HRVATSKI ZAŠTITARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HRVATSKI ZAŠTITARI

PRVI I JEDINI NEOVISAN FORUM ZAŠTITARA HRVATSKE , SINCE 2007
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Online
Ukupno je: 13 korisnika/ca online; 0 registriranih, 0 skrivenih i 13 gostiju.

/

Najviše korisnika/ca istovremeno online bilo je: 45, dana sub sij 27, 2024 12:24 pm.
Latest topics
» Zračna Luka Split
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyuto svi 21, 2019 10:28 pm by akovacic6

» NOVA UPRAVA U A.K.D.-u
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet vel 15, 2018 5:35 pm by master-x

» LIJEČNIČKI PREGLED
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 11, 2018 12:29 am by kiklop

» Zaštita Zagreb
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypet pro 29, 2017 12:21 pm by trust

» SOKOL d.o.o.
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypet ruj 29, 2017 1:51 am by deannemec

» Plaće u Securitasu
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypon srp 17, 2017 2:05 am by master-x

» In memoriam
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypon svi 29, 2017 9:09 pm by Admin

» Klem
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet stu 17, 2016 6:42 pm by z3z2

» Zaštitar Sućić
"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptysri stu 16, 2016 2:08 pm by jsute

Tablica udjela na tržištu PZ
ZAŠTITARSKE TVRTKE

Udio u tržištu po ukupnom prihodu 2011 god

Udio u tržištu po broju zaposlenih i prihodu za 2013 god
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Gađanje iz vatrenog oružja!
Statistics
Registriranih korisnika/ca: 1849.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: veterangrom.

Ukupno postova: 5464. in 506 subjects

 

 "Nove plaće"... bolje ili lošije????

Go down 
+10
max
patrikv_0
Maki
BORG
Zombi
SLAVONAC
Brada
nino
nocni ćuk
kile29
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Homer Simpson
Početnik
Početnik
Homer Simpson


Broj postova : 6
Registration date : 25.12.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 17, 2008 11:32 pm

nino je napisao/la:
Homer Simpson je napisao/la:
Mad Mad Mad Mad Evo ja sam provjerio ip obrazac ,manje su mi oko 2400 kn prikazali za cijelu godinu

Prikazali su ti tocno, putni troskovi su ostalo

Nino
U 11 .mj dobio sam plaču 3600 kn neto a u zadnjoj koli u ip obrazcu neto isplata piše mi 2600 kn ,mislim da u 11. mj. nismo imali putne troškove u visini 1000 kn.,šta se tiče razlike od 210 kn. za prijevoz to nemože bit
[Vrh] Go down
nino
Početnik
Početnik
nino


Broj postova : 19
Location : Osijek
Registration date : 10.09.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 17, 2008 11:51 pm

Homer Simpson je napisao/la:
Nino U 11 .mj dobio sam plaču 3600 kn neto a u zadnjoj koli u ip obrazcu neto isplata piše mi 2600 kn ,mislim da u 11. mj. nismo imali putne troškove u visini 1000 kn.,šta se tiče razlike od 210 kn. za prijevoz to nemože bit

To je onda greska, ali gledao sam na svoju ip, svaki mjesec pise za oko 200 kn manje nego sto sam dobio.
[Vrh] Go down
SLAVONAC
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 12.01.2008

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypet sij 18, 2008 12:03 am

Drage moje kolegice i kolege !

I mi SLAVONCI smo napokon dobili plaću ali prije toga sam morao uputiti oštru protestnu notu PBZ-u da bi uz usmenu ispriku bilo sve OK.

Što se tiče plaće vidim kolege kažu da su im smanjili plaću 170 / 200 kuna.

Meni po svemu sudeći uz bivši koeficjent 1,40 sa ovim milodarom od puta, plaća je manja za gotovo 400 kuna ili za taj jadni put koji dobijem.

A da bi prije toga putovao po 120 km na posao 7 godina za 2800 kuna i dobio tih jadnih 210 kuna puta, a mjesečna za vlak me je koštala 1060 kuna.
Da bi napokon nakon 7 godina mi se neko smilovao da dobijem koeficijent 1,40 i nisam ga imao ni punu godinu i sad sam opet 1,02.
Radio sam na Božić, 2 nedjelje 24 prekovremena i dobijo 3690,00 a troškovi putovanja su mi sad 741,00 kuna tako da sam opet na početku kao i 2000-tisućite kad sam došao u AKD, samo sam onda bio dečko i bez stambenog kredita, a sad imam ženu, dijete i dijete na putu a love sve manje i manje.
Da ne radim još jedan posao sa strane i da mi supruga ne radi bio bih kruha gladan.
Živio naš vrli sindikat, i rad na crno !
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypet sij 18, 2008 12:21 am

Valjda martić čeka da svi damo otkaz pa da moze prodat AKD

http://www.nacional.hr/articles/view/15565/8/
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptysub sij 19, 2008 2:44 am

sigurno ovi iz uprave ovo citaju pa GOSPODO ZASTO NE NAPISETE KOLKI SU VASI KOEFICJENTI I PLACE ZAR VAS JE TOLKO SRAM VECE PLACE IMAJU CISTACICE, KONOBARI, TEKLICI ITD... NEGO ZASTITARI ZAR SMO MI ZA VAS GOVNA???
[Vrh] Go down
BORG
Početnik
Početnik
BORG


Broj postova : 14
Registration date : 19.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypon sij 21, 2008 6:04 pm

Govnima nas smatraju,podcjenju nas i smatraju budalama potrosnom robom mi nismo zastitari i ljudi nego brojevi na papiru.Fuj sram vas bilo .
Ajmo ptice iz uprave kolka je vasa placa,ma ne smeta nama vasa placa nego i mi bi malo zivili ako ste dali sebi zasto nebi i nama?
Mozda mi krivo mislimo o upravi mozda se i njima smanjila plača.
Nemojte se sramit slobodno odgovorite
[Vrh] Go down
akd-zaštitar
Početnik
Početnik
akd-zaštitar


Broj postova : 18
Registration date : 23.10.2007

"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptypon sij 21, 2008 11:44 pm

je sad je pala placa OVIMA u upravi vise im nije 10000 kn bruto sad im je 9900 neto.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 24, 2008 11:33 am

BORG je napisao/la:
Govnima nas smatraju,podcjenju nas i smatraju budalama potrosnom robom mi nismo zastitari i ljudi nego brojevi na papiru.Fuj sram vas bilo .
Ajmo ptice iz uprave kolka je vasa placa,ma ne smeta nama vasa placa nego i mi bi malo zivili ako ste dali sebi zasto nebi i nama?
Mozda mi krivo mislimo o upravi mozda se i njima smanjila plača.
Nemojte se sramit slobodno odgovorite

nisu krivi ti ljudi u upravi koji imaju veće plaće...kriv je samo jedan čovijek(ako ga se može čovijekom nazvat) KOPČOK. Njegove fix ideje da se svima osim onima koji i za njegovu plaću rade nama zaštitarima dignu plaće.....nisam još našla računovodstvenog djelatnika u državnoj službi sa sss spremom da ima veću plaću od 3400kn niti administratora u pisarnici da ima veću plaću od 2700 a kamoli skladištara sa plaćom od 5000 kn Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 24, 2008 12:43 pm

:lol!: ma plaća je malo bolja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Emptyčet sij 24, 2008 8:43 pm

Kako za koga je bolja. Za nas smrtnike je loša, ali za besmrtnike u upravi je puno bolja. Gdje ste sindikalisti upomoć........... Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: "Nove plaće"... bolje ili lošije????   "Nove plaće"... bolje ili lošije???? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
"Nove plaće"... bolje ili lošije????
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "uija vuk magarca"
» Pratnja je kriva za sve?
» CINKERI u AKD-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
HRVATSKI ZAŠTITARI :: FORUM-Tvrtke :: AKD-ZAŠTITA-
Forum(o)Bir: