HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 5 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 5 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
jeli tesko? Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
jeli tesko? Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
jeli tesko? Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
jeli tesko? Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
jeli tesko? Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
jeli tesko? Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
jeli tesko? Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
jeli tesko? Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
jeli tesko? Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 jeli tesko?

Go down 
+2
Ptičurina
jole11
6 posters
Autor/icaPoruka
jole11
Početnik
Početnik
jole11


Broj postova : 6
Registration date : 14.07.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyuto ruj 09, 2008 10:57 pm

pozdrav svima!
evo ovako od nedavno sam položio licencu za zaštitara (naravno uz svoju financ..)
e sad me zanima gde i jeli tesko dobiti posao u zastitarstvu, inače se nalazim u vinkovcima.
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyuto ruj 09, 2008 11:02 pm

Kralju ma gdje teško oni svi čekaju raširenih ruku ,čovjeće u svim firmama fali ljudi samo biraj a plače su ti u 100 kn razlike ......
[Vrh] Go down
jole11
Početnik
Početnik
jole11


Broj postova : 6
Registration date : 14.07.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyuto ruj 09, 2008 11:48 pm

ok. tnx Cool
hajde bar da nisam djabe bacio novce Very Happy
inače sam radio 3 godine u sokolu 90-godina dok nije trebala lincenca.
i meni je taj posao OK i ako večina ljudi pljuje po tome, mislim razumno je da se neki bogate na račun vas/nas
ali nečemo iči u off-topic!!
[Vrh] Go down
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 12:11 am

Pa da večina pljuje i omalovažava ovaj posao a valjda če se ulaskom u eu neke stvari promjeniti po pitanju zaštitarstva.A to ti je i naš mentalitet koliko imaš toliko vrijediš tj da su nam plaće veće i ljudi bi nas više cijenili pig Mad
[Vrh] Go down
master-x
Legenda foruma
Legenda foruma



Broj postova : 166
Location : Mečenčani kod Trogira
Registration date : 13.12.2007

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 12:31 am

Joj kad ovakve stvari počnem čitat odmah mi se kad moram reći sere!!!Radim u Zvonimir Sec.....imam plaću 3500 kn, i nisam zadovoljan,(A kako da budem zadovoljan kad nosim i oružje i glavu u torbi i k tome putujem svaki dan na posao po 56 km)+odbijes 600 kn za kartu i da ne nabrajam još i topli obrok i to ti je plaća..Ma to je K...C!! Meni je jasno da posla nema,ali po nekoj normalnoj varijanti bolje radit na crno nego biti zaštitar,jer koliko sam vidio 80% ljudi koji radi ovaj posao nezna se ni potpisat ili su stari fosili.Sve je manje mladih jer,ne žele radit takav posao za tako male novce..,a i ne krivim ih nimalo.I sam se spremam otić jer.,nema kruha u zaštitarima....Zašto bi se netko bogatio na mojim leđima..niti sam blesav niti retardiran i još uvijek mogu otić na bilo koji posao koji ne obuhvaća zaštitarstvo ili neki drugi mizeran posao..Mora svima biti jasno za svagda da Sindikat i ljudi ne mogu PRIVATNICIMA BAŠ NIŠTA,jer ima radne snage i oni mogu promijenit milijun ljudi i živo im se jebe za bilo koga,a Poslodvci ostaju gdje jesu sa još većom dobiti a,ljudi odlaze,a dolaze novi...Sve u svemu u zaštitarstvu se ne isplati radit...!!!!!!!
[Vrh] Go down
http://WWW.sindikalacudusi.net
Ptičurina
Ozbiljan član
Ozbiljan član
Ptičurina


Broj postova : 92
Registration date : 09.09.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 12:50 am

master-x je napisao/la:
Joj kad ovakve stvari počnem čitat odmah mi se kad moram reći sere!!!Radim u Zvonimir Sec.....imam plaću 3500 kn, i nisam zadovoljan,(A kako da budem zadovoljan kad nosim i oružje i glavu u torbi i k tome putujem svaki dan na posao po 56 km)+odbijes 600 kn za kartu i da ne nabrajam još i topli obrok i to ti je plaća..Ma to je K...C!! Meni je jasno da posla nema,ali po nekoj normalnoj varijanti bolje radit na crno nego biti zaštitar,jer koliko sam vidio 80% ljudi koji radi ovaj posao nezna se ni potpisat ili su stari fosili.Sve je manje mladih jer,ne žele radit takav posao za tako male novce..,a i ne krivim ih nimalo.I sam se spremam otić jer.,nema kruha u zaštitarima....Zašto bi se netko bogatio na mojim leđima..niti sam blesav niti retardiran i još uvijek mogu otić na bilo koji posao koji ne obuhvaća zaštitarstvo ili neki drugi mizeran posao..Mora svima biti jasno za svagda da Sindikat i ljudi ne mogu PRIVATNICIMA BAŠ NIŠTA,jer ima radne snage i oni mogu promijenit milijun ljudi i živo im se jebe za bilo koga,a Poslodvci ostaju gdje jesu sa još većom dobiti a,ljudi odlaze,a dolaze novi...Sve u svemu u zaštitarstvu se ne isplati radit...!!!!!!!

Pa dobro a šta sam ja napisao da se tebi sere da prosti admin pa ja sam na forumu napiso da dajem otkaz i da mi je pun kur...c zaštitarstva ali nigdje nije bajno ! A to da sindikat ne može ništa nije ništa novo pa zato sam se i logirao na ovaj forum na kojem nema onih iz sindikata da mi pričaju priče cheers
[Vrh] Go down
jole11
Početnik
Početnik
jole11


Broj postova : 6
Registration date : 14.07.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 4:52 pm

dečki možda niste okusili privatnika,kad tako razmišljate?
jer ja sam radio u sokulu od 97 do 2000 godine i mogu reč da sam uživo ,radno mjesto mi je bila pošta odradim svojih 2X po 12h i sloboda dva dana.
a radio sam kod privatnika svaki dan do nedelje po 10 h za iste pare fizičke poslove!!
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 5:26 pm

jole11 je napisao/la:
pozdrav svima!
evo ovako od nedavno sam položio licencu za zaštitara (naravno uz svoju financ..)
e sad me zanima gde i jeli tesko dobiti posao u zastitarstvu, inače se nalazim u vinkovcima.

Zar nisi položio u sokolu '99. kad je većina tada na trošak firme polagala?!?Napisao si da si tamo radio do 2000.,pa mi malo čudno da nisi tada polagao.
[Vrh] Go down
jole11
Početnik
Početnik
jole11


Broj postova : 6
Registration date : 14.07.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptysri ruj 10, 2008 6:31 pm

ako si sa područja vukovarsko sremske županije znaš šta se odvijalo u tom periodu, jest upravu si neki podobni jesu polžili na račun firme a nas 500 je dobilo knižice, ali mislim da sam radio do 6 mj 1999, nisam radio 2000g (mislo sam do 2000g)
[Vrh] Go down
patrikv_0
Član
Član
patrikv_0


Broj postova : 38
Age : 55
Location : osijek
Registration date : 10.01.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyned ruj 14, 2008 10:21 am

u tom periodu kada si dobio otkaz bila je akcija "hvatanja" neispravnih zastitara u sastavu zboril sasa,dinko juricevic ili tako nekako,dragan dozic,rubic ne sjecam se imena.sve sto je tada "pohvatano" neispravno je dobilo otkaze,tako da nije stiglo do polaganja ispita.na podrucju koje navodis su iz dvorista poljoprivrednih firmi nestajali novi john dere traktori veliki,pa sad reci nesto o podobnima. pa nisi valjda radio u zastitarstvu kad su troprstici bili podobni.razmisli malo prije nego sto pocnes blatit.nije da nema razloga gore navedeni nisu cvijece al..
[Vrh] Go down
black_alpha
Član
Član
black_alpha


Broj postova : 33
Registration date : 14.03.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyned ruj 14, 2008 5:55 pm

Tada su većinom i putnici iz županjske posavine dobivali otkaze,no bilo je i ljudi koji su ostali i ja im nebih dao da mi nacrtanu ovcu na papiru čuvaju,a dok su dobri dečki koji su posao odrađivali po ps-u dobili otkaze.Isto tako je bilo u sistematizaciji policije,dešavalo se da su ljudi koji su bili odlični policajci dobili otkaz.
[Vrh] Go down
jole11
Početnik
Početnik
jole11


Broj postova : 6
Registration date : 14.07.2008

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptypon ruj 15, 2008 7:31 pm

patrikv_0 je napisao/la:
u tom periodu kada si dobio otkaz bila je akcija "hvatanja" neispravnih zastitara u sastavu zboril sasa,dinko juricevic ili tako nekako,dragan dozic,rubic ne sjecam se imena.sve sto je tada "pohvatano" neispravno je dobilo otkaze,tako da nije stiglo do polaganja ispita.na podrucju koje navodis su iz dvorista poljoprivrednih firmi nestajali novi john dere traktori veliki,pa sad reci nesto o podobnima. pa nisi valjda radio u zastitarstvu kad su troprstici bili podobni.razmisli malo prije nego sto pocnes blatit.nije da nema razloga gore navedeni nisu cvijece al..
nerazumijem šta je pisac htio s tim reči?
jer ja nisam bijo od tih zapovijednika sto si naveo,tako da nevidim sebe u tom postu Question
[Vrh] Go down
boxer6
Početnik
Početnik



Broj postova : 11
Registration date : 17.07.2012

jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Emptyuto srp 17, 2012 3:15 pm

Bjezi od zastitarstva to nit je struka nit išta vrijedi.Radio sam to prije 3 god sa frendovima sa licencom ali pristtali smo to radit samo zato jer nam se nudila lova bolja i jer smo isli preko veze odnosno frendovog strica koji nam je tad nudio 4500.+ putni troskovi
Globalno receno,onaj ko si ne sredi vezu taj ce jest govna dok god radi i bjezite od te "struke" jer nema buducnost nit prosperiteta prevelikog.U Hrvatskoj koja je mala zemlja postoje previse zast.firmi,prevelika konkurencija,i zbog toga je ekon.trziste slabostojeće
kao i plaće.U cijeloj prici vlasnik zast.firme zaraduje na grbačama VAS.Mislite da ce vas vaš sindikatić izvuci iz tog?GRDNO SE VARATE.
Nit je ista napravio ikad,nit ih iskreno...boli k za zastittare
Ako mislite se i bavit sa tim presmiješnim poslom koji je u rangu čistačice po statusu i cijeni
onda otvoreite gospodo draga FIRMU i pokupite kolač dok jos mozete.
[Vrh] Go down
Sponsored content





jeli tesko? Empty
PostajNaslov: Re: jeli tesko?   jeli tesko? Empty

[Vrh] Go down
 
jeli tesko?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: Budući zaštitari-
Forum(o)Bir: