješ 5000 kuna. e moj bože kakvih ljudi ima na ovom svijetu za plakati.

to si dobro reka ,a da vidiš tek kakvih zaštitara ima!!!! Basketball
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyčet lis 30, 2008 5:40 pm

bulletbeast je napisao/la:
mišljenje je da smo luzeri i da svi nosimo pištolje

ako si kolega ..? po meni ,jer imaš visoko mišljenje o sebi,ti nikad nebi bio zaštitar!!!!! baj_baj
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 12:25 am

karta franka je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
A šta reći tužno i pretužno
jučer sam sreo susjeda i znate šta mi on kaže da imam najlakši posao na svijetu a ja mu kažem e moj sused dođi i ti radit kod nas pa ćeš vidjeti da nije lako biti na jednom mjestu. kaže on ma da lako to ali zato imate plaću oko 5000 kuna a ja mu kažem da ali ako napraviš više od 300 sati dobiješ 5000 kuna. e moj bože kakvih ljudi ima na ovom svijetu za plakati.

to si dobro reka ,a da vidiš tek kakvih zaštitara ima!!!! Basketball

A šta ćeš mi smo najmanje krivi, ali hebiga kriv je sokol jer uzima sve i svašta
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 12:30 am

Ali vidiš interesantno mi je što sokol "uzima sve i svašta" a stvarno su takvi u manjini (pozdrav Janku!), jer od 100 kolega što ih znam i sa kojima sam radio možda 10 su "nepoželjni elementi" a ovi ostali su čista suprotnost njima. Manje više sve ljudi sa obiteljima koji se itekako namuče da prežive mjesec.

Zaključak mi je ovakav;

Najgori su mlađi. Te boli kufer za sve. Kao i oni najstariji.
(iako sam i ja osobno kao i xplosiv poprilično mladi)

Čast iznimkama jer ih ima mlađih koji su bolji od starijih, i čast iznimkama starijih jer su bolji od mlađih.

Dosta je važno i zašto tko dođe u ovaj posao - mene nitko nije tjerao i nisam imao nikakvih kredita ili računa, jednostavno od malena volim i vojsku i policiju i želio sam vidjeti kako je raditi ovaj posao. I nije (i nikada neće) mi žao što sam radio (i opet ću, bar do 3.mjeseca) ovaj posao.

Žalosni su mi "jebivetri" koji dođu jer im je tamo netko rekao kako može biti neobrijan, smrdljiv, nositi tenisice sa hitlerom i igrati igre na laptopu na poslu bez obzira što radi u banci gdje je promet ljudi oko 500 na dan (i to pred ljudima). I još dobiješ plaću za to.

Dakle ljudi koje boli kufer i za posao i za svoju neobrijanost i kulturu - a ponajmanje za ono što je u ovome poslu najvažnije i što bi mi trebali štiti- LJUDSKE ŽIVOTE.

ufff...što sam u elementu danas...
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 12:38 am

vidiš zanimljivo je to što si napisao " mlađi " mlad čovjek će radit kao zaštitar samo ako je lud kao mi samo da nosi oružje
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 12:44 am

X-PLOSIV je napisao/la:
vidiš zanimljivo je to što si napisao " mlađi " mlad čovjek će radit kao zaštitar samo ako je lud kao mi samo da nosi oružje

Ma nije, ne. Ima nas i koji su iz drugih razloga o ovome poslu. Ja volim ovaj posao - i volim oružje. I volim druge ljude ("Živio Gandi Amen" Copyright 2008 TM by KartaFranka) moli i to je to.
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 12:49 am

I ja volim oružje, ovo je za kartafranka Živio Gandi Amen
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:00 am

X-PLOSIV je napisao/la:
vidiš zanimljivo je to što si napisao " mlađi " mlad čovjek će radit kao zaštitar samo ako je lud kao mi samo da nosi oružje

ima ludih ljudi koji rade u sokolu kojima se ne smije dati oružje u ruke no2
[Vrh] Go down
bulletbeast
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 12.10.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 1:28 am

karta franka je napisao/la:
bulletbeast je napisao/la:
mišljenje je da smo luzeri i da svi nosimo pištolje

ako si kolega ..? po meni ,jer imaš visoko mišljenje o sebi,ti nikad nebi bio zaštitar!!!!! baj_baj



objasni, ne kužim Rolling Eyes
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 8:21 am

X-PLOSIV je napisao/la:
I ja volim oružje, ovo je za kartafranka Živio Gandi Amen
ali ste nabrijani...živio gandi Amen
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 8:34 am

karta franka je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
I ja volim oružje, ovo je za kartafranka Živio Gandi Amen
ali ste nabrijani...živio gandi Amen
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing klap klap klap klap klap
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypet lis 31, 2008 3:53 pm

bulletbeast je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
bulletbeast je napisao/la:
mišljenje je da smo luzeri i da svi nosimo pištolje

ako si kolega ..? po meni ,jer imaš visoko mišljenje o sebi,ti nikad nebi bio zaštitar!!!!! baj_baj



objasni, ne kužim Rolling Eyes

zašto si luzer?
misliš da se neke stvari rješavaju pištoljima? Živio Gandi Amen
[Vrh] Go down
bulletbeast
Početnik
Početnik



Broj postova : 7
Registration date : 12.10.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon stu 03, 2008 3:32 pm

karta franka je napisao/la:
bulletbeast je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
bulletbeast je napisao/la:
mišljenje je da smo luzeri i da svi nosimo pištolje

ako si kolega ..? po meni ,jer imaš visoko mišljenje o sebi,ti nikad nebi bio zaštitar!!!!! baj_baj



objasni, ne kužim Rolling Eyes

zašto si luzer?
misliš da se neke stvari rješavaju pištoljima? Živio Gandi Amen

j*** te pištolj
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptypon stu 03, 2008 7:49 pm

a cenzura vas gandi
[Vrh] Go down
mađar
Početnik
Početnik



Broj postova : 15
Age : 41
Location : grom
Registration date : 12.08.2011

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptysub kol 13, 2011 2:16 am

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 99655
[Vrh] Go down
boxer6
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2012

Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Emptyuto srp 17, 2012 4:16 pm

Činjenica je kako je tesko ikorjeniti nesto sto se godinama prikazivalo po medijima u lošem konktekstu.
Zastitarstvo su zaista i radili prije ljudi skakakvih sklonosti ..ali to manje vise nije bitno.
Da bi se podigla svijest i reputacija same struke ZASTITARSTVA treba mjenjati kompletno
cijeli spektar društva ne samo radnika.
Kako?
Implementacija jasnih i strozih kriterija i ,je kljucna za takvu realizaciju.
BR.1.Zakon o zastiti,i kvalitetniju komunikaciju sindikata nadlzenih tijela,drzave i pravnog sustava sa potpuno jasnom slikom i odredenim pravima,zakonima i vecim ovlastima Zastitara i same struke(kod nas ona nije jasno definirana,ako i je cesto puta se ne provodi )
Br2.Postaviti rigoroznije uvjete prilikom registriranja i otvaranja same zast.firme koje bi se
odnosile na poslodavca.
br3.Postaviti i regulirati inspekciju koja bi kontrolirala nacine placanja i transakcije unutar same zast.firme.(plaćanje na dodatan rad prekovremeno,vikendi i nocne smjene odredene zakonom o radu)
Br4.Postaviti STROGE sankcije u slucaju prekoracenja bilo koje od navedenih točaka.
Br5.Provesti detaljan opseg kontrole sluzbi za suzbijanje korupcije (policija,uskok)u zast.firmama i novcanih transakcija (rad na crno )
To su samo neke od promjena koje bi uveo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mišljenja o nama zaštitarima   Mišljenja o nama zaštitarima - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Mišljenja o nama zaštitarima
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» MEDIJI O NAMA!
» VICEVI O NAMA
» a kako je tek nama...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Općenito o zaštitarstvu-
Forum(o)Bir: