HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 4 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 4 gostiju. :: 1 Bot

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 Vaše mišljenje o našoj upravi!

Go down 
+16
Ritam30
kretos prvi
srg-narednik
pantera
mago
Admin
manon
Noćna-MORA
kamikaza
brusnić iva
karta franka
krakun
Ptičurina
glock34
X-PLOSIV
Vintorez
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypon lis 13, 2008 1:05 am

a meni se baš svidjel njegov način ocjenjivanja

baš je bilo zanimljivo iskustvo

svašta čovjek može naučiti

multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars
dobri dobri dobri dobri dobri za Noćna-MORA dobri dobri dobri dobri dobri
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypon lis 13, 2008 7:20 am

Noćna-MORA je napisao/la:
manon je napisao/la:
Pa, dajte malo pazite na gramatiku. Negacija se piše odvojeno od glagola u prezentu. Dakle nije neznam nego ne znam!! Loša percepcija o našem znanju je već dovoljno loša!! confused baj_baj




Samo čekam ......... i vidim da nisam dugo morao čekat..... Evo Dragi Kolege i Kolegice prisustvo još jednog ulizice i štakora.............ajd makni se sa ovog foruma........ne trebaju nam cinkaroši i ulizice. U svemu ovome tebi je problem gramatika, ma sram te bilo.
Ako je tebi gramatika i pismenost - ulizivanje, idi na tržnicu radi. Nemaš pravo nikoga tjerati sa foruma jar nisi mu vlasnik. Osim toga, čovjek ima manje problema kad ulaže u sebe samoga, a ti, vidim, ni u šta ne ulažeš što je vrijedno spomena, ...osim u trač.!!
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypon lis 13, 2008 10:05 am

a kaj fali traču ako je dobar

gdje ima dima ima i vatre
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 7:40 am

mago je napisao/la:
a kaj fali traču ako je dobar

gdje ima dima ima i vatre
Fali mu to što najčešće oni koji tračaju nemaju hrabrosti u lice reći onima iza čijih leđa pričaju o njima. Daj, reci im to u lice.
[Vrh] Go down
mago
Legenda foruma
Legenda foruma
mago


Broj postova : 154
Age : 59
Location : zg
Registration date : 11.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: manon   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyuto lis 14, 2008 12:28 pm

gledaj riječi najviše govore o onom tko ih izgovara
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:42 pm

Pa zar istina tako jako boli angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002 angry-smiley-002
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:51 pm

Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi


Zadnja promjena: Noćna-MORA; sri lis 15, 2008 8:00 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:54 pm

mago je napisao/la:
a meni se baš svidjel njegov način ocjenjivanja

baš je bilo zanimljivo iskustvo

svašta čovjek može naučiti

multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars
dobri dobri dobri dobri dobri za Noćna-MORA dobri dobri dobri dobri dobri



Kolega vidim da si pravi čovjek, svaka ti čast, da nas je malo više takvih uprava bi podrhtavala. multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars multistars
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysri lis 15, 2008 7:59 pm

manon je napisao/la:
mago je napisao/la:
a kaj fali traču ako je dobar

gdje ima dima ima i vatre
Fali mu to što najčešće oni koji tračaju nemaju hrabrosti u lice reći onima iza čijih leđa pričaju o njima. Daj, reci im to u lice.




Kao prvo to nisu tračevi i svi to dobro znaju kao šta i ti znaš da je tako. Kao drugo uvjeren sam da uprava zna tko sam a znaju i moje mišljenje o njima jako dobro. geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet lis 16, 2008 1:10 am

Noćna-MORA je napisao/la:
manon je napisao/la:
mago je napisao/la:
a kaj fali traču ako je dobar

gdje ima dima ima i vatre
Fali mu to što najčešće oni koji tračaju nemaju hrabrosti u lice reći onima iza čijih leđa pričaju o njima. Daj, reci im to u lice.




Kao prvo to nisu tračevi i svi to dobro znaju kao šta i ti znaš da je tako. Kao drugo uvjeren sam da uprava zna tko sam a znaju i moje mišljenje o njima jako dobro. geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek geek

ida znaju tko si ,istina ih najviše boli Amen živio gandi
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet lis 16, 2008 8:05 am

Noćna-MORA je napisao/la:
Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi
A, hoćeš, molim te konkretno iznijeti o kakvoj se nepravdi radi??!!
[Vrh] Go down
Noćna-MORA
Početnik
Početnik
Noćna-MORA


Broj postova : 10
Registration date : 04.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 11:45 am

manon je napisao/la:
Noćna-MORA je napisao/la:
Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi
A, hoćeš, molim te konkretno iznijeti o kakvoj se nepravdi radi??!!




bonk bonk bonk bonk Koji si ti lik,pa daj se vrati na onaj post koji sam napisao pa ga pročitaj, ako neznaš čitat daj ga nekome da ti pročita. Ako te sitnice koje sam do sada naveo nisu ništa loše za tebe onda jedino mogu doći do zaključka da si ti jedan od onih kojima su se nepravedno pisale stimulacije a da ih nisi zaslužio i utakmice na kojima nisi bio a pisale su ti se da si prisustvovao i dobio plaćeno. I sobzirom na tvoj avatar možemo zaklučit šta si u duši, p.....a. "Konkretno iznjeti o kakvoj se nepravdi radi"--pa nemogu vjerovat da si to napisao!!!!!!!! Ti imaš problema sa mojom gramatikom a vidiš ja imam problema sa tvojom bistrinom uma, koja očito nije nešta posebno velika. I daj odi otvori temu "Za marića i slične gulikože"--pročitaj šta ljudi tamo pišu , koliko sati rade,privatan život ljudi nemaju, nemaju vremena za sebe a komoli za svoje obitelji i još k tome dobe crkavicu od plače. Niespavani, umorni a k tome ih još maltretiraju ovi koji nemaju tri čiste u glavi. Je li kolega manon dali ćeš i na to napisat "Molim Vas navedite točno gdje je tu nepravda" . O biseru , biseru............
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 2:13 pm

Noćna-MORA je napisao/la:
manon je napisao/la:
Noćna-MORA je napisao/la:
Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi
A, hoćeš, molim te konkretno iznijeti o kakvoj se nepravdi radi??!!




bonk bonk bonk bonk Koji si ti lik,pa daj se vrati na onaj post koji sam napisao pa ga pročitaj, ako neznaš čitat daj ga nekome da ti pročita. Ako te sitnice koje sam do sada naveo nisu ništa loše za tebe onda jedino mogu doći do zaključka da si ti jedan od onih kojima su se nepravedno pisale stimulacije a da ih nisi zaslužio i utakmice na kojima nisi bio a pisale su ti se da si prisustvovao i dobio plaćeno. I sobzirom na tvoj avatar možemo zaklučit šta si u duši, p.....a. "Konkretno iznjeti o kakvoj se nepravdi radi"--pa nemogu vjerovat da si to napisao!!!!!!!! Ti imaš problema sa mojom gramatikom a vidiš ja imam problema sa tvojom bistrinom uma, koja očito nije nešta posebno velika. I daj odi otvori temu "Za marića i slične gulikože"--pročitaj šta ljudi tamo pišu , koliko sati rade,privatan život ljudi nemaju, nemaju vremena za sebe a komoli za svoje obitelji i još k tome dobe crkavicu od plače. Niespavani, umorni a k tome ih još maltretiraju ovi koji nemaju tri čiste u glavi. Je li kolega manon dali ćeš i na to napisat "Molim Vas navedite točno gdje je tu nepravda" . O biseru , biseru............
večina ekipe bi te voljela vidjeti na mjestu nadzornika ,dali bi i onda bio ovakav? Amen živio gandi
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 18, 2008 7:05 pm

Noćna-MORA je napisao/la:
manon je napisao/la:
Noćna-MORA je napisao/la:
Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi
A, hoćeš, molim te konkretno iznijeti o kakvoj se nepravdi radi??!!




bonk bonk bonk bonk Koji si ti lik,pa daj se vrati na onaj post koji sam napisao pa ga pročitaj, ako neznaš čitat daj ga nekome da ti pročita. Ako te sitnice koje sam do sada naveo nisu ništa loše za tebe onda jedino mogu doći do zaključka da si ti jedan od onih kojima su se nepravedno pisale stimulacije a da ih nisi zaslužio i utakmice na kojima nisi bio a pisale su ti se da si prisustvovao i dobio plaćeno. I sobzirom na tvoj avatar možemo zaklučit šta si u duši, p.....a. "Konkretno iznjeti o kakvoj se nepravdi radi"--pa nemogu vjerovat da si to napisao!!!!!!!! Ti imaš problema sa mojom gramatikom a vidiš ja imam problema sa tvojom bistrinom uma, koja očito nije nešta posebno velika. I daj odi otvori temu "Za marića i slične gulikože"--pročitaj šta ljudi tamo pišu , koliko sati rade,privatan život ljudi nemaju, nemaju vremena za sebe a komoli za svoje obitelji i još k tome dobe crkavicu od plače. Niespavani, umorni a k tome ih još maltretiraju ovi koji nemaju tri čiste u glavi. Je li kolega manon dali ćeš i na to napisat "Molim Vas navedite točno gdje je tu nepravda" . O biseru , biseru............
Što se tiče gramatike, uzmi, molim te nakakvu knjigu pa nauči kako se ravilno piše jer i dalje slažeš užasne greške. Što se tiče eksploatacije zaštitara, u pravu si. Problem je neznanje i krtice. Kako se boriš protiv te eksploatacije???
[Vrh] Go down
manon
Početnik
Početnik
manon


Broj postova : 8
Registration date : 11.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyned lis 19, 2008 11:39 am

[quote="karta franka"][quote="Noćna-MORA"]
manon je napisao/la:
Noćna-MORA je napisao/la:
Samo sam iznio istinite čeinjenice kojih smo svi svijesni i koje svi znamo . Nisam ništa rekao šta nije istina.
Pa prema tome ne vidim u čemu je problem. Svi se bojite javno iznjeti nepravdu koja nam je svima poznata i za koju svi znamo da je istinita.


Pa ljudi vrijeme je da stanete u obranu svoje časti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Da ocjenjujem od 1 do 10, pa nema te brojke niti slova sa kojim se ovi gore mogu ocijeniti.
Jednom riječju želite od mene da igram opet po pravilima koja ste vi nametnuli i koja vama odgovaraju, ne mogu to ućinit kosi se sa mojom naravi.

Lijep pozdrav svima

KIsi - Kisssssi našoj veličanstvenoj upravi
A, hoćeš, molim te konkretno iznijeti o kakvoj se nepravdi radi??!!
Stretno!!

Koliko ja znam imaš tri mogućnosti:
1. Borba pisanjem! Kao što rekoh, za to moraš naučiti pisati jer te nitko neće shvatiti ozbiljno ukoliko ne znaš osnove gramatike iz osnovne škole.
2. Zasukati rukave, staviti masku i prebiti krtice. Za to nije važno nikakvo znanje.
3. Možeš tražiti Pravilnik o radu, pročitati sve zakone, kontaktirati sindikat, odvjetnike, novinare i tražiti poštivanje Radnog prava. I za to moraš imati nekakvo znanje.
Sretno!!
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyčet lis 23, 2008 2:13 am

Svetog li mi sokola.... Kamo je ova tema krenula? A u početku bijaše tako nevino i bijelo.... Hah!

Eh da i ja podjelim - (Admin, molio bih vas lijepo da preskočite par redaka...)

Pa je...te, što se vi ljudi ni oko jedne jeb... stvari ne možete složiti?!

Pi... materinu, thread je krenuo sa nazivom ...VAŠE MIŠLJENJE... nastavak je bio da ocijenite rad naše uprave - NE DA DJELITE MIŠLJENJA O TOME DA JE SVE U KU... ! Ja mislim da smo vi to shvatili nakon mjesec dana rada u firmi!

Ako se želite prepucavati, odje... sa ovoga threada i počnite neki novi!

(Admin, molio bih vas lijepo da nastavite čitati od ovdje... Hvala!)

Nije ni čudo kako vam je (kako je i meni bilo) kada se ne možete trpiti međusobno duže od par sekundi i složiti se oko neke jednostavne stvari! Pa bože mili....

Moram da ponovim;

PODRUŽNICA ( u kojoj dotična osoba radi )
IME I PREZIME ( dotične osobe)
RADNO MJESTO ( dotične osobe)
OCJENA ( rada i zalaganja dotične osobe)


PRIMJER:

Podružnica Zagreb
Zlatko Marić
Direktor
2

Sretni ?!
[Vrh] Go down
karta franka
Ozbiljan član
Ozbiljan član
karta franka


Broj postova : 135
Age : 47
Location : KRANČEVIČEVA
Registration date : 30.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptypet lis 24, 2008 11:22 pm

troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars
[Vrh] Go down
brusnić iva
Početnik
Početnik
brusnić iva


Broj postova : 14
Registration date : 02.10.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 12:45 am

karta franka je napisao/la:
troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars


a od skuda se je vratija. Šta je možda dobio GODIŠNJI !!!!! dobri
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 10:59 am

brusnić iva je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars


a od skuda se je vratija. Šta je možda dobio GODIŠNJI !!!!! dobri

nije nego više ne radi u sokolu beerchug
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 11:02 am

karta franka je napisao/la:
troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars

O kako si kad će fešta gunner
[Vrh] Go down
Vintorez
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Vintorez


Broj postova : 92
Location : KAPETAN BOJNOGA BRODA
Registration date : 15.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 6:08 pm

X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars

O kako si kad će fešta gunner

multistars multistars multistars
Kada budem došao u pulu....

kada budem postao troll hahaha
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 6:27 pm

Vintorez je napisao/la:
X-PLOSIV je napisao/la:
karta franka je napisao/la:
troll Vinto se je vratija! multistars multistars multistars

O kako si kad će fešta gunner

multistars multistars multistars
Kada budem došao u pulu....

kada budem postao troll hahaha

Mislio sam na karta franka Wink
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptysub lis 25, 2008 6:30 pm

Vintorez prije nego što odeš u zg. dođi u pulu da proslavimo multistars multistars multistars multistars multistars
[Vrh] Go down
pantera
Član
Član
pantera


Broj postova : 43
Registration date : 11.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyned lis 26, 2008 12:10 am

- spasio se još jedan zaštitar,
kaj je otišao u murju? Koju?
Da nismo prešli u istu?
[Vrh] Go down
X-PLOSIV
Super član
Super član
X-PLOSIV


Broj postova : 314
Location : STOŽERNI SATNIK
Registration date : 17.09.2008

Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Emptyned lis 26, 2008 1:34 pm

čovjek ide u 11 mjesecu na policijsku akademiju troll
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše mišljenje o našoj upravi!   Vaše mišljenje o našoj upravi! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Vaše mišljenje o našoj upravi!
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: SOKOL MARIĆ-
Forum(o)Bir: