HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Stigla plaća ako se ono može tako zvati.

Go down 
+18
mago
Lamb of God
Ritam30
pegula
zero-cool
Luzer
pantera
zac
drax
zile666
patrikv_0
SPLIT-AKD
Rojs
debela
Vidi
Maki
nino
Security
22 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri lis 15, 2008 2:30 pm

Dragi moji kolege evo upravo sam primio izvijestaj sa banke da je sijela plaća, koja je za 700kn MANJA nego inace nakon sto sam zvao računovodstvo oni su mi rekli da je plača obračunata po novom kolektivnom ugovoru i da je to jedino sta mi moze reći. KATASTROFA NA KVADRAT
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri lis 15, 2008 4:29 pm

Ajde ljudi recite da ovo nije tocno i da je vijerojatno doslo do neke zabune jer cu ja poludit od nervoze.
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri lis 15, 2008 4:32 pm

Ne brini, spavas i sanjas, sada ce ti zazvoniti sat i ides na posao. Jel' ti lakse?
[Vrh] Go down
Maki
Početnik
Početnik



Broj postova : 12
Registration date : 14.01.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri lis 15, 2008 9:52 pm

2900 sa 36 prekovremenih
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptysri lis 15, 2008 11:19 pm

zar vi ljudi iz Zg nemate koga poznatog s tv il novina da se ova sramota prikaže javnosti
da je štrajk uspio a plaća manja
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 9:30 am

Dragi kolege ako je itko dobio platnu listu nek je prepise na forum da vidimo tocno na cemu su nas zakinili jel ako su skinili putni trosak ja sutra nemam s cim doci na posa pa nek me interventni sa sluzbenim vozi svaki dan raditi.
[Vrh] Go down
debela
Početnik
Početnik



Broj postova : 9
Registration date : 15.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 8:22 pm

Vidi je napisao/la:
zar vi ljudi iz Zg nemate koga poznatog s tv il novina da se ova sramota prikaže javnosti
da je štrajk uspio a plaća manja

NE BRINI KOLEGA...JA ĆU DATI U NOVINE
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 10:41 pm

Poštovani kolege i kolekice, novi sam ovde na forumu pa najprije sve ljepo pozdravljam!!!! Šta se to s nama događa,pa mi smo najgore plaćeni u Hrvatskoj!!!!! Pa nas nitko ne podržava, sindikat samo uzima pare, a kad trebaju nest napravit nema ih!!!!!! Plaća srezana za 500 kuna, katastrofa! Sindikat mi pare za rođenje djeteta jos nije uplatio a djete mi ima 6 mj. još malo!!!!! kako ćemo mi završit to ne zna nitko, svima plaće rastu, a mi na prosijački štap!!!!!!!! Treba nešta smišljat i riješavat pod HITNO jer ovo je KATASTROFA!!!!!!!!! Ajmo se svi dić izać na ulice i napravi taj štrajk da nas konačno shvate ozbiljno!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 11:04 pm

Rojs je napisao/la:
Poštovani kolege i kolekice, novi sam ovde na forumu pa najprije sve ljepo pozdravljam!!!! Šta se to s nama događa,pa mi smo najgore plaćeni u Hrvatskoj!!!!! Pa nas nitko ne podržava, sindikat samo uzima pare, a kad trebaju nest napravit nema ih!!!!!! Plaća srezana za 500 kuna, katastrofa! Sindikat mi pare za rođenje djeteta jos nije uplatio a djete mi ima 6 mj. još malo!!!!! kako ćemo mi završit to ne zna nitko, svima plaće rastu, a mi na prosijački štap!!!!!!!! Treba nešta smišljat i riješavat pod HITNO jer ovo je KATASTROFA!!!!!!!!! Ajmo se svi dić izać na ulice i napravi taj štrajk da nas konačno shvate ozbiljno!!!!!!!!!!!!!

E moj kolega dobro nan doša na forum.Eto vidiš sranje samo takvo a sindikalisti se povukli u mišje rupe.Takav nam je horoskop jeben m svima ma.....u angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 11:19 pm

Hvala kolega! E da, danas nitkog u sindikatu nemožeš dobit, nitko neće da se javi na telefon šupci, ne znam samo do kad ce nam lagat i davat nam lažnu nadu, a na kraju nam opet zavuć kurčinu!!!!!!!!!!!!!!!!! ma jebe se njima za nas, ne rade oni za 2600 kuna jebe im se!!!!!!!
[Vrh] Go down
SPLIT-AKD
Početnik
Početnik
SPLIT-AKD


Broj postova : 12
Registration date : 30.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 11:21 pm

Ma jebeš sindikaliste ovde pristup nemaju i zato sam tu,odavno sam svatio to o čemu ti pričaš. Amen
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 11:44 pm

Pa jučer ka se nisam srušio kraj bankomata!!!!!! Pa ajd da su se ponijeli ljudski pa nam najavili to, pa čovjek bi se pripremio malo, a ne ovako ko da smo zadnja gamad na svijetu!!!!!!!!!!!!!!! Ne kužim ih kako mogu bit takva govna, pa ja imam djete kod kuće koje treba pelene, hrnu, odjeću......... pa da sam sam nebi se toliko ni sekirao ni živcirao, al ovak ludim..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptyčet lis 16, 2008 11:52 pm

Security je napisao/la:
Dragi moji kolege evo upravo sam primio izvijestaj sa banke da je sijela plaća, koja je za 700kn MANJA nego inace nakon sto sam zvao računovodstvo oni su mi rekli da je plača obračunata po novom kolektivnom ugovoru i da je to jedino sta mi moze reći. KATASTROFA NA KVADRAT
zvao sam sindikat i pitao sta su to potpisali a oni odgovorise kako je akd u dubiozi oko 4.5mil kn da se strpimo do nove godine da se izvuku.ako nam sad daju vece place vjerojatno bi otisli u stecej a mi na zavod.ja mu kazem pa sad mi trebamo pokrivat minus firme nekome privatno tako da kad se navodno izvuce ima vecu zaradu a mi mozemo na autobusne kolodvore po potvrde o cijeni mjesecnih karata koje u slavoniji naplacuju 25 kn.pa ako smo u dubiozi nek se interventni djecaci ne vozaju bespotrebno dnevno po 500 km, nek se ne unajmljuju kuce za urede i ne zaposljavaju claniovi oditelji i eto ustede. samo akd u vrijeme kad je u dubiozi mijenja logo kao da ce novi napravit kinezi za 13 kuna.E BAS SMO MI JADAN NAROD,DRZAVNA FIRMA A NE POSLUJE POZITIVNO. mozda ce uskoro reci da se odreknemo godisnje place da bi se ex ministru mup-a pomoglo vratit kredit. angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Počelo je počelo.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 9:34 am

U današnjim 24 sata na 10-oj stranici akd zaštita raspisuje natječaj za više izvršitelja na neodređeno vrijeme. Citiram: poslodavac osigurava naknadu za prijevoz uvećano se plaća prekovremeni rad noćni rad rad nedjeljom i u dane kad se po zakonu ne radi:) Smile Smile koji je ovo dobar vic al neka to je dobar znak znači da ljudi daju otkaze e bune se sa se možda naše glave i predomisle o tome sa čijih će računa dug vraćati.
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 12:23 pm

Iz relativno pouzdanih izvora sam doznao da akd salje svima na kućne adrese dopis u kojem stoji da je firma u minusu 4.5 milijuna kuna i da će ovakvo stanje potrajat do početka trećeg mjeseca. Ja s tim uopće nisam zadovoljan te nastojim učinit sve da se organizira prosvjed ispred upravne zgrade akd-a pa ako to bude izvedivo napisat ću ovdje vrjeme i datum te zamoliti kolege da se pridruže u što većem broju.
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 2:04 pm

[ma izgleda ljudi da mi punimo nekome džep,cijene su otisle gore,a nama placa dolje,javljam se iz bjelovara,kod nas su neki dobili i po 1000 kn manju placu..........radimo svaki mjesec prekovremene i to po 50 sati preko...mi smo se slozili da odradimo fond sati za taj mjesec koliko stoji a ostalo do kraja mjeseca na bolovanje....pa cemo na bolovanju nesto ufušu zaraditi....jer ovo stvarno nema smisla............je...m im mater......svima gore u upravi.....
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 2:18 pm

vidite smjesnu situaciju kada firmu treba izvaciti iz govana tu smo mi dobri,a kada treba nama dati regres i ostalo onda tko nas jebe..........ma sve njih treba odjebat...pa da vidimo kada bude manjka ljudi tko im bude isao raditi 230 sati na mjesec za 2800kn...........
[Vrh] Go down
Security
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Security


Broj postova : 71
Registration date : 09.02.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 2:40 pm

NA Markov trg u Lance affraid affraid affraid angry-smiley-002 are you crazy blabla
[Vrh] Go down
Vidi
Početnik
Početnik
Vidi


Broj postova : 18
Registration date : 23.09.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 2:47 pm

Rojs je napisao/la:
Hvala kolega! E da, danas nitkog u sindikatu nemožeš dobit, nitko neće da se javi na telefon šupci, ne znam samo do kad ce nam lagat i davat nam lažnu nadu, a na kraju nam opet zavuć kurčinu!!!!!!!!!!!!!!!!! ma jebe se njima za nas, ne rade oni za 2600 kuna jebe im se!!!!!!!

ja danas pitao ispisnicu nakon godina i godina plačanja
[Vrh] Go down
http://sandi4you.atspace.com/proba.htm#
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 2:54 pm

procitao sam tu da netko ima neke veze na tv ili u novinama,trebalo bi pokraj oglasa u 24sata staviti nase platne liste i stvarnu situaciju da sjebemo gamad kada seru kao foke...............treba ih popljuvati i to maximalno..........
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 4:26 pm

Pa nek idemo u stečaj bolje to nego da nas jebu s plaćama kako se kom sprdne, pa nismo mi krivi što nam je firma u minusu, nek se riješe onih 100 gore u Savskoj koji imaju plaću preko 5000 kn, pa neće poslovat s gubitkom!!!!!! Ma kakva smo mi državna firma, to nigdje nema, ubiti pitam se opce dali jesmo, jer kad sam dizao kreditić morao sam imat jamca, a za državne firme taj isti jamac ti ne treba, i to je isto vjerovatno neka mućka!!!!!!!!!! Država nam je dužna ne znaju ni koliko, ali sabornicima plaća ide gore iako se dug povećava, a na ko kod nas, odma reži plaće, katastrofa!!!!!!! Treba izać na ulicu, ali i to je teško organizirat kad uvjek ima onih kojima je dobro!!!!!!!!!!!! Pozdrav kolegama, izdržat cemo mi to!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Rojs
Početnik
Početnik



Broj postova : 19
Registration date : 16.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 4:30 pm

[quote="zile666"]procitao sam tu da netko ima neke veze na tv ili u novinama,trebalo bi pokraj oglasa u 24sata staviti nase platne liste i stvarnu situaciju da sjebemo gamad kada seru kao foke...............treba ih popljuvati i to maximalno..........




[Ma zvao sam ja danas 24 sata, poslali su u uredništvo tu priču pa ak se svidi urednicima objavit će ju, ali mislim da ni oni to nesmiju iznet u javnost!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 4:58 pm

sva ta silna pričanja nam nemogu donjet apsolutno ništa......nažalost tu smo gdje jesmo i sumnjam da mi pojedinci možemo išta u ovoj situaciji......jučer je pratnja stala i navečer su bili ko jedan i NAVODNO şu im vratili sve na staro tako dokle god ima sloge ima i napretka.....dečki i cure budite mi dobro...ja sam samo jedan od mnogih beerchug
[Vrh] Go down
zile666
Početnik
Početnik
zile666


Broj postova : 15
Registration date : 05.05.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 5:57 pm

ako je to istina sta kazes da je pratnja stala i da su im vratili sve na staro sto cekamo i mi zastitari idemo i mi isto to napraviti ,nemamo sto izgubiti zar cemo drhtati radi nekih 2000 kuna,ovi sta metu ceste imaju duplo vise od nas......znaci da ako se udruzimo mozemo to..............neka ova gamad vide da nismo smece sa kojim se moze nabacivati kako god hoce.......ako je njima vraceno na staro znaci da se moze nesto napraviti
[Vrh] Go down
drax
Legenda foruma
Legenda foruma
drax


Broj postova : 210
Location : PORTIRČINA
Registration date : 17.10.2008

Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Emptypet lis 17, 2008 6:15 pm

kažem ono što sam čuo da je to ispalo tako,ali dragi kolega nas je na objektu 25 tko će tim ljudima objasnit da je složnost cilj i snaga tj jedina naša snaga......bez mene i tebe se može jer smo portošna roba.....vjeruj mi,prošao sam sito i rešeto u ovom prokletom poslu nikada ali baš nikada se nisu zaštitari i čuvari mogli dogovorit oko toga dali treba stat ili ne.......volio bih kad bi to moglo pit vodu ali čisto sumnjam....ja osobno čekam još tjedan dva jer sam obečao svom voditelju da ne zajebem čovjeka koji nije ni kriv ni dužan......nadam se da će se nešto možda riješit za to vrijeme,jer sam čuo da ima naznaka.......pozdrav cijenjenim kolegama
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty
PostajNaslov: Re: Stigla plaća ako se ono može tako zvati.   Stigla plaća ako se ono može tako zvati. Empty

[Vrh] Go down
 
Stigla plaća ako se ono može tako zvati.
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: